<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Okresné kolo v atletike ZŠ, 8-roč. gymnázií ,1.- 4.roč. pre šk. rok2018/2019

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 14.5.2019 - 09:40) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bača LukášBača Lukáš 040316 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 07.98 55.00
2 Cíbik Andrej PeterCíbik Andrej Peter 030812 03 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 08.18 50.00
3 Gálik JakubGálik Jakub 030820 03 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 2 08.20 50.00
4 Bielik Michal Bielik Michal 030428 03 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 08.50 43.00
5 Jakúbek MartinJakúbek Martin 030613 03 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 1 08.51
6 Habšuda PatrikHabšuda Patrik 050620 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 6 09.12 31.00
Poznámky:
60m - Žiaci :: Rozbeh A
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (ut, 14.5.2019 - 09:42) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martoš MartinMartoš Martin 040923 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 09.07
2 Lacher LukášLacher Lukáš 031125 03 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 09.16 31.00
3 Lacher TobiasLacher Tobias 050615 05 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 09.29 29.00
4 Poljak LukášPoljak Lukáš 030419 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.60 26.00
5 Obert SamuelObert Samuel 030704 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 2 10.04
6 Prekop ĽubomírPrekop Ľubomír 040105 04 ZŠ LadceZŠ Ladce 1 10.05 20.00
Poznámky:
60m - Žiaci :: Rozbeh B
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ut, 14.5.2019 - 09:44) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 6 07.84 58.00
2 Púček Sebastián Púček Sebastián 050315 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.53 41.00
3 Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad... 5 08.86 35.00
4 Teplička MartinTeplička Martin 030820 03 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 09.06 32.00
5 Šimko TimurŠimko Timur 060906 06 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 09.16
6 Repka JakubRepka Jakub 081126 08 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 10.54
Poznámky:
60m - Žiaci :: Rozbeh C
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ut, 14.5.2019 - 09:46) Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselý AndrejVeselý Andrej 031130 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 5 07.90 58.00
2 Toman SamuelToman Samuel 031020 03 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 08.30 47.00
3 Žilka Patrik Žilka Patrik 030928 03 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 08.72 37.00
4 Vavruš MarekVavruš Marek 040110 04 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 3 09.04 32.00
Poznámky:
60m - Žiaci :: Rozbeh D
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Obert SamuelObert Samuel 030704 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 2 10.04
2 Prekop ĽubomírPrekop Ľubomír 040105 04 ZŠ LadceZŠ Ladce 1 10.05 20.00
3 Repka JakubRepka Jakub 081126 08 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 10.54
4 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 6 07.84 58.00
5 Veselý AndrejVeselý Andrej 031130 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 5 07.90 58.00
6 Bača LukášBača Lukáš 040316 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 07.98 55.00
7 Cíbik Andrej PeterCíbik Andrej Peter 030812 03 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 08.18 50.00
8 Gálik JakubGálik Jakub 030820 03 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 2 08.20 50.00
9 Toman SamuelToman Samuel 031020 03 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 08.30 47.00
10 Bielik Michal Bielik Michal 030428 03 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 08.50 43.00
11 Jakúbek MartinJakúbek Martin 030613 03 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 1 08.51
12 Púček Sebastián Púček Sebastián 050315 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.53 41.00
13 Žilka Patrik Žilka Patrik 030928 03 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 08.72 37.00
14 Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad... 5 08.86 35.00
15 Vavruš MarekVavruš Marek 040110 04 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 3 09.04 32.00
16 Teplička MartinTeplička Martin 030820 03 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 09.06 32.00
17 Martoš MartinMartoš Martin 040923 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 09.07
18 Habšuda PatrikHabšuda Patrik 050620 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 6 09.12 31.00
19 Lacher LukášLacher Lukáš 031125 03 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 09.16 31.00
19 Šimko TimurŠimko Timur 060906 06 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 09.16
21 Lacher TobiasLacher Tobias 050615 05 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 09.29 29.00
22 Poljak LukášPoljak Lukáš 030419 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.60 26.00

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (ut, 14.5.2019 - 10:45) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselý AndrejVeselý Andrej 031130 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 3 07.80
2 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 07.84
3 Bača LukášBača Lukáš 040316 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 5 08.10
4 Toman SamuelToman Samuel 031020 03 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 1 08.14
5 Cíbik Andrej PeterCíbik Andrej Peter 030812 03 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 08.18
6 Gálik JakubGálik Jakub 030820 03 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 6 08.19
Poznámky:
60m - Žiaci :: Finále
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 14.5.2019 - 09:15) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baďurová LuciaBaďurová Lucia 050324 05 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 3 09.43 33.00
2 Belková Sabina Belková Sabina 060416 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 09.51 31.00
3 Bisáková PaulínaBisáková Paulína 040717 04 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 6 09.99 24.00
4 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 070503 07 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 4 10.08 23.00
5 Dobrodenková KlaudiaDobrodenková Klaudia 050701 05 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 1 10.09
Bialešová DominikaBialešová Dominika 040503 04 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 2 DNF
Poznámky:
60m - Žiačky :: Rozbeh A
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (ut, 14.5.2019 - 09:17) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 6 08.57 56.00
2 Tomaničková MonikaTomaničková Monika 051002 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 1 08.95 44.00
3 Galbavá AlexandraGalbavá Alexandra 060412 06 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 5 09.77
4 Galková NinaGalková Nina 030907 03 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 09.82
5 Gabrišková DanielaGabrišková Daniela 050513 05 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 10.17 22.00
6 Dubničková NinaDubničková Nina 050201 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 10.19
Poznámky:
60m - Žiačky :: Rozbeh B
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ut, 14.5.2019 - 09:19) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.44 59.00
2 Machová LenkaMachová Lenka 040109 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 09.00 44.00
3 Matošová TimeaMatošová Timea 060704 06 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.38 35.00
4 Kvasnicová KamilaKvasnicová Kamila 041017 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 09.39 35.00
5 Lezová EmíliaLezová Emília 031231 03 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 11.10 12.00
6 Nikodémová PaulínaNikodémová Paulína 061121 06 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 1 11.86 5.00
Poznámky:
60m - Žiačky :: Rozbeh C
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ut, 14.5.2019 - 09:21) Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajníčková LenkaRajníčková Lenka 031019 03 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 09.64 29.00
2 Špirková Izabela Špirková Izabela 050126 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 5 10.16 22.00
3 Slotíková KatrinSlotíková Katrin 050425 05 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 10.26
Poznámky:
60m - Žiačky :: Rozbeh D
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 070503 07 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 4 10.08 23.00
2 Dobrodenková KlaudiaDobrodenková Klaudia 050701 05 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 1 10.09
3 Špirková Izabela Špirková Izabela 050126 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 5 10.16 22.00
4 Gabrišková DanielaGabrišková Daniela 050513 05 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 10.17 22.00
5 Dubničková NinaDubničková Nina 050201 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 10.19
6 Slotíková KatrinSlotíková Katrin 050425 05 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 10.26
7 Lezová EmíliaLezová Emília 031231 03 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 11.10 12.00
8 Nikodémová PaulínaNikodémová Paulína 061121 06 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 1 11.86 5.00
9 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.44 59.00
10 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 6 08.57 56.00
11 Tomaničková MonikaTomaničková Monika 051002 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 1 08.95 44.00
12 Machová LenkaMachová Lenka 040109 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 09.00 44.00
13 Matošová TimeaMatošová Timea 060704 06 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.38 35.00
14 Kvasnicová KamilaKvasnicová Kamila 041017 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 09.39 35.00
15 Baďurová LuciaBaďurová Lucia 050324 05 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 3 09.43 33.00
16 Belková Sabina Belková Sabina 060416 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 09.51 31.00
17 Rajníčková LenkaRajníčková Lenka 031019 03 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 09.64 29.00
18 Galbavá AlexandraGalbavá Alexandra 060412 06 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 5 09.77
19 Galková NinaGalková Nina 030907 03 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 09.82
20 Bisáková PaulínaBisáková Paulína 040717 04 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 6 09.99 24.00
Bialešová DominikaBialešová Dominika 040503 04 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 2 DNF

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (ut, 14.5.2019 - 10:40) Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 08.47
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.49
3 Tomaničková MonikaTomaničková Monika 051002 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 08.93
4 Machová LenkaMachová Lenka 040109 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 09.10
5 Kvasnicová KamilaKvasnicová Kamila 041017 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 1 09.36
6 Matošová TimeaMatošová Timea 060704 06 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.40
Poznámky:
60m - Žiačky :: Finále
Celkom 6 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 1 (ut, 14.5.2019 - 11:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bača LukášBača Lukáš 040316 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 48.56
2 Bobík JakubBobík Jakub 051115 05 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 54.02 25.00
3 Král SamuelKrál Samuel 080202 08 ZŠ LadceZŠ Ladce 1 56.99 18.00
4 Burian MatejBurian Matej 031017 03 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 2 57.92 16.00
Habšuda PatrikHabšuda Patrik 050620 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 6 DNS
Alex Murko Alex Murko 041205 04 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 4 DNS
Poznámky:
300m - Žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ut, 14.5.2019 - 11:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mikula GabrielMikula Gabriel 051220 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 41.25 67.00
2 Litvík Michal Litvík Michal 040924 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 41.95 64.00
3 Poljak Lukáš Poljak Lukáš 030419 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 1 42.81 59.00
4 Pánek DanielPánek Daniel 040916 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 6 45.51 48.00
5 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 051214 05 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 4 49.41
Molnár AdriánMolnár Adrián 040219 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 DNS
Poznámky:
300m - Žiaci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ut, 14.5.2019 - 11:44) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 40.89 70.00
2 Šupák AdriánŠupák Adrián 031014 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 46.51 45.00
3 Teplička MartinTeplička Martin 030820 03 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 47.13 43.00
4 Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad... 3 48.73 38.00
5 Repka JakubRepka Jakub 081126 08 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 64.80
Šimko TimurŠimko Timur 060906 06 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 DNS
Poznámky:
300m - Žiaci :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ut, 14.5.2019 - 11:46) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vozňák MichalVozňák Michal 041007 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 43.84 55.00
2 Vavruš MarekVavruš Marek 040110 04 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 4 48.30 40.00
3 Zúbek MatejZúbek Matej 080710 08 ZŠ LadceZŠ Ladce 5 50.22 34.00
4 Gavlák MichalGavlák Michal 031224 03 ZŠ LadceZŠ Ladce 2 59.04
Poznámky:
300m - Žiaci :: Beh D
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repka JakubRepka Jakub 081126 08 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 64.80
2 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 40.89 70.00
3 Mikula GabrielMikula Gabriel 051220 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 41.25 67.00
4 Litvík Michal Litvík Michal 040924 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 41.95 64.00
5 Poljak Lukáš Poljak Lukáš 030419 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 1 42.81 59.00
6 Vozňák MichalVozňák Michal 041007 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 43.84 55.00
7 Pánek DanielPánek Daniel 040916 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 6 45.51 48.00
8 Šupák AdriánŠupák Adrián 031014 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 46.51 45.00
9 Teplička MartinTeplička Martin 030820 03 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 47.13 43.00
10 Vavruš MarekVavruš Marek 040110 04 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 4 48.30 40.00
11 Bača LukášBača Lukáš 040316 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 48.56
12 Seifert IgorSeifert Igor 050605 05 ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad... 3 48.73 38.00
13 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš 051214 05 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 4 49.41
14 Zúbek MatejZúbek Matej 080710 08 ZŠ LadceZŠ Ladce 5 50.22 34.00
15 Bobík JakubBobík Jakub 051115 05 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 54.02 25.00
16 Král SamuelKrál Samuel 080202 08 ZŠ LadceZŠ Ladce 1 56.99 18.00
17 Burian MatejBurian Matej 031017 03 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 2 57.92 16.00
18 Gavlák MichalGavlák Michal 031224 03 ZŠ LadceZŠ Ladce 2 59.04
Habšuda PatrikHabšuda Patrik 050620 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 6 DNS
Alex Murko Alex Murko 041205 04 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 4 DNS
Molnár AdriánMolnár Adrián 040219 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 DNS
Šimko TimurŠimko Timur 060906 06 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ut, 14.5.2019 - 12:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grulichová AdelaGrulichová Adela 050614 05 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 52.69 42.00
2 Helbychová BarboraHelbychová Barbora 031215 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 1 55.27 32.00
3 Hajdúchová LenkaHajdúchová Lenka 040831 04 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 6 56.04 29.00
4 Čerstvíková StelaČerstvíková Stela 040408 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 65.91 5.00
Bisáková PaulínaBisáková Paulína 040717 04 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 DNS
Gallová LauraGallová Laura 040505 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 DNS
Poznámky:
300m - Žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ut, 14.5.2019 - 12:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 45.66 77.00
2 Kohútová PetraKohútová Petra 041129 04 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 6 56.32 28.00
3 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 05 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 57.10 26.00
4 Kadlečíková KatarínaKadlečíková Katarína 050121 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 2 58.10 23.00
5 Koňuchová EvaKoňuchová Eva 060321 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 1 60.72
6 Hírešová MiriamHírešová Miriam 080421 08 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 61.32 14.00
Poznámky:
300m - Žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ut, 14.5.2019 - 12:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejíová LauraOndrejíová Laura 080217 08 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 2 55.49 31.00
2 Macúchová SabínaMacúchová Sabína 030904 03 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 3 57.42
3 Labová LeaLabová Lea 050314 05 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 4 58.91
Poznámky:
300m - Žiačky :: Beh C
Celkom 3 pretekári
Beh 4 (ut, 14.5.2019 - 12:06) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 54.28 35.00
2 Ungerová SofiaUngerová Sofia 060604 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 55.08 32.00
3 Švitelová AdrianaŠvitelová Adriana 040318 04 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 3 56.64 28.00
4 Nikodémová PaulínaNikodémová Paulína 061121 06 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 67.20 2.00
5 Rajcová VeronikaRajcová Veronika 060612 06 ZŠ s MŠ sv. Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. Savia Dubnica n... 6 69.80
Poznámky:
300m - Žiačky :: Beh D
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koňuchová EvaKoňuchová Eva 060321 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 1 60.72
2 Hírešová MiriamHírešová Miriam 080421 08 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 61.32 14.00
3 Čerstvíková StelaČerstvíková Stela 040408 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 65.91 5.00
4 Nikodémová PaulínaNikodémová Paulína 061121 06 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 67.20 2.00
5 Rajcová VeronikaRajcová Veronika 060612 06 ZŠ s MŠ sv. Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. Savia Dubnica n... 6 69.80
6 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 04 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 45.66 77.00
7 Grulichová AdelaGrulichová Adela 050614 05 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 52.69 42.00
8 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 54.28 35.00
9 Ungerová SofiaUngerová Sofia 060604 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 55.08 32.00
10 Helbychová BarboraHelbychová Barbora 031215 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 1 55.27 32.00
11 Ondrejíová LauraOndrejíová Laura 080217 08 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 2 55.49 31.00
12 Hajdúchová LenkaHajdúchová Lenka 040831 04 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 6 56.04 29.00
13 Kohútová PetraKohútová Petra 041129 04 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 6 56.32 28.00
14 Švitelová AdrianaŠvitelová Adriana 040318 04 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 3 56.64 28.00
15 Hírešová LenkaHírešová Lenka 051013 05 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 57.10 26.00
16 Macúchová SabínaMacúchová Sabína 030904 03 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 3 57.42
17 Kadlečíková KatarínaKadlečíková Katarína 050121 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 2 58.10 23.00
18 Labová LeaLabová Lea 050314 05 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 4 58.91
Bisáková PaulínaBisáková Paulína 040717 04 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 DNS
Gallová LauraGallová Laura 040505 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 DNS

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (ut, 14.5.2019 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bombárová BarboraBombárová Barbora 040620 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 2:33.05 71.00
2 Čerepanová TatianaČerepanová Tatiana 030408 03 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 2 2:59.39 43.00
3 Gallová LauraGallová Laura 040505 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 8 3:11.61 32.00
4 Krivoklátska TimeaKrivoklátska Timea 050406 05 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 11 3:13.09 31.00
5 Behulová TimeaBehulová Timea 040805 04 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 3:15.07 29.00
6 Hudecová KatarínaHudecová Katarína 060320 06 ZŠ LadceZŠ Ladce 9 3:16.40 28.00
7 Koňuchová EvaKoňuchová Eva 060321 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 10 3:16.51 28.00
8 Burdejová LauraBurdejová Laura 040401 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 6 3:19.41 26.00
9 Bajčíková AnetaBajčíková Aneta 050621 05 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 3:40.99 13.00
10 Čerstvíková StelaČerstvíková Stela 040408 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 7 4:00.50
Fuleková MichaelaFuleková Michaela 040505 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 DNS
Poznámky:
800m - Žiačky :: Beh A
Celkom 11 pretekárov
Beh 2 (ut, 14.5.2019 - 11:12) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ungerová SofiaUngerová Sofia 060604 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 11 2:53.36 48.00
2 Šatková VanesaŠatková Vanesa 070330 07 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 8 3:02.48 40.00
3 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 08 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 3 3:11.02 33.00
4 Sichanhová DianaSichanhová Diana 030916 03 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 1 3:11.78
5 Prostináková NikolaProstináková Nikola 030108 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 3:24.66 22.00
6 Kútna KristínaKútna Kristína 041121 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 4 3:24.76
7 Rajníčková LíviaRajníčková Lívia 050716 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 7 4:01.70 4.00
8 Šelingová LuciaŠelingová Lucia 050731 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 9 4:15.54
9 Lezová EmíliaLezová Emília 031231 03 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 4:23.02
Rajcová VeronikaRajcová Veronika 060612 06 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 2 DNS
Tomaničková MonikaTomaničková Monika 051002 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 10 DNS
Poznámky:
800m - Žiačky :: Beh B
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Bombárová BarboraBombárová Barbora 040620 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 2:33.05 71.00
2 Ungerová SofiaUngerová Sofia 060604 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 11 2:53.36 48.00
3 Čerepanová TatianaČerepanová Tatiana 030408 03 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 2 2:59.39 43.00
4 Šatková VanesaŠatková Vanesa 070330 07 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 8 3:02.48 40.00
5 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 080217 08 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 3 3:11.02 33.00
6 Gallová LauraGallová Laura 040505 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 8 3:11.61 32.00
7 Sichanhová DianaSichanhová Diana 030916 03 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 1 3:11.78
8 Krivoklátska TimeaKrivoklátska Timea 050406 05 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 11 3:13.09 31.00
9 Behulová TimeaBehulová Timea 040805 04 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 3:15.07 29.00
10 Hudecová KatarínaHudecová Katarína 060320 06 ZŠ LadceZŠ Ladce 9 3:16.40 28.00
11 Koňuchová EvaKoňuchová Eva 060321 06 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 10 3:16.51 28.00
12 Burdejová LauraBurdejová Laura 040401 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 6 3:19.41 26.00
13 Prostináková NikolaProstináková Nikola 030108 03 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 3:24.66 22.00
14 Kútna KristínaKútna Kristína 041121 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 4 3:24.76
15 Bajčíková AnetaBajčíková Aneta 050621 05 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 3:40.99 13.00
16 Čerstvíková StelaČerstvíková Stela 040408 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 7 4:00.50
17 Rajníčková LíviaRajníčková Lívia 050716 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 7 4:01.70 4.00
18 Šelingová LuciaŠelingová Lucia 050731 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 9 4:15.54
19 Lezová EmíliaLezová Emília 031231 03 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 4:23.02
Fuleková MichaelaFuleková Michaela 040505 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 DNS
Rajcová VeronikaRajcová Veronika 060612 06 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 2 DNS
Tomaničková MonikaTomaničková Monika 051002 05 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 10 DNS

1000 m - Starší žiaci

(ut, 14.5.2019 - 10:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Pagáč MichalPagáč Michal 051201 05 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 11 3:09.06 58.00
2 Kuzma MichalKuzma Michal 030715 03 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 9 3:11.64 56.00
3 Sadloň MichalSadloň Michal 040119 04 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 3:12.73 55.00
4 Špánik Milan Špánik Milan 040713 04 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 15 3:19.68 49.00
5 Šatka JakubŠatka Jakub 040305 04 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 12 3:21.38 47.00
6 Staňo ŠimonStaňo Šimon 040410 04 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 10 3:25.54 44.00
7 Jandušík AdamJandušík Adam 030710 03 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 2 3:25.80 44.00
8 Golej FilipGolej Filip 041216 04 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 5 3:28.55 41.00
9 Novák DanielNovák Daniel 040327 04 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 3:35.72 36.00
10 Lagin MartinLagin Martin 030817 03 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 13 3:42.54 31.00
11 Hollý DominikHollý Dominik 050322 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 7 3:44.26 29.00
12 Tomanička TomášTomanička Tomáš 031118 03 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 3 3:49.74 26.00
13 Pohorelec JánPohorelec Ján 050109 05 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 8 4:00.80 18.00
14 Lalík PeterLalík Peter 051012 05 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 14 4:17.50
Pecko TomášPecko Tomáš 040825 04 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 16 DNS
Gavlák MichalGavlák Michal 031224 03 ZŠ LadceZŠ Ladce 4 DNS
Poznámky:
1000m - Žiaci
Celkom 16 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ut, 14.5.2019 - 09:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140145150155160 Body
1 Vavrinec MatejVavrinec Matej
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
030920 03 155 ooooooooxxx 52.00
2 Martoš MartinMartoš Martin
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
040923 04 155 ooooooxoxoxxx 52.00
3 Sjekel FilipSjekel Filip
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
030822 03 150 oooooooxxx 46.00
4 Kuzma MichalKuzma Michal
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
030715 03 150 ooooooxoxxx 46.00
5 Moško Marek JánMoško Marek Ján
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
040316 04 150 oooooxoxxoxxx 46.00
6 Golej FilipGolej Filip
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
041216 04 150 oooooxxoxxoxxx 46.00
7= Plasko JurajPlasko Juraj
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
050407 05 145 ooooxoxxoxxx
7= Murko AlexMurko Alex
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
041205 04 145 ooooxoxxoxxx 41.00
9 Ondráš FilipOndráš Filip
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
050328 05 140 oooooxxx 36.00
10 Cíbik Andrej PeterCíbik Andrej Peter
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
030812 03 140 ooooxoxxx 36.00
11 Rajníček IvanRajníček Ivan
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
040301 04 140 ooooxxo 36.00
12 Palieska MarekPalieska Marek
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
050107 05 135 ooooxxx 32.00
13 Kubaščík DominikKubaščík Dominik
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
040729 04 135 oooxoxxx 32.00
14= Pánek DanielPánek Daniel
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
040916 04 130 oooxxx 27.00
14= Chorvát DenisChorvát Denis
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
040413 04 130 oooxxx 27.00
16 Siekel Dominik Siekel Dominik
ZŠ s MŠ sv.D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv.D.Savia Dubnica ...
031204 03 130 ooxxoxxx
17 Kvasnica TomášKvasnica Tomáš
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
051214 05 125 oxxoxxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Žiaci
Celkom 17 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ut, 14.5.2019 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 110115120125130135140143 Body
1 Vráblová VanesaVráblová Vanesa
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
040210 04 140 oooooooxxx 60.00
2 Karlíková KlaudiaKarlíková Klaudia
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
060511 06 125 oxoxoxxoxxx 41.00
3 Labová LeaLabová Lea
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
050314 05 120 oxoxxoxxx 35.00
4 Žitná AdelaŽitná Adela
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
041224 04 120 oxoxxoxxx 35.00
5 Kútna KristínaKútna Kristína
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
041121 04 110 oxxx 25.00
6 Kučerová EmmaKučerová Emma
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
060828 06 110 xxoxxx 25.00
Macúchová SabínaMacúchová Sabína
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
030904 03 DNS
Bialešová DominikaBialešová Dominika
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
040503 04 DNS
Bajčíková AnetaBajčíková Aneta
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
050621 05 DNS
Proškovcová RebacaProškovcová Rebaca
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
050307 05 NM
Galbavá AlexandraGalbavá Alexandra
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
060412 06 NM
Mattošová TimeaMattošová Timea
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
060704 06 NM
Kadlečíková KatarínaKadlečíková Katarína
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
050121 05 NM
Belková SabinaBelková Sabina
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
060416 06 NM
Gabrišková DanielaGabrišková Daniela
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
050513 05 NM
Poznámky/pokusy:
" Výška - Žiačky
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ut, 14.5.2019 - 10:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hletko MartinHletko Martin
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
040720 04 529 529483525529 57.00
2 Vavrinec MatejVavrinec Matej
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
030920 03 518 480500518518 54.00
3 Rajníček IvanRajníček Ivan
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
040301 04 509 363390509509 52.00
4 Pecko TomášPecko Tomáš
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
040825 04 498 463498473498 48.00
5 Mikula GabrielMikula Gabriel
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
051220 05 475 x475x475 42.00
6 Sjekel FilipSjekel Filip
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
030822 03 468 409468x468 40.00
7 Lacher LukášLacher Lukáš
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
031125 03 466 466453450466 40.00
8 Sýkora SimonSýkora Simon
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
040711 04 462 454462447462
9 Veselý AndrejVeselý Andrej
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
031130 03 458 458x424458 38.00
10 Žilka PatrikŽilka Patrik
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
030928 03 452 427452424452 36.00
11 Obert SamuelObert Samuel
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
030704 03 444 434436444444 34.00
12 Chorvát DenisChorvát Denis
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
040413 04 444 x408444444 34.00
13 Siekel Dominik Siekel Dominik
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
031204 03 420 x371420420
14 Johaník MarkoJohaník Marko
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
040805 04 418 400368418418 29.00
15 Novák DanielNovák Daniel
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
040327 04 404 380x404404
16 Špánik MilanŠpánik Milan
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
040713 04 399 399380373399 25.00
17 Čemeš SamuelČemeš Samuel
ZŠ LadceZŠ Ladce
061112 06 370 320370355370 20.00
18 Mičian MariánMičian Marián
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
040531 04 346 311346336346 16.00
Chovanec TomášChovanec Tomáš
ZŠ LadceZŠ Ladce
050319 05 DNS 0.0
Pagáč MichalPagáč Michal
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ...
051201 05 DNS 0.0
Sadloň MichalSadloň Michal
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
030119 03 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Žiaci
Celkom 21 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ut, 14.5.2019 - 09:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fajerová LianaFajerová Liana
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
031219 03 431 395431380431 57.00
2 Grulichová AdelaGrulichová Adela
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
050614 05 419 328x419419 53.00
3 Vráblová VanesaVráblová Vanesa
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
040210 04 402 402397364402 47.00
4 Kubalová NinaKubalová Nina
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
060601 06 398 398397315398 46.00
5 Lišková TatianaLišková Tatiana
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
060513 06 377 x263377377 39.00
6 Behulová TimeaBehulová Timea
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
040805 04 372 350348372372 37.00
7 Helbychová BarboraHelbychová Barbora
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
031215 03 370 370360354370 36.00
8 Baďurová LuciaBaďurová Lucia
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
050324 05 370 370359337370
9 Danková Amy EllaDanková Amy Ella
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
040122 04 368 368358277368 36.00
10 Machová LenkaMachová Lenka
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
040109 04 357 357352x357
11 Tomaničková MonikaTomaničková Monika
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
051002 05 352 352350x352 31.00
12 Karlíková KlaudiaKarlíková Klaudia
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
060511 06 345 284345339345 29.00
13 Kohútová PetraKohútová Petra
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
041129 04 343 327343333343
14 Burdejová LauraBurdejová Laura
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
040401 04 342 266271342342 28.00
15 Markovičová NikolaMarkovičová Nikola
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
051008 05 333 xx333333
16 Rajcová VeronikaRajcová Veronika
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
060612 06 322 xx322322 23.00
17 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
070503 07 319 x319x319
18 Zubová ZuzanaZubová Zuzana
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
060519 06 298 283298287298
Fuleková MichaelaFuleková Michaela
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
040505 04 DNS 0.0
Šelingová LuciaŠelingová Lucia
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
050731 05 NM xxx0.0
Špirková IzabelaŠpirková Izabela
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
050126 05 NM xxx0.0
Rajníčková LíviaRajníčková Lívia
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
050716 05 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Žiačky
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ut, 14.5.2019 - 09:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tabaková KatarínaTabaková Katarína
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
031212 03 09.39 x9,394,059,394,65 53.00
2 Fajerová LianaFajerová Liana
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
031219 03 08.33 6,938,188,338,338,17 43.00
3 Bieliková ZuzanaBieliková Zuzana
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
031210 03 07.94 7,387,407,947,947,82 40.00
4 Draková NatašaDraková Nataša
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
050103 05 07.73 7,467,737,387,737,55 38.00
5 Holbová TeréziaHolbová Terézia
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ...
031106 03 07.40 7,076,306,257,077,40 35.00
6 Pohorelcová TatianaPohorelcová Tatiana
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
031227 03 07.25 6,917,257,127,257,23 34.00
7 Danková Amy EllaDanková Amy Ella
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
040122 04 07.16 7,006,607,027,027,16 33.00
8 Gužíková NinaGužíková Nina
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
050108 05 06.50 5,696,506,216,506,27 27.00
9 Piekarová KarinaPiekarová Karina
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
040108 04 06.47 6,426,476,186,476,10 26.00
10 Katerinčinová EliškaKaterinčinová Eliška
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
040721 04 06.02 5,965,996,026,025,80 23.00
11 Matuščinová Nela Matuščinová Nela
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
031030 03 05.69 5,23x5,695,695,40 19.00
12 Vavríková SimonaVavríková Simona
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
050908 05 05.25 5,175,254,925,254,54 16.00
13 Proškovcová RebacaProškovcová Rebaca
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
050307 05 04.83 xx4,834,83x
14 Hírešová MiriamHírešová Miriam
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
080421 08 03.54 xx3,403,403,54 2.00
Kubová TamaraKubová Tamara
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
060828 06 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Žiačky
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ut, 14.5.2019 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pagáč AdriánPagáč Adrián
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
030910 03 10.61 10,079,7010,279,7010,61 49.00
2 Bielik MichalBielik Michal
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
030428 03 10.11 8,629,479,609,6010,11 45.00
3 Hlásny DominikHlásny Dominik
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
030927 03 09.38 9,388,788,529,389,11 40.00
4 Palieska MarekPalieska Marek
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
050107 05 09.21 6,168,098,728,729,21 39.00
5 Tomanička TomášTomanička Tomáš
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
031118 03 09.20 x8,116,378,119,20 39.00
6 Chovanec TomášChovanec Tomáš
ZŠ LadceZŠ Ladce
050319 05 09.12 x9,127,909,129,05 38.00
7 Jandušík AdamJandušík Adam
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
030710 03 09.05 8,107,047,808,109,05
8 Ondráš FilipOndráš Filip
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
050328 05 08.96 8,648,967,868,968,96 37.00
9 Kováč SamuelKováč Samuel
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
031030 03 08.68 7,748,028,688,688,10 35.00
10 Moško Marek JánMoško Marek Ján
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
040316 04 08.43 x8,118,278,278,43 34.00
11 Staňo ŠimonStaňo Šimon
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
040410 04 08.35 xx8,358,358,00 33.00
12 Hrebík TimotejHrebík Timotej
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
050120 05 08.19 6,497,838,148,148,19 32.00
13 Johaník MarkoJohaník Marko
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
040805 04 08.10 8,107,95-8,10- 31.00
14 Kubaščík DominikKubaščík Dominik
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
040729 04 08.07 6,858,077,568,077,82 31.00
15 Jakúbek MartinJakúbek Martin
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
030613 03 07.96 7,457,96x7,96x
16 Kazda RadoslavKazda Radoslav
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
030917 03 07.72 7,60xx7,607,72 29.00
17 Sochora ChristiánSochora Christián
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
030823 03 07.25 xx6,906,907,25
Poznámky/pokusy:
" Guľa [4kg] - Žiaci
Celkom 17 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Starší žiaci

(ut, 14.5.2019 - 09:15) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hletko MartinHletko Martin
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
040720 04 65.20 65,2065,20 49.00
2 Šuba MarekŠuba Marek
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ...
040822 04 62.73 62,7362,73 46.00
3 Pagáč AdriánPagáč Adrián
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
030910 03 56.45 56,4556,45 38.00
4 Toman SamuelToman Samuel
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ...
031020 03 52.90 52,9052,90 34.00
5 Hrebík TimotejHrebík Timotej
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
050120 05 52.85 52,8552,85 34.00
6 Gálik JakubGálik Jakub
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
030820 03 52.67 52,6752,67 34.00
7 Bajzík MatejBajzík Matej
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
031002 03 50.76 50,7650,76 32.00
8 Lalík PeterLalík Peter
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
051012 05 50.59 50,5950,59 32.00
9 Sýkora SimonSýkora Simon
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
040711 04 48.18 48,1848,18 30.00
10 Litvík Michal Litvík Michal
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
040924 04 47.56 47,5647,56 29.00
11 Lagin MartinLagin Martin
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
030817 03 42.99 42,9942,99
12 Šupák AdriánŠupák Adrián
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
031014 03 42.60 42,6042,60 24.00
13 Mičian MariánMičian Marián
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
040531 04 42.07 42,0742,07 24.00
14 Bobík JakubBobík Jakub
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
051115 05 39.06 39,0639,06 21.00
15 Hollý DominikHollý Dominik
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
050322 05 38.73 38,7338,73 20.00
16 Kováč SamuelKováč Samuel
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
031030 03 36.42 36,4236,42
17 Pohorelec JánPohorelec Ján
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
050109 05 34.10 34,1034,10 17.00
18 Lacher TobiasLacher Tobias
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
050615 05 30.30 30,3030,30 13.00
19 Kazda RadoslavKazda Radoslav
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
030917 03 30.07 30,0730,07
20 Burian MatejBurian Matej
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
031017 03 29.10 29,1029,10
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Žiaci
Celkom 20 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Staršie žiačky

(ut, 14.5.2019 - 10:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kubalová NinaKubalová Nina
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
060601 06 46.10 46,1046,10 52.00
2 Čerepanová TatianaČerepanová Tatiana
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ...
030408 03 41.34 41,3441,34 45.00
3 Gužíková Nina Gužíková Nina
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
050108 05 39.01 39,0139,01 42.00
4 Katerinčinová EliškaKaterinčinová Eliška
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
040721 04 38.40 38,4038,40 41.00
5 Hírešová LenkaHírešová Lenka
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
051013 05 36.10 36,1036,10 38.00
6 Tabaková KatarínaTabaková Katarína
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
031212 03 35.97 35,9735,97 38.00
7 Kvasnicová KamilaKvasnicová Kamila
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
041017 04 35.93 35,9335,93 38.00
8 Klobučníková PatríciaKlobučníková Patrícia
ZŠ LadceZŠ Ladce
031205 03 33.88 33,8833,88 35.00
9 Markovičová NikolaMarkovičová Nikola
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
051008 05 32.46 32,4632,46 33.00
10 Dubničková NinaDubničková Nina
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
050201 05 31.62 31,6231,62 32.00
11 Galková NinaGalková Nina
ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca
030907 03 31.59 31,5931,59
12 Pohorelcová TatianaPohorelcová Tatiana
ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov
031227 03 30.81 30,8130,81 31.00
13 Cvopová BarboraCvopová Barbora
ZŠ LadceZŠ Ladce
030702 03 30.04 30,0430,04 30.00
14 Horňáčková DanielaHorňáčková Daniela
ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica
030804 03 29.19 29,1929,19
15 Kvasnicová RadoslavaKvasnicová Radoslava
ZŠ LadceZŠ Ladce
060320 06 29.18 29,1829,18
16 Piekarová KarinaPiekarová Karina
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
040108 04 27.80 27,8027,80 26.00
17 Slotíková KatrinSlotíková Katrin
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
050425 05 26.73 26,7326,73 25.00
18 Madajová EvaMadajová Eva
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom
050922 05 26.39 26,3926,39 24.00
19 Zubová ZuzanaZubová Zuzana
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
060519 06 26.10 26,1026,10 24.00
20 Kubová TamaraKubová Tamara
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
060828 06 24.10 24,1024,10 21.00
21 Bieliková ZuzanaBieliková Zuzana
ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom
031210 03 23.74 23,7423,74
22 Vavríková SimonaVavríková Simona
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica...
050908 05 23.38 23,3823,38
23 Kučerová EmmaKučerová Emma
SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica
060828 06 19.91 19,9119,91
Holbová TeréziaHolbová Terézia
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ...
031106 03 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Žiačky
Celkom 24 pretekárov