<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

JBL Jump Fest/"DVOJBOJ - šprint a skok do diaľky žiakov ZŠ" a "ŠPRINTÉRSKE NÁDEJE"

Košice (4. 9. 2019)
Dvojboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár Nitra{8} 0643
2 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné{8} 0605
3 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU Košice{8} 0578
4 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 Družba Piešťany{8} 0564
5 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa{8} 0546
6 ĎURÁŠ TIMURĎURÁŠ TIMUR 07 07 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0513
7 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.{8} 0510
8 Sitiarik MarekSitiarik Marek 07 07 ZŠ s MŠ Vikartovce{8} 0445
9 Surňák JurajSurňák Juraj 06 06 ZŠ Trebišovská 10 Košice{8} 0364
10 ČUHA BrunoČUHA Bruno 07 07 ZŠ Staničná 13{8} 0300
11 Kollár MatejKollár Matej 07 07 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou{8} 0275
12 Kotik LukášKotik Lukáš 06 06 ZŠ Požiarnická 3, Košice{8} 0271
13 Lazár PatrikLazár Patrik 06 06 ZŠ Michaľany{8} 0265
14 Mirga RolandMirga Roland 07 07 ZŠ Ľ. Podjavorinskej{8} 0245
15 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA Seňa{8} 0240
16 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné{8} 0194
17= Smolár DanielSmolár Daniel 06 06 ZŠ Liptovská Teplička Štefana Náhalku{8} 0000
17= Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné{8} 0000
Celkom 18 pretekárov
Dvojboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika{8} 1230
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 AK MŠK Žiar nad Hronom{8} 1108
3 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU Košice{8} 1067
4 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU Košice{8} 0950
5 Pelegrínová LeonaPelegrínová Leona 06 06 ZŠsMŠ Čečejovce{8} 0837
6 Klohnová KarinKlohnová Karin 07 07 ZŠ Trebišovská 10 Košice{8} 0801
7 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Šport Hrou Prešov{8} 0722
8 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné{8} 0692
9 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 ATU Košice{8} 0656
10 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.{8} 0654
11 Szalková JessicaSzalková Jessica 06 06 Atletika Košice o.z.{8} 0496
12 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.{8} 0475
13 Szatmáry TimeaSzatmáry Timea 06 06 Lastomír{8} 0472
14 Krajňáková ZuzanaKrajňáková Zuzana 06 06 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa{8} 0422
15 Krupašová RadkaKrupašová Radka 06 06 ZŠ Požiarnická 3, Košice{8} 0404
16 Šebestová KristínaŠebestová Kristína 07 07 ZŠ s MŠ Vikartovce{8} 0377
17 Hrabovská VeronikaHrabovská Veronika 06 06 ZŠ Michaľany{8} 0375
18 Kroková AnastáziaKroková Anastázia 07 07 ZŠ Ľ. Podjavorinskej{8} 0333
19 GALČÍKOVÁ NatáliaGALČÍKOVÁ Natália 07 07 ZŠ Staničná 13{8} 0314
20 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou{8} 0208
21 Hanušovská AnnaHanušovská Anna 07 07 SOPKA Seňa{8} 0035
22= Dunajská AntóniaDunajská Antónia 06 06 ZŠ Liptovská Teplička Štefana Náhalku{8} 0000
22= FERENCOVÁ BIANKAFERENCOVÁ BIANKA 06 06 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0000
Celkom 23 pretekárov
Dvojboj - Miniprípravka-chlapci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bednár Jakub SebastiánBednár Jakub Sebastián 12 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0110
2 Penkert JánPenkert Ján 12 12 ZŠ s MŠ Nižná brána{8} 0091
3 Szabó ViktorSzabó Viktor 12 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou{8} 0065
4 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.{8} 0053
5 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará Bystrica{8} 0041
6 Čornej PatrikČornej Patrik 12 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0037
7 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Rimavská Sobota, individuálne{8} 0033
8 Sliva TomášSliva Tomáš 13 13 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves{8} 0020
9 Lukáč AndrejLukáč Andrej 12 12 ZŠ Požiarnická 3, Košice{8} 0010
10 Píš SimonPíš Simon 12 12 ZŠsMŠ Čečejovce{8} 0008
11 Skyba EdoSkyba Edo 12 12 Individuálne{8} 0006
12= MIHOK MartinMIHOK Martin 12 12 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0000
12= Krúpa AlexKrúpa Alex 14 14 MŠ Zupkova 37 Košice{8} 0000
12= Zelko ŠimonZelko Šimon 14 14 MŠ Zupkova 37 Košice{8} 0000
12= Laky AlexLaky Alex 14 14 MŠ Zupkova 37 Košice{8} 0000
12= Balog PeterBalog Peter 14 14 MŠ Zupkova 37 Košice{8} 0000
12= Andrejčák OliverAndrejčák Oliver 14 14 MŠ Zupkova 37 Košice{8} 0000
12= Müller JozefMüller Jozef 12 12 ZŠ Trebišovská 10 Košice{8} 0000
12= PIGA MatúšPIGA Matúš 13 13 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0000
12= Eröš OliverEröš Oliver 12 12 ZŠ Považská 12, Košice{8} 0000
12= Fedorčák MartinFedorčák Martin 12 12 ZŠ Michaľany{8} 0000
12= Bulava SamuelBulava Samuel 12 12 ZŠ Štefana Náhalku Liptovská Teplička{8} 0000
12= Čulák SamuelČulák Samuel 12 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej{8} 0000
12= Mikula VladimirMikula Vladimir 14 14 Namestovo{8} 0000
12= Adamišin AdamAdamišin Adam 12 12 Šport Hrou Prešov{8} 0000
12= Parkánsky JakubParkánsky Jakub 13 13 SOPKA Seňa{8} 0000
Celkom 26 pretekárov
Dvojboj - Prípravka-chlapci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Páll DávidPáll Dávid 10 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou{8} 0289
2 Kiník AlexanderKiník Alexander 10 10 Šport Hrou Prešov{8} 0275
3 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.{8} 0259
4 Mikula AdamMikula Adam 10 10 Namestovo{8} 0232
5 GENČÚR LUKÁŠGENČÚR LUKÁŠ 10 10 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0204
6 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0178
7 Cibula RomanCibula Roman 10 10 ZŠ Drábová{8} 0155
8 Skubeň SebastiánSkubeň Sebastián 10 10 Juventus Academy Košice{8} 0154
9 Kluknavský ŠimonKluknavský Šimon 10 10 Bez klubu{8} 0148
10= Mucha AdamMucha Adam 10 10 ZŠ Trebišovská 10 Košice{8} 0126
10= Vartovník MichalVartovník Michal 10 10 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves{8} 0126
12 Lazorik MartinLazorik Martin 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa{8} 0124
13 Anjel JakubAnjel Jakub 10 10 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice{8} 0110
14 Szászi AlexanderSzászi Alexander 10 10 ZŠ Požiarnická 3, Košice{8} 0094
15 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2{8} 0086
16 Genčúr RichardGenčúr Richard 11 11 Cestice 22{8} 0082
17 Sekerák MatejSekerák Matej 11 11 ZŠ Požiarnická 3, Košice{8} 0073
18 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA Seňa{8} 0067
19 Varga AlexVarga Alex 10 10 ZŠsMŠ Čečejovce{8} 0066
20 Sliva JakubSliva Jakub 10 10 ZŠ nad Medzou 1 , Spišská Nová ves{8} 0048
21 Takáč ŠimonTakáč Šimon 10 10 ZŠ Michaľany{8} 0047
22 Bak Tomáš PeterBak Tomáš Peter 11 11 ZS s MS Tovarné 173{8} 0044
23 Gajdoš AdamGajdoš Adam 10 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0042
24 Volner JonášVolner Jonáš 11 11 ZŠ Kežmarská 28{8} 0041
25 GROMA TobiasGROMA Tobias 10 10 ZŠ Staničná 13{8} 0037
26 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.{8} 0030
27 Skuban MarkoSkuban Marko 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves{8} 0025
28 Balog PatrikBalog Patrik 10 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej{8} 0007
29 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné{8} 0006
30= Kuzmiak JakubKuzmiak Jakub 11 11 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice{8} 0000
30= Kráľ RóbertKráľ Róbert 10 10 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves{8} 0000
Celkom 31 pretekárov
Dvojboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Képes PeterKépes Peter 08 08 ZŠsMŠ Čečejovce{8} 0533
2 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad Topľou{8} 0428
3 Mikula MatúšMikula Matúš 08 08 Namestovo{8} 0411
4 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.{8} 0393
5 Szalka MaximSzalka Maxim 09 09 ZŠ Medzev{8} 0319
6 Horovčák JakubHorovčák Jakub 08 08 AK pri ZŠ Komenského Trebišov{8} 0317
7 Igor PenkertIgor Penkert 09 09 ZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok{8} 0301
8 PIGA ŠIMONPIGA ŠIMON 08 08 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0283
