<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky

Bratislava (29. 5. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 29.5.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 42.59
2 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 42.63
3 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 42.79
4 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 47.47
5 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 52.01
Celkom 5 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 29.5.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 47.02
2 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 47.44
3 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 48.56
4= Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 50.14
4= Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 50.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 29.5.2019 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 47.71
2 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 48.65
3 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.03
4 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 51.07
5 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 57.79
Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 47.02
2 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 47.44
3 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 47.71
4 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 48.56
5 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 48.65
6 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.03
7 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 50.14
7 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 50.14
9 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 51.07
10 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 57.79
Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS