<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M - okresu Levice žiakov a žiačok základných škôl v atletike jednotlivcov rok 2019

Šahy (14. 5. 2019)

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 03 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3 08.57
2 Ujhelyi SamuelUjhelyi Samuel 05 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.91
3 Teknős PeterTeknős Peter 03 03 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 2 09.09
4 Rusnák DavidRusnák David 06 06 Zš BátovceZš Bátovce 4 11.11
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Parák DávidParák Dávid 04 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4 08.33
2 Száraz JánSzáraz Ján 03 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.45
3 Graus MilanGraus Milan 04 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 3 08.79
4 Snida MiroslavSnida Miroslav 05 05 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 2 11.25
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Griesbach KristiánGriesbach Kristián 03 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 08.02
2 Chlebo LukášChlebo Lukáš 04 04 Zš s Mš ČajkovZš s Mš Čajkov 2 08.70
3 Püspöki BencePüspöki Bence 03 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 09.26
Dudáš KrisztiánDudáš Krisztián 03 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňo AdamBeňo Adam 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3 08.71
2 Sádovský BranislavSádovský Branislav 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 08.77
3 Maszay PeterMaszay Peter 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2 08.78
Kakara TomášKakara Tomáš 04 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dombai SebastianDombai Sebastian 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 08.67
2 Maďar MartinMaďar Martin 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 09.27
3 Hegedus FilipHegedus Filip 03 03 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 09.31
4 Konkoly AdamKonkoly Adam 04 04 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 2 11.43
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mentuš KevinMentuš Kevin 03 03 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 08.57
2 Šuchter AdriánŠuchter Adrián 04 04 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 08.59
3 Demian GabrielDemian Gabriel 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 08.99
4 Kociňák JáchimKociňák Jáchim 03 03 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 4 09.47
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lakatoš LadislavLakatoš Ladislav 05 05 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 2 08.77
2 Gunda TadeášGunda Tadeáš 05 05 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3 09.09
3 Šimkovič TimotejŠimkovič Timotej 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 09.25
Kováč SebestianKováč Sebestian 06 06 Zš BátovceZš Bátovce 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slamka MartinSlamka Martin 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 07.74
2 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 08.58
3 Bohumel BenjamínBohumel Benjamín 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 08.60
4 Marko MartinMarko Martin 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 09.86
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belányi KristiánBelányi Kristián 03 03 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 08.53
2 Vígh MiroslavVígh Miroslav 04 04 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 08.77
3 Smolka IgorSmolka Igor 04 04 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 09.09
4 Beňo DamiánBeňo Damián 04 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 09.31
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varga PeterVarga Peter 04 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 08.53
2 Ďurčov FilipĎurčov Filip 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 08.89
3 Totkovič PeterTotkovič Peter 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 09.57
4 Baraňai MarcoBaraňai Marco 05 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 09.79
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palic SamuelPalic Samuel 03 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.31
2 Matyó KevinMatyó Kevin 04 04 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 2 08.96
3 Bistricky DavidBistricky David 05 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 10.38
4 Farkas GáborFarkas Gábor 06 06 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 4 10.52
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vizi DavidVizi David 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 08.38
2 Sakoš PatrikSakoš Patrik 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 08.62
3 Kóša AdriánKóša Adrián 04 04 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 3 08.72
4 Lakatoš RicardoLakatoš Ricardo 03 03 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 4 09.16
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slamka MartinSlamka Martin 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 07.74
2 Griesbach KristiánGriesbach Kristián 03 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 08.02
3 Palic SamuelPalic Samuel 03 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.31
4 Parák DávidParák Dávid 04 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4 08.33
5 Vizi DavidVizi David 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 08.38
6 Száraz JánSzáraz Ján 03 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.45
7 Belányi KristiánBelányi Kristián 03 03 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 08.53
7 Varga PeterVarga Peter 04 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 08.53
9 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 03 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3 08.57
9 Mentuš KevinMentuš Kevin 03 03 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 08.57
11 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 08.58
12 Šuchter AdriánŠuchter Adrián 04 04 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 08.59
13 Bohumel BenjamínBohumel Benjamín 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 08.60
14 Sakoš PatrikSakoš Patrik 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 08.62
15 Dombai SebastianDombai Sebastian 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 08.67
16 Chlebo LukášChlebo Lukáš 04 04 Zš s Mš ČajkovZš s Mš Čajkov 2 08.70
17 Beňo AdamBeňo Adam 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3 08.71
18 Kóša AdriánKóša Adrián 04 04 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 3 08.72
19 Sádovský BranislavSádovský Branislav 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 08.77
19 Lakatoš LadislavLakatoš Ladislav 05 05 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 2 08.77
19 Vígh MiroslavVígh Miroslav 04 04 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 08.77
22 Maszay PeterMaszay Peter 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2 08.78
23 Graus MilanGraus Milan 04 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 3 08.79
24 Ďurčov FilipĎurčov Filip 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 08.89
25 Ujhelyi SamuelUjhelyi Samuel 05 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.91
26 Matyó KevinMatyó Kevin 04 04 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 2 08.96
27 Demian GabrielDemian Gabriel 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 08.99
28 Teknős PeterTeknős Peter 03 03 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 2 09.09
28 Gunda TadeášGunda Tadeáš 05 05 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3 09.09
28 Smolka IgorSmolka Igor 04 04 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 09.09
31 Lakatoš RicardoLakatoš Ricardo 03 03 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 4 09.16
32 Šimkovič TimotejŠimkovič Timotej 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 09.25
33 Püspöki BencePüspöki Bence 03 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 09.26
34 Maďar MartinMaďar Martin 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 09.27
35 Hegedus FilipHegedus Filip 03 03 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 09.31
35 Beňo DamiánBeňo Damián 04 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 09.31
37 Kociňák JáchimKociňák Jáchim 03 03 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 4 09.47
38 Totkovič PeterTotkovič Peter 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 09.57
39 Baraňai MarcoBaraňai Marco 05 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 09.79
40 Marko MartinMarko Martin 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 09.86
41 Bistricky DavidBistricky David 05 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 10.38
42 Farkas GáborFarkas Gábor 06 06 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 4 10.52
43 Rusnák DavidRusnák David 06 06 Zš BátovceZš Bátovce 4 11.11
44 Snida MiroslavSnida Miroslav 05 05 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 2 11.25
45 Konkoly AdamKonkoly Adam 04 04 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 2 11.43
Dudáš KrisztiánDudáš Krisztián 03 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Kakara TomášKakara Tomáš 04 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 4 DNS
Kováč SebestianKováč Sebestian 06 06 Zš BátovceZš Bátovce 4 DNS

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3 09.22
2 Kiselová KristínaKiselová Kristína 06 06 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 09.83
3 Kurinová AlžbetaKurinová Alžbeta 03 03 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 10.02
4 Maszayová MartinaMaszayová Martina 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 10.40
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová DóraMolnárová Dóra 05 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 2 09.52
2 Furárová BarbaraFurárová Barbara 04 04 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 4 10.00
3 Tornócziová ErikaTornócziová Erika 03 03 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 11.00
Babka PatríciaBabka Patrícia 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szalaiová MartinaSzalaiová Martina 05 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 2 10.12
2 Jaďuď EmeseJaďuď Emese 05 05 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 10.42
3 Pataiová SylviaPataiová Sylvia 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4 10.64
4 Žemberyová TimeaŽemberyová Timea 06 06 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 10.94
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jaššová KatarínaJaššová Katarína 04 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 2 09.69
2 Bertóková DominikaBertóková Dominika 04 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 3 09.77
3 Klukon AnnaKlukon Anna 07 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 09.91
4 Havranová SoňaHavranová Soňa 08 08 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 4 10.37
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vámoš EvelinVámoš Evelin 05 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 09.72
2 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 04 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 4 09.98
3 Kravcová EmaKravcová Ema 05 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3 10.02
Vydrová LuisaVydrová Luisa 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kluková NatáliaKluková Natália 04 04 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 09.41
2 Oroszlányová JasmínaOroszlányová Jasmína 03 03 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 2 10.05
3 Moravčíková LuciaMoravčíková Lucia 04 04 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 4 10.55
4 Valentíková SašaValentíková Saša 07 07 Zš BátovceZš Bátovce 10.91
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová VandaNagyová Vanda 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 09.22
2 Fojtíková KornéliaFojtíková Kornélia 03 03 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 09.50
3 Hostinská SarahHostinská Sarah 03 03 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 4 09.56
Svobodová AlexandraSvobodová Alexandra 04 04 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 4 08.91
2 Belisová ZuzanaBelisová Zuzana 03 03 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 09.33
3 Murániová EmaMurániová Ema 04 04 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 10.19
Molnárová NikoletaMolnárová Nikoleta 03 03 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matejovová EmaMatejovová Ema 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 4 09.59
2 Šebová PaulínaŠebová Paulína 04 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 09.60
3 Tóthová HanaTóthová Hana 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 09.98
4 Basile IsabelBasile Isabel 03 03 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 10.55
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravská TamaraMoravská Tamara 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 09.29
2 Gyenes VivienGyenes Vivien 07 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 09.53
3 Sekerešová EmaSekerešová Ema 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 12.53
Ungerová DominikaUngerová Dominika 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semanová ViktóriaSemanová Viktória 05 05 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 09.33
2 Ďuričová TamaraĎuričová Tamara 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 2 09.68
3 Bučková RomanaBučková Romana 07 07 ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka 3 10.06
4 Cziriová VivienCziriová Vivien 06 06 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 10.36
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bajanová JenniferBajanová Jennifer 03 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 09.29
2 Hederičová ErikaHederičová Erika 04 04 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 10.32
3 Nagy EmmaNagy Emma 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 10.57
Šuchterová MichaelaŠuchterová Michaela 03 03 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 4 08.91
2 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 03 03 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3 09.22
2 Nagyová VandaNagyová Vanda 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 09.22
4 Moravská TamaraMoravská Tamara 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 09.29
4 Bajanová JenniferBajanová Jennifer 03 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 09.29
6 Belisová ZuzanaBelisová Zuzana 03 03 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 09.33
6 Semanová ViktóriaSemanová Viktória 05 05 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 09.33
8 Kluková NatáliaKluková Natália 04 04 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 09.41
9 Fojtíková KornéliaFojtíková Kornélia 03 03 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 09.50
10 Molnárová DóraMolnárová Dóra 05 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 2 09.52
11 Gyenes VivienGyenes Vivien 07 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 09.53
12 Hostinská SarahHostinská Sarah 03 03 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 4 09.56
13 Matejovová EmaMatejovová Ema 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 4 09.59
14 Šebová PaulínaŠebová Paulína 04 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 09.60
15 Ďuričová TamaraĎuričová Tamara 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 2 09.68
16 Jaššová KatarínaJaššová Katarína 04 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 2 09.69
17 Vámoš EvelinVámoš Evelin 05 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 09.72
18 Bertóková DominikaBertóková Dominika 04 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 3 09.77
19 Kiselová KristínaKiselová Kristína 06 06 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 09.83
20 Klukon AnnaKlukon Anna 07 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 09.91
21 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 04 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 4 09.98
21 Tóthová HanaTóthová Hana 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 09.98
23 Furárová BarbaraFurárová Barbara 04 04 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 4 10.00
24 Kurinová AlžbetaKurinová Alžbeta 03 03 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 10.02
24 Kravcová EmaKravcová Ema 05 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3 10.02
26 Oroszlányová JasmínaOroszlányová Jasmína 03 03 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 2 10.05
27 Bučková RomanaBučková Romana 07 07 ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka 3 10.06
28 Szalaiová MartinaSzalaiová Martina 05 05 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 2 10.12
29 Murániová EmaMurániová Ema 04 04 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 10.19
30 Hederičová ErikaHederičová Erika 04 04 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 10.32
31 Cziriová VivienCziriová Vivien 06 06 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 10.36
32 Havranová SoňaHavranová Soňa 08 08 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 4 10.37
33 Maszayová MartinaMaszayová Martina 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 10.40
34 Jaďuď EmeseJaďuď Emese 05 05 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 10.42
35 Moravčíková LuciaMoravčíková Lucia 04 04 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 4 10.55
35 Basile IsabelBasile Isabel 03 03 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 10.55
37 Nagy EmmaNagy Emma 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 10.57
38 Pataiová SylviaPataiová Sylvia 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4 10.64
39 Valentíková SašaValentíková Saša 07 07 Zš BátovceZš Bátovce 10.91
40 Žemberyová TimeaŽemberyová Timea 06 06 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 10.94
41 Tornócziová ErikaTornócziová Erika 03 03 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 11.00
42 Sekerešová EmaSekerešová Ema 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 12.53
Babka PatríciaBabka Patrícia 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Vydrová LuisaVydrová Luisa 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice DNS
Svobodová AlexandraSvobodová Alexandra 04 04 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce DNS
Molnárová NikoletaMolnárová Nikoleta 03 03 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 DNS
Ungerová DominikaUngerová Dominika 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice DNS
Šuchterová MichaelaŠuchterová Michaela 03 03 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy DNS

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bielik MatúšBielik Matúš 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 57.14
2 Bistricky DavidBistricky David 05 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 2 61.68
3 Baraňai MarcoBaraňai Marco 05 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 62.56
Totkovič PeterTotkovič Peter 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bielik TomášBielik Tomáš 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 49.77
2 Zlatner KristiánZlatner Kristián 03 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 1 50.15
3 Ďurčov FilipĎurčov Filip 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 56.07
4 Farkas GáborFarkas Gábor 06 06 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 2 67.52
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marko MartinMarko Martin 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 2 55.60
2 Kabát SamuelKabát Samuel 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 56.72
Záležák JakubZáležák Jakub 04 04 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 1 DQ
Horňák BenjamínHorňák Benjamín 04 04 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuška JakubMatuška Jakub 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 46.87
2 Demian GabrielDemian Gabriel 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 50.05
