<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Mítink IAAF-Zlatá tretra

Ostrava CZE (20. 6. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Danáč DenisDanáč Denis 930506 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:47.80
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:51.49
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.58
6 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.80
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 930506 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:47.80
2 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.58
3 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:50.80
4 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:51.49

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:56.33
5 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:56.47
6 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:56.90
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (št, 20.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:59.01
4 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:59.09
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:56.33
2 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:56.47
3 Urbanová AndreaUrbanová Andrea 890520 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:56.90
4 Tomková DášaTomková Dáša 000616 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:59.01
5 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 981113 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:59.09