<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Okresné kolo v atletike ZŠ, 8-roč. gymnázií ,1.- 4.roč. pre šk. rok2018/2019

Dubnica nad Váhom (14. 5. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 14.5.2019 - 09:40) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bača LukášBača Lukáš 040316 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 07.98 55.00
2 Cíbik Andrej PeterCíbik Andrej Peter 030812 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 08.18 50.00
3 Gálik JakubGálik Jakub 030820 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 2 08.20 50.00
4 Bielik Michal Bielik Michal 030428 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 08.50 43.00
5 Jakúbek MartinJakúbek Martin 030613 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 1 08.51
6 Habšuda PatrikHabšuda Patrik 050620 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 6 09.12 31.00
Poznámky:
60m - Žiaci :: Rozbeh A
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (ut, 14.5.2019 - 09:42) Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martoš MartinMartoš Martin 040923 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 09.07
2 Lacher LukášLacher Lukáš 031125 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 09.16 31.00
3 Lacher TobiasLacher Tobias 050615 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 09.29 29.00
4 Poljak LukášPoljak Lukáš 030419 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.60 26.00
5 Obert SamuelObert Samuel 030704 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 2 10.04
6 Prekop ĽubomírPrekop Ľubomír 040105 ZŠ LadceZŠ Ladce 1 10.05 20.00
Poznámky:
60m - Žiaci :: Rozbeh B
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ut, 14.5.2019 - 09:44) Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 6 07.84 58.00
2 Púček Sebastián Púček Sebastián 050315 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.53 41.00
3 Seifert IgorSeifert Igor 050605 ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad... 5 08.86 35.00
4 Teplička MartinTeplička Martin 030820 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 09.06 32.00
5 Šimko TimurŠimko Timur 060906 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 09.16
6 Repka JakubRepka Jakub 081126 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 10.54
Poznámky:
60m - Žiaci :: Rozbeh C
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ut, 14.5.2019 - 09:46) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselý AndrejVeselý Andrej 031130 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 5 07.90 58.00
2 Toman SamuelToman Samuel 031020 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 08.30 47.00
3 Žilka Patrik Žilka Patrik 030928 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 08.72 37.00
4 Vavruš MarekVavruš Marek 040110 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 3 09.04 32.00
Poznámky:
60m - Žiaci :: Rozbeh D
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Obert SamuelObert Samuel 030704 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 2 10.04
2 Prekop ĽubomírPrekop Ľubomír 040105 ZŠ LadceZŠ Ladce 1 10.05 20.00
3 Repka JakubRepka Jakub 081126 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 10.54
4 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 6 07.84 58.00
5 Veselý AndrejVeselý Andrej 031130 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 5 07.90 58.00
6 Bača LukášBača Lukáš 040316 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 07.98 55.00
7 Cíbik Andrej PeterCíbik Andrej Peter 030812 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 5 08.18 50.00
8 Gálik JakubGálik Jakub 030820 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 2 08.20 50.00
9 Toman SamuelToman Samuel 031020 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 08.30 47.00
10 Bielik Michal Bielik Michal 030428 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 08.50 43.00
11 Jakúbek MartinJakúbek Martin 030613 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 1 08.51
12 Púček Sebastián Púček Sebastián 050315 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.53 41.00
13 Žilka Patrik Žilka Patrik 030928 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 08.72 37.00
14 Seifert IgorSeifert Igor 050605 ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad... 5 08.86 35.00
15 Vavruš MarekVavruš Marek 040110 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 3 09.04 32.00
16 Teplička MartinTeplička Martin 030820 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 1 09.06 32.00
17 Martoš MartinMartoš Martin 040923 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 09.07
18 Habšuda PatrikHabšuda Patrik 050620 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 6 09.12 31.00
19 Lacher LukášLacher Lukáš 031125 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 4 09.16 31.00
19 Šimko TimurŠimko Timur 060906 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 09.16
21 Lacher TobiasLacher Tobias 050615 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 3 09.29 29.00
22 Poljak LukášPoljak Lukáš 030419 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.60 26.00

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále 1 (ut, 14.5.2019 - 10:45) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Veselý AndrejVeselý Andrej 031130 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 3 07.80
2 Štefanec PeterŠtefanec Peter 040110 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 4 07.84
3 Bača LukášBača Lukáš 040316 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 5 08.10
4 Toman SamuelToman Samuel 031020 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 1 08.14
5 Cíbik Andrej PeterCíbik Andrej Peter 030812 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 2 08.18
6 Gálik JakubGálik Jakub 030820 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 6 08.19
Poznámky:
60m - Žiaci :: Finále
Celkom 6 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ut, 14.5.2019 - 09:15) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baďurová LuciaBaďurová Lucia 050324 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 3 09.43 33.00
2 Belková Sabina Belková Sabina 060416 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 09.51 31.00
3 Bisáková PaulínaBisáková Paulína 040717 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 6 09.99 24.00
4 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 070503 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 4 10.08 23.00
5 Dobrodenková KlaudiaDobrodenková Klaudia 050701 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 1 10.09
Bialešová DominikaBialešová Dominika 040503 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 2 DNF
Poznámky:
60m - Žiačky :: Rozbeh A
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 2 (ut, 14.5.2019 - 09:17) Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 6 08.57 56.00
2 Tomaničková MonikaTomaničková Monika 051002 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 1 08.95 44.00
3 Galbavá AlexandraGalbavá Alexandra 060412 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 5 09.77
4 Galková NinaGalková Nina 030907 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 09.82
5 Gabrišková DanielaGabrišková Daniela 050513 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 10.17 22.00
6 Dubničková NinaDubničková Nina 050201 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 10.19
Poznámky:
60m - Žiačky :: Rozbeh B
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ut, 14.5.2019 - 09:19) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.44 59.00
2 Machová LenkaMachová Lenka 040109 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 09.00 44.00
3 Matošová TimeaMatošová Timea 060704 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.38 35.00
4 Kvasnicová KamilaKvasnicová Kamila 041017 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 09.39 35.00
5 Lezová EmíliaLezová Emília 031231 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 11.10 12.00
6 Nikodémová PaulínaNikodémová Paulína 061121 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 1 11.86 5.00
Poznámky:
60m - Žiačky :: Rozbeh C
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ut, 14.5.2019 - 09:21) Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajníčková LenkaRajníčková Lenka 031019 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 09.64 29.00
2 Špirková Izabela Špirková Izabela 050126 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 5 10.16 22.00
3 Slotíková KatrinSlotíková Katrin 050425 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 10.26
Poznámky:
60m - Žiačky :: Rozbeh D
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Augustínová SylviaAugustínová Sylvia 070503 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 4 10.08 23.00
2 Dobrodenková KlaudiaDobrodenková Klaudia 050701 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 1 10.09
3 Špirková Izabela Špirková Izabela 050126 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 5 10.16 22.00
4 Gabrišková DanielaGabrišková Daniela 050513 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 10.17 22.00
5 Dubničková NinaDubničková Nina 050201 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 10.19
6 Slotíková KatrinSlotíková Katrin 050425 SŠ sv. J. Bosca Nová DubnicaSŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica 3 10.26
7 Lezová EmíliaLezová Emília 031231 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 5 11.10 12.00
8 Nikodémová PaulínaNikodémová Paulína 061121 ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica... 1 11.86 5.00
9 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.44 59.00
10 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 6 08.57 56.00
11 Tomaničková MonikaTomaničková Monika 051002 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 1 08.95 44.00
12 Machová LenkaMachová Lenka 040109 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 09.00 44.00
13 Matošová TimeaMatošová Timea 060704 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.38 35.00
14 Kvasnicová KamilaKvasnicová Kamila 041017 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 3 09.39 35.00
15 Baďurová LuciaBaďurová Lucia 050324 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 3 09.43 33.00
16 Belková Sabina Belková Sabina 060416 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 5 09.51 31.00
17 Rajníčková LenkaRajníčková Lenka 031019 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 4 09.64 29.00
18 Galbavá AlexandraGalbavá Alexandra 060412 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 5 09.77
19 Galková NinaGalková Nina 030907 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 2 09.82
20 Bisáková PaulínaBisáková Paulína 040717 ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča PruskéZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča ... 6 09.99 24.00
Bialešová DominikaBialešová Dominika 040503 ZŠ s MŠ BolešovZŠ s MŠ Bolešov 2 DNF

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále 1 (ut, 14.5.2019 - 10:40) Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 3 08.47
2 Hübschová LíviaHübschová Lívia 040904 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 4 08.49
3 Tomaničková MonikaTomaničková Monika 051002 ZŠ J. Kráľa Nová DubnicaZŠ J. Kráľa Nová Dubnica 5 08.93
4 Machová LenkaMachová Lenka 040109 ZŠ s MŠ C I Dubnica nad VáhomZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom 2 09.10
5 Kvasnicová KamilaKvasnicová Kamila 041017 ZŠ s MŠ KošecaZŠ s MŠ Košeca 1 09.36
6 Matošová TimeaMatošová Timea 060704 ZŠ Pod hájom Dubnica nad VáhomZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom 6 09.40
Poznámky:
60m - Žiačky :: Finále
Celkom 6 pretekárov