<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

JBL Jump Fest/"DVOJBOJ - šprint a skok do diaľky žiakov ZŠ" a "ŠPRINTÉRSKE NÁDEJE"

Košice (4. 9. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh (st, 4.9.2019 - 22:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Anjel JakubAnjel Jakub 10 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Smolár AdamSmolár Adam 10 ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa...
Genčúr RichardGenčúr Richard 11 Cestice 22Cestice 22
Balog PatrikBalog Patrik 10 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
Čulák SamuelČulák Samuel 12 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
Kuzmiak JakubKuzmiak Jakub 11 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Gujda NikolasGujda Nikolas 08 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
Zavacký ŠimonZavacký Šimon 09 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 ĎURÁŠ TIMURĎURÁŠ TIMUR 07 07 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 1 09.06 291.00
2 Surňák JurajSurňák Juraj 06 06 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 3 09.45 212.00
3 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 09.97 125.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 2 08.80 350.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.88 331.00
3 Sitiarik MarekSitiarik Marek 07 07 ZŠ s MŠ VikartovceZŠ s MŠ Vikartovce 3 09.23 255.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lazár PatrikLazár Patrik 06 06 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 2 10.01 119.00
2 Mirga RolandMirga Roland 07 07 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 10.04 115.00
Smolár DanielSmolár Daniel 06 06 ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa... 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 Družba PiešťanyDružba Piešťany 1 08.90 327.00
2 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.97 311.00
3 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.04 295.00
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.04 295.00
2 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.10 106.00
Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kotik LukášKotik Lukáš 06 06 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 1 09.81 149.00
2 ČUHA BrunoČUHA Bruno 07 07 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 2 09.88 138.00
3 Kollár MatejKollár Matej 07 07 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 3 10.05 113.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 2 08.80 350.00
2 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 08.88 331.00
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 Družba PiešťanyDružba Piešťany 1 08.90 327.00
4 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.97 311.00
5 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 09.04 295.00
5 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.04 295.00
7 ĎURÁŠ TIMURĎURÁŠ TIMUR 07 07 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 1 09.06 291.00
8 Sitiarik MarekSitiarik Marek 07 07 ZŠ s MŠ VikartovceZŠ s MŠ Vikartovce 3 09.23 255.00
9 Surňák JurajSurňák Juraj 06 06 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 3 09.45 212.00
10 Kotik LukášKotik Lukáš 06 06 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 1 09.81 149.00
11 ČUHA BrunoČUHA Bruno 07 07 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 2 09.88 138.00
12 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 09.97 125.00
13 Lazár PatrikLazár Patrik 06 06 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 2 10.01 119.00
14 Mirga RolandMirga Roland 07 07 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 10.04 115.00
15 Kollár MatejKollár Matej 07 07 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 3 10.05 113.00
16 Macko MarekMacko Marek 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 10.10 106.00
Smolár DanielSmolár Daniel 06 06 ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa... 3 DNS
Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNS

60 m - Mladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.9.2019 - 14:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 08.82
2 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 3 08.92
3 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.93
4 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 Družba PiešťanyDružba Piešťany 2 08.94
Mirga RolandMirga Roland 07 07 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 02 (st, 4.9.2019 - 14:06) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.85
2 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.97
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 Družba PiešťanyDružba Piešťany 2 09.00
4 Lazorik JurajLazorik Juraj 07 07 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 3 09.04
Mirga RolandMirga Roland 07 07 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 4.9.2019 - 22:00) Excel Prihlášky Výsledky
Dráha Meno Ročník Oddiel/štát PB SB
Ferčáková JeniferFerčáková Jenifer 12 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
Rohrerová SofiaRohrerová Sofia 09 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Fetishcheva OleksandraFetishcheva Oleksandra 08 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Duždová IvetaDuždová Iveta 08 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 08.54
Karasová ZoraKarasová Zora 11 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Mičuchová LuciaMičuchová Lucia 10 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
Ferčáková LíviaFerčáková Lívia 10 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
Simanová IvanaSimanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 09.56
Celkom 9 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 ATU KošiceATU Košice 3 08.66 656.00
2 Kroková AnastáziaKroková Anastázia 07 07 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 10.52 238.00
3 Hanušovská AnnaHanušovská Anna 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 12.23 28.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 2 08.82 613.00
2 GALČÍKOVÁ NatáliaGALČÍKOVÁ Natália 07 07 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 3 10.95 168.00
Dunajská AntóniaDunajská Antónia 06 06 ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa... 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrabovská VeronikaHrabovská Veronika 06 06 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 2 10.30 278.00
2 Krajňáková ZuzanaKrajňáková Zuzana 06 06 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 1 10.39 261.00
3 Šebestová KristínaŠebestová Kristína 07 07 ZŠ s MŠ VikartovceZŠ s MŠ Vikartovce 3 10.60 224.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 1 09.20 516.00
2 Pelegrínová LeonaPelegrínová Leona 06 06 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 3 09.24 506.00
3 Klohnová KarinKlohnová Karin 07 07 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 2 09.47 451.00
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szalková JessicaSzalková Jessica 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.28 496.00
2 Szatmáry TimeaSzatmáry Timea 06 06 LastomírLastomír 3 09.38 472.00
Celkom 2 pretekári
Beh 06 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 08.56 684.00
2 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.97 574.00
3 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.79 380.00
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.94 582.00
2 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.78 382.00
3 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.21 295.00
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupašová RadkaKrupašová Radka 06 06 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 2 09.68 404.00
Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 3 DNS
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2 08.56 684.00
2 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 ATU KošiceATU Košice 3 08.66 656.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 2 08.82 613.00
4 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.94 582.00
5 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 08.97 574.00
6 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 1 09.20 516.00
7 Pelegrínová LeonaPelegrínová Leona 06 06 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 3 09.24 506.00
8 Szalková JessicaSzalková Jessica 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.28 496.00
9 Szatmáry TimeaSzatmáry Timea 06 06 LastomírLastomír 3 09.38 472.00
10 Klohnová KarinKlohnová Karin 07 07 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 2 09.47 451.00
11 Krupašová RadkaKrupašová Radka 06 06 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 2 09.68 404.00
12 Katočová RebekaKatočová Rebeka 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.78 382.00
13 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.79 380.00
14 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 07 07 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.21 295.00
15 Hrabovská VeronikaHrabovská Veronika 06 06 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 2 10.30 278.00
16 Krajňáková ZuzanaKrajňáková Zuzana 06 06 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 1 10.39 261.00
17 Kroková AnastáziaKroková Anastázia 07 07 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 10.52 238.00
18 Šebestová KristínaŠebestová Kristína 07 07 ZŠ s MŠ VikartovceZŠ s MŠ Vikartovce 3 10.60 224.00
19 GALČÍKOVÁ NatáliaGALČÍKOVÁ Natália 07 07 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 3 10.95 168.00
20 Hanušovská AnnaHanušovská Anna 07 07 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 12.23 28.00
Dunajská AntóniaDunajská Antónia 06 06 ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa... 1 DNS
Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.9.2019 - 14:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.81
Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 1 DNS
Celkom 2 pretekári
I. Séria 02 (st, 4.9.2019 - 14:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 1 09.30
2 Gajdošová LenkaGajdošová Lenka 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.80
Celkom 2 pretekári

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 11.55 0.00
2 Adamišin AdamAdamišin Adam 12 12 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 2 11.65 0.00
3 Parkánsky JakubParkánsky Jakub 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 12.62 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Rimavská Sobota, individuálneRimavská Sobota, individuálne 3 10.93 20.00
2 Mikula VladimirMikula Vladimir 14 14 NamestovoNamestovo 1 11.65 0.00
3 Čulák SamuelČulák Samuel 12 12 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 2 12.57 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bednár Jakub SebastiánBednár Jakub Sebastián 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 10.64 44.00
2 Čornej PatrikČornej Patrik 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 11.19 6.00
Bulava SamuelBulava Samuel 12 12 ZŠ Štefana Náhalku Liptovská TepličkaZŠ Štefana Náhalku Liptovs... 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Eröš OliverEröš Oliver 12 12 ZŠ Považská 12, KošiceZŠ Považská 12, Košice 2 11.81 0.00
2 Sliva TomášSliva Tomáš 13 13 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 3 11.95 0.00
3 Fedorčák MartinFedorčák Martin 12 12 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 1 13.64 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Penkert JánPenkert Ján 12 12 ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána 1 10.71 37.00
2 Müller JozefMüller Jozef 12 12 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 2 12.54 0.00
3 PIGA MatúšPIGA Matúš 13 13 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 3 12.92 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laky AlexLaky Alex 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 3 13.99 0.00
2 Balog PeterBalog Peter 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 1 15.66 0.00
3 Andrejčák OliverAndrejčák Oliver 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 2 18.91 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 MIHOK MartinMIHOK Martin 12 12 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 1 13.10 0.00
2 Krúpa AlexKrúpa Alex 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 2 15.10 0.00
3 Zelko ŠimonZelko Šimon 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 3 16.90 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.96 19.00
2 Lukáč AndrejLukáč Andrej 12 12 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 2 11.11 10.00
3 Píš SimonPíš Simon 12 12 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 1 11.16 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szabó ViktorSzabó Viktor 12 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 1 11.42 0.00
2 Skyba EdoSkyba Edo 12 12 IndividuálneIndividuálne 2 12.38 0.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bednár Jakub SebastiánBednár Jakub Sebastián 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 10.64 44.00
2 Penkert JánPenkert Ján 12 12 ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána 1 10.71 37.00
3 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Rimavská Sobota, individuálneRimavská Sobota, individuálne 3 10.93 20.00
4 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.96 19.00
5 Lukáč AndrejLukáč Andrej 12 12 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 2 11.11 10.00
6 Píš SimonPíš Simon 12 12 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 1 11.16 8.00
7 Čornej PatrikČornej Patrik 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 11.19 6.00
8 Szabó ViktorSzabó Viktor 12 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 1 11.42 0.00
9 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 11.55 0.00
10 Adamišin AdamAdamišin Adam 12 12 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 2 11.65 0.00
10 Mikula VladimirMikula Vladimir 14 14 NamestovoNamestovo 1 11.65 0.00
12 Eröš OliverEröš Oliver 12 12 ZŠ Považská 12, KošiceZŠ Považská 12, Košice 2 11.81 0.00
13 Sliva TomášSliva Tomáš 13 13 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 3 11.95 0.00
14 Skyba EdoSkyba Edo 12 12 IndividuálneIndividuálne 2 12.38 0.00
15 Müller JozefMüller Jozef 12 12 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 2 12.54 0.00
16 Čulák SamuelČulák Samuel 12 12 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 2 12.57 0.00
17 Parkánsky JakubParkánsky Jakub 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 12.62 0.00
18 PIGA MatúšPIGA Matúš 13 13 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 3 12.92 0.00
19 MIHOK MartinMIHOK Martin 12 12 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 1 13.10 0.00
20 Fedorčák MartinFedorčák Martin 12 12 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 1 13.64 0.00
21 Laky AlexLaky Alex 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 3 13.99 0.00
22 Krúpa AlexKrúpa Alex 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 2 15.10 0.00
23 Balog PeterBalog Peter 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 1 15.66 0.00
24 Zelko ŠimonZelko Šimon 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 3 16.90 0.00
25 Andrejčák OliverAndrejčák Oliver 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 2 18.91 0.00
Bulava SamuelBulava Samuel 12 12 ZŠ Štefana Náhalku Liptovská TepličkaZŠ Štefana Náhalku Liptovs... 1 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.9.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Penkert JánPenkert Ján 12 12 ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána 6 10.59
2 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Rimavská Sobota, individuálneRimavská Sobota, individuálne 5 11.19
3 Bednár Jakub SebastiánBednár Jakub Sebastián 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 11.22
4 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.57
5 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 7 11.77
6 Čornej PatrikČornej Patrik 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 11.99
7 Mikula VladimirMikula Vladimir 14 14 NamestovoNamestovo 4 12.01
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 02 (st, 4.9.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bednár Jakub SebastiánBednár Jakub Sebastián 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 10.76
2 Penkert JánPenkert Ján 12 12 ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána 6 10.78
3 Trcka RonaldTrcka Ronald 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 11.20
4 Nemec RichardNemec Richard 12 12 Rimavská Sobota, individuálneRimavská Sobota, individuálne 5 11.38
5 Čornej PatrikČornej Patrik 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 11.73
6 Trocha RolandTrocha Roland 13 13 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 7 12.05
7 Mikula VladimirMikula Vladimir 14 14 NamestovoNamestovo 4 12.15
Celkom 7 pretekárov

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Varga AlexVarga Alex 10 10 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 3 10.77 32.00
2 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 10.98 17.00
3 Gajdoš AdamGajdoš Adam 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 11.20 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula AdamMikula Adam 10 10 NamestovoNamestovo 2 09.94 129.00
2 Skubeň SebastiánSkubeň Sebastián 10 10 Juventus Academy KošiceJuventus Academy Košice 1 10.48 60.00
3 Vartovník MichalVartovník Michal 10 10 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 3 10.59 48.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cibula RomanCibula Roman 10 10 ZŠ DrábováZŠ Drábová 1 10.29 81.00
2 Balog PatrikBalog Patrik 10 10 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 2 11.85 0.00
Celkom 2 pretekári
Beh 04 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 10.15 99.00
2 Takáč ŠimonTakáč Šimon 10 10 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 1 10.60 47.00
3 GROMA TobiasGROMA Tobias 10 10 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 2 11.45 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lazorik MartinLazorik Martin 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 3 10.26 85.00
2 Kluknavský ŠimonKluknavský Šimon 10 10 Bez klubuBez klubu 2 10.31 79.00
3 Kuzmiak JakubKuzmiak Jakub 11 11 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 1 11.72 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Anjel JakubAnjel Jakub 10 10 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice 2 10.27 84.00
2 Sekerák MatejSekerák Matej 11 11 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 3 11.17 7.00
Celkom 2 pretekári
Beh 07 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bak Tomáš PeterBak Tomáš Peter 11 11 ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173 2 10.79 31.00
2 Sliva JakubSliva Jakub 10 10 ZŠ nad Medzou 1 , Spišská Nová vesZŠ nad Medzou 1 , Spišská N... 3 11.79 0.00
3 Kráľ RóbertKráľ Róbert 10 10 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 1 11.92 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Genčúr RichardGenčúr Richard 11 11 Cestice 22Cestice 22 2 10.50 58.00
2 Mucha AdamMucha Adam 10 10 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 1 10.77 32.00
3 Skuban MarkoSkuban Marko 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 3 11.43 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kiník AlexanderKiník Alexander 10 10 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 1 09.86 142.00
2 GENČÚR LUKÁŠGENČÚR LUKÁŠ 10 10 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 2 10.04 115.00
3 Volner JonášVolner Jonáš 11 11 ZŠ Kežmarská 28ZŠ Kežmarská 28 3 11.53 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 10 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páll DávidPáll Dávid 10 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 1 09.85 143.00
2 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.16 8.00
3 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.69 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 11 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.82 148.00
2 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 1 10.57 50.00
3 Szászi AlexanderSzászi Alexander 10 10 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 3 11.00 16.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.82 148.00
2 Páll DávidPáll Dávid 10 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 1 09.85 143.00
3 Kiník AlexanderKiník Alexander 10 10 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 1 09.86 142.00
4 Mikula AdamMikula Adam 10 10 NamestovoNamestovo 2 09.94 129.00
5 GENČÚR LUKÁŠGENČÚR LUKÁŠ 10 10 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 2 10.04 115.00
6 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 10.15 99.00
7 Lazorik MartinLazorik Martin 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 3 10.26 85.00
8 Anjel JakubAnjel Jakub 10 10 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice 2 10.27 84.00
9 Cibula RomanCibula Roman 10 10 ZŠ DrábováZŠ Drábová 1 10.29 81.00
10 Kluknavský ŠimonKluknavský Šimon 10 10 Bez klubuBez klubu 2 10.31 79.00
11 Skubeň SebastiánSkubeň Sebastián 10 10 Juventus Academy KošiceJuventus Academy Košice 1 10.48 60.00
12 Genčúr RichardGenčúr Richard 11 11 Cestice 22Cestice 22 2 10.50 58.00
13 Gajdoš JánGajdoš Ján 10 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 1 10.57 50.00
14 Vartovník MichalVartovník Michal 10 10 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 3 10.59 48.00
15 Takáč ŠimonTakáč Šimon 10 10 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 1 10.60 47.00
16 Varga AlexVarga Alex 10 10 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 3 10.77 32.00
16 Mucha AdamMucha Adam 10 10 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 1 10.77 32.00
18 Bak Tomáš PeterBak Tomáš Peter 11 11 ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173 2 10.79 31.00
19 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 10.98 17.00
20 Szászi AlexanderSzászi Alexander 10 10 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 3 11.00 16.00
21 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.16 8.00
22 Sekerák MatejSekerák Matej 11 11 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 3 11.17 7.00
23 Gajdoš AdamGajdoš Adam 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 11.20 6.00
24 Skuban MarkoSkuban Marko 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 3 11.43 0.00
25 GROMA TobiasGROMA Tobias 10 10 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 2 11.45 0.00
26 Volner JonášVolner Jonáš 11 11 ZŠ Kežmarská 28ZŠ Kežmarská 28 3 11.53 0.00
27 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.69 0.00
28 Kuzmiak JakubKuzmiak Jakub 11 11 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 1 11.72 0.00
29 Sliva JakubSliva Jakub 10 10 ZŠ nad Medzou 1 , Spišská Nová vesZŠ nad Medzou 1 , Spišská N... 3 11.79 0.00
30 Balog PatrikBalog Patrik 10 10 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 2 11.85 0.00
31 Kráľ RóbertKráľ Róbert 10 10 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 1 11.92 0.00

60 m - Prípravka-chlapci (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.9.2019 - 14:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula AdamMikula Adam 10 10 NamestovoNamestovo 6 09.86
2 Kiník AlexanderKiník Alexander 10 10 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 3 09.89
3 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.92
4 Lazorik MartinLazorik Martin 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 5 10.33
5 Cibula RomanCibula Roman 10 10 ZŠ DrábováZŠ Drábová 2 10.53
6 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 8 10.54
7 Skubeň SebastiánSkubeň Sebastián 10 10 Juventus Academy KošiceJuventus Academy Košice 7 10.64
8 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 9 10.79
9 Kluknavský ŠimonKluknavský Šimon 10 10 Bez klubuBez klubu 4 10.86
10 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 10 11.19
Celkom 10 pretekárov
I. Séria 02 (st, 4.9.2019 - 14:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.62
2 Kiník AlexanderKiník Alexander 10 10 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 3 09.73
3 Mikula AdamMikula Adam 10 10 NamestovoNamestovo 6 09.91
4 Lazorik MartinLazorik Martin 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 5 10.20
5 Skubeň SebastiánSkubeň Sebastián 10 10 Juventus Academy KošiceJuventus Academy Košice 7 10.46
6 Cibula RomanCibula Roman 10 10 ZŠ DrábováZŠ Drábová 2 10.49
7 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 8 10.50
8 Veisenpacher Leo JozefVeisenpacher Leo Jozef 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 9 10.81
9 Veisenpacher AdamVeisenpacher Adam 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 10 11.11
Kluknavský ŠimonKluknavský Šimon 10 10 Bez klubuBez klubu 4 DNS
Celkom 10 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Képes PeterKépes Peter 08 08 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 2 09.18 266.00
2 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 1 09.75 159.00
3 Špilka PeterŠpilka Peter 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 10.74 35.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula MatúšMikula Matúš 08 08 NamestovoNamestovo 3 09.18 266.00
2 Brosztl LukášBrosztl Lukáš 09 09 ZŠ MedzevZŠ Medzev 2 10.09 108.00
Cerula BorisCerula Boris 09 09 ZŠ Bernolákova Vranov n. T.ZŠ Bernolákova Vranov n. T. 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Eštok MichalEštok Michal 09 09 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 10.04 115.00
2 MIŠEK ŠimonMIŠEK Šimon 08 08 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 3 10.10 106.00
3 Gujda NikolasGujda Nikolas 08 08 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 10.14 101.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kostovčík DušanKostovčík Dušan 09 09 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 10.32 78.00