9 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa{8} 0253
10 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.{8} 0246
11 Petrás Nikolas OliverPetrás Nikolas Oliver 08 08 ZŠ Požiarnická 3, Košice{8} 0235
12 Remeňák PeterRemeňák Peter 09 09 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou{8} 0231
13 Brosztl LukášBrosztl Lukáš 09 09 ZŠ Medzev{8} 0215
14 Gujda NikolasGujda Nikolas 08 08 ZŠ Ľ. Podjavorinskej{8} 0213
15 MIŠEK ŠimonMIŠEK Šimon 08 08 ZŠ Staničná 13{8} 0192
16 Eštok MichalEštok Michal 09 09 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0187
17 Lange AdamLange Adam 08 08 ZS Smeralova 25 Presov{8} 0179
18 Kostovčík DušanKostovčík Dušan 09 09 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0176
19 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.{8} 0170
20 Zavacký ŠimonZavacký Šimon 09 09 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice{8} 0167
21 Restei ŠimonRestei Šimon 08 08 ZŠ Trebišovská 10 Košice{8} 0157
22 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Šport Hrou Prešov{8} 0151
23 Hreško TomášHreško Tomáš 08 08 ZS s MS Tovarné 173{8} 0124
24 Špilka PeterŠpilka Peter 09 09 SOPKA Seňa{8} 0119
25 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.{8} 0116
26 Zajac MarekZajac Marek 08 08 ZŠ Michaľany{8} 0089
27 Miháľ TadeášMiháľ Tadeáš 09 09 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2{8} 0028
28 Rybonka ViacheslavRybonka Viacheslav 08 08 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice{8} 0023
29 Zavacký ŠimonZavacký Šimon 09 09 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice{8} 0011
30= Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné{8} 0000
30= Penkert IgorPenkert Igor 09 09 ZŠ s MŠ Nižná brána{8} 0000
30= Mucha AlexanderMucha Alexander 08 08 ZŠ Liptovská Teplička Štefana Náhalku{8} 0000
30= Cerula BorisCerula Boris 09 09 ZŠ Bernolákova Vranov n. T.{8} 0000
30= Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.{8} 0000
Celkom 34 pretekárov
Dvojboj - Miniprípravka-dievčatá
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará Bystrica{8} 0310
2 Vargaeštoková MartinaVargaeštoková Martina 12 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0263
3 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 ZŠ Okružná 17 Michalovce{8} 0255
4 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU Košice{8} 0195
5 Mattová MichaelaMattová Michaela 12 12 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0142
6 Šimonová TamaraŠimonová Tamara 12 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou{8} 0113
7 Pankuchová ZuzanaPankuchová Zuzana 12 12 Šport Hrou Prešov{8} 0086
8 Ondraskova EmaOndraskova Ema 12 12 Atleticky klub Stara Bystrica{8} 0083
9 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 Slávia Bratislava{8} 0069
10 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2{8} 0017
11 PORVAZNÍKOVÁ SOFIAPORVAZNÍKOVÁ SOFIA 12 12 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0016
12 Rolková MelisaRolková Melisa 12 12 Atletika Košice o.z.{8} 0008
13 Varga KristinaVarga Kristina 13 13 Atletika Kosice{8} 0004
14 Hanušovská AlžbetaHanušovská Alžbeta 12 12 SOPKA Seňa{8} 0001
15= Timková NatáliaTimková Natália 14 14 MŠ Zupkova 37 Košice{8} 0000
15= Bimbová SimonaBimbová Simona 14 14 MŠ Zupkova 37 Košice{8} 0000
15= Petríková TerezaPetríková Tereza 12 12 ZŠ Trebišovská 10 Košice{8} 0000
15= Janošková AlexandraJanošková Alexandra 12 12 ZŠ Michaľany{8} 0000
15= Ferčáková JeniferFerčáková Jenifer 12 12 ZŠ Ľ. Podjavorinskej{8} 0000
15= Regecová SimonaRegecová Simona 14 14 MŠ Zupkova 37 Košice{8} 0000
Celkom 20 pretekárov
Dvojboj - Prípravka-dievčata
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0742
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 AK MŠK Žiar nad Hronom{8} 0592
3 Weissová NatáliaWeissová Natália 11 11 ZŠ Tomášikova Košice{8} 0550
4 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 Družba Piešťany{8} 0514
5 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 ZŠ Čordákova 50, KE{8} 0473
6 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.{8} 0364
7 Gregová NellaGregová Nella 10 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou{8} 0357
8 Zalacková AlexandraZalacková Alexandra 10 10 ZŠsMŠ Čečejovce{8} 0341
9 Miklošková Mária ElenMiklošková Mária Elen 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa{8} 0313
10 Puškášová AlžbetaPuškášová Alžbeta 10 10 ZŠ, Obchodná 5, Sečovce{8} 0310
11 Grigeľová EmmaGrigeľová Emma 10 10 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0301
12 Herichová SoňaHerichová Soňa 10 10 ZŠ Medzev{8} 0274
13 Sláviková LeaSláviková Lea 10 10 ZŠ Trebišovská 10 Košice{8} 0274
14 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.{8} 0197
15 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2{8} 0143
16 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA Seňa{8} 0141
17 ŠIPKOVÁ DOMINIKA DOMINIKAŠIPKOVÁ DOMINIKA DOMINIKA 10 10 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0119
18 Slatinová TamaraSlatinová Tamara 11 11 ZS s MS Tovarné 173{8} 0099
19 Babiková NelaBabiková Nela 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves{8} 0095
20 Lazarová MichaelaLazarová Michaela 10 10 ZŠ Michaľany{8} 0063
21 Brnová AlexandraBrnová Alexandra 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves{8} 0052
22 Mičuchová LuciaMičuchová Lucia 10 10 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice{8} 0047
23 Karasová ZoraKarasová Zora 11 11 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice{8} 0028
24 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika Kosice{8} 0010
25 KARAJOŠOVÁ KarolínaKARAJOŠOVÁ Karolína 10 10 ZŠ Staničná 13{8} 0001
26= Spodníková SáraSpodníková Sára 11 11 ZŠ Nad Medzuo 1, Spišská Nová Ves{8} 0000
26= Karasová ZoraKarasová Zora 11 11 SZŠ, Tr.SNP 104, Košice{8} 0000
26= Ferčáková LíviaFerčáková Lívia 10 10 ZŠ Ľ. Podjavorinskej{8} 0000
26= Tomi LindsayTomi Lindsay 11 11 ZŠ Požiarnická 3, Košice{8} 0000
26= Szatmáry NinaSzatmáry Nina 10 10 Lastomír{8} 0000
Celkom 30 pretekárov
Dvojboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 ZŠ T.J.Moussona Michalovce{8} 0792
2 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 ZŠ, Obchodná 5, Sečovce{8} 0681
3 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 ZŠ Pavla Horova Michalovce{8} 0628
4 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.{8} 0530
5 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.{8} 0526
6 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA Seňa{8} 0431
7= Gajdošová EliškaGajdošová Eliška 08 08 Atletický klub ZŠ s MŠ Terňa{8} 0427
7= Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 ZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou{8} 0427
9 Harčárová EmmaHarčárová Emma 08 08 ZŠsMŠ Čečejovce{8} 0405
10 Pažitková AlžbetaPažitková Alžbeta 08 08 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0395
11 Kolsálová IvetaKolsálová Iveta 08 08 ZŠ Trebišovská 10 Košice{8} 0381
12 Dučaiová DorotkaDučaiová Dorotka 09 09 Šport Hrou Prešov{8} 0378
13 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.{8} 0354
14 Vargová NinaVargová Nina 09 09 ZŠ Požiarnická 3, Košice{8} 0327
15 MALINOVSKÁ SofiaMALINOVSKÁ Sofia 08 08 ZŠ Staničná 13{8} 0315
16 Kotiková AlexandraKotiková Alexandra 08 08 ZŠ Požiarnická 3, Košice{8} 0262
17 Fecenková ElaFecenková Ela 09 09 ZS s MS Tovarné 173{8} 0217
18 Stankovič NatáliaStankovič Natália 09 09 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2{8} 0191
19 Svatušková MichaelaSvatušková Michaela 09 09 ZŠ Fabryho Košice{8} 0174
20 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Šport Hrou Prešov{8} 0172
21 Rohrerová SofiaRohrerová Sofia 09 09 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice{8} 0132
22 Duždová IvetaDuždová Iveta 08 08 ZŠ Ľ. Podjavorinskej{8} 0092
23 Gáspárová MáriaGáspárová Mária 09 09 Atletika Košice o.z.{8} 0089
24 Fetisheva OleksandraFetisheva Oleksandra 08 08 SZŠ, Tr. SNP 104, Košice{8} 0051
25= Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca{8} 0000
25= PIGOVÁ MARTINKAPIGOVÁ MARTINKA 09 09 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA{8} 0000
25= Bučková SoňaBučková Soňa 08 08 ZŠ Medzev{8} 0000
25= Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.{8} 0000
Celkom 28 pretekárov