3 Vozár LukášVozár Lukáš 06 06 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 1 52.31
4 Kotora SamuelKotora Samuel 06 06 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 4 56.41
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balya KrisztiánBalya Krisztián 04 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3 47.93
2 Gál BenceGál Bence 04 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 2 52.37
3 Beňo AdamBeňo Adam 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 4 53.47
4 Šaróka LadislavŠaróka Ladislav 05 05 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 1 53.85
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maszay PeterMaszay Peter 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2 46.38
2 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 46.82
3 Grobář MartinGrobář Martin 03 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 49.90
Berkeš MarcelBerkeš Marcel 03 03 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Száraz JánSzáraz Ján 03 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 2 46.58
2 Dombai SebastianDombai Sebastian 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4 54.55
3 Antus TamásAntus Tamás 06 06 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 59.81
4 Varga Alex-DonátVarga Alex-Donát 07 07 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 1 61.45
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 03 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 45.69
2 Fedor KrištofFedor Krištof 07 07 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 47.86
3 Zorvan AndrejZorvan Andrej 05 05 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 1 60.32
Boťťán LadislavBoťťán Ladislav 04 04 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Viglaš MatejViglaš Matej 05 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 5 47.75
2 Kóša AdriánKóša Adrián 04 04 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 5 48.81
3 Deák AdriánDeák Adrián 04 04 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 3 63.55
Sakoš PatrikSakoš Patrik 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hoksa DanielHoksa Daniel 03 03 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 46.21
2 Pásztor TobiasPásztor Tobias 05 05 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 5 46.65
3 Mesároš ViktorMesároš Viktor 04 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 5 46.71
4 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 52.10
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ujhelyi SamuelUjhelyi Samuel 05 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 5 50.85
2 Lőrincz Kevin LeventeLőrincz Kevin Levente 04 04 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 5 54.09
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 03 03 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 45.69
2 Hoksa DanielHoksa Daniel 03 03 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 46.21
3 Maszay PeterMaszay Peter 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2 46.38
4 Száraz JánSzáraz Ján 03 03 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 2 46.58
5 Pásztor TobiasPásztor Tobias 05 05 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 5 46.65
6 Mesároš ViktorMesároš Viktor 04 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 5 46.71
7 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 46.82
8 Matuška JakubMatuška Jakub 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 46.87
9 Viglaš MatejViglaš Matej 05 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 5 47.75
10 Fedor KrištofFedor Krištof 07 07 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 47.86
11 Balya KrisztiánBalya Krisztián 04 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3 47.93
12 Kóša AdriánKóša Adrián 04 04 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 5 48.81
13 Bielik TomášBielik Tomáš 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 49.77
14 Grobář MartinGrobář Martin 03 03 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 49.90
15 Demian GabrielDemian Gabriel 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 50.05
16 Zlatner KristiánZlatner Kristián 03 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 1 50.15
17 Ujhelyi SamuelUjhelyi Samuel 05 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 5 50.85
18 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 52.10
19 Vozár LukášVozár Lukáš 06 06 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 1 52.31
20 Gál BenceGál Bence 04 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 2 52.37
21 Beňo AdamBeňo Adam 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 4 53.47
22 Šaróka LadislavŠaróka Ladislav 05 05 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 1 53.85
23 Lőrincz Kevin LeventeLőrincz Kevin Levente 04 04 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 5 54.09
24 Dombai SebastianDombai Sebastian 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4 54.55
25 Marko MartinMarko Martin 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 2 55.60
26 Ďurčov FilipĎurčov Filip 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 56.07
27 Kotora SamuelKotora Samuel 06 06 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 4 56.41
28 Kabát SamuelKabát Samuel 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 56.72
29 Bielik MatúšBielik Matúš 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 57.14
30 Antus TamásAntus Tamás 06 06 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 59.81
31 Zorvan AndrejZorvan Andrej 05 05 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 1 60.32
32 Varga Alex-DonátVarga Alex-Donát 07 07 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 1 61.45
33 Bistricky DavidBistricky David 05 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 2 61.68
34 Baraňai MarcoBaraňai Marco 05 05 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 62.56
35 Deák AdriánDeák Adrián 04 04 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 3 63.55
36 Farkas GáborFarkas Gábor 06 06 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 2 67.52
Totkovič PeterTotkovič Peter 03 03 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 1 DNS
Záležák JakubZáležák Jakub 04 04 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 1 DQ
Horňák BenjamínHorňák Benjamín 04 04 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3 DQ
Berkeš MarcelBerkeš Marcel 03 03 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 3 DNS
Boťťán LadislavBoťťán Ladislav 04 04 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 3 DNS
Sakoš PatrikSakoš Patrik 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 DNS

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihálková TerezaMihálková Tereza 03 03 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3 56.01
2 Jánošková BarboraJánošková Barbora 06 06 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 2 57.61
3 Tomová NinaTomová Nina 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 62.49
4 Foldesiová LuciaFoldesiová Lucia 07 07 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 69.12
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gyenes VivienGyenes Vivien 07 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 4 57.25
2 Basile IsabelBasile Isabel 03 03 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 58.62
3 Porubská TatianaPorubská Tatiana 07 07 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 65.96
Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lacková NatáliaLacková Natália 07 07 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 52.70
2 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 56.92
3 Majerhoferová MáriaMajerhoferová Mária 06 06 Zš BátovceZš Bátovce 1 67.01
4 Hrušková LuciaHrušková Lucia 04 04 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 67.85
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučková RomanaBučková Romana 07 07 ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka 3 57.43
2 Nagy JázminNagy Jázmin 05 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 2 57.91
3 Senešiová MartinaSenešiová Martina 05 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 1 62.41
4 Luptáková NatáliaLuptáková Natália 06 06 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 64.25
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 05 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2 54.27
2 Maťová PatríciaMaťová Patrícia 05 05 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 4 57.29
3 Ujfalušiová MichaelaUjfalušiová Michaela 04 04 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 1 59.05
4 Šebešová TáňaŠebešová Táňa 05 05 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 59.06
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 1 54.71
2 Kiselová KristínaKiselová Kristína 06 06 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 60.48
3 Ďuričová TamaraĎuričová Tamara 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 63.28
4 Lipovská MeganLipovská Megan 05 05 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 2 67.34
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oroszlánová KarinaOroszlánová Karina 03 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 2 54.66
2 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 04 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 1 57.88
3 Jarošíková AlexandraJarošíková Alexandra 04 04 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 4 62.21
Babka PatríciaBabka Patrícia 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krnčanová VeronikaKrnčanová Veronika 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4 58.49
2 Havranová SoňaHavranová Soňa 08 08 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3 63.56
3 Vyrosterová MartinaVyrosterová Martina 06 06 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 1 66.94
Mihálová NatáliaMihálová Natália 03 03 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová VandaNagyová Vanda 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 5 54.22
