<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mítink IAAF-Zlatá tretra

Ostrava CZE (20. 6. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.80
7 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.99
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 10.98
5 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.02
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 10.80
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 10.98
3 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.99
4 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.02

100 m - Veteráni (Beh)

Beh 01 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.30
7 Výbošťok VladimírVýbošťok Vladimír 47 47 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.16
Celkom 2 pretekári

200 m - Muži

(št, 20.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 20.88
Celkom 1 pretekári

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:47.80
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:51.49
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.58
6 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.80
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:47.80
2 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.58
3 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.80
4 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:51.49

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:56.33
5 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:56.47
6 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:56.90
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:59.01
4 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:59.09
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:56.33
2 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:56.47
3 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:56.90
4 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:59.01
5 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:59.09

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:54.03
6 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1:56.07
9 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:05.14
Celkom 3 pretekári

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:06.44
Celkom 1 pretekári

1500 m - Muži

(št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:48.95
13 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3:55.66
Celkom 2 pretekári

1500 m - Ženy

(št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:31.12
3 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:35.46
Celkom 2 pretekári

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
7 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 70.41 0.0
Celkom 1 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Juniori

(št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Jelínek, Sloboda, Balúch, Benda Jelínek, Sloboda, Balúch, Benda Slovensko U20Slovensko U20 0:40.92
Celkom 1 pretekári