<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky

Bratislava (29. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 29.5.2019 - 15:45) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 07.54
2 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.02
3 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.03
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 08.36
5 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 08.42
6 Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 29.5.2019 - 15:48) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.76
2 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.04
3 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.30
4 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.36
5 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 09.42
6 423 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.74
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 07.54
2 Basile TommasoBasile Tommaso 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.02
3 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.03
4 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 08.36
5 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 08.42
6 Petrezsél RenéPetrezsél René 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.76
7 Zatloukal DavidZatloukal David 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.80
8 Šmilňák MatejŠmilňák Matej 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 09.04
9 Szakszon SimonSzakszon Simon 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.30
10 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.36
11 Barilla ArneBarilla Arne 04 04 Naša atletikaNaša atletika 5 09.42
12 423 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.74

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 29.5.2019 - 15:52) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.16
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.20
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.44
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 08.46
5 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.60
6 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.68
7 424 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.72
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 29.5.2019 - 15:55) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.55
2 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 08.69
3 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.87
4 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 08.95
5 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 09.01
6 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 09.11
Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 29.5.2019 - 15:58) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 08.92
2 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.06
3 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.10
4 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.14
5 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.42
6 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 09.97
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 29.5.2019 - 16:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 09.33
2 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.69
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Lešková JanaLešková Jana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 08.16
2 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 08.20
3 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.44
4 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 08.46
5 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.55
6 Wágnerová LeaWágnerová Lea 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 08.60
7 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.68
8 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 08.69
9 424 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 08.72
10 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.87
11 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 08.92
12 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2 08.95
13 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 09.01
14 Jonášová SimonaJonášová Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.06
15 Spustová EmíliaSpustová Emília 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.10
16 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 09.11
17 Chernová TatianaChernová Tatiana 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.14
18 Feglová KarolínaFeglová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 09.33
19 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.42
20 Drahošová MichaelaDrahošová Michaela 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.69
21 Paďourová KarinPaďourová Karin 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 09.97
Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Hedl ViktóriaHedl Viktória 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Bankošová BarboraBankošová Barbora 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 DNS
Moróczová NatašaMoróczová Nataša 04 04 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
Šujanová ElenaŠujanová Elena 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Zathurecká VanessaZathurecká Vanessa 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Korčoková PetraKorčoková Petra 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Lešková JanaLešková Jana 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS