<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Platinový pohár STU

Bratislava (30. 9. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (po, 30.9.2019 - 16:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ruffíni RobertRuffíni Robert 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 07.46
2 Vrabček DavidVrabček David 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.66
3 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.66
4 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.99
5 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.26
6 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.38
7 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.40
8 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.58
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (po, 30.9.2019 - 16:20) official Vietor: +3.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.12
2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.72
3 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.87
4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.14
5 Petřvalský SamuelPetřvalský Samuel 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.38
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.90
7 Varchola ZoranVarchola Zoran 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.23
Volák MichalVolák Michal 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 30.9.2019 - 16:50) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.37
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.47
3 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.66
4 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.96
5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.97
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.15
7 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.53
8 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.54
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 30.9.2019 - 16:50) official Vietor: +2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.71
2 Šmelková SandraŠmelková Sandra 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.31
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Fábryová PaulínaFábryová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Lešková JanaLešková Jana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (po, 30.9.2019 - 16:50) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.38
2 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.40
3 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.78
4 Hrušovská LenkaHrušovská Lenka 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.62
Krišpinská NinaKrišpinská Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 NM
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.37
2 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.47
3 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08.66
4 Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.96
5 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 08.97
6 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.15
7 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.38
8 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.40
9 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.53
10 Albertová LauraAlbertová Laura 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.54
11 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.71
12 Líner MartinaLíner Martina 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.78
13 Hrušovská LenkaHrušovská Lenka 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.62
14 Šmelková SandraŠmelková Sandra 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.31
15 Krišpinská NinaKrišpinská Nina 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 NM
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Fábryová PaulínaFábryová Paulína 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Lešková JanaLešková Jana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 30.9.2019 - 16:30) official Vietor: +2.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.44
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.41
3 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.56
4 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.57
5 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.91
6 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.09
7 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.15
8 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.16
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 30.9.2019 - 16:30) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.59
2 Piešťanská LíviaPiešťanská Lívia 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.14
3 Miklošová RitaMiklošová Rita 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.82
4 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.74
5 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.60
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.44
2 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.41
3 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.56
4 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.57
5 Frajbergová AlexandraFrajbergová Alexandra 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.59
6 Jursová TerezaJursová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.91
7 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.09
8 Piešťanská LíviaPiešťanská Lívia 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 10.14
9 Danadová AdriánaDanadová Adriána 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.15
10 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.16
11 Miklošová RitaMiklošová Rita 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.82
12 Ivaničová YasmínaIvaničová Yasmína 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.74
13 Habová IzabelaHabová Izabela 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.60

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (po, 30.9.2019 - 16:00) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.73
2 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.83
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 5 09.19
4 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.39
5 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.43
6 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.59
7 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.62
8 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.67
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 30.9.2019 - 16:00) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišura MartinMišura Martin 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.77
2 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.45
3 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.83
4 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.37
5 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.51
6 Sedláček MichalSedláček Michal 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (po, 30.9.2019 - 16:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.23
2 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.90
3 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.48
4 Zach BohušZach Bohuš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.84
5 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.94
Belasič PeterBelasič Peter 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.73
2 Machata RichardMachata Richard 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.83
3 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Naša atletikaNaša atletika 5 09.19
4 Imriška JakubImriška Jakub 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.23
5 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 09.39
6 Repka PatrikRepka Patrik 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.43
7 Šoóš PatrikŠoóš Patrik 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.59
8 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.62
9 Hladík JakubHladík Jakub 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.67
10 Mišura MartinMišura Martin 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.77
11 Lacko BenjamínLacko Benjamín 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.90
12 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.45
13 Belák Matúš JakubBelák Matúš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.48
14 Auxt AdamAuxt Adam 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.83
15 Zach BohušZach Bohuš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.84
16 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.37
17 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.51
18 Sedláček MichalSedláček Michal 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.67
19 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.94
Belasič PeterBelasič Peter 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (po, 30.9.2019 - 16:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.12
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.13
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.33
4 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.77
5 Fábryová HanaFábryová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.79
6 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.89
7 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.23
Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 30.9.2019 - 16:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.95
2 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.46
3 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.71
4 Heseková KarolínaHeseková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.81
5 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 11.26
6 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.28
7 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.49
Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (po, 30.9.2019 - 16:10) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
2 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.07
3 Bartoňová DianaBartoňová Diana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.23
4 Šimorová NatáliaŠimorová Natália 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.53
5 Fartelová EsterFartelová Ester 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.83
6 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.45
Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 09.12
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.13
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.33
4 Valette Laura Eva IsabeValette Laura Eva Isabe 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.77
5 Fábryová HanaFábryová Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.79
6 Slezáková RegínaSlezáková Regína 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.89
7 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.95
8 Lizáková VeronikaLizáková Veronika 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.23
9 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.46
10 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.71
11 Heseková KarolínaHeseková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.81
12 Amrózy TerezaAmrózy Tereza 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.14
13 Dubajová SofiaDubajová Sofia 09 09 Naša atletikaNaša atletika 2 11.26
14 Rizmanová NinaRizmanová Nina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.28
15 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.49
16 Štecová SaraŠtecová Sara 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.07
17 Bartoňová DianaBartoňová Diana 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.23
18 Šimorová NatáliaŠimorová Natália 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.53
19 Fartelová EsterFartelová Ester 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.83
20 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.45
Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 DNS
Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Vršanská ViktóriaVršanská Viktória 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS