<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo ligy AZB starší žiaci a staršie žiačky, dorastenci a dorastenky + kontrolky

Bratislava (29. 5. 2019)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 29.5.2019 - 16:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ruman DominikRuman Dominik 010202 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:12.37
2 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 0:13.09
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (st, 29.5.2019 - 16:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:11.39
2 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:11.46
3 Bugár MartinBugár Martin 020213 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:12.28
4 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:12.88
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:11.39
2 Igaz AdamIgaz Adam 020709 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:11.46
3 Bugár MartinBugár Martin 020213 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:12.28
4 Ruman DominikRuman Dominik 010202 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 0:12.37
5 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:12.88
6 Singhoffer MatejSinghoffer Matej 010921 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 0:13.09

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 29.5.2019 - 16:45) official Vietor: +3.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 0:11.79
2 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 03 Naša atletikaNaša atletika 2 0:12.37
3 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 0:12.75
4 Koreň KristiánKoreň Kristián 031103 03 Naša atletikaNaša atletika 4 0:15.89
Badalík BorisBadalík Boris 030512 03 Naša atletikaNaša atletika 5 DNS
Escher SamuelEscher Samuel 020909 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Paracka DanielParacka Daniel 020719 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 29.5.2019 - 16:41) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 920320 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:11.86
2 Neprašová MartinaNeprašová Martina 000929 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:14.80
3 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 0:14.95
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 29.5.2019 - 16:50) official Vietor: +2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 428 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:13.71
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 0:14.15
3 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:14.37
4 Górová NatáliaGórová Natália 020616 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:15.31
5 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 020924 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:16.16
Tomková EmaTomková Ema 030212 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 29.5.2019 - 16:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:14.74
2 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 03 Naša atletikaNaša atletika 3 0:15.46
3 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:15.70
4 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:16.44
5 Burzová EmaBurzová Ema 021228 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:17.56
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 428 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:13.71
2 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 0:14.15
3 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:14.37
4 Kováčová NelaKováčová Nela 050418 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:14.74
5 Górová NatáliaGórová Natália 020616 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:15.31
6 Giertl LujzaGiertl Lujza 030509 03 Naša atletikaNaša atletika 3 0:15.46
7 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:15.70
8 Kováčová KarolínaKováčová Karolína 020924 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:16.16
9 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:16.44
10 Burzová EmaBurzová Ema 021228 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:17.56
Tomková EmaTomková Ema 030212 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 DNS