<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

JBL Jump Fest/"DVOJBOJ - šprint a skok do diaľky žiakov ZŠ" a "ŠPRINTÉRSKE NÁDEJE"

Košice (4. 9. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Mladší žiaci

(st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 462 462 456 462 312.00
2 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 4 452 452 399 452 294.00
3 Olenič FilipOlenič Filip
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 13 446 441 446 446 283.00
4 Krepop SamuelKrepop Samuel
Družba PiešťanyDružba Piešťany
07 07 7 419 416 419 419 237.00
5 ĎURÁŠ TIMURĎURÁŠ TIMUR
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
07 07 3 410 410 403 410 222.00
6 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 5 406 398 406 406 215.00
7 Lazorik JurajLazorik Juraj
Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa
07 07 9 394 394 373 394 196.00
8 Sitiarik MarekSitiarik Marek
ZŠ s MŠ VikartovceZŠ s MŠ Vikartovce
07 07 14 390 390 375 390 190.00
9 Kollár MatejKollár Matej
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
07 07 18 372 370 372 372 162.00
10 ČUHA BrunoČUHA Bruno
ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13
07 07 1 372 362 372 372 162.00
11 Surňák JurajSurňák Juraj
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
06 06 16 365 365 354 365 152.00
12 Lazár PatrikLazár Patrik
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
06 06 8 361 354 361 361 146.00
13 Mirga RolandMirga Roland
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
07 07 11 350 334 350 350 130.00
14 Kotik LukášKotik Lukáš
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
06 06 6 344 344 321 344 122.00
15 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
07 07 2 339 339 338 339 115.00
16 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 10 318 318 309 318 88.00
Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 17 DNS
Smolár DanielSmolár Daniel
ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa...
06 06 15 DNS
Celkom 18 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Mladšie žiačky

(st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 1 495 469 495 495 546.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom
06 06 2 476 476 471 476 495.00
3 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 17 472 472 461 472 485.00
4 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 18 429 429 403 429 376.00
5 Klohnová KarinKlohnová Karin
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
07 07 12 418 399 418 418 350.00
6 Pelegrínová LeonaPelegrínová Leona
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
06 06 19 410 400 410 410 331.00
7 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 402 373 402 402 312.00
8 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 10 384 384 358 384 272.00
9 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
06 06 16 354 286 354 354 208.00
10 Kizeková MichaelaKizeková Michaela
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
07 07 11 353 300 353 353 206.00
11 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 9 340 340 298 340 180.00
12 Krajňáková ZuzanaKrajňáková Zuzana
Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa
06 06 13 330 323 330 330 161.00
13 Šebestová KristínaŠebestová Kristína
ZŠ s MŠ VikartovceZŠ s MŠ Vikartovce
07 07 22 326 304 326 326 153.00
14 GALČÍKOVÁ NatáliaGALČÍKOVÁ Natália
ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13
07 07 6 322 322 279 322 146.00
15 Hrabovská VeronikaHrabovská Veronika
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
06 06 8 294 260 294 294 97.00
16 Kroková AnastáziaKroková Anastázia
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
07 07 14 293 293 284 293 95.00
17 Hanušovská AnnaHanušovská Anna
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
07 07 7 224 224 111 224 7.00
Dunajská AntóniaDunajská Antónia
ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa...
06 06 4 DNS
FERENCOVÁ BIANKAFERENCOVÁ BIANKA
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
06 06 5 DNS
Szatmáry TimeaSzatmáry Timea
LastomírLastomír
06 06 21 DNS
Szalková JessicaSzalková Jessica
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 20 DNS
Krupašová RadkaKrupašová Radka
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
06 06 15 DNS
Šimková AnnaŠimková Anna
ATU KošiceATU Košice
06 06 23 DNS
Celkom 23 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-chlapci

(st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bednár Jakub SebastiánBednár Jakub Sebastián
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
12 12 4 300 293 300 300 66.00
2 Szabó ViktorSzabó Viktor
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
12 12 25 299 292 299 299 65.00
3 Penkert JánPenkert Ján
ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána
12 12 18 290 290 263 290 54.00
4 Trocha RolandTrocha Roland
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 23 277 274 277 277 41.00
5 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 22 270 244 270 270 34.00
6 Čornej PatrikČornej Patrik
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
12 12 6 267 267 210 267 31.00
7 Sliva TomášSliva Tomáš
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
13 13 21 254 254 245 254 20.00
8 Nemec RichardNemec Richard
Rimavská Sobota, individuálneRimavská Sobota, individuálne
12 12 16 246 229 246 246 13.00
9 Skyba EdoSkyba Edo
IndividuálneIndividuálne
12 12 26 236 233 236 236 6.00
10 Píš SimonPíš Simon
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
12 12 20 220 220 217 220 0.00
11 MIHOK MartinMIHOK Martin
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
12 12 13 217 217 153 217 0.00
12 Čulák SamuelČulák Samuel
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
12 12 7 204 190 204 204 0.00
13 Eröš OliverEröš Oliver
ZŠ Považská 12, KošiceZŠ Považská 12, Košice
12 12 8 200 182 200 200 0.00
14 Adamišin AdamAdamišin Adam
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
12 12 1 200 167 200 200 0.00
15 Lukáč AndrejLukáč Andrej
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
12 12 12 187 187 176 187 0.00
16 Müller JozefMüller Jozef
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
12 12 15 172 172 158 172 0.00
17 PIGA MatúšPIGA Matúš
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
13 13 19 171 171 144 171 0.00
18 Fedorčák MartinFedorčák Martin
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
12 12 9 164 164 127 164 0.00
19 Mikula VladimirMikula Vladimir
NamestovoNamestovo
14 14 14 163 155 163 163 0.00
20 Zelko ŠimonZelko Šimon
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 24 157 062 157 157 0.00
21 Parkánsky JakubParkánsky Jakub
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
13 13 17 154 154 134 154 0.00
22 Laky AlexLaky Alex
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 11 137 132 137 137 0.00
23 Krúpa AlexKrúpa Alex
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 10 116 072 116 116 0.00
24 Balog PeterBalog Peter
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 3 107 107 092 107 0.00
25 Andrejčák OliverAndrejčák Oliver
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 2 094 085 094 94 0.00
Bulava SamuelBulava Samuel
ZŠ Štefana Náhalku Liptovská TepličkaZŠ Štefana Náhalku Liptovs...
12 12 5 DNS
Celkom 26 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Prípravka-chlapci

(st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Páll DávidPáll Dávid
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
10 10 20 361 360 361 361 146.00
2 Kiník AlexanderKiník Alexander
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
10 10 13 352 352 283 352 133.00
3 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 2 336 336 324 336 111.00
4 Mikula AdamMikula Adam
NamestovoNamestovo
10 10 18 330 330 326 330 103.00
5 Mucha AdamMucha Adam
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
10 10 19 323 310 323 323 94.00
6 Skubeň SebastiánSkubeň Sebastián
Juventus Academy KošiceJuventus Academy Košice
10 10 24 323 305 323 323 94.00
7 GENČÚR LUKÁŠGENČÚR LUKÁŠ
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
10 10 10 319 309 319 319 89.00
8 Tomáš LukášTomáš Lukáš
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
11 11 28 311 249 311 311 79.00
9 Vartovník MichalVartovník Michal
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
10 10 30 310 309 310 310 78.00
10 Szászi AlexanderSzászi Alexander
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
10 10 26 310 310 269 310 78.00
11 Cibula RomanCibula Roman
ZŠ DrábováZŠ Drábová
10 10 5 307 302 307 307 74.00
12 Kluknavský ŠimonKluknavský Šimon
Bez klubuBez klubu
10 10 14 303 303 297 303 69.00
13 Sekerák MatejSekerák Matej
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
11 11 22 300 300 283 300 66.00
14 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
11 11 6 286 286 238 286 50.00
15 Sliva JakubSliva Jakub
ZŠ nad Medzou 1 , Spišská Nová vesZŠ nad Medzou 1 , Spišská N...
10 10 25 284 272 284 284 48.00
16 Volner JonášVolner Jonáš
ZŠ Kežmarská 28ZŠ Kežmarská 28
11 11 31 277 257 277 277 41.00
17 Lazorik MartinLazorik Martin
Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa
10 10 17 275 270 275 275 39.00
18 GROMA TobiasGROMA Tobias
ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13
10 10 11 273 257 273 273 37.00
19 Gajdoš JánGajdoš Ján
Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No...
10 10 8 272 269 272 272 36.00
20 Gajdoš AdamGajdoš Adam
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
10 10 7 272 258 272 272 36.00
21 Varga AlexVarga Alex
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
10 10 29 270 270 249 270 34.00
22 Anjel JakubAnjel Jakub
SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
10 10 1 262 262 259 262 26.00
23 Skuban MarkoSkuban Marko
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
11 11 23 261 187 261 261 25.00
24 Genčúr RichardGenčúr Richard
Cestice 22Cestice 22
11 11 9 259 256 259 259 24.00
25 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 12 257 251 257 257 22.00
26 Bak Tomáš PeterBak Tomáš Peter
ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173
11 11 3 245 245 243 245 13.00
27 Balog PatrikBalog Patrik
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
10 10 4 237 197 237 237 7.00
28 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 21 235 185 235 235 6.00
29 Kuzmiak JakubKuzmiak Jakub
SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice
11 11 16 224 195 224 224 0.00
30 Kráľ RóbertKráľ Róbert
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
10 10 15 176 176 140 176 0.00
Takáč ŠimonTakáč Šimon
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
10 10 27 DNS
Celkom 31 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Képes PeterKépes Peter
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
08 08 13 437 421 437 437 267.00
2 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
08 08 10 409 409 385 409 220.00
3 Zavacký ŠimonZavacký Šimon
SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
09 09 32 375 375 353 375 167.00
4 Horovčák JakubHorovčák Jakub
AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov
08 08 33 370 370 357 370 159.00
5 Igor PenkertIgor Penkert
ZŠ s MŠ Nižná brána KežmarokZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok
09 09 9 364 364 353 364 150.00
6 Mikula MatúšMikula Matúš
NamestovoNamestovo
08 08 19 360 360 356 360 145.00
7 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 360 350 360 360 145.00
8 Szalka MaximSzalka Maxim
ZŠ MedzevZŠ Medzev
09 09 28 356 353 356 356 139.00
9 PIGA ŠIMONPIGA ŠIMON
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
08 08 24 353 353 320 353 135.00
10 Janura RichardJanura Richard
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 11 349 345 349 349 129.00
11 Remeňák PeterRemeňák Peter
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
09 09 25 349 349 300 349 129.00
12 Gujda NikolasGujda Nikolas
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
08 08 6 337 337 335 337 112.00
13 Petrás Nikolas OliverPetrás Nikolas Oliver
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
08 08 23 335 335 328 335 110.00
14 Brosztl LukášBrosztl Lukáš
ZŠ MedzevZŠ Medzev
09 09 3 333 333 321 333 107.00
15 Hogya ZoltánHogya Zoltán
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 7 332 323 332 332 106.00
16 Kaňuk JánKaňuk Ján
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
09 09 12 332 332 309 332 106.00
17 Restei ŠimonRestei Šimon
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
08 08 26 330 330 308 330 103.00
18 Lange AdamLange Adam
ZS Smeralova 25 PresovZS Smeralova 25 Presov
08 08 15 328 328 310 328 100.00
19 Kostovčík DušanKostovčík Dušan
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
09 09 14 326 326 317 326 98.00
20 Lazorik JakubLazorik Jakub
Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa
09 09 16 323 322 323 323 94.00
21 Zajac MarekZajac Marek
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
08 08 30 319 319 298 319 89.00
22 MIŠEK ŠimonMIŠEK Šimon
ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13
08 08 20 317 305 317 317 86.00
23 Špilka PeterŠpilka Peter
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
09 09 29 315 315 303 315 84.00
24 Eštok MichalEštok Michal
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
09 09 5 305 305 305 305 72.00
25 Hreško TomášHreško Tomáš
ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173
08 08 8 305 300 305 305 72.00
26 Rybonka ViacheslavRybonka Viacheslav
SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
08 08 27 258 258 235 258 23.00
27 Zavacký ŠimonZavacký Šimon
SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice
09 09 31 243 243 220 243 11.00
28 Miháľ TadeášMiháľ Tadeáš
Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No...
09 09 18 208 194 208 208 0.00
Mucha AlexanderMucha Alexander
ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa...
08 08 21 DNS
Penkert IgorPenkert Igor
ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána
09 09 22 DNS
Bača DanielBača Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
08 08 1 DNS
Mády PatrikMády Patrik
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 17 DNS
Miko NatanielMiko Nataniel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 34 DNS
Cerula BorisCerula Boris
ZŠ Bernolákova Vranov n. T.ZŠ Bernolákova Vranov n. T.
