<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Okresné kolo v atletike ZŠ, 8-roč. gymnázií ,1.- 4.roč. pre šk. rok2018/2019

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ut, 14.5.2019 - 11:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bača LukášBača Lukáš 040316 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 48.56
2 Bobík JakubBobík Jakub 051115 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 54.02 25.00
3 Král SamuelKrál Samuel 080202 ZŠ LadceZŠ Ladce 1 56.99 18.00
4 Burian MatejBurian Matej 031017 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 2 57.92 16.00
Habšuda PatrikHabšuda Patrik 050620 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 6 DNS
Alex Murko Alex Murko 041205 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 4 DNS
Poznámky:
300m - Žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ut, 14.5.2019 - 11:42) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051220 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 41.25 67.00
2 Litvík Michal Litvík Michal 040924 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 41.95 64.00
3 Poljak Lukáš Poljak Lukáš 030419 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 1 42.81 59.00
4 Pánek DanielPánek Daniel 040916 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 6 45.51 48.00
5 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 051214 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 4 49.41
Molnár AdriánMolnár Adrián 040219 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 DNS
Poznámky:
300m - Žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ut, 14.5.2019 - 11:44) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 40.89 70.00
2 Šupák AdriánŠupák Adrián 031014 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 46.51 45.00
3 Teplička MartinTeplička Martin 030820 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 47.13 43.00
4 Seifert IgorSeifert Igor 050605 ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad... 3 48.73 38.00
5 Repka JakubRepka Jakub 081126 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 1:04.80
Šimko TimurŠimko Timur 060906 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 DNS
Poznámky:
300m - Žiaci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ut, 14.5.2019 - 11:46) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozňák MichalVozňák Michal 041007 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 43.84 55.00
2 Vavruš MarekVavruš Marek 040110 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 4 48.30 40.00
3 Zúbek MatejZúbek Matej 080710 ZŠ LadceZŠ Ladce 5 50.22 34.00
4 Gavlák MichalGavlák Michal 031224 ZŠ LadceZŠ Ladce 2 59.04
Poznámky:
300m - Žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repka JakubRepka Jakub 081126 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 1:04.80
2 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 40.89 70.00
3 Mikula GabrielMikula Gabriel 051220 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 41.25 67.00
4 Litvík Michal Litvík Michal 040924 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 41.95 64.00
5 Poljak Lukáš Poljak Lukáš 030419 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 1 42.81 59.00
6 Vozňák MichalVozňák Michal 041007 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 43.84 55.00
7 Pánek DanielPánek Daniel 040916 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 6 45.51 48.00
8 Šupák AdriánŠupák Adrián 031014 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 46.51 45.00
9 Teplička MartinTeplička Martin 030820 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 47.13 43.00
10 Vavruš MarekVavruš Marek 040110 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 4 48.30 40.00
11 Bača LukášBača Lukáš 040316 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 48.56
12 Seifert IgorSeifert Igor 050605 ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad... 3 48.73 38.00
13 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 051214 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 4 49.41
14 Zúbek MatejZúbek Matej 080710 ZŠ LadceZŠ Ladce 5 50.22 34.00
15 Bobík JakubBobík Jakub 051115 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 54.02 25.00
16 Král SamuelKrál Samuel 080202 ZŠ LadceZŠ Ladce 1 56.99 18.00
17 Burian MatejBurian Matej 031017 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 2 57.92 16.00
18 Gavlák MichalGavlák Michal 031224 ZŠ LadceZŠ Ladce 2 59.04
Habšuda PatrikHabšuda Patrik 050620 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 6 DNS
Alex Murko Alex Murko 041205 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 4 DNS
Molnár AdriánMolnár Adrián 040219 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 DNS
Šimko TimurŠimko Timur 060906 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ut, 14.5.2019 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grulichová AdelaGrulichová Adela 050614 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 52.69 42.00
2 Helbychová BarboraHelbychová Barbora 031215 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 1 55.27 32.00
3 Hajdúchová LenkaHajdúchová Lenka 040831 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 6 56.04 29.00
4 Čerstvíková StelaČerstvíková Stela 040408 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 1:05.91 5.00
Bisáková PaulínaBisáková Paulína 040717 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 DNS
Gallová LauraGallová Laura 040505 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 DNS
Poznámky:
300m - Žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ut, 14.5.2019 - 12:02) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 45.66 77.00
2 Kohútová PetraKohútová Petra 041129 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 6 56.32 28.00
3 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 57.10 26.00
4 Kadlečíková KatarínaKadlečíková Katarína 050121 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 2 58.10 23.00
5 Koňuchová EvaKoňuchová Eva 060321 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 1 1:00.72
6 Hírešová MiriamHírešová Miriam 080421 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 1:01.32 14.00
Poznámky:
300m - Žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ut, 14.5.2019 - 12:04) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejíová LauraOndrejíová Laura 080217 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 2 55.49 31.00
2 Macúchová SabínaMacúchová Sabína 030904 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 3 57.42
3 Labová LeaLabová Lea 050314 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 4 58.91
Poznámky:
300m - Žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Beh 4 (ut, 14.5.2019 - 12:06) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 54.28 35.00
2 Ungerová SofiaUngerová Sofia 060604 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 55.08 32.00
3 Švitelová AdrianaŠvitelová Adriana 040318 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 3 56.64 28.00
4 Nikodémová PaulínaNikodémová Paulína 061121 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 1:07.20 2.00
5 Rajcová VeronikaRajcová Veronika 060612 ZŠ s MŠ sv. Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. Savia Dubnica n... 6 1:09.80
Poznámky:
300m - Žiačky :: Beh D
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koňuchová EvaKoňuchová Eva 060321 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 1 1:00.72
2 Hírešová MiriamHírešová Miriam 080421 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 1:01.32 14.00
3 Čerstvíková StelaČerstvíková Stela 040408 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 1:05.91 5.00
4 Nikodémová PaulínaNikodémová Paulína 061121 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 1:07.20 2.00
5 Rajcová VeronikaRajcová Veronika 060612 ZŠ s MŠ sv. Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. Savia Dubnica n... 6 1:09.80
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 45.66 77.00
7 Grulichová AdelaGrulichová Adela 050614 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 52.69 42.00
8 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 54.28 35.00
9 Ungerová SofiaUngerová Sofia 060604 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 55.08 32.00
10 Helbychová BarboraHelbychová Barbora 031215 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 1 55.27 32.00
11 Ondrejíová LauraOndrejíová Laura 080217 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 2 55.49 31.00
12 Hajdúchová LenkaHajdúchová Lenka 040831 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 6 56.04 29.00
13 Kohútová PetraKohútová Petra 041129 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 6 56.32 28.00
14 Švitelová AdrianaŠvitelová Adriana 040318 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 3 56.64 28.00
15 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 57.10 26.00
16 Macúchová SabínaMacúchová Sabína 030904 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 3 57.42
17 Kadlečíková KatarínaKadlečíková Katarína 050121 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 2 58.10 23.00
18 Labová LeaLabová Lea 050314 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 4 58.91
Bisáková PaulínaBisáková Paulína 040717 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 DNS
Gallová LauraGallová Laura 040505 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 DNS