2 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 05 05 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 5 57.26
3 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 57.64
4 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 5 59.10
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Cibulová HanaCibulová Hana 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3 58.47
2 Paulovicsová RebekaPaulovicsová Rebeka 04 04 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 5 60.99
3 Trhanová EmaTrhanová Ema 04 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 5 61.69
4 Ľuptáková KarinĽuptáková Karin 06 06 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 67.40
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lacková NatáliaLacková Natália 07 07 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 52.70
2 Nagyová VandaNagyová Vanda 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 5 54.22
3 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 05 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2 54.27
4 Oroszlánová KarinaOroszlánová Karina 03 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 2 54.66
5 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 1 54.71
6 Mihálková TerezaMihálková Tereza 03 03 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3 56.01
7 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 56.92
8 Gyenes VivienGyenes Vivien 07 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 4 57.25
9 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 05 05 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 5 57.26
10 Maťová PatríciaMaťová Patrícia 05 05 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 4 57.29
11 Bučková RomanaBučková Romana 07 07 ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka 3 57.43
12 Jánošková BarboraJánošková Barbora 06 06 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 2 57.61
13 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 57.64
14 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 04 04 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 1 57.88
15 Nagy JázminNagy Jázmin 05 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 2 57.91
16 Cibulová HanaCibulová Hana 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3 58.47
17 Krnčanová VeronikaKrnčanová Veronika 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4 58.49
18 Basile IsabelBasile Isabel 03 03 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 58.62
19 Ujfalušiová MichaelaUjfalušiová Michaela 04 04 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 1 59.05
20 Šebešová TáňaŠebešová Táňa 05 05 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 59.06
21 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 5 59.10
22 Kiselová KristínaKiselová Kristína 06 06 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 60.48
23 Paulovicsová RebekaPaulovicsová Rebeka 04 04 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 5 60.99
24 Trhanová EmaTrhanová Ema 04 04 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 5 61.69
25 Jarošíková AlexandraJarošíková Alexandra 04 04 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 4 62.21
26 Senešiová MartinaSenešiová Martina 05 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 1 62.41
27 Tomová NinaTomová Nina 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 62.49
28 Ďuričová TamaraĎuričová Tamara 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 63.28
29 Havranová SoňaHavranová Soňa 08 08 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3 63.56
30 Luptáková NatáliaLuptáková Natália 06 06 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 64.25
31 Porubská TatianaPorubská Tatiana 07 07 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 65.96
32 Vyrosterová MartinaVyrosterová Martina 06 06 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 1 66.94
33 Majerhoferová MáriaMajerhoferová Mária 06 06 Zš BátovceZš Bátovce 1 67.01
34 Lipovská MeganLipovská Megan 05 05 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 2 67.34
35 Ľuptáková KarinĽuptáková Karin 06 06 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 67.40
36 Hrušková LuciaHrušková Lucia 04 04 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 67.85
37 Foldesiová LuciaFoldesiová Lucia 07 07 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 69.12
Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 DNS
Babka PatríciaBabka Patrícia 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Mihálová NatáliaMihálová Natália 03 03 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2 DNS

800 m - Dorastenky

Dorastenky 01 (ut, 14.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Moravská DeboraMoravská Debora 07 07 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2:57.04
2 Tomová NinaTomová Nina 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:14.87
3 Porubská TatianaPorubská Tatiana 07 07 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:19.31
4 Gazdíková VivienGazdíková Vivien 05 05 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:19.51
5 Senešiová MartinaSenešiová Martina 05 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:23.07
6 Poracká AnetaPoracká Aneta 07 07 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 3:31.76
7 Pálová KatalinPálová Katalin 04 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3:37.10
Celkom 7 pretekárov
Dorastenky 02 (ut, 14.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Hajková EmmaHajková Emma 05 05 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 3:17.36
2 Fialová SofiaFialová Sofia 07 07 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3:23.72
3 Ľuptáková KarinĽuptáková Karin 06 06 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:26.60
4 Straňáková KatarínaStraňáková Katarína 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3:29.59
5 Kováčová NelaKováčová Nela 07 07 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 3:32.61
6 Madarászová MelittaMadarászová Melitta 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3:33.71
7 Vajdová LeaVajdová Lea 07 07 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 3:34.83
8 Palušková DoroteaPalušková Dorotea 04 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3:37.37
Pataiová SylviaPataiová Sylvia 04 04 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy DNF
Jaďuď EmeseJaďuď Emese 05 05 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy DNF
Celkom 10 pretekárov
Dorastenky 03 (ut, 14.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 05 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2:48.71
2 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 07 07 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2:50.03
3 Laktišová SimonaLaktišová Simona 07 07 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2:54.83
4 Lacková NatáliaLacková Natália 07 07 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 3:00.73
5 Repiská RadkaRepiská Radka 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:16.20
6 Demeterová LuciaDemeterová Lucia 05 05 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:28.10
7 Belisová ZuzanaBelisová Zuzana 03 03 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3:52.36
8 Adamcová PetraAdamcová Petra 03 03 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4:08.78
9 Pásztor RékaPásztor Réka 06 06 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4:20.30
Klukon AnnaKlukon Anna 07 07 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy DNS
Celkom 10 pretekárov
Dorastenky 04 (ut, 14.5.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 04 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2:49.92
2 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2:51.91
3 Majerhoferová SabinaMajerhoferová Sabina 05 05 Zš BátovceZš Bátovce 3:17.92
4 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 09 09 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3:20.45
5 Szántóová MiriamSzántóová Miriam 05 05 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:22.29
6 Maťová PatríciaMaťová Patrícia 05 05 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:26.55
7 Žemberyová TimeaŽemberyová Timea 06 06 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3:33.29
8 Macáková LenkaMacáková Lenka 07 07 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3:40.38
9 Takácsová BoženaTakácsová Božena 03 03 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4:01.59
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Červenák DávidČervenák Dávid 05 05 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3:27.11
2 Fedor KrištofFedor Krištof 07 07 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:28.83
3 Cinege DenisCinege Denis 04 04 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3:35.63
4 Bôžik SamuelBôžik Samuel 06 06 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3:36.87
5 Horányi KevinHorányi Kevin 04 04 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 3:52.32
6 Antus TamásAntus Tamás 06 06 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3:55.40
7 Bubeník MarcelBubeník Marcel 05 05 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 3:59.70
Celkom 7 pretekárov
Dorastenci 02 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:16.75
2 Viglaš MatejViglaš Matej 05 05 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 3:32.60
3 Valent SimonValent Simon 04 04 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:33.64
4 Matuška JakubMatuška Jakub 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:37.28
5 Beňo DamiánBeňo Damián 04 04 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 3:46.17
6 Filla MarcoFilla Marco 05 05 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 3:57.71
7 Bielik TomášBielik Tomáš 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3:58.01
8 Bielik MatúšBielik Matúš 05 05 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4:05.36
9 Tinák MatúšTinák Matúš 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4:35.83
10 Maďar MartinMaďar Martin 05 05 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 5:16.90
Andréka RamónAndréka Ramón 05 05 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy DNS
Celkom 11 pretekárov
Dorastenci 03 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Rákoci SamuelRákoci Samuel 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:22.76
2 Kabát SamuelKabát Samuel 05 05 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:31.38
3 Slaninka MatúšSlaninka Matúš 04 04 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:33.54
4 Ujhelyi MatúšUjhelyi Matúš 05 05 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 3:37.77
5 Varga PeterVarga Peter 04 04 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3:42.77
6 Hoták MarianHoták Marian 06 06 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 3:46.09
7 Csáki LadislavCsáki Ladislav 05 05 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:49.75
8 Alkus MichalAlkus Michal 05 05 Zš BátovceZš Bátovce 4:04.72
9 Cinege PatrikCinege Patrik 05 05 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4:05.98
10 Lukács PeterLukács Peter 04 04 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 4:37.34
Vozár LukášVozár Lukáš 06 06 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače DNS
Celkom 11 pretekárov
Dorastenci 04 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský BorisBátovský Boris 05 05 Zš s Mš ČajkovZš s Mš Čajkov 3:16.21
2 Bernáth JustinBernáth Justin 04 04 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 3:26.72
3 Kasala MartinKasala Martin 04 04 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:31.84
4 Šimkovič TimotejŠimkovič Timotej 04 04 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3:38.90
5 Bobáľ MartinBobáľ Martin 03 03 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 3:46.53
6 Havran MatúšHavran Matúš 04 04 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3:51.50
7 Fehér MatejFehér Matej 04 04 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:57.98
8 Püspöki BencePüspöki Bence 03 03 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4:06.96
9 Koszorú JaroslavKoszorú Jaroslav 04 04 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 4:22.64
10 Varga Alex-DonátVarga Alex-Donát 07 07 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4:36.94
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ut, 14.5.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Bielik JoshuaBielik Joshua
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
03 03 163
2 Michlo ŠtefanMichlo Štefan
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
03 03 160
3 Osička KristianOsička Kristian
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
04 04 155
4 Drevený AdriánDrevený Adrián
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
03 03 155
5 Grobář MartinGrobář Martin
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
03 03 155
6= Laky RenéLaky René
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
04 04 150
6= Koštrna MárioKoštrna Mário
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 150
6= Kádek RenéKádek René
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
03 03 150
6= Šuchter AdriánŠuchter Adrián
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
04 04 150
10 Hegedus FilipHegedus Filip
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
03 03 145
11 Vizi DavidVizi David
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
05 05 140
12= Jančo DanielJančo Daniel
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
04 04 140
12= Majetič JánMajetič Ján
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
04 04 140
12= Rákoci SamuelRákoci Samuel
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 140
12= Furár RomanFurár Roman
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
03 03 140
12= Mesároš ViktorMesároš Viktor
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
04 04 140
17= Balya KrisztiánBalya Krisztián
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
04 04 135
17= Baláž AdamBaláž Adam
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
04 04 135
17= Piatrik AlexPiatrik Alex
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
06 06 135
20= Záležák JakubZáležák Jakub
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
04 04 130
20= Nagy SzabolcsNagy Szabolcs
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
04 04 130
20= Chlebo JakubChlebo Jakub
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
04 04 130
20= Bôžik SamuelBôžik Samuel
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
06 06 130
24= Solčanský SamuelSolčanský Samuel
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
04 04 125
24= Tyl OtokarTyl Otokar
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
03 03 125
26= Kotora SamuelKotora Samuel
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
06 06 120
26= Balla KevinBalla Kevin
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
05 05 120
Kasala MartinKasala Martin
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 DNS
Dudáš KrisztiánDudáš Krisztián
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
03 03 DNS
Celkom 29 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ut, 14.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Ballová BeatrixBallová Beatrix
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
04 04 140
2 Kálnay Enikő CsengeKálnay Enikő Csenge
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
04 04 128
3 Ďurovská NikoletaĎurovská Nikoleta
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
06 06 125
4 Krajčírová NatáliaKrajčírová Natália
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 125
5 Murániová EmaMurániová Ema
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 125
6= Ráczová IzabelaRáczová Izabela
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
06 06 120
6= Némová KarinNémová Karin
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
04 04 120
6= Dubovská ŽofiaDubovská Žofia
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
03 03 120
6= Maszayová MartinaMaszayová Martina
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
04 04 120
6= Hrašková KristínaHrašková Kristína
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
05 05 120
11= Bajúszová RuženaBajúszová Ružena
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
04 04 115
11= Roštášová EvaRoštášová Eva
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
03 03 115
11= Mihálková TerezaMihálková Tereza
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
03 03 115
14= Szántóová MiriamSzántóová Miriam
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
05 05 110
14= Adamová RebekaAdamová Rebeka
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
05 05 110
14= Hajková EmmaHajková Emma
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
05 05 110
14= Babicová BiankaBabicová Bianka
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
05 05 110
18= Hajduová RomanaHajduová Romana
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
05 05 105
18= Szojková AnnamáriaSzojková Annamária
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
06 06 105
18= Horňáková SlávkaHorňáková Slávka
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
06 06 105
18= Kotrusz EmmaKotrusz Emma
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
04 04 105
18= Čengerová SofiaČengerová Sofia
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 105
Nagy JázminNagy Jázmin
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
05 05 DNS
Fojtíková KornéliaFojtíková Kornélia
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
03 03 NM
Sabová SabinaSabová Sabina
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
05 05 NM
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ut, 14.5.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Slamka MartinSlamka Martin
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 522 0.0
2 Hancko DarekHancko Darek
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
05 05 462 0.0
3 Bohumel BenjamínBohumel Benjamín
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
05 05 447 0.0
4 Sudický DanielSudický Daniel
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
04 04 447 0.0
5 Konkoly AdamKonkoly Adam
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
04 04 443 0.0
6 Belányi KristiánBelányi Kristián
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
03 03 429 0.0
7 Drevený AdriánDrevený Adrián
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
03 03 426 0.0
8 Griesbach KristiánGriesbach Kristián
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
03 03 421 0.0
9= Bobáľ MartinBobáľ Martin
Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany
03 03 420 0.0
9= Laky RenéLaky René
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
04 04 420 0.0
11 Janovický DamiánJanovický Damián
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
05 05 416 0.0
12 Vígh MiroslavVígh Miroslav
ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov
04 04 415 0.0
13 Osička KristianOsička Kristian
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
04 04 414 0.0
14 Červenák DávidČervenák Dávid
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
05 05 406 0.0
15 Koštrna MárioKoštrna Mário
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 405 0.0
16 Hoksa DanielHoksa Daniel
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
03 03 393 0.0
17= Furár RomanFurár Roman
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
03 03 390 0.0
17= Jančo DanielJančo Daniel
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
04 04 390 0.0
19 Lovecký MartinLovecký Martin
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
04 04 386 0.0
20 Slaninka MatúšSlaninka Matúš
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 385 0.0
21= Palic SamuelPalic Samuel
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
03 03 383 0.0
21= Horňák BenjamínHorňák Benjamín
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
04 04 383 0.0
21= Majetič JánMajetič Ján
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
04 04 383 0.0
24 Csala ChristoferCsala Christofer
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
04 04 381 0.0
25 Teknős PeterTeknős Peter
Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba...
03 03 375 0.0
26 Chlebo LukášChlebo Lukáš
Zš s Mš ČajkovZš s Mš Čajkov
04 04 371 0.0
27 Chlebo JakubChlebo Jakub
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
04 04 369 0.0
28= Ujhelyi MatúšUjhelyi Matúš
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
05 05 364 0.0
28= Čuchor OndrejČuchor Ondrej
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
04 04 364 0.0
30 Tinák MatúšTinák Matúš
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
05 05 354 0.0
31= Parák DávidParák Dávid
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
04 04 351 0.0
31= Chraštanský JakubChraštanský Jakub
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
04 04 351 0.0
33 Fehér MatejFehér Matej
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
04 04 348 0.0
34 Valent SimonValent Simon
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
04 04 331 0.0
35 Balla KevinBalla Kevin
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
05 05 291 0.0
36 Barcík FilipBarcík Filip
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
05 05 253 0.0
Michlo ŠtefanMichlo Štefan
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
03 03 DNS 0.0
Sádovský BranislavSádovský Branislav
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
05 05 DNS 0.0
Hoták MarianHoták Marian
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
06 06 DNS 0.0
Celkom 39 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ut, 14.5.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ballová BeatrixBallová Beatrix
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
04 04 3 390 0.0
2 Kálnay Enikő CsengeKálnay Enikő Csenge
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
04 04 16 368 0.0
3 Molnárová DóraMolnárová Dóra
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
05 05 22 365 0.0
4 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
04 04 14 365 0.0
5 Matejovová EmaMatejovová Ema
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 21 364 0.0
6 Hudáková ZsófiaHudáková Zsófia
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
05 05 13 360 0.0
7 Krajčírová NatáliaKrajčírová Natália
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 17 357 0.0
8 Hostinská SarahHostinská Sarah
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
03 03 12 356 0.0
9 Sekerešová EmaSekerešová Ema
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
05 05 28 352 0.0
10 Bertóková DominikaBertóková Dominika
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
04 04 4 350 0.0
11 Sendreiová KarinSendreiová Karin
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
04 04 30 348 0.0
12 Némová KarinNémová Karin
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
04 04 26 346 0.0
13 Nagy JázminNagy Jázmin
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
05 05 25 335 0.0
14 Skačanová EmaSkačanová Ema
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
04 04 31 334 0.0
15 Bajanová JenniferBajanová Jennifer
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
03 03 2 328 0.0
16 Takácsová BoženaTakácsová Božena
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
03 03 33 322 0.0
17 Vámoš EvelinVámoš Evelin
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
05 05 35 320 0.0
18= Ráczová IzabelaRáczová Izabela
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
06 06 27 317 0.0
18= Moravská TamaraMoravská Tamara
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
05 05 24 317 0.0
20 Madarászová MelittaMadarászová Melitta
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
05 05 20 313 0.0
21 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 5 309 0.0
22= Kurinová AlžbetaKurinová Alžbeta
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
03 03 18 306 0.0
22= Adamová RebekaAdamová Rebeka
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
05 05 1 306 0.0
24 Šebešová TáňaŠebešová Táňa
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
05 05 32 304 0.0
25 Hajduová RomanaHajduová Romana
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
05 05 8 303 0.0
26 Semanová ViktóriaSemanová Viktória
ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky
05 05 29 302 0.0
27= Jaššová KatarínaJaššová Katarína
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
04 04 15 300 0.0
27= Luptáková NatáliaLuptáková Natália
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
06 06 19 300 0.0
29 Hlbočanová NatáliaHlbočanová Natália
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 10 284 0.0
30 Holečková ChiaraHolečková Chiara
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 11 281 0.0
31 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
06 06 23 266 0.0
32 Dubovská ŽofiaDubovská Žofia
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
03 03 6 237 0.0
33 Ďurovská NikoletaĎurovská Nikoleta
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
06 06 7 215 0.0
34 Hlavatá DanielaHlavatá Daniela
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
06 06 9 184 0.0
Tóthová HanaTóthová Hana
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
03 03 34 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
03 03 13.00 0.0
2 Oroszlánová KarinaOroszlánová Karina
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
03 03 08.31 0.0
3 Kúdelová BarboraKúdelová Barbora
ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka
05 05 08.19 0.0
4 Holečková ChiaraHolečková Chiara
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 07.90 0.0
5 Vaskó VivienVaskó Vivien
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
03 03 07.10 0.0
6 Szojková AnnamáriaSzojková Annamária
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
06 06 07.09 0.0
7 Majerníková KarolínaMajerníková Karolína
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 06.99 0.0
8 Dovičinová VeronikaDovičinová Veronika
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
03 03 06.98 0.0
9 Demeterová LuciaDemeterová Lucia
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
05 05 06.93 0.0
10 Straňáková AdrianaStraňáková Adriana
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
03 03 06.88 0.0
11 Horňáková SlávkaHorňáková Slávka
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
06 06 06.83 0.0
12 Sabová SabinaSabová Sabina
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
05 05 06.74 0.0
13 Lipovská MeganLipovská Megan
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
05 05 06.73 0.0
14 Bočgaiová PaulínaBočgaiová Paulína
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
03 03 06.58 0.0
15 Mišáková ZinaMišáková Zina
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
04 04 06.49 0.0
16 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
06 06 06.46 0.0
17 Šumerajová KarolínaŠumerajová Karolína
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
03 03 06.44 0.0
18 Malíková LuciaMalíková Lucia
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
03 03 06.43 0.0
19 Lauková KarinaLauková Karina
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
06 06 06.36 0.0
20= Belányiová NikolaBelányiová Nikola
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
07 07 06.23 0.0
20= Demianová EmaDemianová Ema
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 06.23 0.0
22 Bajúszová RuženaBajúszová Ružena
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
04 04 06.15 0.0
23 Mészárosová ViktóriaMészárosová Viktória
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
04 04 06.12 0.0
24 Zemančíková NinaZemančíková Nina
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
04 04 06.10 0.0
25 Vajdová MichaelaVajdová Michaela
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
05 05 06.07 0.0
MS Grossová BibianaGrossová Bibiana
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
05 05 06.06 0.0
Celkom 26 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Dorastenci

(ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kossuth AdamKossuth Adam
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 11.34 0.0
2 Graus MilanGraus Milan
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
04 04 11.30 0.0
3 Chamaj KristiánChamaj Kristián
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
03 03 11.00 0.0
4 Švaral JakubŠvaral Jakub
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
05 05 10.16 0.0
5 Šebo PeterŠebo Peter
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 09.66 0.0
6 Šugár MartinŠugár Martin
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 09.63 0.0
7 Drapák SamuelDrapák Samuel
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 09.60 0.0
8 Tóth AdamTóth Adam
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
03 03 08.79 0.0
9 Zelei AntonZelei Anton
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 08.73 0.0
10 Šeliga AdamŠeliga Adam
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
05 05 08.70 0.0
11 Breza AdriánBreza Adrián
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
04 04 08.65 0.0
12 Ižold MatúšIžold Matúš
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
04 04 08.62 0.0
13 Gubáni JánGubáni Ján