09 09 4 DNS
Celkom 34 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-dievčatá

(st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vargaeštoková MartinaVargaeštoková Martina
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
12 12 18 289 289 285 289 89.00
2 Devečková SofiaDevečková Sofia
ZŠ Okružná 17 MichalovceZŠ Okružná 17 Michalovce
12 12 20 281 281 268 281 76.00
3 Targošová SoňaTargošová Soňa
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
12 12 15 280 276 280 280 75.00
4 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
12 12 1 274 273 274 274 66.00
5 Pankuchová ZuzanaPankuchová Zuzana
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
12 12 9 264 249 264 264 52.00
6 Šimonová TamaraŠimonová Tamara
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
12 12 19 250 250 205 250 34.00
7 Mattová MichaelaMattová Michaela
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
12 12 7 245 245 237 245 28.00
8 Šuranová EllaŠuranová Ella
Slávia BratislavaSlávia Bratislava
12 12 14 244 234 244 244 27.00
9 Ondraskova EmaOndraskova Ema
Atleticky klub Stara BystricaAtleticky klub Stara Bystrica
12 12 8 225 160 225 225 8.00
10 Varga KristinaVarga Kristina
Atletika KosiceAtletika Kosice
13 13 17 220 220 197 220 4.00
11 PORVAZNÍKOVÁ SOFIAPORVAZNÍKOVÁ SOFIA
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
12 12 11 180 180 140 180 0.00
12 Rolková MelisaRolková Melisa
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 13 177 177 177 177 0.00
13 Petríková TerezaPetríková Tereza
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
12 12 10 165 157 165 165 0.00
14 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela
Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No...
12 12 6 162 147 162 162 0.00
15 Hanušovská AlžbetaHanušovská Alžbeta
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
12 12 4 160 132 160 160 0.00
16 Janošková AlexandraJanošková Alexandra
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
12 12 5 158 158 153 158 0.00
17 Ferčáková JeniferFerčáková Jenifer
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
12 12 3 150 150 144 150 0.00
18 Regecová SimonaRegecová Simona
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 12 144 144 143 144 0.00
19 Bimbová SimonaBimbová Simona
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 2 123 117 123 123 0.00
20 Timková NatáliaTimková Natália
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 16 101 068 101 101 0.00
Celkom 20 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Prípravka-dievčata

(st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kucáková NelaKucáková Nela
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
10 10 15 383 363 383 383 270.00
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom
11 11 2 363 347 363 363 227.00
3 Weissová NatáliaWeissová Natália
ZŠ Tomášikova KošiceZŠ Tomášikova Košice
11 11 29 359 352 359 359 218.00
4 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
Družba PiešťanyDružba Piešťany
10 10 14 350 350 339 350 200.00
5 Zalacková AlexandraZalacková Alexandra
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
10 10 30 335 335 290 335 170.00
6 Kardošová GrétaKardošová Gréta
ZŠ Čordákova 50, KEZŠ Čordákova 50, KE
10 10 12 327 306 327 327 155.00
7 Kissová AlexandraKissová Alexandra
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 13 310 299 310 310 124.00
8 Gregová NellaGregová Nella
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
10 10 5 304 304 254 304 114.00
9 Grigeľová EmmaGrigeľová Emma
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
10 10 6 299 298 299 299 105.00
10 Puškášová AlžbetaPuškášová Alžbeta
ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce
10 10 19 294 294 271 294 97.00
11 Miklošková Mária ElenMiklošková Mária Elen
Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa
10 10 18 288 288 285 288 87.00
12 Herichová SoňaHerichová Soňa
ZŠ MedzevZŠ Medzev
10 10 8 288 261 288 288 87.00
13 Sláviková LeaSláviková Lea
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
10 10 22 286 283 286 286 84.00
14 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
11 11 7 277 277 275 277 70.00
15 Riesová TamaraRiesová Tamara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 20 273 273 245 273 65.00
16 ŠIPKOVÁ DOMINIKA DOMINIKAŠIPKOVÁ DOMINIKA DOMINIKA
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
10 10 25 253 253 240 253 37.00
17 Slatinová TamaraSlatinová Tamara
ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173
11 11 21 250 250 239 250 34.00
18 Váczyová VilmaVáczyová Vilma
Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No...
10 10 27 241 237 241 241 23.00
19 Babiková NelaBabiková Nela
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
11 11 1 240 240 225 240 22.00
20 Brnová AlexandraBrnová Alexandra
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
11 11 3 237 237 212 237 19.00
21 Mičuchová LuciaMičuchová Lucia
SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice
10 10 17 208 205 208 208 0.00
22 KARAJOŠOVÁ KarolínaKARAJOŠOVÁ Karolína
ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13
10 10 9 200 200 188 200 0.00
23 Tomi LindsayTomi Lindsay
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
11 11 26 189 189 189 0.00
24 Karasová ZoraKarasová Zora
SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
11 11 11 164 164 164 164 0.00
25 Spodníková SáraSpodníková Sára
ZŠ Nad Medzuo 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzuo 1, Spišská No...
11 11 23 131 131 070 131 0.00
26 Ferčáková LíviaFerčáková Lívia
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
10 10 4 106 106 106 0.00
Lazarová MichaelaLazarová Michaela
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
10 10 16 DNS
Varga BenettaVarga Benetta
Atletika KosiceAtletika Kosice
11 11 28 DNS
Szatmáry NinaSzatmáry Nina
LastomírLastomír
10 10 24 DNS
Karasová ZoraKarasová Zora
SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice
11 11 10 DNS
Celkom 30 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
08 08 4 400 391 400 400 308.00
2 Andrisová LuciaAndrisová Lucia
ZŠ Pavla Horova MichalovceZŠ Pavla Horova Michalovce
09 09 1 366 366 362 366 233.00
3 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma
ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce
08 08 27 352 352 352 352 204.00
4 Čamajová MichaelaČamajová Michaela
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
08 08 3 351 351 281 351 202.00
5 Trcková SofiaTrcková Sofia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 23 347 327 347 347 194.00
6 Harčárová EmmaHarčárová Emma
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
08 08 12 333 307 333 333 167.00
7 MALINOVSKÁ SofiaMALINOVSKÁ Sofia
ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13
08 08 16 330 330 299 330 161.00
8 Gajdošová TimeaGajdošová Timea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 10 329 329 328 329 159.00
9 Katočová RomanaKatočová Romana
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 13 323 323 311 323 148.00
10 Gajdošová EliškaGajdošová Eliška
Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa
08 08 9 320 320 291 320 142.00
11 Pažitková AlžbetaPažitková Alžbeta
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
08 08 28 313 313 288 313 130.00
12 Dučaiová DorotkaDučaiová Dorotka
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
09 09 5 310 310 300 310 124.00
13 Kotiková AlexandraKotiková Alexandra
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
08 08 15 308 308 298 308 121.00
14 Weiserová SofiaWeiserová Sofia
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
08 08 26 301 278 301 301 109.00
15 Kolsálová IvetaKolsálová Iveta
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
08 08 14 300 300 269 300 107.00
16 Vargová NinaVargová Nina
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
09 09 25 283 283 236 283 80.00
17 Stankovič NatáliaStankovič Natália
Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No...
09 09 21 269 263 269 269 59.00
18 Urdová TamaraUrdová Tamara
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
08 08 24 268 241 268 268 57.00
19 Fetisheva OleksandraFetisheva Oleksandra
SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice
08 08 8 262 262 251 262 49.00
20 Svatušková MichaelaSvatušková Michaela
ZŠ Fabryho KošiceZŠ Fabryho Košice
09 09 22 262 220 262 262 49.00
21 Gáspárová MáriaGáspárová Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
09 09 11 259 240 259 259 45.00
22 Fecenková ElaFecenková Ela
ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173
09 09 7 239 225 239 239 21.00
23 Rohrerová SofiaRohrerová Sofia
SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice
09 09 19 176 163 176 176 0.00
24 Duždová IvetaDuždová Iveta
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
08 08 6 152 143 152 152 0.00
PIGOVÁ MARTINKAPIGOVÁ MARTINKA
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
09 09 18 DNS
Simanová IvanaSimanová Ivana
AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca
08 08 20 DNS
Nagyová KarolínaNagyová Karolína
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 17 DNS
Bučková SoňaBučková Soňa
ZŠ MedzevZŠ Medzev
08 08 2 DNS
Celkom 28 pretekárov