<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Platinový pohár STU

Bratislava (30. 9. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(po, 30.9.2019 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 8 615 +1.5 m/s xx615  +1.5615x
2 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 564 +0.4 m/s 564  +0.4526  +0.7556  +0.0564542  +0.5
3 Vrabček DavidVrabček David
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 500 +0.7 m/s 481  +0.0494  +0.1500  +0.7500494  +1.0
4 Bugár AndrejBugár Andrej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 6 488 +1.7 m/s 459  +0.0466  +0.4488  +1.7488459  +0.1
5 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 5 475 +1.4 m/s 465  +0.0421  +0.2x465475  +1.4
6 Nehyba MichalNehyba Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 1 475 +0.0 m/s x450  +1.2475  +0.0475429  +0.4
7 Sedlák IvanSedlák Ivan
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 468 +0.6 m/s 439  +1.5468  +0.6405  +0.7468446  +1.1
8 Špacír NicolasŠpacír Nicolas
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 431 +0.8 m/s 419  +0.4408  +0.0431  +0.8431421  +0.6
9 Minár ŠimonMinár Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 4 404 +1.2 m/s 404  +1.2r404
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(po, 30.9.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 446 -0.5 m/s 433  +3.1442  +0.8446  -0.5446
2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 445 +1.3 m/s 439  -0.7445  +1.3412  +0.2445
3 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 441 +1.0 m/s 425  +0.8432  -1.2441  +1.0441
4 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 7 402 +3.5 m/s 380 +0.7 m/s 402  +3.5380  +0.7360  +1.3402
5 Haberland MaximiliánHaberland Maximilián
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 361 -0.3 m/s  +1.9355  +1.5361  -0.3361
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 3 354 -1.0 m/s  +0.7353  +0.5354  -1.0354
7 Varchola ZoranVarchola Zoran
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 2 325 +1.2 m/s 325  +1.2xx325
8 Volák MichalVolák Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 4 312 -0.8 m/s 306  +0.9 +2.3312  -0.8312
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(po, 30.9.2019 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 18 473 -0.3 m/s 473  -0.3xx473
2 Salagová LuciaSalagová Lucia
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
05 05 7 440 +1.5 m/s 424  +0.8440  +1.5x440
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 15 418 +1.5 m/s 418  +1.5359  +0.6398  +2.7418
4 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 17 413 +0.9 m/s 413  +0.9408  +1.2412  +0.7413
5 Albertová LauraAlbertová Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 399 +1.3 m/s 391  +0.9x399  +1.3399
6 Hedl ViktóriaHedl Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 16 398 +1.2 m/s 398  +1.2375  +0.7324  +2.1398
7 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 1 396 +2.0 m/s 396  +2.0x386  -0.4396
8 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 13 394 -0.3 m/s 373  -0.3394  -0.3347  +0.6394
9 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 6 377 +0.5 m/s x377  +0.5370  +1.2377
10 Chernová TatianaChernová Tatiana
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 12 368 +0.5 m/s x368  +0.5359  +1.1368
11 Líner MartinaLíner Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 367 +0.5 m/s 364  +1.7367  +1.3367  +0.5367
12 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 359 +1.8 m/s x359  +1.8x359
13 Hrušovská LenkaHrušovská Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
05 05 3 321 +1.2 m/s 321  +1.2315  +1.5297  +0.0321
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(po, 30.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 12 436 -0.4 m/s 408  +1.4422  +1.4436  -0.4436
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 386 +0.6 m/s 369  +0.5386  +0.6385  +1.7386
3 Kováčová EvaKováčová Eva
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
07 07 2 381 +2.3 m/s 342 +1.2 m/s 381  +2.3366  +2.1342  +1.2381
4 Danadová AdriánaDanadová Adriána
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 11 367 +2.0 m/s 364  +2.1367  +2.0349  +1.0367
5 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 7 350 +0.9 m/s x350  +0.9335  +1.7350
6 Sedláková LauraSedláková Laura
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 341 +1.8 m/s 325  +0.8x341  +1.8341
7 Piešťanská LíviaPiešťanská Lívia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 5 339 +1.4 m/s 339  +1.4319  +0.6-339
8 Jursová TerezaJursová Tereza
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 334 +0.7 m/s 334  +0.7x287  +2.0334
9 Miklošová RitaMiklošová Rita
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 4 295 +0.4 m/s x295  +0.4-295
10 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
07 07 1 277 +1.6 m/s xx277  +1.6277
11 Habová IzabelaHabová Izabela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 6 222 +0.7 m/s xx222  +0.7222
Letková SarahLetková Sarah
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 3 DNS 0.0
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(po, 30.9.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďuriš MartinĎuriš Martin
Naša atletikaNaša atletika
08 08 12 418 +3.1 m/s 405 +1.8 m/s x405  +1.8418  +3.1418
2 Volek TeodorVolek Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 13 415 +2.1 m/s 368  +2.7415  +2.1415  +3.0415
3 Anderson ThomasAnderson Thomas
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 1 414 +2.7 m/s 396 +2.0 m/s 414  +2.7x396  +2.0414
4 Machata RichardMachata Richard
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 7 412 +1.8 m/s 408  +1.0412  +1.8408  +0.9412
5 Križan JergušKrižan Jerguš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 5 401 +2.8 m/s 361 +2.0 m/s 375  +2.5361  +2.0401  +2.8401
6 Imriška JakubImriška Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 399 +1.7 m/s 399  +1.7x-399
7 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 11 386 +2.3 m/s 383 +1.3 m/s 383  +1.3386  +2.3380  +2.2386
8 Šoóš PatrikŠoóš Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 10 383 +1.8 m/s x383  +1.8x383
9 Repka PatrikRepka Patrik
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 14 361 +4.7 m/s xx361  +4.7361
10 Lacko BenjamínLacko Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 6 336 +1.7 m/s 310  +1.7336  +1.7312  +2.1336
11 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 8 320 +3.9 m/s 265 +0.4 m/s 320  +3.9272  +2.1265  +0.4320
12 Sedláček MichalSedláček Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 9 264 +2.0 m/s x260  +2.0264  +2.0264
Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 3 DNS xxx0.0
Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj
AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br...
08 08 4 DNS x0.0
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(po, 30.9.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 8 387 -0.5 m/s 387  -0.5350  +1.5338  +0.0387
2 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 9 375 +1.7 m/s 365  -1.1375  +1.7x375
3 Slezáková RegínaSlezáková Regína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 369 +3.0 m/s 364 +0.5 m/s 368  +3.5369  +3.0364  +0.5369
4 Perknovská LauraPerknovská Laura
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 3 346 +1.5 m/s 322  +0.0342  +0.9346  +1.5346
5 Šimorová NatáliaŠimorová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 7 344 +0.1 m/s 344  +0.1239  +2.4258  -0.3344
6 Krišpinská AméliaKrišpinská Amélia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 342 +1.5 m/s 337  +2.5342  +1.5268  +0.9342
7 Rizmanová NinaRizmanová Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 323 +0.6 m/s 268  +1.7322  -0.9323  +0.6323
8 Lizáková VeronikaLizáková Veronika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
08 08 2 321 +1.3 m/s 300  +0.9318  +1.5321  +1.3321
9 Habová VandaHabová Vanda
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 304 +1.4 m/s 304  +1.4286  +2.4289  +1.3304
Szabová ViktóriaSzabová Viktória
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 6 DNS 0.0
Celkom 10 pretekárov