<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP IN ATHLETICS

Split CRO (14. - 17. 5. 2019)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 16.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ruman RomanRuman Roman 011007 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.50
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 02 (št, 16.5.2019 - 10:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.69
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (št, 16.5.2019 - 10:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 011221 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.14
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 21 (št, 16.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.74
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 25 (št, 16.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.81
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 011221 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.14
2 Špak FilipŠpak Filip 030615 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.74
3 Kopček SamuelKopček Samuel 030213 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.81
4 Ruman RomanRuman Roman 011007 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 12.50
5 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.69

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (št, 16.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.07
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 03 (št, 16.5.2019 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14.30
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (št, 16.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.35
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (št, 16.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.35
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.35
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.35
3 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.07
4 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14.30