Zajac MarekZajac Marek 08 08 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 3 DNS
Mucha AlexanderMucha Alexander 08 08 ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa... 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Szalka MaximSzalka Maxim 09 09 ZŠ MedzevZŠ Medzev 1 09.63 180.00
2 Lange AdamLange Adam 08 08 ZS Smeralova 25 PresovZS Smeralova 25 Presov 2 10.31 79.00
3 Zavacký ŠimonZavacký Šimon 09 09 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 3 12.60 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Igor PenkertIgor Penkert 09 09 ZŠ s MŠ Nižná brána KežmarokZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 1 09.80 151.00
2 Restei ŠimonRestei Šimon 08 08 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 3 10.53 54.00
3 Hreško TomášHreško Tomáš 08 08 ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173 2 10.55 52.00
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 PIGA ŠIMONPIGA ŠIMON 08 08 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 3 09.82 148.00
2 Miháľ TadeášMiháľ Tadeáš 09 09 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 2 10.83 28.00
Penkert IgorPenkert Igor 09 09 ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Remeňák PeterRemeňák Peter 09 09 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 1 10.13 102.00
2 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 2 10.63 45.00
3 Zavacký ŠimonZavacký Šimon 09 09 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice 3 12.51 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.19 264.00
2 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.44 64.00
Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 10 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.47 208.00
2 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.14 101.00
Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 11 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrás Nikolas OliverPetrás Nikolas Oliver 08 08 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 1 09.97 125.00
2 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.03 116.00
Celkom 2 pretekári
Beh 12 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horovčák JakubHorovčák Jakub 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 09.76 158.00
2 Rybonka ViacheslavRybonka Viacheslav 08 08 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice 1 13.10 0.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Képes PeterKépes Peter 08 08 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 2 09.18 266.00
1 Mikula MatúšMikula Matúš 08 08 NamestovoNamestovo 3 09.18 266.00
3 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.19 264.00
4 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 1 09.47 208.00
5 Szalka MaximSzalka Maxim 09 09 ZŠ MedzevZŠ Medzev 1 09.63 180.00
6 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 1 09.75 159.00
7 Horovčák JakubHorovčák Jakub 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 2 09.76 158.00
8 Igor PenkertIgor Penkert 09 09 ZŠ s MŠ Nižná brána KežmarokZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok 1 09.80 151.00
9 PIGA ŠIMONPIGA ŠIMON 08 08 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 3 09.82 148.00
10 Petrás Nikolas OliverPetrás Nikolas Oliver 08 08 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 1 09.97 125.00
11 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.03 116.00
12 Eštok MichalEštok Michal 09 09 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 10.04 115.00
13 Brosztl LukášBrosztl Lukáš 09 09 ZŠ MedzevZŠ Medzev 2 10.09 108.00
14 MIŠEK ŠimonMIŠEK Šimon 08 08 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 3 10.10 106.00
15 Remeňák PeterRemeňák Peter 09 09 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 1 10.13 102.00
16 Gujda NikolasGujda Nikolas 08 08 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 10.14 101.00
16 Baran SamuelBaran Samuel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.14 101.00
18 Lange AdamLange Adam 08 08 ZS Smeralova 25 PresovZS Smeralova 25 Presov 2 10.31 79.00
19 Kostovčík DušanKostovčík Dušan 09 09 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 10.32 78.00
20 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.44 64.00
21 Restei ŠimonRestei Šimon 08 08 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 3 10.53 54.00
22 Hreško TomášHreško Tomáš 08 08 ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173 2 10.55 52.00
23 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 2 10.63 45.00
24 Špilka PeterŠpilka Peter 09 09 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3 10.74 35.00
25 Miháľ TadeášMiháľ Tadeáš 09 09 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 2 10.83 28.00
26 Zavacký ŠimonZavacký Šimon 09 09 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice 3 12.51 0.00
27 Zavacký ŠimonZavacký Šimon 09 09 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 3 12.60 0.00
28 Rybonka ViacheslavRybonka Viacheslav 08 08 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice 1 13.10 0.00
Cerula BorisCerula Boris 09 09 ZŠ Bernolákova Vranov n. T.ZŠ Bernolákova Vranov n. T. 1 DNS
Zajac MarekZajac Marek 08 08 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 3 DNS
Mucha AlexanderMucha Alexander 08 08 ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa... 1 DNS
Penkert IgorPenkert Igor 09 09 ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána 1 DNS
Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Mády PatrikMády Patrik 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS

60 m - Najmladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.9.2019 - 14:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.09
2 Mikula MatúšMikula Matúš 08 08 NamestovoNamestovo 7 09.24
3 Képes PeterKépes Peter 08 08 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 5 09.35
4 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.43
5 Horovčák JakubHorovčák Jakub 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 09.74
6 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 6 10.18
7 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 4 10.76
Penkert IgorPenkert Igor 09 09 ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (st, 4.9.2019 - 14:04) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.95
2 Mikula MatúšMikula Matúš 08 08 NamestovoNamestovo 7 09.16
3 Képes PeterKépes Peter 08 08 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 5 09.39
4 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.44
5 Horovčák JakubHorovčák Jakub 08 08 AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 3 09.86
6 Lazorik JakubLazorik Jakub 09 09 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 6 10.43
7 Kaňuk JánKaňuk Ján 09 09 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 4 11.04
Penkert IgorPenkert Igor 09 09 ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 10.54 235.00
2 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.23 129.00
3 Hanušovská AlžbetaHanušovská Alžbeta 12 12 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 12.84 1.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vargaeštoková MartinaVargaeštoková Martina 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 10.91 174.00
2 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 Slávia BratislavaSlávia Bratislava 1 12.04 42.00
3 Rolková MelisaRolková Melisa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.60 8.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mattová MichaelaMattová Michaela 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 1 11.35 114.00
2 Pankuchová ZuzanaPankuchová Zuzana 12 12 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 3 12.15 34.00
3 Janošková AlexandraJanošková Alexandra 12 12 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 2 13.70 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 2 12.41 17.00
2 Petríková TerezaPetríková Tereza 12 12 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 1 13.33 0.00
Varga KristinaVarga Kristina 13 13 Atletika KosiceAtletika Kosice 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Regecová SimonaRegecová Simona 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 1 15.22 0.00
2 Timková NatáliaTimková Natália 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 3 15.62 0.00
3 Bimbová SimonaBimbová Simona 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 2 17.10 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondraskova EmaOndraskova Ema 12 12 Atleticky klub Stara BystricaAtleticky klub Stara Bystrica 1 11.69 75.00
2 PORVAZNÍKOVÁ SOFIAPORVAZNÍKOVÁ SOFIA 12 12 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 3 12.44 16.00
3 Ferčáková JeniferFerčáková Jenifer 12 12 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 2 12.92 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 ZŠ Okružná 17 MichalovceZŠ Okružná 17 Michalovce 2 10.88 179.00
2 Šimonová TamaraŠimonová Tamara 12 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 1 11.65 79.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 3 10.54 235.00
2 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 ZŠ Okružná 17 MichalovceZŠ Okružná 17 Michalovce 2 10.88 179.00
3 Vargaeštoková MartinaVargaeštoková Martina 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 10.91 174.00
4 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.23 129.00
5 Mattová MichaelaMattová Michaela 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 1 11.35 114.00
6 Šimonová TamaraŠimonová Tamara 12 12 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 1 11.65 79.00
7 Ondraskova EmaOndraskova Ema 12 12 Atleticky klub Stara BystricaAtleticky klub Stara Bystrica 1 11.69 75.00
8 Šuranová EllaŠuranová Ella 12 12 Slávia BratislavaSlávia Bratislava 1 12.04 42.00
9 Pankuchová ZuzanaPankuchová Zuzana 12 12 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 3 12.15 34.00
10 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 2 12.41 17.00
11 PORVAZNÍKOVÁ SOFIAPORVAZNÍKOVÁ SOFIA 12 12 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 3 12.44 16.00
12 Rolková MelisaRolková Melisa 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.60 8.00
13 Hanušovská AlžbetaHanušovská Alžbeta 12 12 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 12.84 1.00
14 Ferčáková JeniferFerčáková Jenifer 12 12 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 2 12.92 0.00
15 Petríková TerezaPetríková Tereza 12 12 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 1 13.33 0.00
16 Janošková AlexandraJanošková Alexandra 12 12 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 2 13.70 0.00
17 Regecová SimonaRegecová Simona 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 1 15.22 0.00
18 Timková NatáliaTimková Natália 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 3 15.62 0.00
19 Bimbová SimonaBimbová Simona 14 14 MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice 2 17.10 0.00
Varga KristinaVarga Kristina 13 13 Atletika KosiceAtletika Kosice 3 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.9.2019 - 14:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hintosova SoňaHintosova Soňa 12 12 ZŠ ČečejovceZŠ Čečejovce 1 10.71
2 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 ZŠ Okružná 17 MichalovceZŠ Okružná 17 Michalovce 4 11.21
3 Vargaeštoková MartinaVargaeštoková Martina 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 9 11.37
4 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.41
5 Mattová MichaelaMattová Michaela 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 5 11.54
6 Ondraskova EmaOndraskova Ema 12 12 Atleticky klub Stara BystricaAtleticky klub Stara Bystrica 6 11.57
7 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 ZŠ Malokrpatské nám 1 , Ba- LamačZŠ Malokrpatské nám 1 , Ba-... 3 11.72
8 Pankuchová ZuzanaPankuchová Zuzana 12 12 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 7 12.50
Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 8 DNF
Celkom 9 pretekárov
I. Séria 02 (st, 4.9.2019 - 14:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hintosova SoňaHintosova Soňa 12 12 ZŠ ČečejovceZŠ Čečejovce 1 10.73
2 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 ZŠ Okružná 17 MichalovceZŠ Okružná 17 Michalovce 4 11.02
3 Vargaeštoková MartinaVargaeštoková Martina 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 9 11.30
4= Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.33
4= Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 8 11.33
6 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 ZŠ Malokrpatské nám 1 , Ba- LamačZŠ Malokrpatské nám 1 , Ba-... 3 11.40
7 Ondraskova EmaOndraskova Ema 12 12 Atleticky klub Stara BystricaAtleticky klub Stara Bystrica 6 11.84
8 Mattová MichaelaMattová Michaela 12 12 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 5 11.92
9 Pankuchová ZuzanaPankuchová Zuzana 12 12 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 7 12.12
Celkom 9 pretekárov

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zalacková AlexandraZalacková Alexandra 10 10 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 3 10.93 171.00
2 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 11.73 71.00
3 Karasová ZoraKarasová Zora 11 11 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 1 12.23 28.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 Družba PiešťanyDružba Piešťany 3 10.11 314.00
2 Brnová AlexandraBrnová Alexandra 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 2 12.16 33.00
3 Ferčáková LíviaFerčáková Lívia 10 10 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 13.70 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 1 09.38 472.00
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 2 09.86 365.00
3 Weissová NatáliaWeissová Natália 11 11 ZŠ Tomášikova KošiceZŠ Tomášikova Košice 3 10.02 332.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grigeľová EmmaGrigeľová Emma 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 10.77 196.00
2 Lazarová MichaelaLazarová Michaela 10 10 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 3 11.81 63.00
3 KARAJOŠOVÁ KarolínaKARAJOŠOVÁ Karolína 10 10 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 1 12.85 1.00
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklošková Mária ElenMiklošková Mária Elen 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 1 10.59 226.00
2 Puškášová AlžbetaPuškášová Alžbeta 10 10 ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce 3 10.67 213.00
Celkom 2 pretekári
Beh 06 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 3 11.30 120.00
2 Mičuchová LuciaMičuchová Lucia 10 10 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 1 11.98 47.00
Karasová ZoraKarasová Zora 11 11 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 ZŠ Čordákova 50, KEZŠ Čordákova 50, KE 2 10.09 318.00
2 Slatinová TamaraSlatinová Tamara 11 11 ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173 1 11.79 65.00
3 Spodníková SáraSpodníková Sára 11 11 ZŠ Nad Medzuo 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzuo 1, Spišská No... 3 13.00 0.00
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babiková NelaBabiková Nela 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 2 11.71 73.00
2 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika KosiceAtletika Kosice 3 12.56 10.00
Szatmáry NinaSzatmáry Nina 10 10 LastomírLastomír 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sláviková LeaSláviková Lea 10 10 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 1 10.81 190.00
2 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.21 132.00
3 ŠIPKOVÁ DOMINIKA DOMINIKAŠIPKOVÁ DOMINIKA DOMINIKA 10 10 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 3 11.62 82.00
Celkom 3 pretekári
Beh 10 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gregová NellaGregová Nella 10 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 2 10.49 243.00
2 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.51 240.00
Celkom 2 pretekári
Beh 11 (st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Herichová SoňaHerichová Soňa 10 10 ZŠ MedzevZŠ Medzev 1 10.83 187.00
Tomi LindsayTomi Lindsay 11 11 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 2 DNS
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 1 09.38 472.00
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 2 09.86 365.00
3 Weissová NatáliaWeissová Natália 11 11 ZŠ Tomášikova KošiceZŠ Tomášikova Košice 3 10.02 332.00
4 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 ZŠ Čordákova 50, KEZŠ Čordákova 50, KE 2 10.09 318.00
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 Družba PiešťanyDružba Piešťany 3 10.11 314.00
6 Gregová NellaGregová Nella 10 10 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 2 10.49 243.00
7 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.51 240.00
8 Miklošková Mária ElenMiklošková Mária Elen 10 10 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 1 10.59 226.00
9 Puškášová AlžbetaPuškášová Alžbeta 10 10 ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce 3 10.67 213.00
10 Grigeľová EmmaGrigeľová Emma 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 10.77 196.00
11 Sláviková LeaSláviková Lea 10 10 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 1 10.81 190.00
12 Herichová SoňaHerichová Soňa 10 10 ZŠ MedzevZŠ Medzev 1 10.83 187.00
13 Zalacková AlexandraZalacková Alexandra 10 10 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 3 10.93 171.00
14 Riesová TamaraRiesová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.21 132.00
15 Váczyová VilmaVáczyová Vilma 10 10 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 3 11.30 120.00
16 ŠIPKOVÁ DOMINIKA DOMINIKAŠIPKOVÁ DOMINIKA DOMINIKA 10 10 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 3 11.62 82.00
17 Babiková NelaBabiková Nela 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 2 11.71 73.00
18 Hanušovská ŽofiaHanušovská Žofia 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 11.73 71.00
19 Slatinová TamaraSlatinová Tamara 11 11 ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173 1 11.79 65.00
20 Lazarová MichaelaLazarová Michaela 10 10 ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany 3 11.81 63.00
21 Mičuchová LuciaMičuchová Lucia 10 10 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 1 11.98 47.00
22 Brnová AlexandraBrnová Alexandra 11 11 ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No... 2 12.16 33.00
23 Karasová ZoraKarasová Zora 11 11 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 1 12.23 28.00
24 Varga BenettaVarga Benetta 11 11 Atletika KosiceAtletika Kosice 3 12.56 10.00
25 KARAJOŠOVÁ KarolínaKARAJOŠOVÁ Karolína 10 10 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 1 12.85 1.00
26 Spodníková SáraSpodníková Sára 11 11 ZŠ Nad Medzuo 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzuo 1, Spišská No... 3 13.00 0.00
27 Ferčáková LíviaFerčáková Lívia 10 10 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 13.70 0.00
Karasová ZoraKarasová Zora 11 11 SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice 2 DNS
Szatmáry NinaSzatmáry Nina 10 10 LastomírLastomír 1 DNS
Tomi LindsayTomi Lindsay 11 11 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 2 DNS

60 m - Prípravka-dievčata (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.9.2019 - 14:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 09.49
2 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 1 09.99
3 Weissová NatáliaWeissová Natália 11 11 ZŠ Tomášikova KošiceZŠ Tomášikova Košice 8 10.17
4 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 individualneindividualne 4 10.21
5= Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 Družba PiešťanyDružba Piešťany 2 10.45
5= Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.45
7 Grigeľová EmmaGrigeľová Emma 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 6 10.84
8 Puškášová AlžbetaPuškášová Alžbeta 10 10 ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce 7 10.96
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (st, 4.9.2019 - 14:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 3 09.58
2 Kardošová GrétaKardošová Gréta 10 10 individualneindividualne 4 10.15
3 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 1 10.22
4 Weissová NatáliaWeissová Natália 11 11 ZŠ Tomášikova KošiceZŠ Tomášikova Košice 8 10.29
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 Družba PiešťanyDružba Piešťany 2 10.41
6 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.48
7 Puškášová AlžbetaPuškášová Alžbeta 10 10 ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce 7 10.80
8 Grigeľová EmmaGrigeľová Emma 10 10 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 6 10.96
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pažitková AlžbetaPažitková Alžbeta 08 08 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 1 10.37 265.00
2 Vargová NinaVargová Nina 09 09 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 3 10.47 247.00
3 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 10.57 229.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 3 10.09 318.00
2 Harčárová EmmaHarčárová Emma 08 08 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 1 10.52 238.00
Bučková SoňaBučková Soňa 08 08 ZŠ MedzevZŠ Medzev 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 ZŠ Pavla Horova MichalovceZŠ Pavla Horova Michalovce 2 09.72 395.00
2 Duždová IvetaDuždová Iveta 08 08 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 11.53 92.00
3 Fetisheva OleksandraFetisheva Oleksandra 08 08 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 3 12.81 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 09.33 484.00
2 MALINOVSKÁ SofiaMALINOVSKÁ Sofia 08 08 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 1 11.05 154.00
3 Rohrerová SofiaRohrerová Sofia 09 09 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 3 11.21 132.00
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajdošová EliškaGajdošová Eliška 08 08 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 1 10.26 285.00
2 Dučaiová DorotkaDučaiová Dorotka 09 09 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 2 10.43 254.00
3 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 3 11.34 115.00
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kolsálová IvetaKolsálová Iveta 08 08 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 2 10.32 274.00
2 Svatušková MichaelaSvatušková Michaela 09 09 ZŠ Fabryho KošiceZŠ Fabryho Košice 3 11.26 125.00
PIGOVÁ MARTINKAPIGOVÁ MARTINKA 09 09 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.85 367.00
2 Fecenková ElaFecenková Ela 09 09 ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173 2 10.77 196.00
3 Stankovič NatáliaStankovič Natália 09 09 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 3 11.21 132.00
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.00 336.00
2 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.71 206.00
Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gáspárová MáriaGáspárová Mária 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.02 44.00
Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 2 pretekári
Beh 10 (st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce 2 09.36 477.00
2 Kotiková AlexandraKotiková Alexandra 08 08 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 1 11.14 141.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 2 09.33 484.00
2 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce 2 09.36 477.00
3 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 ZŠ Pavla Horova MichalovceZŠ Pavla Horova Michalovce 2 09.72 395.00
4 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.85 367.00
5 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.00 336.00
6 Weiserová SofiaWeiserová Sofia 08 08 ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou 3 10.09 318.00
7 Gajdošová EliškaGajdošová Eliška 08 08 Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa 1 10.26 285.00
8 Kolsálová IvetaKolsálová Iveta 08 08 ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice 2 10.32 274.00
9 Pažitková AlžbetaPažitková Alžbeta 08 08 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 1 10.37 265.00
10 Dučaiová DorotkaDučaiová Dorotka 09 09 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 2 10.43 254.00
11 Vargová NinaVargová Nina 09 09 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 3 10.47 247.00
12 Harčárová EmmaHarčárová Emma 08 08 ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce 1 10.52 238.00
13 Čamajová MichaelaČamajová Michaela 08 08 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 10.57 229.00
14 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.71 206.00
15 Fecenková ElaFecenková Ela 09 09 ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173 2 10.77 196.00
16 MALINOVSKÁ SofiaMALINOVSKÁ Sofia 08 08 ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13 1 11.05 154.00
17 Kotiková AlexandraKotiková Alexandra 08 08 ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice 1 11.14 141.00
18 Rohrerová SofiaRohrerová Sofia 09 09 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 3 11.21 132.00
18 Stankovič NatáliaStankovič Natália 09 09 Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No... 3 11.21 132.00
20 Svatušková MichaelaSvatušková Michaela 09 09 ZŠ Fabryho KošiceZŠ Fabryho Košice 3 11.26 125.00
21 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 3 11.34 115.00
22 Duždová IvetaDuždová Iveta 08 08 ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej 1 11.53 92.00
23 Gáspárová MáriaGáspárová Mária 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.02 44.00
24 Fetisheva OleksandraFetisheva Oleksandra 08 08 SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice 3 12.81 2.00
Bučková SoňaBučková Soňa 08 08 ZŠ MedzevZŠ Medzev 2 DNS
PIGOVÁ MARTINKAPIGOVÁ MARTINKA 09 09 ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA 1 DNS
Simanová IvanaSimanová Ivana 08 08 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 1 DNS
Nagyová KarolínaNagyová Karolína 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.9.2019 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 1 09.58
2 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce 6 09.59
3 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 ZŠ Horova MichalovceZŠ Horova Michalovce 4 10.08
4 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.14
5 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.23
6 Dučaiová DorotkaDučaiová Dorotka 09 09 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 5 10.54
7 Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 7 11.20
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 02 (st, 4.9.2019 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grajcarová EmmaGrajcarová Emma 08 08 ZŠ, Obchodná 5, SečovceZŠ, Obchodná 5, Sečovce 6 09.30
2 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce 1 09.31
3 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 ZŠ Horova MichalovceZŠ Horova Michalovce 4 09.76
4 Trcková SofiaTrcková Sofia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.44
5 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.45
Urdová TamaraUrdová Tamara 08 08 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 7 DNS
Dučaiová DorotkaDučaiová Dorotka 09 09 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 5 DNS
Celkom 7 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Mladší žiaci

(st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 12 462 462 456 462 312.00
2 Ganaj FilipGanaj Filip
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 4 452 452 399 452 294.00
3 Olenič FilipOlenič Filip
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 13 446 441 446 446 283.00
4 Krepop SamuelKrepop Samuel
Družba PiešťanyDružba Piešťany
07 07 7 419 416 419 419 237.00
5 ĎURÁŠ TIMURĎURÁŠ TIMUR
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
07 07 3 410 410 403 410 222.00
6 Janovický AdamJanovický Adam
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 5 406 398 406 406 215.00
7 Lazorik JurajLazorik Juraj
Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa
07 07 9 394 394 373 394 196.00
8 Sitiarik MarekSitiarik Marek
ZŠ s MŠ VikartovceZŠ s MŠ Vikartovce
07 07 14 390 390 375 390 190.00
9 Kollár MatejKollár Matej
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
07 07 18 372 370 372 372 162.00
10 ČUHA BrunoČUHA Bruno
ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13
07 07 1 372 362 372 372 162.00
11 Surňák JurajSurňák Juraj
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
06 06 16 365 365 354 365 152.00
12 Lazár PatrikLazár Patrik
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
06 06 8 361 354 361 361 146.00
13 Mirga RolandMirga Roland
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
07 07 11 350 334 350 350 130.00
14 Kotik LukášKotik Lukáš
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
06 06 6 344 344 321 344 122.00
15 Ďuďák SebastiánĎuďák Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
07 07 2 339 339 338 339 115.00
16 Macko MarekMacko Marek
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 10 318 318 309 318 88.00
Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 17 DNS
Smolár DanielSmolár Daniel
ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa...
06 06 15 DNS
Celkom 18 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Mladšie žiačky

(st, 4.9.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 1 495 469 495 495 546.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom
06 06 2 476 476 471 476 495.00
3 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 17 472 472 461 472 485.00
4 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
07 07 18 429 429 403 429 376.00
5 Klohnová KarinKlohnová Karin
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
07 07 12 418 399 418 418 350.00
6 Pelegrínová LeonaPelegrínová Leona
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
06 06 19 410 400 410 410 331.00
7 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 3 402 373 402 402 312.00
8 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 10 384 384 358 384 272.00
9 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
06 06 16 354 286 354 354 208.00
10 Kizeková MichaelaKizeková Michaela
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
07 07 11 353 300 353 353 206.00
11 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 9 340 340 298 340 180.00
12 Krajňáková ZuzanaKrajňáková Zuzana
Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa
06 06 13 330 323 330 330 161.00
13 Šebestová KristínaŠebestová Kristína
ZŠ s MŠ VikartovceZŠ s MŠ Vikartovce
07 07 22 326 304 326 326 153.00
14 GALČÍKOVÁ NatáliaGALČÍKOVÁ Natália
ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13
07 07 6 322 322 279 322 146.00
15 Hrabovská VeronikaHrabovská Veronika
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
06 06 8 294 260 294 294 97.00
16 Kroková AnastáziaKroková Anastázia
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
07 07 14 293 293 284 293 95.00
17 Hanušovská AnnaHanušovská Anna
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
07 07 7 224 224 111 224 7.00
Dunajská AntóniaDunajská Antónia
ZŠ Liptovská Teplička Štefana NáhalkuZŠ Liptovská Teplička Štefa...
06 06 4 DNS
FERENCOVÁ BIANKAFERENCOVÁ BIANKA
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
06 06 5 DNS
Szatmáry TimeaSzatmáry Timea
LastomírLastomír
06 06 21 DNS
Szalková JessicaSzalková Jessica
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 20 DNS
Krupašová RadkaKrupašová Radka
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
06 06 15 DNS
Šimková AnnaŠimková Anna
ATU KošiceATU Košice
06 06 23 DNS
Celkom 23 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Miniprípravka-chlapci

(st, 4.9.2019 - 08:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bednár Jakub SebastiánBednár Jakub Sebastián
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
12 12 4 300 293 300 300 66.00
2 Szabó ViktorSzabó Viktor
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
12 12 25 299 292 299 299 65.00
3 Penkert JánPenkert Ján
ZŠ s MŠ Nižná bránaZŠ s MŠ Nižná brána
12 12 18 290 290 263 290 54.00
4 Trocha RolandTrocha Roland
Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica
13 13 23 277 274 277 277 41.00
5 Trcka RonaldTrcka Ronald
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
12 12 22 270 244 270 270 34.00
6 Čornej PatrikČornej Patrik
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
12 12 6 267 267 210 267 31.00
7 Sliva TomášSliva Tomáš
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
13 13 21 254 254 245 254 20.00
8 Nemec RichardNemec Richard
Rimavská Sobota, individuálneRimavská Sobota, individuálne
12 12 16 246 229 246 246 13.00
9 Skyba EdoSkyba Edo
IndividuálneIndividuálne
12 12 26 236 233 236 236 6.00
10 Píš SimonPíš Simon
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
12 12 20 220 220 217 220 0.00
11 MIHOK MartinMIHOK Martin
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
12 12 13 217 217 153 217 0.00
12 Čulák SamuelČulák Samuel
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
12 12 7 204 190 204 204 0.00
13 Eröš OliverEröš Oliver
ZŠ Považská 12, KošiceZŠ Považská 12, Košice
12 12 8 200 182 200 200 0.00
14 Adamišin AdamAdamišin Adam
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
12 12 1 200 167 200 200 0.00
15 Lukáč AndrejLukáč Andrej
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
12 12 12 187 187 176 187 0.00
16 Müller JozefMüller Jozef
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
12 12 15 172 172 158 172 0.00
17 PIGA MatúšPIGA Matúš
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
13 13 19 171 171 144 171 0.00
18 Fedorčák MartinFedorčák Martin
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
12 12 9 164 164 127 164 0.00
19 Mikula VladimirMikula Vladimir
NamestovoNamestovo
14 14 14 163 155 163 163 0.00
20 Zelko ŠimonZelko Šimon
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 24 157 062 157 157 0.00
21 Parkánsky JakubParkánsky Jakub
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
13 13 17 154 154 134 154 0.00
22 Laky AlexLaky Alex
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 11 137 132 137 137 0.00
23 Krúpa AlexKrúpa Alex
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 10 116 072 116 116 0.00
24 Balog PeterBalog Peter
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 3 107 107 092 107 0.00
25 Andrejčák OliverAndrejčák Oliver
MŠ Zupkova 37 KošiceMŠ Zupkova 37 Košice
14 14 2 094 085 094 94 0.00
Bulava SamuelBulava Samuel
ZŠ Štefana Náhalku Liptovská TepličkaZŠ Štefana Náhalku Liptovs...
12 12 5 DNS
Celkom 26 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Prípravka-chlapci

(st, 4.9.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Páll DávidPáll Dávid
ZŠ ČSA 15 Moldava nad BodvouZŠ ČSA 15 Moldava nad Bodvou
10 10 20 361 360 361 361 146.00
2 Kiník AlexanderKiník Alexander
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
10 10 13 352 352 283 352 133.00
3 Babuščák MarekBabuščák Marek
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
10 10 2 336 336 324 336 111.00
4 Mikula AdamMikula Adam
NamestovoNamestovo
10 10 18 330 330 326 330 103.00
5 Mucha AdamMucha Adam
ZŠ Trebišovská 10 KošiceZŠ Trebišovská 10 Košice
10 10 19 323 310 323 323 94.00
6 Skubeň SebastiánSkubeň Sebastián
Juventus Academy KošiceJuventus Academy Košice
10 10 24 323 305 323 323 94.00
7 GENČÚR LUKÁŠGENČÚR LUKÁŠ
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA
10 10 10 319 309 319 319 89.00
8 Tomáš LukášTomáš Lukáš
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
11 11 28 311 249 311 311 79.00
9 Vartovník MichalVartovník Michal
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
10 10 30 310 309 310 310 78.00
10 Szászi AlexanderSzászi Alexander
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
10 10 26 310 310 269 310 78.00
11 Cibula RomanCibula Roman
ZŠ DrábováZŠ Drábová
10 10 5 307 302 307 307 74.00
12 Kluknavský ŠimonKluknavský Šimon
Bez klubuBez klubu
10 10 14 303 303 297 303 69.00
13 Sekerák MatejSekerák Matej
ZŠ Požiarnická 3, KošiceZŠ Požiarnická 3, Košice
11 11 22 300 300 283 300 66.00
14 Čamaj ŠtefanČamaj Štefan
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
11 11 6 286 286 238 286 50.00
15 Sliva JakubSliva Jakub
ZŠ nad Medzou 1 , Spišská Nová vesZŠ nad Medzou 1 , Spišská N...
10 10 25 284 272 284 284 48.00
16 Volner JonášVolner Jonáš
ZŠ Kežmarská 28ZŠ Kežmarská 28
11 11 31 277 257 277 277 41.00
17 Lazorik MartinLazorik Martin
Atletický klub ZŠ s MŠ TerňaAtletický klub ZŠ s MŠ Terňa
10 10 17 275 270 275 275 39.00
18 GROMA TobiasGROMA Tobias
ZŠ Staničná 13ZŠ Staničná 13
10 10 11 273 257 273 273 37.00
19 Gajdoš JánGajdoš Ján
Základná škola Nám. Laca Novomeského 2Základná škola Nám. Laca No...
10 10 8 272 269 272 272 36.00
20 Gajdoš AdamGajdoš Adam
ZŠ T.J.Moussona MichalovceZŠ T.J.Moussona Michalovce
10 10 7 272 258 272 272 36.00
21 Varga AlexVarga Alex
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
10 10 29 270 270 249 270 34.00
22 Anjel JakubAnjel Jakub
SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
10 10 1 262 262 259 262 26.00
23 Skuban MarkoSkuban Marko
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
11 11 23 261 187 261 261 25.00
24 Genčúr RichardGenčúr Richard
Cestice 22Cestice 22
11 11 9 259 256 259 259 24.00
25 Katoč TomášKatoč Tomáš
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
11 11 12 257 251 257 257 22.00
26 Bak Tomáš PeterBak Tomáš Peter
ZS s MS Tovarné 173ZS s MS Tovarné 173
11 11 3 245 245 243 245 13.00
27 Balog PatrikBalog Patrik
ZŠ Ľ. PodjavorinskejZŠ Ľ. Podjavorinskej
10 10 4 237 197 237 237 7.00
28 Petrovčín MatiasPetrovčín Matias
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
10 10 21 235 185 235 235 6.00
29 Kuzmiak JakubKuzmiak Jakub
SZŠ, Tr. SNP 104, KošiceSZŠ, Tr. SNP 104, Košice
11 11 16 224 195 224 224 0.00
30 Kráľ RóbertKráľ Róbert
ZŠ Nad Medzou 1, Spišská Nová VesZŠ Nad Medzou 1, Spišská No...
10 10 15 176 176 140 176 0.00
Takáč ŠimonTakáč Šimon
ZŠ MichaľanyZŠ Michaľany
10 10 27 DNS
Celkom 31 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(st, 4.9.2019 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Képes PeterKépes Peter
ZŠsMŠ ČečejovceZŠsMŠ Čečejovce
08 08 13 437 421 437 437 267.00
2 Janok Tobias GabriJanok Tobias Gabri
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
08 08 10 409 409 385 409 220.00
3 Zavacký ŠimonZavacký Šimon
SZŠ, Tr.SNP 104, KošiceSZŠ, Tr.SNP 104, Košice
09 09 32 375 375 353 375 167.00
4 Horovčák JakubHorovčák Jakub
AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov
08 08 33 370 370 357 370 159.00
5 Igor PenkertIgor Penkert
ZŠ s MŠ Nižná brána KežmarokZŠ s MŠ Nižná brána Kežmarok
09 09 9 364 364 353 364 150.00
6 Mikula MatúšMikula Matúš
NamestovoNamestovo
08 08 19 360 360 356 360 145.00
7 Baran SamuelBaran Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 2 360 350 360 360 145.00
8 Szalka MaximSzalka Maxim
ZŠ MedzevZŠ Medzev
09 09 28 356 353 356 356 139.00
9 PIGA ŠIMONPIGA ŠIMON
ZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACAZŠ Mládežnícka 3,KOŠICE-ŠACA