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
04 04 08.41 0.0
14 Herák AlexHerák Alex
ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky
04 04 08.33 0.0
15 Gál BenceGál Bence
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
04 04 08.29 0.0
16 Ďurček IvanĎurček Ivan
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
04 04 08.28 0.0
17 Kramár MatejKramár Matej
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
05 05 08.24 0.0
18 Sudick´ý PeterSudick´ý Peter
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
04 04 08.21 0.0
19 Solčanský SamuelSolčanský Samuel
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
04 04 08.08 0.0
20 Karvay MárkKarvay Márk
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
04 04 08.00 0.0
21 Kociňák JáchimKociňák Jáchim
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
03 03 07.98 0.0
22 Polák AlexejPolák Alexej
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
04 04 07.92 0.0
23 Stojka DavidStojka David
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
05 05 07.65 0.0
24 Šári LeoŠári Leo
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
06 06 07.61 0.0
25 Banda LazarBanda Lazar
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
03 03 07.27 0.0
26 Duba BenceDuba Bence
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
04 04 07.04 0.0
27 Mihál ĽubošMihál Ľuboš
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
05 05 06.40 0.0
Roľko StanislavRoľko Stanislav
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
03 03 DNS 0.0
Cinege DenisCinege Denis
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
04 04 DNS 0.0
Arvaj RichardArvaj Richard
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
04 04 DNS 0.0
Kiss PeterKiss Peter
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
03 03 DNS 0.0
Celkom 31 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenci

(ut, 14.5.2019 - 09:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stojka DavidStojka David
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
05 05 51.54 0.0
2 Kádek RenéKádek René
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
03 03 49.68 0.0
3 Bednár MarekBednár Marek
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
03 03 48.90 0.0
4 Bielik JoshuaBielik Joshua
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
03 03 48.31 0.0
5 Tóth AdamTóth Adam
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
03 03 47.66 0.0
6 Janovický DamiánJanovický Damián
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
05 05 47.50 0.0
7 Čuchor JánČuchor Ján
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
04 04 46.80 0.0
8 Breza AdriánBreza Adrián
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
04 04 46.19 0.0
9 Goda PatrikGoda Patrik
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
05 05 45.72 0.0
10 Csala ChristoferCsala Christofer
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
04 04 45.70 0.0
11 Čuchor OndrejČuchor Ondrej
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
04 04 44.96 0.0
12 Smolka IgorSmolka Igor
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
04 04 44.70 0.0
13 Hanczko DamianHanczko Damian
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
05 05 44.13 0.0
14 Koszorú JaroslavKoszorú Jaroslav
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
04 04 43.68 0.0
15 Zelei AntonZelei Anton
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 43.29 0.0
16 Šebo PeterŠebo Peter
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 42.83 0.0
17 Šugár MartinŠugár Martin
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 40.88 0.0
18 Zlatner KristiánZlatner Kristián
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
03 03 40.73 0.0
19 Lovecký MartinLovecký Martin
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
04 04 40.59 0.0
20 Drapák SamuelDrapák Samuel
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 40.52 0.0
21 Buris RómeoBuris Rómeo
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
05 05 40.47 0.0
22 Banda LazarBanda Lazar
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
03 03 40.08 0.0
23 Hancko DarekHancko Darek
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
05 05 39.96 0.0
24 Kossuth AdamKossuth Adam
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 39.92 0.0
25 Havčo SeastianHavčo Seastian
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
03 03 38.20 0.0
26 Gubáni JánGubáni Ján
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
04 04 38.12 0.0
27 Šári LeoŠári Leo
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
06 06 37.32 0.0
28 Kramár MatejKramár Matej
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
05 05 36.26 0.0
29 Polák AlexejPolák Alexej
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
04 04 35.30 0.0
30 Cinege PatrikCinege Patrik
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
05 05 31.86 0.0
31 Andréka RamónAndréka Ramón
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
05 05 31.43 0.0
32 Barcík FilipBarcík Filip
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
05 05 30.57 0.0
33 Karvay MárkKarvay Márk
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
04 04 28.91 0.0
Celkom 33 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenky

(ut, 14.5.2019 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hudáková ZsófiaHudáková Zsófia
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
05 05 35.80 0.0
2 Demianová EmaDemianová Ema
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 35.52 0.0
3 Poljaková KarinPoljaková Karin
ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky
05 05 35.50 0.0
4 Hederičová ErikaHederičová Erika
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
04 04 34.70 0.0
5 Vámoš EvelinVámoš Evelin
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
05 05 34.15 0.0
6 Malíková LuciaMalíková Lucia
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
03 03 34.08 0.0
7 Fialová SofiaFialová Sofia
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
07 07 32.64 0.0
8 Vydrová LuisaVydrová Luisa
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 32.52 0.0
9 Bočgaiová PaulínaBočgaiová Paulína
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
03 03 31.60 0.0
10 Tomasovszka NataliaTomasovszka Natalia
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
03 03 31.43 0.0
11 Tóthová HanaTóthová Hana
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
03 03 31.24 0.0
12 Straňáková KatarínaStraňáková Katarína
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
04 04 31.12 0.0
13 Šárköziová AgátaŠárköziová Agáta
ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov
05 05 30.85 0.0
14 Dovičinová VeronikaDovičinová Veronika
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
03 03 30.02 0.0
15 Gyenyesová VeronikaGyenyesová Veronika
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
04 04 29.85 0.0
16 Majerhoferová SabinaMajerhoferová Sabina
Zš BátovceZš Bátovce
05 05 29.62 0.0
17 Vajdová MichaelaVajdová Michaela
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
05 05 29.51 0.0
18 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 28.06 0.0
19 Macáková LenkaMacáková Lenka
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
07 07 26.76 0.0
20 Sendreiová KarinSendreiová Karin
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
04 04 26.39 0.0
21 Balya DóraBalya Dóra
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
06 06 25.64 0.0
22 Lauková KarinaLauková Karina
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
06 06 25.46 0.0
23 Polovková VeronikaPolovková Veronika
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
05 05 25.40 0.0
24 Šumerajová KarolínaŠumerajová Karolína
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
03 03 25.18 0.0
25 Repiská RadkaRepiská Radka
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
04 04 24.70 0.0
26 Skačanová EmaSkačanová Ema
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
04 04 24.05 0.0
27 Kúdelová BarboraKúdelová Barbora
ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka
05 05 22.55 0.0
28 Bogárová AlexandraBogárová Alexandra
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
06 06 22.22 0.0
29 Cziriová VivienCziriová Vivien
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
06 06 22.16 0.0
30 Hlavatá DanielaHlavatá Daniela
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
06 06 22.08 0.0
31 Foldesiová LuciaFoldesiová Lucia
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
07 07 17.90 0.0
Mihálová NatáliaMihálová Natália
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
03 03 DNS 0.0
Adamová RebekaAdamová Rebeka
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
05 05 DNS 0.0
Szilvova TamaraSzilvova Tamara
Zš BátovceZš Bátovce
05 05 DNS 0.0
Ľuptáková KarinĽuptáková Karin
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
06 06 DNS 0.0
Ungerová DominikaUngerová Dominika
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
04 04 DNS 0.0
Celkom 36 pretekárov

4 x 60 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vizi, Slaninka Vizi, Slaninka ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 34.34
2 Baláž, Tyl, Koszorú, Palic Baláž, Tyl, Koszorú, Palic ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 3 34.77
3 Graus, Mesároš, Hoták, Marcinek Graus, Mesároš, Hoták, Marcinek ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 1 37.15
Bernáth, Sudický, Sudický, Imre Bernáth, Sudický, Sudický, Imre ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 2 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mojžiš Mojžiš ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 35.52
2 Sádovský, Bielik, Konkoly, Bohumel Sádovský, Bielik, Konkoly, Bohumel Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 1 35.70
3 Ujhelyi, Ujhelyi, Hudec, Száraz Ujhelyi, Ujhelyi, Hudec, Száraz ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 4 36.82
4 Laky, Beňo, Totkovič, Kramár Laky, Beňo, Totkovič, Kramár ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 37.88
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hoksa, Matyó, Šuchter, Csáki Hoksa, Matyó, Šuchter, Csáki ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 34.83
2 Horňák, Lovecký, Penzeš, Smolka Horňák, Lovecký, Penzeš, Smolka ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 35.59
3 Vozár, Gunda, Furár, Lakatoš Vozár, Gunda, Furár, Lakatoš ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 37.75
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Griezbach Griezbach ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 34.34
2 Belányi, Varga Belányi, Varga KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 36.24
3 Beňo Beňo ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 36.74
Šimkovič Šimkovič ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubík Jakubík ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 34.43
2 Maˇar, Ďurčov Maˇar, Ďurčov KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 37.07
3 Beňo Beňo ZŠ, Ul.sv.Michala 42 LeviceZŠ, Ul.sv.Michala 42 Levice 37.27
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vizi, Slaninka Vizi, Slaninka ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 34.34
1 Griezbach Griezbach ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 34.34
3 Jakubík Jakubík ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 34.43
4 Baláž, Tyl, Koszorú, Palic Baláž, Tyl, Koszorú, Palic ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 3 34.77
5 Hoksa, Matyó, Šuchter, Csáki Hoksa, Matyó, Šuchter, Csáki ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 34.83
6 Mojžiš Mojžiš ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 35.52
7 Horňák, Lovecký, Penzeš, Smolka Horňák, Lovecký, Penzeš, Smolka ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 35.59
8 Sádovský, Bielik, Konkoly, Bohumel Sádovský, Bielik, Konkoly, Bohumel Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 1 35.70
9 Belányi, Varga Belányi, Varga KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 36.24
10 Beňo Beňo ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 36.74
11 Ujhelyi, Ujhelyi, Hudec, Száraz Ujhelyi, Ujhelyi, Hudec, Száraz ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 4 36.82
12 Maˇar, Ďurčov Maˇar, Ďurčov KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 37.07
13 Graus, Mesároš, Hoták, Marcinek Graus, Mesároš, Hoták, Marcinek ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 1 37.15
14 Beňo Beňo ZŠ, Ul.sv.Michala 42 LeviceZŠ, Ul.sv.Michala 42 Levice 37.27
15 Vozár, Gunda, Furár, Lakatoš Vozár, Gunda, Furár, Lakatoš ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 37.75
16 Laky, Beňo, Totkovič, Kramár Laky, Beňo, Totkovič, Kramár ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 37.88
Bernáth, Sudický, Sudický, Imre Bernáth, Sudický, Sudický, Imre ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 2 DQ
Šimkovič Šimkovič ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 DQ

4 x 60 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčírová, Vámoš, Holečková, Kravcová Krajčírová, Vámoš, Holečková, Kravcová ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 1 39.36
2 Sendreiová, Ďuričová, Cziriová, Bajanová Sendreiová, Ďuričová, Cziriová, Bajanová Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 40.04
3 Bajúszová, Lipovská, Ujhelyiová, Bertóková Bajúszová, Lipovská, Ujhelyiová, Bertóková ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 2 41.20
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Furárová, Molnárová, Ballová, Hudáková Furárová, Molnárová, Ballová, Hudáková ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 3 38.33
2 Mihálková, Luptáková, Ďurovská, Kurinová Mihálková, Luptáková, Ďurovská, Kurinová KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 1 38.43
3 Hostinská, Trhanová, Hajková Hostinská, Trhanová, Hajková ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 2 39.71
4 Szántóová, Haulíková, Basile, Matejovová, Laktišová, Ungerová, Sabová, Bryndziarová Szántóová, Haulíková, Basile, Matejovová, Laktišová, Ungerová, Sabová, Bryndziarová ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 4 40.25
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová, Nagy, Madarászová, Krnčanová Nagyová, Nagy, Madarászová, Krnčanová ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 1 41.16
2 Klukon, Lauková, Gyenes Klukon, Lauková, Gyenes KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 41.84
3 Tóthová, Šebová, Lacková, Ráczová Tóthová, Šebová, Lacková, Ráczová ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 42.84
4 Majerhoferová, Majerhoferová, Szilvova, Valentíková Majerhoferová, Majerhoferová, Szilvova, Valentíková Zš BátovceZš Bátovce 2 44.01
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuchterová, Fojtíková, Oroszlányová, Kluková Šuchterová, Fojtíková, Oroszlányová, Kluková ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 4 38.37
2 Molnárová, Paulovicsová Molnárová, Paulovicsová Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 41.95
3 Basile Basile ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 42.92
4 Hlbočanová, Arendášová Hlbočanová, Arendášová ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3 43.27
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belisová Belisová ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 39.34
2 Moravská Moravská ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 39.72
3 havranová havranová ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 42.12
4 Luptaková Luptaková ZŠ Kalná nad Hronom,ZŠ Kalná nad Hronom, 45.92
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Furárová, Molnárová, Ballová, Hudáková Furárová, Molnárová, Ballová, Hudáková ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 3 38.33
2 Šuchterová, Fojtíková, Oroszlányová, Kluková Šuchterová, Fojtíková, Oroszlányová, Kluková ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 4 38.37
3 Mihálková, Luptáková, Ďurovská, Kurinová Mihálková, Luptáková, Ďurovská, Kurinová KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 1 38.43
4 Belisová Belisová ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 39.34
5 Krajčírová, Vámoš, Holečková, Kravcová Krajčírová, Vámoš, Holečková, Kravcová ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 1 39.36
6 Hostinská, Trhanová, Hajková Hostinská, Trhanová, Hajková ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 2 39.71
7 Moravská Moravská ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 39.72
8 Sendreiová, Ďuričová, Cziriová, Bajanová Sendreiová, Ďuričová, Cziriová, Bajanová Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 40.04
9 Szántóová, Haulíková, Basile, Matejovová, Laktišová, Ungerová, Sabová, Bryndziarová Szántóová, Haulíková, Basile, Matejovová, Laktišová, Ungerová, Sabová, Bryndziarová ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 4 40.25
10 Nagyová, Nagy, Madarászová, Krnčanová Nagyová, Nagy, Madarászová, Krnčanová ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 1 41.16
11 Bajúszová, Lipovská, Ujhelyiová, Bertóková Bajúszová, Lipovská, Ujhelyiová, Bertóková ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 2 41.20
12 Klukon, Lauková, Gyenes Klukon, Lauková, Gyenes KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 41.84
13 Molnárová, Paulovicsová Molnárová, Paulovicsová Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 41.95
14 havranová havranová ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 42.12
15 Tóthová, Šebová, Lacková, Ráczová Tóthová, Šebová, Lacková, Ráczová ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 42.84
16 Basile Basile ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 42.92
17 Hlbočanová, Arendášová Hlbočanová, Arendášová ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3 43.27
18 Majerhoferová, Majerhoferová, Szilvova, Valentíková Majerhoferová, Majerhoferová, Szilvova, Valentíková Zš BátovceZš Bátovce 2 44.01
19 Luptaková Luptaková ZŠ Kalná nad Hronom,ZŠ Kalná nad Hronom, 45.92