<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava CZE (8. 6. 2019)

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.84
3 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12.54
Celkom 2 pretekári

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.70
Celkom 1 pretekári
Finále B (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 12.69
Celkom 1 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benda JakubBenda Jakub 000714 00 Naša atletikaNaša atletika 21.83
Celkom 1 pretekári

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 24.53
5 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.39
7 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.99
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.28
3 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25.82
6 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 26.19
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 24.53
2 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 25.28
3 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.39
4 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 25.82
5 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.99
6 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 26.19

400 m - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:57.67
3 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:57.16
Celkom 2 pretekári

800 m - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2:25.37
3 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2:15.43
Celkom 2 pretekári

1500 m - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 99 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4:02.09
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 950828 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13.89
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 0:14.88
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bottlík JakubBottlík Jakub 940330 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:54.11
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baluch MatejBaluch Matej 001016 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 0:54.11
Celkom 1 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Škovranová RadkaŠkovranová Radka 990423 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1:07.12
1 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:03.69
Celkom 2 pretekári

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
4 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09:42.38
Celkom 1 pretekári

Skok o žrdi - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
MS Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
890930 89 484
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletikaNaša atletika
000714 00 688 +0.8 m/s 688  +0.8688
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 01 12.78 0.0
6 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
920320 92 11.14 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 99 15.49 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 01 29.50 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
990813 99 52.00 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 8.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010217 01 12.78 0.0
Celkom 1 pretekárov