<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M - okresu Levice žiakov a žiačok základných škôl v atletike jednotlivcov rok 2019

Šahy (14. 5. 2019)

1000 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Červenák DávidČervenák Dávid 05 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3:27.11
2 Fedor KrištofFedor Krištof 07 07 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:28.83
3 Cinege DenisCinege Denis 04 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3:35.63
4 Bôžik SamuelBôžik Samuel 06 06 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3:36.87
5 Horányi KevinHorányi Kevin 04 04 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 3:52.32
6 Antus TamásAntus Tamás 06 06 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3:55.40
7 Bubeník MarcelBubeník Marcel 05 05 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 3:59.70
Celkom 7 pretekárov
Dorastenci 02 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:16.75
2 Viglaš MatejViglaš Matej 05 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 3:32.60
3 Valent SimonValent Simon 04 04 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:33.64
4 Matuška JakubMatuška Jakub 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:37.28
5 Beňo DamiánBeňo Damián 04 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 3:46.17
6 Filla MarcoFilla Marco 05 05 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 3:57.71
7 Bielik TomášBielik Tomáš 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3:58.01
8 Bielik MatúšBielik Matúš 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4:05.36
9 Tinák MatúšTinák Matúš 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4:35.83
10 Maďar MartinMaďar Martin 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 5:16.90
Andréka RamónAndréka Ramón 05 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy DNS
Celkom 11 pretekárov
Dorastenci 03 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Rákoci SamuelRákoci Samuel 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:22.76
2 Kabát SamuelKabát Samuel 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:31.38
3 Slaninka MatúšSlaninka Matúš 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:33.54
4 Ujhelyi MatúšUjhelyi Matúš 05 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 3:37.77
5 Varga PeterVarga Peter 04 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3:42.77
6 Hoták MarianHoták Marian 06 06 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 3:46.09
7 Csáki LadislavCsáki Ladislav 05 05 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:49.75
8 Alkus MichalAlkus Michal 05 05 Zš BátovceZš Bátovce 4:04.72
9 Cinege PatrikCinege Patrik 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4:05.98
10 Lukács PeterLukács Peter 04 04 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 4:37.34
Vozár LukášVozár Lukáš 06 06 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače DNS
Celkom 11 pretekárov
Dorastenci 04 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 Zš s Mš ČajkovZš s Mš Čajkov 3:16.21
2 Bernáth JustinBernáth Justin 04 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 3:26.72
3 Kasala MartinKasala Martin 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:31.84
4 Šimkovič TimotejŠimkovič Timotej 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3:38.90
5 Bobáľ MartinBobáľ Martin 03 03 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 3:46.53
6 Havran MatúšHavran Matúš 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3:51.50
7 Fehér MatejFehér Matej 04 04 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:57.98
8 Püspöki BencePüspöki Bence 03 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4:06.96
9 Koszorú JaroslavKoszorú Jaroslav 04 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 4:22.64
10 Varga Alex-DonátVarga Alex-Donát 07 07 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4:36.94
Celkom 10 pretekárov