<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Platinový pohár STU

Bratislava (30. 9. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (po, 30.9.2019 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 41.05
2 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 42.71
3 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 43.07
Juráček JulianJuráček Julian 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (po, 30.9.2019 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 47.14
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 48.14
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 49.68
4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 50.30
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (po, 30.9.2019 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 55.70
2 Haberland MaximiliánHaberland Maximilián 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 58.24
Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 47.14
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 48.14
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 49.68
4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 50.30
5 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 55.70
6 Haberland MaximiliánHaberland Maximilián 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 58.24
Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (po, 30.9.2019 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 44.99
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 46.30
3 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 50.42
4 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 52.32
5 Šmelková SandraŠmelková Sandra 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 64.21
Krišpinská NinaKrišpinská Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 30.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 47.58
2 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 51.96
3 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 55.00
4 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 56.28
5 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 57.64
6 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 59.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (po, 30.9.2019 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 52.70
2 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 53.02
3 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 54.66
4 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 59.18
5 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 79.16
Letková SarahLetková Sarah 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 47.58
2 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 51.96
3 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 52.70
4 Kováčová EvaKováčová Eva 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 53.02
5 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 54.66
6 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 55.00
7 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 56.28
8 Mozová JúliaMozová Júlia 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 57.64
9 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 59.18
10 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 59.96
11 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 79.16
Letková SarahLetková Sarah 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

300 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (po, 30.9.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.94
2 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 51.06
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 52.74
4 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 55.32
5 Pešek TobiášPešek Tobiáš 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 67.10
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (po, 30.9.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 55.18
2 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 58.30
3 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 64.06
4 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 69.68
Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (po, 30.9.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 51.86
2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 55.00
3 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 61.44
4 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 62.48
Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 46.94
2 Anderson ThomasAnderson Thomas 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 51.06
3 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 51.86
4 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 52.74
5 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 55.00
6 Križan JergušKrižan Jerguš 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 55.18
7 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 55.32
8 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 58.30
9 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 61.44
10 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 62.48
11 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 64.06
12 Pešek TobiášPešek Tobiáš 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 67.10
13 Haberland GregorHaberland Gregor 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 69.68
Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

300 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 30.9.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 49.54
2 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 52.61
3 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 53.36
4 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 54.17
Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (po, 30.9.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 50.64
2 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 61.80
3 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 63.34
4 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 66.24
Bartoňová DianaBartoňová Diana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (po, 30.9.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 56.88
2 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 60.36
3 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 61.80
4 Gregorová PetraGregorová Petra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 68.24
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 49.54
2 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 50.64
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 52.61
4 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 53.36
5 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 54.17
6 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 56.88
7 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 60.36
8 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 61.80
8 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 61.80
10 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 63.34
11 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 66.24
12 Gregorová PetraGregorová Petra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 68.24
Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 DNS
Bartoňová DianaBartoňová Diana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS