<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky

Bratislava (29. 5. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 29.5.2019 - 16:40) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.37
2 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.09
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (st, 29.5.2019 - 16:40) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.39
2 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.46
3 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.28
4 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.88
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.39
2 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.46
3 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 12.28
4 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.37
5 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.88
6 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.09

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 29.5.2019 - 16:45) official Vietor: +3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 11.79
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 12.37
3 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 12.75
4 Koreň KristiánKoreň Kristián 031103 Naša atletikaNaša atletika 4 15.89
Badalík BorisBadalík Boris 030512 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Escher SamuelEscher Samuel 020909 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Paracka DanielParacka Daniel 020719 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 29.5.2019 - 16:41) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.86
2 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.80
3 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 14.95
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 29.5.2019 - 16:50) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 428 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.71
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 14.15
3 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.37
4 Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15.31
5 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 16.16
Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 29.5.2019 - 16:50) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.74
2 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 Naša atletikaNaša atletika 3 15.46
3 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.70
4 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.44
5 Burzová EmaBurzová Ema 021228 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 17.56
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 428 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.71
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 14.15
3 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.37
4 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.74
5 Górová NatáliaGórová Natália 020616 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15.31
6 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 Naša atletikaNaša atletika 3 15.46
7 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 15.70
8 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 16.16
9 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.44
10 Burzová EmaBurzová Ema 021228 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 17.56
Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS