<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M - okresu Levice žiakov a žiačok základných škôl v atletike jednotlivcov rok 2019

Šahy (14. 5. 2019)

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3 08.57
2 Ujhelyi SamuelUjhelyi Samuel 050513 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.91
3 Teknős PeterTeknős Peter 030905 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 2 09.09
4 Rusnák DavidRusnák David 060326 Zš BátovceZš Bátovce 4 11.11
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Parák DávidParák Dávid 040115 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4 08.33
2 Száraz JánSzáraz Ján 030807 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.45
3 Graus MilanGraus Milan 040114 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 3 08.79
4 Snida MiroslavSnida Miroslav 050112 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 2 11.25
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Griesbach KristiánGriesbach Kristián 030705 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 08.02
2 Chlebo LukášChlebo Lukáš 041213 Zš s Mš ČajkovZš s Mš Čajkov 2 08.70
3 Püspöki BencePüspöki Bence 030626 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 09.26
Dudáš KrisztiánDudáš Krisztián 030903 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňo AdamBeňo Adam 040914 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3 08.71
2 Sádovský BranislavSádovský Branislav 050823 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 08.77
3 Maszay PeterMaszay Peter 040421 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2 08.78
Kakara TomášKakara Tomáš 040618 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dombai SebastianDombai Sebastian 040912 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 08.67
2 Maďar MartinMaďar Martin 051031 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 09.27
3 Hegedus FilipHegedus Filip 031212 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 09.31
4 Konkoly AdamKonkoly Adam 040508 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 2 11.43
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mentuš KevinMentuš Kevin 031218 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 08.57
2 Šuchter AdriánŠuchter Adrián 040530 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 08.59
3 Demian GabrielDemian Gabriel 041214 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 08.99
4 Kociňák JáchimKociňák Jáchim 031222 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 4 09.47
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lakatoš LadislavLakatoš Ladislav 050803 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 2 08.77
2 Gunda TadeášGunda Tadeáš 050114 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3 09.09
3 Šimkovič TimotejŠimkovič Timotej 040720 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 09.25
Kováč SebestianKováč Sebestian 060815 Zš BátovceZš Bátovce 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slamka MartinSlamka Martin 040310 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 07.74
2 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 08.58
3 Bohumel BenjamínBohumel Benjamín 050210 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 08.60
4 Marko MartinMarko Martin 050509 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 09.86
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belányi KristiánBelányi Kristián 031211 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 08.53
2 Vígh MiroslavVígh Miroslav 040106 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 08.77
3 Smolka IgorSmolka Igor 040103 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 09.09
4 Beňo DamiánBeňo Damián 040810 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 09.31
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Varga PeterVarga Peter 040821 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 08.53
2 Ďurčov FilipĎurčov Filip 030529 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 08.89
3 Totkovič PeterTotkovič Peter 030929 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 09.57
4 Baraňai MarcoBaraňai Marco 050927 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 09.79
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palic SamuelPalic Samuel 030728 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.31
2 Matyó KevinMatyó Kevin 040502 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 2 08.96
3 Bistricky DavidBistricky David 051105 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 10.38
4 Farkas GáborFarkas Gábor 060514 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 4 10.52
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vizi DavidVizi David 050614 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 08.38
2 Sakoš PatrikSakoš Patrik 040503 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 08.62
3 Kóša AdriánKóša Adrián 040428 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 3 08.72
4 Lakatoš RicardoLakatoš Ricardo 031102 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 4 09.16
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Slamka MartinSlamka Martin 040310 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 07.74
2 Griesbach KristiánGriesbach Kristián 030705 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 08.02
3 Palic SamuelPalic Samuel 030728 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.31
4 Parák DávidParák Dávid 040115 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4 08.33
5 Vizi DavidVizi David 050614 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 08.38
6 Száraz JánSzáraz Ján 030807 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.45
7 Belányi KristiánBelányi Kristián 031211 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 08.53
7 Varga PeterVarga Peter 040821 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 08.53
9 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3 08.57
9 Mentuš KevinMentuš Kevin 031218 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 08.57
11 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 08.58
12 Šuchter AdriánŠuchter Adrián 040530 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 08.59
13 Bohumel BenjamínBohumel Benjamín 050210 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 08.60
14 Sakoš PatrikSakoš Patrik 040503 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 08.62
15 Dombai SebastianDombai Sebastian 040912 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 08.67
16 Chlebo LukášChlebo Lukáš 041213 Zš s Mš ČajkovZš s Mš Čajkov 2 08.70
17 Beňo AdamBeňo Adam 040914 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3 08.71
18 Kóša AdriánKóša Adrián 040428 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 3 08.72
19 Sádovský BranislavSádovský Branislav 050823 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 08.77
19 Lakatoš LadislavLakatoš Ladislav 050803 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 2 08.77
19 Vígh MiroslavVígh Miroslav 040106 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 08.77
22 Maszay PeterMaszay Peter 040421 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2 08.78
23 Graus MilanGraus Milan 040114 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 3 08.79
24 Ďurčov FilipĎurčov Filip 030529 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 08.89
25 Ujhelyi SamuelUjhelyi Samuel 050513 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 08.91
26 Matyó KevinMatyó Kevin 040502 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 2 08.96
27 Demian GabrielDemian Gabriel 041214 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 08.99
28 Teknős PeterTeknős Peter 030905 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 2 09.09
28 Gunda TadeášGunda Tadeáš 050114 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3 09.09
28 Smolka IgorSmolka Igor 040103 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 09.09
31 Lakatoš RicardoLakatoš Ricardo 031102 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 4 09.16
32 Šimkovič TimotejŠimkovič Timotej 040720 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 09.25
33 Püspöki BencePüspöki Bence 030626 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 09.26
34 Maďar MartinMaďar Martin 051031 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 09.27
35 Hegedus FilipHegedus Filip 031212 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 09.31
35 Beňo DamiánBeňo Damián 040810 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 09.31
37 Kociňák JáchimKociňák Jáchim 031222 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 4 09.47
38 Totkovič PeterTotkovič Peter 030929 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 09.57
39 Baraňai MarcoBaraňai Marco 050927 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 09.79
40 Marko MartinMarko Martin 050509 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 09.86
41 Bistricky DavidBistricky David 051105 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 10.38
42 Farkas GáborFarkas Gábor 060514 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 4 10.52
43 Rusnák DavidRusnák David 060326 Zš BátovceZš Bátovce 4 11.11
44 Snida MiroslavSnida Miroslav 050112 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 2 11.25
45 Konkoly AdamKonkoly Adam 040508 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 2 11.43
Dudáš KrisztiánDudáš Krisztián 030903 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Kakara TomášKakara Tomáš 040618 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 4 DNS
Kováč SebestianKováč Sebestian 060815 Zš BátovceZš Bátovce 4 DNS

60 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3 09.22
2 Kiselová KristínaKiselová Kristína 060211 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 09.83
3 Kurinová AlžbetaKurinová Alžbeta 030926 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 10.02
4 Maszayová MartinaMaszayová Martina 040108 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 10.40
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Molnárová DóraMolnárová Dóra 050918 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 2 09.52
2 Furárová BarbaraFurárová Barbara 041202 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 4 10.00
3 Tornócziová ErikaTornócziová Erika 031010 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 11.00
Babka PatríciaBabka Patrícia 040301 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szalaiová MartinaSzalaiová Martina 050508 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 2 10.12
2 Jaďuď EmeseJaďuď Emese 050921 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 10.42
3 Pataiová SylviaPataiová Sylvia 040507 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4 10.64
4 Žemberyová TimeaŽemberyová Timea 060630 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 10.94
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jaššová KatarínaJaššová Katarína 041109 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 2 09.69
2 Bertóková DominikaBertóková Dominika 040629 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 3 09.77
3 Klukon AnnaKlukon Anna 070217 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 09.91
4 Havranová SoňaHavranová Soňa 080119 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 4 10.37
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vámoš EvelinVámoš Evelin 050414 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 09.72
2 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 040928 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 4 09.98
3 Kravcová EmaKravcová Ema 050819 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3 10.02
Vydrová LuisaVydrová Luisa 040521 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kluková NatáliaKluková Natália 040829 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 09.41
2 Oroszlányová JasmínaOroszlányová Jasmína 031101 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 2 10.05
3 Moravčíková LuciaMoravčíková Lucia 040209 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 4 10.55
4 Valentíková SašaValentíková Saša 070423 Zš BátovceZš Bátovce 10.91
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová VandaNagyová Vanda 050708 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 09.22
2 Fojtíková KornéliaFojtíková Kornélia 030910 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 09.50
3 Hostinská SarahHostinská Sarah 031202 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 4 09.56
Svobodová AlexandraSvobodová Alexandra 040611 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 4 08.91
2 Belisová ZuzanaBelisová Zuzana 030522 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 09.33
3 Murániová EmaMurániová Ema 040805 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 10.19
Molnárová NikoletaMolnárová Nikoleta 030527 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matejovová EmaMatejovová Ema 040630 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 4 09.59
2 Šebová PaulínaŠebová Paulína 040713 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 09.60
3 Tóthová HanaTóthová Hana 030919 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 09.98
4 Basile IsabelBasile Isabel 030606 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 10.55
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moravská TamaraMoravská Tamara 051027 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 09.29
2 Gyenes VivienGyenes Vivien 070202 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 09.53
3 Sekerešová EmaSekerešová Ema 050211 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 12.53
Ungerová DominikaUngerová Dominika 040708 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Semanová ViktóriaSemanová Viktória 050910 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 09.33
2 Ďuričová TamaraĎuričová Tamara 050303 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 2 09.68
3 Bučková RomanaBučková Romana 070724 ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka 3 10.06
4 Cziriová VivienCziriová Vivien 060906 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 10.36
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bajanová JenniferBajanová Jennifer 030606 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 09.29
2 Hederičová ErikaHederičová Erika 040101 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 10.32
3 Nagy EmmaNagy Emma 050310 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 10.57
Šuchterová MichaelaŠuchterová Michaela 030906 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika 040605 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 4 08.91
2 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3 09.22
2 Nagyová VandaNagyová Vanda 050708 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 09.22
4 Moravská TamaraMoravská Tamara 051027 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 09.29
4 Bajanová JenniferBajanová Jennifer 030606 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 09.29
6 Belisová ZuzanaBelisová Zuzana 030522 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 09.33
6 Semanová ViktóriaSemanová Viktória 050910 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 09.33
8 Kluková NatáliaKluková Natália 040829 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 09.41
9 Fojtíková KornéliaFojtíková Kornélia 030910 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 09.50
10 Molnárová DóraMolnárová Dóra 050918 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 2 09.52
11 Gyenes VivienGyenes Vivien 070202 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 09.53
12 Hostinská SarahHostinská Sarah 031202 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 4 09.56
13 Matejovová EmaMatejovová Ema 040630 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 4 09.59
14 Šebová PaulínaŠebová Paulína 040713 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 09.60
15 Ďuričová TamaraĎuričová Tamara 050303 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 2 09.68
16 Jaššová KatarínaJaššová Katarína 041109 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 2 09.69
17 Vámoš EvelinVámoš Evelin 050414 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 09.72
18 Bertóková DominikaBertóková Dominika 040629 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 3 09.77
19 Kiselová KristínaKiselová Kristína 060211 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 2 09.83
20 Klukon AnnaKlukon Anna 070217 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 09.91
21 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 040928 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 4 09.98
21 Tóthová HanaTóthová Hana 030919 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 09.98
23 Furárová BarbaraFurárová Barbara 041202 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 4 10.00
24 Kurinová AlžbetaKurinová Alžbeta 030926 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 10.02
24 Kravcová EmaKravcová Ema 050819 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3 10.02
26 Oroszlányová JasmínaOroszlányová Jasmína 031101 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 2 10.05
27 Bučková RomanaBučková Romana 070724 ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka 3 10.06
28 Szalaiová MartinaSzalaiová Martina 050508 ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 2 10.12
29 Murániová EmaMurániová Ema 040805 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 10.19
30 Hederičová ErikaHederičová Erika 040101 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 10.32
31 Cziriová VivienCziriová Vivien 060906 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 10.36
32 Havranová SoňaHavranová Soňa 080119 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 4 10.37
33 Maszayová MartinaMaszayová Martina 040108 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 10.40
34 Jaďuď EmeseJaďuď Emese 050921 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 10.42
35 Moravčíková LuciaMoravčíková Lucia 040209 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 4 10.55
35 Basile IsabelBasile Isabel 030606 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 10.55
37 Nagy EmmaNagy Emma 050310 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 10.57
38 Pataiová SylviaPataiová Sylvia 040507 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4 10.64
39 Valentíková SašaValentíková Saša 070423 Zš BátovceZš Bátovce 10.91
40 Žemberyová TimeaŽemberyová Timea 060630 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 10.94
41 Tornócziová ErikaTornócziová Erika 031010 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 11.00
42 Sekerešová EmaSekerešová Ema 050211 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 12.53
Babka PatríciaBabka Patrícia 040301 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Vydrová LuisaVydrová Luisa 040521 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice DNS
Svobodová AlexandraSvobodová Alexandra 040611 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce DNS
Molnárová NikoletaMolnárová Nikoleta 030527 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 DNS
Ungerová DominikaUngerová Dominika 040708 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice DNS
Šuchterová MichaelaŠuchterová Michaela 030906 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy DNS

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bielik MatúšBielik Matúš 050905 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 57.14
2 Bistricky DavidBistricky David 051105 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 2 1:01.68
3 Baraňai MarcoBaraňai Marco 050927 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 1:02.56
Totkovič PeterTotkovič Peter 030929 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bielik TomášBielik Tomáš 050905 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 49.77
2 Zlatner KristiánZlatner Kristián 031218 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 1 50.15
3 Ďurčov FilipĎurčov Filip 030529 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 56.07
4 Farkas GáborFarkas Gábor 060514 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 2 1:07.52
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marko MartinMarko Martin 050509 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 2 55.60
2 Kabát SamuelKabát Samuel 050527 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 56.72
Záležák JakubZáležák Jakub 040129 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 1 DQ
Horňák BenjamínHorňák Benjamín 040520 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 46.87
2 Demian GabrielDemian Gabriel 041214 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 50.05
3 Vozár LukášVozár Lukáš 060418 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 1 52.31
4 Kotora SamuelKotora Samuel 060116 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 4 56.41
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balya KrisztiánBalya Krisztián 040319 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3 47.93
2 Gál BenceGál Bence 041116 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 2 52.37
3 Beňo AdamBeňo Adam 040914 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 4 53.47
4 Šaróka LadislavŠaróka Ladislav 050714 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 1 53.85
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maszay PeterMaszay Peter 040421 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2 46.38
2 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 46.82
3 Grobář MartinGrobář Martin 031210 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 49.90
Berkeš MarcelBerkeš Marcel 031113 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Száraz JánSzáraz Ján 030807 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 2 46.58
2 Dombai SebastianDombai Sebastian 040912 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4 54.55
3 Antus TamásAntus Tamás 060928 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 59.81
4 Varga Alex-DonátVarga Alex-Donát 070717 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 1 1:01.45
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 45.69
2 Fedor KrištofFedor Krištof 070101 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 47.86
3 Zorvan AndrejZorvan Andrej 050407 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 1 1:00.32
Boťťán LadislavBoťťán Ladislav 040630 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Viglaš MatejViglaš Matej 050829 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 5 47.75
2 Kóša AdriánKóša Adrián 040428 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 5 48.81
3 Deák AdriánDeák Adrián 040422 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 3 1:03.55
Sakoš PatrikSakoš Patrik 040503 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hoksa DanielHoksa Daniel 031126 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 46.21
2 Pásztor TobiasPásztor Tobias 050118 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 5 46.65
3 Mesároš ViktorMesároš Viktor 040730 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 5 46.71
4 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 52.10
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (ut, 14.5.2019 - 12:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ujhelyi SamuelUjhelyi Samuel 050513 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 5 50.85
2 Lőrincz Kevin LeventeLőrincz Kevin Levente 040306 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 5 54.09
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubík SzabolcsJakubík Szabolcs 031014 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 2 45.69
2 Hoksa DanielHoksa Daniel 031126 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 46.21
3 Maszay PeterMaszay Peter 040421 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2 46.38
4 Száraz JánSzáraz Ján 030807 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 2 46.58
5 Pásztor TobiasPásztor Tobias 050118 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 5 46.65
6 Mesároš ViktorMesároš Viktor 040730 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 5 46.71
7 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 46.82
8 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2 46.87
9 Viglaš MatejViglaš Matej 050829 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 5 47.75
10 Fedor KrištofFedor Krištof 070101 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 47.86
11 Balya KrisztiánBalya Krisztián 040319 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3 47.93
12 Kóša AdriánKóša Adrián 040428 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 5 48.81
13 Bielik TomášBielik Tomáš 050905 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 49.77
14 Grobář MartinGrobář Martin 031210 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 49.90
15 Demian GabrielDemian Gabriel 041214 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3 50.05
16 Zlatner KristiánZlatner Kristián 031218 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 1 50.15
17 Ujhelyi SamuelUjhelyi Samuel 050513 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 5 50.85
18 Mojžiš NikolasMojžiš Nikolas 051007 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 52.10
19 Vozár LukášVozár Lukáš 060418 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 1 52.31
20 Gál BenceGál Bence 041116 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 2 52.37
21 Beňo AdamBeňo Adam 040914 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 4 53.47
22 Šaróka LadislavŠaróka Ladislav 050714 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 1 53.85
23 Lőrincz Kevin LeventeLőrincz Kevin Levente 040306 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 5 54.09
24 Dombai SebastianDombai Sebastian 040912 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4 54.55
25 Marko MartinMarko Martin 050509 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 2 55.60
26 Ďurčov FilipĎurčov Filip 030529 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 56.07
27 Kotora SamuelKotora Samuel 060116 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 4 56.41
28 Kabát SamuelKabát Samuel 050527 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 4 56.72
29 Bielik MatúšBielik Matúš 050905 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 57.14
30 Antus TamásAntus Tamás 060928 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 59.81
31 Zorvan AndrejZorvan Andrej 050407 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 1 1:00.32
32 Varga Alex-DonátVarga Alex-Donát 070717 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 1 1:01.45
33 Bistricky DavidBistricky David 051105 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 2 1:01.68
34 Baraňai MarcoBaraňai Marco 050927 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 3 1:02.56
35 Deák AdriánDeák Adrián 040422 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 3 1:03.55
36 Farkas GáborFarkas Gábor 060514 ZŠ s VJM - Alapiskola, Farná 151ZŠ s VJM - Alapiskola, Farn... 2 1:07.52
Totkovič PeterTotkovič Peter 030929 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 1 DNS
Záležák JakubZáležák Jakub 040129 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 1 DQ
Horňák BenjamínHorňák Benjamín 040520 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3 DQ
Berkeš MarcelBerkeš Marcel 031113 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 3 DNS
Boťťán LadislavBoťťán Ladislav 040630 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 3 DNS
Sakoš PatrikSakoš Patrik 040503 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 DNS

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihálková TerezaMihálková Tereza 031028 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3 56.01
2 Jánošková BarboraJánošková Barbora 061110 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 2 57.61
3 Tomová NinaTomová Nina 051105 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 1:02.49
4 Foldesiová LuciaFoldesiová Lucia 070426 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 1:09.12
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gyenes VivienGyenes Vivien 070202 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 4 57.25
2 Basile IsabelBasile Isabel 030606 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 58.62
3 Porubská TatianaPorubská Tatiana 070512 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 1:05.96
Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 040602 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lacková NatáliaLacková Natália 070507 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 52.70
2 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 56.92
3 Majerhoferová MáriaMajerhoferová Mária 060905 Zš BátovceZš Bátovce 1 1:07.01
4 Hrušková LuciaHrušková Lucia 040810 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 1:07.85
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bučková RomanaBučková Romana 070724 ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka 3 57.43
2 Nagy JázminNagy Jázmin 051115 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 2 57.91
3 Senešiová MartinaSenešiová Martina 050726 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 1 1:02.41
4 Luptáková NatáliaLuptáková Natália 060905 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 1:04.25
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 050824 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2 54.27
2 Maťová PatríciaMaťová Patrícia 050116 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 4 57.29
3 Ujfalušiová MichaelaUjfalušiová Michaela 040426 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 1 59.05
4 Šebešová TáňaŠebešová Táňa 051112 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 59.06
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 1 54.71
2 Kiselová KristínaKiselová Kristína 060211 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 1:00.48
3 Ďuričová TamaraĎuričová Tamara 050303 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 1:03.28
4 Lipovská MeganLipovská Megan 050108 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 2 1:07.34
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Oroszlánová KarinaOroszlánová Karina 031214 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 2 54.66
2 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 040928 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 1 57.88
3 Jarošíková AlexandraJarošíková Alexandra 040530 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 4 1:02.21
Babka PatríciaBabka Patrícia 040301 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krnčanová VeronikaKrnčanová Veronika 051007 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4 58.49
2 Havranová SoňaHavranová Soňa 080119 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3 1:03.56
3 Vyrosterová MartinaVyrosterová Martina 060712 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 1 1:06.94
Mihálová NatáliaMihálová Natália 031028 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová VandaNagyová Vanda 050708 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 5 54.22
2 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 050618 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 5 57.26
3 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 57.64
4 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 5 59.10
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (ut, 14.5.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Cibulová HanaCibulová Hana 041114 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3 58.47
2 Paulovicsová RebekaPaulovicsová Rebeka 040301 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 5 1:00.99
3 Trhanová EmaTrhanová Ema 040601 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 5 1:01.69
4 Ľuptáková KarinĽuptáková Karin 061017 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 1:07.40
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lacková NatáliaLacková Natália 070507 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 52.70
2 Nagyová VandaNagyová Vanda 050708 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 5 54.22
3 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 050824 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2 54.27
4 Oroszlánová KarinaOroszlánová Karina 031214 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 2 54.66
5 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 1 54.71
6 Mihálková TerezaMihálková Tereza 031028 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3 56.01
7 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 56.92
8 Gyenes VivienGyenes Vivien 070202 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 4 57.25
9 Kissová ŠtefániaKissová Štefánia 050618 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 5 57.26
10 Maťová PatríciaMaťová Patrícia 050116 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 4 57.29
11 Bučková RomanaBučková Romana 070724 ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka 3 57.43
12 Jánošková BarboraJánošková Barbora 061110 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 2 57.61
13 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 5 57.64
14 Ujhelyiová DominikaUjhelyiová Dominika 040928 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 1 57.88
15 Nagy JázminNagy Jázmin 051115 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 2 57.91
16 Cibulová HanaCibulová Hana 041114 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3 58.47
17 Krnčanová VeronikaKrnčanová Veronika 051007 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4 58.49
18 Basile IsabelBasile Isabel 030606 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3 58.62
19 Ujfalušiová MichaelaUjfalušiová Michaela 040426 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 1 59.05
20 Šebešová TáňaŠebešová Táňa 051112 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 59.06
21 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 5 59.10
22 Kiselová KristínaKiselová Kristína 060211 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 4 1:00.48
23 Paulovicsová RebekaPaulovicsová Rebeka 040301 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 5 1:00.99
24 Trhanová EmaTrhanová Ema 040601 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 5 1:01.69
25 Jarošíková AlexandraJarošíková Alexandra 040530 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 4 1:02.21
26 Senešiová MartinaSenešiová Martina 050726 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 1 1:02.41
27 Tomová NinaTomová Nina 051105 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 1:02.49
28 Ďuričová TamaraĎuričová Tamara 050303 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3 1:03.28
29 Havranová SoňaHavranová Soňa 080119 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3 1:03.56
30 Luptáková NatáliaLuptáková Natália 060905 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 1:04.25
31 Porubská TatianaPorubská Tatiana 070512 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 1 1:05.96
32 Vyrosterová MartinaVyrosterová Martina 060712 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 1 1:06.94
33 Majerhoferová MáriaMajerhoferová Mária 060905 Zš BátovceZš Bátovce 1 1:07.01
34 Lipovská MeganLipovská Megan 050108 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 2 1:07.34
35 Ľuptáková KarinĽuptáková Karin 061017 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 5 1:07.40
36 Hrušková LuciaHrušková Lucia 040810 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 1:07.85
37 Foldesiová LuciaFoldesiová Lucia 070426 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4 1:09.12
Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 040602 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 DNS
Babka PatríciaBabka Patrícia 040301 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3 DNS
Mihálová NatáliaMihálová Natália 031028 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2 DNS

800 m - Dorastenky

Dorastenky 01 (ut, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2:57.04
2 Tomová NinaTomová Nina 051105 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:14.87
3 Porubská TatianaPorubská Tatiana 070512 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:19.31
4 Gazdíková VivienGazdíková Vivien 050601 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:19.51
5 Senešiová MartinaSenešiová Martina 050726 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:23.07
6 Poracká AnetaPoracká Aneta 070118 ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov 3:31.76
7 Pálová KatalinPálová Katalin 041218 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3:37.10
Celkom 7 pretekárov
Dorastenky 02 (ut, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Hajková EmmaHajková Emma 050331 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 3:17.36
2 Fialová SofiaFialová Sofia 070112 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3:23.72
3 Ľuptáková KarinĽuptáková Karin 061017 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:26.60
4 Straňáková KatarínaStraňáková Katarína 041106 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3:29.59
5 Kováčová NelaKováčová Nela 070704 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 3:32.61
6 Madarászová MelittaMadarászová Melitta 050302 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3:33.71
7 Vajdová LeaVajdová Lea 070726 ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 3:34.83
8 Palušková DoroteaPalušková Dorotea 040607 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3:37.37
Pataiová SylviaPataiová Sylvia 040507 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy DNF
Jaďuď EmeseJaďuď Emese 050921 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy DNF
Celkom 10 pretekárov
Dorastenky 03 (ut, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 050824 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 2:48.71
2 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 2:50.03
3 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2:54.83
4 Lacková NatáliaLacková Natália 070507 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 3:00.73
5 Repiská RadkaRepiská Radka 041110 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:16.20
6 Demeterová LuciaDemeterová Lucia 050509 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:28.10
7 Belisová ZuzanaBelisová Zuzana 030522 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3:52.36
8 Adamcová PetraAdamcová Petra 030402 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4:08.78
9 Pásztor RékaPásztor Réka 060901 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4:20.30
Klukon AnnaKlukon Anna 070217 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy DNS
Celkom 10 pretekárov
Dorastenky 04 (ut, 14.5.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 040602 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2:49.92
2 Haulíková PaulínaHaulíková Paulína 050218 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 2:51.91
3 Majerhoferová SabinaMajerhoferová Sabina 050622 Zš BátovceZš Bátovce 3:17.92
4 Klučiarová EmmaKlučiarová Emma 091106 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3:20.45
5 Szántóová MiriamSzántóová Miriam 050214 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:22.29
6 Maťová PatríciaMaťová Patrícia 050116 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:26.55
7 Žemberyová TimeaŽemberyová Timea 060630 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3:33.29
8 Macáková LenkaMacáková Lenka 071027 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 3:40.38
9 Takácsová BoženaTakácsová Božena 031028 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4:01.59
Celkom 9 pretekárov

1000 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Červenák DávidČervenák Dávid 050302 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3:27.11
2 Fedor KrištofFedor Krištof 070101 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:28.83
3 Cinege DenisCinege Denis 040115 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 3:35.63
4 Bôžik SamuelBôžik Samuel 060616 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3:36.87
5 Horányi KevinHorányi Kevin 041205 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 3:52.32
6 Antus TamásAntus Tamás 060928 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 3:55.40
7 Bubeník MarcelBubeník Marcel 050106 Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba... 3:59.70
Celkom 7 pretekárov
Dorastenci 02 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:16.75
2 Viglaš MatejViglaš Matej 050829 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 3:32.60
3 Valent SimonValent Simon 040919 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:33.64
4 Matuška JakubMatuška Jakub 040113 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:37.28
5 Beňo DamiánBeňo Damián 040810 ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 3:46.17
6 Filla MarcoFilla Marco 050810 ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky 3:57.71
7 Bielik TomášBielik Tomáš 050905 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 3:58.01
8 Bielik MatúšBielik Matúš 050905 Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4:05.36
9 Tinák MatúšTinák Matúš 051220 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 4:35.83
10 Maďar MartinMaďar Martin 051031 KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 5:16.90
Andréka RamónAndréka Ramón 050106 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy DNS
Celkom 11 pretekárov
Dorastenci 03 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Rákoci SamuelRákoci Samuel 041115 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:22.76
2 Kabát SamuelKabát Samuel 050527 ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 3:31.38
3 Slaninka MatúšSlaninka Matúš 041229 ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 3:33.54
4 Ujhelyi MatúšUjhelyi Matúš 050513 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 3:37.77
5 Varga PeterVarga Peter 040821 KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3:42.77
6 Hoták MarianHoták Marian 060930 ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 3:46.09
7 Csáki LadislavCsáki Ladislav 050215 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:49.75
8 Alkus MichalAlkus Michal 050530 Zš BátovceZš Bátovce 4:04.72
9 Cinege PatrikCinege Patrik 050720 ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 4:05.98
10 Lukács PeterLukács Peter 040827 Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 4:37.34
Vozár LukášVozár Lukáš 060418 ZŠ TlmačeZŠ Tlmače DNS
Celkom 11 pretekárov
Dorastenci 04 (ut, 14.5.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 Zš s Mš ČajkovZš s Mš Čajkov 3:16.21
2 Bernáth JustinBernáth Justin 040125 ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 3:26.72
3 Kasala MartinKasala Martin 041220 ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 3:31.84
4 Šimkovič TimotejŠimkovič Timotej 040720 ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 3:38.90
5 Bobáľ MartinBobáľ Martin 031112 Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany 3:46.53
6 Havran MatúšHavran Matúš 040519 ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 3:51.50
7 Fehér MatejFehér Matej 041006 ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3:57.98
8 Püspöki BencePüspöki Bence 030626 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4:06.96
9 Koszorú JaroslavKoszorú Jaroslav 041212 ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 4:22.64
10 Varga Alex-DonátVarga Alex-Donát 070717 ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy 4:36.94
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ut, 14.5.2019 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon
1 Bielik JoshuaBielik Joshua
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
031021 163
2 Michlo ŠtefanMichlo Štefan
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
031107 160
3 Osička KristianOsička Kristian
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
040618 155
4 Drevený AdriánDrevený Adrián
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
031006 155
5 Grobář MartinGrobář Martin
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
031210 155
6= Laky RenéLaky René
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
041109 150
6= Koštrna MárioKoštrna Mário
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040908 150
6= Kádek RenéKádek René
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
031111 150
6= Šuchter AdriánŠuchter Adrián
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
040530 150
10 Hegedus FilipHegedus Filip
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
031212 145
11 Vizi DavidVizi David
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
050614 140
12= Jančo DanielJančo Daniel
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
040323 140
12= Majetič JánMajetič Ján
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
040517 140
12= Rákoci SamuelRákoci Samuel
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
041115 140
12= Furár RomanFurár Roman
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
030804 140
12= Mesároš ViktorMesároš Viktor
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
040730 140
17= Balya KrisztiánBalya Krisztián
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
040319 135
17= Baláž AdamBaláž Adam
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
040608 135
17= Piatrik AlexPiatrik Alex
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
060202 135
20= Záležák JakubZáležák Jakub
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
040129 130
20= Nagy SzabolcsNagy Szabolcs
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
040904 130
20= Chlebo JakubChlebo Jakub
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
040609 130
20= Bôžik SamuelBôžik Samuel
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
060616 130
24= Solčanský SamuelSolčanský Samuel
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
041102 125
24= Tyl OtokarTyl Otokar
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
030425 125
26= Kotora SamuelKotora Samuel
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
060116 120
26= Balla KevinBalla Kevin
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
050326 120
Kasala MartinKasala Martin
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
041220 DNS
Dudáš KrisztiánDudáš Krisztián
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
030903 DNS
Celkom 29 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ut, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon
1 Ballová BeatrixBallová Beatrix
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
040521 140
2 Kálnay Enikő CsengeKálnay Enikő Csenge
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
040824 128
3 Ďurovská NikoletaĎurovská Nikoleta
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
060826 125
4 Krajčírová NatáliaKrajčírová Natália
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
041105 125
5 Murániová EmaMurániová Ema
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040805 125
6= Ráczová IzabelaRáczová Izabela
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
060620 120
6= Némová KarinNémová Karin
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
041229 120
6= Dubovská ŽofiaDubovská Žofia
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
031029 120
6= Maszayová MartinaMaszayová Martina
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
040108 120
6= Hrašková KristínaHrašková Kristína
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
051026 120
11= Bajúszová RuženaBajúszová Ružena
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
040119 115
11= Roštášová EvaRoštášová Eva
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
031014 115
11= Mihálková TerezaMihálková Tereza
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
031028 115
14= Szántóová MiriamSzántóová Miriam
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
050214 110
14= Adamová RebekaAdamová Rebeka
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
051108 110
14= Hajková EmmaHajková Emma
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
050331 110
14= Babicová BiankaBabicová Bianka
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
050916 110
18= Hajduová RomanaHajduová Romana
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
051228 105
18= Szojková AnnamáriaSzojková Annamária
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
060617 105
18= Horňáková SlávkaHorňáková Slávka
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
060302 105
18= Kotrusz EmmaKotrusz Emma
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
041126 105
18= Čengerová SofiaČengerová Sofia
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
041028 105
Nagy JázminNagy Jázmin
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
051115 DNS
Fojtíková KornéliaFojtíková Kornélia
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
030910 NM
Sabová SabinaSabová Sabina
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
050531 NM
Celkom 25 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ut, 14.5.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Slamka MartinSlamka Martin
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040310 522 0.0
2 Hancko DarekHancko Darek
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
050121 462 0.0
3 Bohumel BenjamínBohumel Benjamín
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
050210 447 0.0
4 Sudický DanielSudický Daniel
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
040220 447 0.0
5 Konkoly AdamKonkoly Adam
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
040508 443 0.0
6 Belányi KristiánBelányi Kristián
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
031211 429 0.0
7 Drevený AdriánDrevený Adrián
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
031006 426 0.0
8 Griesbach KristiánGriesbach Kristián
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
030705 421 0.0
9= Bobáľ MartinBobáľ Martin
Základná škola Hronské KľačanyZákladná škola Hronské Kľačany
031112 420 0.0
9= Laky RenéLaky René
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
041109 420 0.0
11 Janovický DamiánJanovický Damián
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
050318 416 0.0
12 Vígh MiroslavVígh Miroslav
ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov
040106 415 0.0
13 Osička KristianOsička Kristian
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
040618 414 0.0
14 Červenák DávidČervenák Dávid
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
050302 406 0.0
15 Koštrna MárioKoštrna Mário
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040908 405 0.0
16 Hoksa DanielHoksa Daniel
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
031126 393 0.0
17= Furár RomanFurár Roman
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
030804 390 0.0
17= Jančo DanielJančo Daniel
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
040323 390 0.0
19 Lovecký MartinLovecký Martin
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
040808 386 0.0
20 Slaninka MatúšSlaninka Matúš
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
041229 385 0.0
21= Palic SamuelPalic Samuel
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
030728 383 0.0
21= Horňák BenjamínHorňák Benjamín
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
040520 383 0.0
21= Majetič JánMajetič Ján
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
040517 383 0.0
24 Csala ChristoferCsala Christofer
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
040130 381 0.0
25 Teknős PeterTeknős Peter
Základná škola Ladislava BallekaZákladná škola Ladislava Ba...
030905 375 0.0
26 Chlebo LukášChlebo Lukáš
Zš s Mš ČajkovZš s Mš Čajkov
041213 371 0.0
27 Chlebo JakubChlebo Jakub
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
040609 369 0.0
28= Ujhelyi MatúšUjhelyi Matúš
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
050513 364 0.0
28= Čuchor OndrejČuchor Ondrej
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
040301 364 0.0
30 Tinák MatúšTinák Matúš
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
051220 354 0.0
31= Parák DávidParák Dávid
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
040115 351 0.0
31= Chraštanský JakubChraštanský Jakub
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
040311 351 0.0
33 Fehér MatejFehér Matej
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
041006 348 0.0
34 Valent SimonValent Simon
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
040919 331 0.0
35 Balla KevinBalla Kevin
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
050326 291 0.0
36 Barcík FilipBarcík Filip
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
050907 253 0.0
Michlo ŠtefanMichlo Štefan
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
031107 DNS 0.0
Sádovský BranislavSádovský Branislav
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
050823 DNS 0.0
Hoták MarianHoták Marian
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
060930 DNS 0.0
Celkom 39 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ut, 14.5.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ballová BeatrixBallová Beatrix
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
040521 3 390 0.0
2 Kálnay Enikő CsengeKálnay Enikő Csenge
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
040824 16 368 0.0
3 Molnárová DóraMolnárová Dóra
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
050918 22 365 0.0
4 Chorvátová DominikaChorvátová Dominika
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
040605 14 365 0.0
5 Matejovová EmaMatejovová Ema
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040630 21 364 0.0
6 Hudáková ZsófiaHudáková Zsófia
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
051120 13 360 0.0
7 Krajčírová NatáliaKrajčírová Natália
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
041105 17 357 0.0
8 Hostinská SarahHostinská Sarah
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
031202 12 356 0.0
9 Sekerešová EmaSekerešová Ema
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
050211 28 352 0.0
10 Bertóková DominikaBertóková Dominika
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
040629 4 350 0.0
11 Sendreiová KarinSendreiová Karin
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
040407 30 348 0.0
12 Némová KarinNémová Karin
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
041229 26 346 0.0
13 Nagy JázminNagy Jázmin
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
051115 25 335 0.0
14 Skačanová EmaSkačanová Ema
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
040226 31 334 0.0
15 Bajanová JenniferBajanová Jennifer
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
030606 2 328 0.0
16 Takácsová BoženaTakácsová Božena
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
031028 33 322 0.0
17 Vámoš EvelinVámoš Evelin
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
050414 35 320 0.0
18= Ráczová IzabelaRáczová Izabela
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
060620 27 317 0.0
18= Moravská TamaraMoravská Tamara
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
051027 24 317 0.0
20 Madarászová MelittaMadarászová Melitta
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
050302 20 313 0.0
21 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040306 5 309 0.0
22= Kurinová AlžbetaKurinová Alžbeta
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
030926 18 306 0.0
22= Adamová RebekaAdamová Rebeka
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
051108 1 306 0.0
24 Šebešová TáňaŠebešová Táňa
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
051112 32 304 0.0
25 Hajduová RomanaHajduová Romana
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
051228 8 303 0.0
26 Semanová ViktóriaSemanová Viktória
ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky
050910 29 302 0.0
27= Jaššová KatarínaJaššová Katarína
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
041109 15 300 0.0
27= Luptáková NatáliaLuptáková Natália
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
060905 19 300 0.0
29 Hlbočanová NatáliaHlbočanová Natália
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040802 10 284 0.0
30 Holečková ChiaraHolečková Chiara
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
040128 11 281 0.0
31 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
060908 23 266 0.0
32 Dubovská ŽofiaDubovská Žofia
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
031029 6 237 0.0
33 Ďurovská NikoletaĎurovská Nikoleta
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
060826 7 215 0.0
34 Hlavatá DanielaHlavatá Daniela
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
060819 9 184 0.0
Tóthová HanaTóthová Hana
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
030919 34 DNS 0.0
Celkom 35 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
031212 13.00 0.0
2 Oroszlánová KarinaOroszlánová Karina
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
031214 08.31 0.0
3 Kúdelová BarboraKúdelová Barbora
ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka
050713 08.19 0.0
4 Holečková ChiaraHolečková Chiara
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
040128 07.90 0.0
5 Vaskó VivienVaskó Vivien
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
031025 07.10 0.0
6 Szojková AnnamáriaSzojková Annamária
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
060617 07.09 0.0
7 Majerníková KarolínaMajerníková Karolína
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040204 06.99 0.0
8 Dovičinová VeronikaDovičinová Veronika
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
031128 06.98 0.0
9 Demeterová LuciaDemeterová Lucia
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
050509 06.93 0.0
10 Straňáková AdrianaStraňáková Adriana
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
031214 06.88 0.0
11 Horňáková SlávkaHorňáková Slávka
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
060302 06.83 0.0
12 Sabová SabinaSabová Sabina
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
050531 06.74 0.0
13 Lipovská MeganLipovská Megan
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
050108 06.73 0.0
14 Bočgaiová PaulínaBočgaiová Paulína
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
030730 06.58 0.0
15 Mišáková ZinaMišáková Zina
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
040720 06.49 0.0
16 Moravčíková EmmaMoravčíková Emma
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
060908 06.46 0.0
17 Šumerajová KarolínaŠumerajová Karolína
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
031106 06.44 0.0
18 Malíková LuciaMalíková Lucia
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
030709 06.43 0.0
19 Lauková KarinaLauková Karina
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
060308 06.36 0.0
20= Belányiová NikolaBelányiová Nikola
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
070112 06.23 0.0
20= Demianová EmaDemianová Ema
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040101 06.23 0.0
22 Bajúszová RuženaBajúszová Ružena
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
040119 06.15 0.0
23 Mészárosová ViktóriaMészárosová Viktória
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
040614 06.12 0.0
24 Zemančíková NinaZemančíková Nina
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
040211 06.10 0.0
25 Vajdová MichaelaVajdová Michaela
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
051128 06.07 0.0
MS Grossová BibianaGrossová Bibiana
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
050323 06.06 0.0
Celkom 26 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Dorastenci

(ut, 14.5.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kossuth AdamKossuth Adam
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040211 11.34 0.0
2 Graus MilanGraus Milan
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
040114 11.30 0.0
3 Chamaj KristiánChamaj Kristián
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
031210 11.00 0.0
4 Švaral JakubŠvaral Jakub
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
050811 10.16 0.0
5 Šebo PeterŠebo Peter
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040330 09.66 0.0
6 Šugár MartinŠugár Martin
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040410 09.63 0.0
7 Drapák SamuelDrapák Samuel
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
040422 09.60 0.0
8 Tóth AdamTóth Adam
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
030912 08.79 0.0
9 Zelei AntonZelei Anton
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040114 08.73 0.0
10 Šeliga AdamŠeliga Adam
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
050202 08.70 0.0
11 Breza AdriánBreza Adrián
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
041208 08.65 0.0
12 Ižold MatúšIžold Matúš
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
040714 08.62 0.0
13 Gubáni JánGubáni Ján
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
040214 08.41 0.0
14 Herák AlexHerák Alex
ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky
040508 08.33 0.0
15 Gál BenceGál Bence
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
041116 08.29 0.0
16 Ďurček IvanĎurček Ivan
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
040106 08.28 0.0
17 Kramár MatejKramár Matej
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
050718 08.24 0.0
18 Sudick´ý PeterSudick´ý Peter
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
040220 08.21 0.0
19 Solčanský SamuelSolčanský Samuel
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
041102 08.08 0.0
20 Karvay MárkKarvay Márk
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
040421 08.00 0.0
21 Kociňák JáchimKociňák Jáchim
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
031222 07.98 0.0
22 Polák AlexejPolák Alexej
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
040619 07.92 0.0
23 Stojka DavidStojka David
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
051003 07.65 0.0
24 Šári LeoŠári Leo
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
060828 07.61 0.0
25 Banda LazarBanda Lazar
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
031028 07.27 0.0
26 Duba BenceDuba Bence
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
040427 07.04 0.0
27 Mihál ĽubošMihál Ľuboš
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
050207 06.40 0.0
Roľko StanislavRoľko Stanislav
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
031225 DNS 0.0
Cinege DenisCinege Denis
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
040115 DNS 0.0
Arvaj RichardArvaj Richard
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
040101 DNS 0.0
Kiss PeterKiss Peter
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
031020 DNS 0.0
Celkom 31 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenci

(ut, 14.5.2019 - 09:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Stojka DavidStojka David
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
051003 51.54 0.0
2 Kádek RenéKádek René
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
031111 49.68 0.0
3 Bednár MarekBednár Marek
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
030924 48.90 0.0
4 Bielik JoshuaBielik Joshua
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
031021 48.31 0.0
5 Tóth AdamTóth Adam
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
030912 47.66 0.0
6 Janovický DamiánJanovický Damián
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
050318 47.50 0.0
7 Čuchor JánČuchor Ján
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
040301 46.80 0.0
8 Breza AdriánBreza Adrián
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
041208 46.19 0.0
9 Goda PatrikGoda Patrik
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
050708 45.72 0.0
10 Csala ChristoferCsala Christofer
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
040130 45.70 0.0
11 Čuchor OndrejČuchor Ondrej
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
040301 44.96 0.0
12 Smolka IgorSmolka Igor
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
040103 44.70 0.0
13 Hanczko DamianHanczko Damian
ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice
050221 44.13 0.0
14 Koszorú JaroslavKoszorú Jaroslav
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
041212 43.68 0.0
15 Zelei AntonZelei Anton
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040114 43.29 0.0
16 Šebo PeterŠebo Peter
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040330 42.83 0.0
17 Šugár MartinŠugár Martin
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040410 40.88 0.0
18 Zlatner KristiánZlatner Kristián
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
031218 40.73 0.0
19 Lovecký MartinLovecký Martin
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
040808 40.59 0.0
20 Drapák SamuelDrapák Samuel
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
040422 40.52 0.0
21 Buris RómeoBuris Rómeo
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
050323 40.47 0.0
22 Banda LazarBanda Lazar
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
031028 40.08 0.0
23 Hancko DarekHancko Darek
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
050121 39.96 0.0
24 Kossuth AdamKossuth Adam
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040211 39.92 0.0
25 Havčo SeastianHavčo Seastian
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
030709 38.20 0.0
26 Gubáni JánGubáni Ján
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
040214 38.12 0.0
27 Šári LeoŠári Leo
ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H...
060828 37.32 0.0
28 Kramár MatejKramár Matej
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
050718 36.26 0.0
29 Polák AlexejPolák Alexej
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
040619 35.30 0.0
30 Cinege PatrikCinege Patrik
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
050720 31.86 0.0
31 Andréka RamónAndréka Ramón
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
050106 31.43 0.0
32 Barcík FilipBarcík Filip
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
050907 30.57 0.0
33 Karvay MárkKarvay Márk
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
040421 28.91 0.0
Celkom 33 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenky

(ut, 14.5.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hudáková ZsófiaHudáková Zsófia
ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez...
051120 35.80 0.0
2 Demianová EmaDemianová Ema
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040101 35.52 0.0
3 Poljaková KarinPoljaková Karin
ZŠ ZbrojníkyZŠ Zbrojníky
050429 35.50 0.0
4 Hederičová ErikaHederičová Erika
ZŠ TlmačeZŠ Tlmače
040101 34.70 0.0
5 Vámoš EvelinVámoš Evelin
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
050414 34.15 0.0
6 Malíková LuciaMalíková Lucia
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
030709 34.08 0.0
7 Fialová SofiaFialová Sofia
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
070112 32.64 0.0
8 Vydrová LuisaVydrová Luisa
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
040521 32.52 0.0
9 Bočgaiová PaulínaBočgaiová Paulína
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
030730 31.60 0.0
10 Tomasovszka NataliaTomasovszka Natalia
Zš ŽeliezovceZš Želiezovce
031007 31.43 0.0
11 Tóthová HanaTóthová Hana
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
030919 31.24 0.0
12 Straňáková KatarínaStraňáková Katarína
ZŠ L.Pongrácza s VJM ŠahyZŠ L.Pongrácza s VJM Šahy
041106 31.12 0.0
13 Šárköziová AgátaŠárköziová Agáta
ZŠ Pohronský RuskovZŠ Pohronský Ruskov
050723 30.85 0.0
14 Dovičinová VeronikaDovičinová Veronika
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
031128 30.02 0.0
15 Gyenyesová VeronikaGyenyesová Veronika
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
040202 29.85 0.0
16 Majerhoferová SabinaMajerhoferová Sabina
Zš BátovceZš Bátovce
050622 29.62 0.0
17 Vajdová MichaelaVajdová Michaela
ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník
051128 29.51 0.0
18 Bryndziarová PaulínaBryndziarová Paulína
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040306 28.06 0.0
19 Macáková LenkaMacáková Lenka
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
071027 26.76 0.0
20 Sendreiová KarinSendreiová Karin
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
040407 26.39 0.0
21 Balya DóraBalya Dóra
ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le...
060901 25.64 0.0
22 Lauková KarinaLauková Karina
KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy
060308 25.46 0.0
23 Polovková VeronikaPolovková Veronika
ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov
050831 25.40 0.0
24 Šumerajová KarolínaŠumerajová Karolína
ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice
031106 25.18 0.0
25 Repiská RadkaRepiská Radka
ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice
041110 24.70 0.0
26 Skačanová EmaSkačanová Ema
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
040226 24.05 0.0
27 Kúdelová BarboraKúdelová Barbora
ZŠ s MŠ ČakaZŠ s MŠ Čaka
050713 22.55 0.0
28 Bogárová AlexandraBogárová Alexandra
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
061002 22.22 0.0
29 Cziriová VivienCziriová Vivien
Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ...
060906 22.16 0.0
30 Hlavatá DanielaHlavatá Daniela
ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk...
060819 22.08 0.0
31 Foldesiová LuciaFoldesiová Lucia
KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul
070426 17.90 0.0
Mihálová NatáliaMihálová Natália
ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927
031028 DNS 0.0
Adamová RebekaAdamová Rebeka
ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice
051108 DNS 0.0
Szilvova TamaraSzilvova Tamara
Zš BátovceZš Bátovce
050215 DNS 0.0
Ľuptáková KarinĽuptáková Karin
ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy
061017 DNS 0.0
Ungerová DominikaUngerová Dominika
ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice
040708 DNS 0.0
Celkom 36 pretekárov

4 x 60 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vizi, Slaninka Vizi, Slaninka ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 34.34
2 Baláž, Tyl, Koszorú, Palic Baláž, Tyl, Koszorú, Palic ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 3 34.77
3 Graus, Mesároš, Hoták, Marcinek Graus, Mesároš, Hoták, Marcinek ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 1 37.15
Bernáth, Sudický, Sudický, Imre Bernáth, Sudický, Sudický, Imre ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 2 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mojžiš Mojžiš ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 35.52
2 Sádovský, Bielik, Konkoly, Bohumel Sádovský, Bielik, Konkoly, Bohumel Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 1 35.70
3 Ujhelyi, Ujhelyi, Hudec, Száraz Ujhelyi, Ujhelyi, Hudec, Száraz ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 4 36.82
4 Laky, Beňo, Totkovič, Kramár Laky, Beňo, Totkovič, Kramár ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 37.88
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hoksa, Matyó, Šuchter, Csáki Hoksa, Matyó, Šuchter, Csáki ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 34.83
2 Horňák, Lovecký, Penzeš, Smolka Horňák, Lovecký, Penzeš, Smolka ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 35.59
3 Vozár, Gunda, Furár, Lakatoš Vozár, Gunda, Furár, Lakatoš ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 37.75
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Griezbach Griezbach ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 34.34
2 Belányi, Varga Belányi, Varga KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 36.24
3 Beňo Beňo ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 36.74
Šimkovič Šimkovič ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubík Jakubík ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 34.43
2 Maˇar, Ďurčov Maˇar, Ďurčov KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 37.07
3 Beňo Beňo ZŠ, Ul.sv.Michala 42 LeviceZŠ, Ul.sv.Michala 42 Levice 37.27
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vizi, Slaninka Vizi, Slaninka ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 34.34
1 Griezbach Griezbach ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 34.34
3 Jakubík Jakubík ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 34.43
4 Baláž, Tyl, Koszorú, Palic Baláž, Tyl, Koszorú, Palic ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 3 34.77
5 Hoksa, Matyó, Šuchter, Csáki Hoksa, Matyó, Šuchter, Csáki ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 3 34.83
6 Mojžiš Mojžiš ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 35.52
7 Horňák, Lovecký, Penzeš, Smolka Horňák, Lovecký, Penzeš, Smolka ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 2 35.59
8 Sádovský, Bielik, Konkoly, Bohumel Sádovský, Bielik, Konkoly, Bohumel Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 1 35.70
9 Belányi, Varga Belányi, Varga KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 36.24
10 Beňo Beňo ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 36.74
11 Ujhelyi, Ujhelyi, Hudec, Száraz Ujhelyi, Ujhelyi, Hudec, Száraz ZŠ, Školská 11, Kalná nad HronomZŠ, Školská 11, Kalná nad H... 4 36.82
12 Maˇar, Ďurčov Maˇar, Ďurčov KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 37.07
13 Graus, Mesároš, Hoták, Marcinek Graus, Mesároš, Hoták, Marcinek ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 1 37.15
14 Beňo Beňo ZŠ, Ul.sv.Michala 42 LeviceZŠ, Ul.sv.Michala 42 Levice 37.27
15 Vozár, Gunda, Furár, Lakatoš Vozár, Gunda, Furár, Lakatoš ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 4 37.75
16 Laky, Beňo, Totkovič, Kramár Laky, Beňo, Totkovič, Kramár ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 2 37.88
Bernáth, Sudický, Sudický, Imre Bernáth, Sudický, Sudický, Imre ZŠ Saratovsk´á ul. 43, LeviceZŠ Saratovsk´á ul. 43, Levice 2 DQ
Šimkovič Šimkovič ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 DQ

4 x 60 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčírová, Vámoš, Holečková, Kravcová Krajčírová, Vámoš, Holečková, Kravcová ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 1 39.36
2 Sendreiová, Ďuričová, Cziriová, Bajanová Sendreiová, Ďuričová, Cziriová, Bajanová Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 40.04
3 Bajúszová, Lipovská, Ujhelyiová, Bertóková Bajúszová, Lipovská, Ujhelyiová, Bertóková ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 2 41.20
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Furárová, Molnárová, Ballová, Hudáková Furárová, Molnárová, Ballová, Hudáková ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 3 38.33
2 Mihálková, Luptáková, Ďurovská, Kurinová Mihálková, Luptáková, Ďurovská, Kurinová KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 1 38.43
3 Hostinská, Trhanová, Hajková Hostinská, Trhanová, Hajková ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 2 39.71
4 Szántóová, Haulíková, Basile, Matejovová, Laktišová, Ungerová, Sabová, Bryndziarová Szántóová, Haulíková, Basile, Matejovová, Laktišová, Ungerová, Sabová, Bryndziarová ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 4 40.25
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nagyová, Nagy, Madarászová, Krnčanová Nagyová, Nagy, Madarászová, Krnčanová ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 1 41.16
2 Klukon, Lauková, Gyenes Klukon, Lauková, Gyenes KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 41.84
3 Tóthová, Šebová, Lacková, Ráczová Tóthová, Šebová, Lacková, Ráczová ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 42.84
4 Majerhoferová, Majerhoferová, Szilvova, Valentíková Majerhoferová, Majerhoferová, Szilvova, Valentíková Zš BátovceZš Bátovce 2 44.01
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šuchterová, Fojtíková, Oroszlányová, Kluková Šuchterová, Fojtíková, Oroszlányová, Kluková ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 4 38.37
2 Molnárová, Paulovicsová Molnárová, Paulovicsová Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 41.95
3 Basile Basile ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 42.92
4 Hlbočanová, Arendášová Hlbočanová, Arendášová ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3 43.27
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ut, 14.5.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belisová Belisová ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 39.34
2 Moravská Moravská ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 39.72
3 havranová havranová ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 42.12
4 Luptaková Luptaková ZŠ Kalná nad Hronom,ZŠ Kalná nad Hronom, 45.92
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Furárová, Molnárová, Ballová, Hudáková Furárová, Molnárová, Ballová, Hudáková ZŠ s VJM-Alapiskola, ŽeliezovceZŠ s VJM-Alapiskola, Želiez... 3 38.33
2 Šuchterová, Fojtíková, Oroszlányová, Kluková Šuchterová, Fojtíková, Oroszlányová, Kluková ZŠ Janka Kráľa ŠahyZŠ Janka Kráľa Šahy 4 38.37
3 Mihálková, Luptáková, Ďurovská, Kurinová Mihálková, Luptáková, Ďurovská, Kurinová KSŠ sv. Vincenta de PaulKSŠ sv. Vincenta de Paul 1 38.43
4 Belisová Belisová ZŠ s MŠ Kozárovce 927ZŠ s MŠ Kozárovce 927 39.34
5 Krajčírová, Vámoš, Holečková, Kravcová Krajčírová, Vámoš, Holečková, Kravcová ZŠ Pri Podlužianke 6, LeviceZŠ Pri Podlužianke 6, Levice 1 39.36
6 Hostinská, Trhanová, Hajková Hostinská, Trhanová, Hajková ZŠ Štefana Senčíka Starý TekovZŠ Štefana Senčíka Starý Tekov 2 39.71
7 Moravská Moravská ZŠ Andreja Kmeťa LeviceZŠ Andreja Kmeťa Levice 39.72
8 Sendreiová, Ďuričová, Cziriová, Bajanová Sendreiová, Ďuričová, Cziriová, Bajanová Základná škola, Hlavná 60, Dolný PialZákladná škola, Hlavná 60, ... 4 40.04
9 Szántóová, Haulíková, Basile, Matejovová, Laktišová, Ungerová, Sabová, Bryndziarová Szántóová, Haulíková, Basile, Matejovová, Laktišová, Ungerová, Sabová, Bryndziarová ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 4 40.25
10 Nagyová, Nagy, Madarászová, Krnčanová Nagyová, Nagy, Madarászová, Krnčanová ZŠ Gyulu Juhásza s VJM - LeviceZŠ Gyulu Juhásza s VJM - Le... 1 41.16
11 Bajúszová, Lipovská, Ujhelyiová, Bertóková Bajúszová, Lipovská, Ujhelyiová, Bertóková ZŠ Kalná nad Hronom, Školská 11ZŠ Kalná nad Hronom, Školsk... 2 41.20
12 Klukon, Lauková, Gyenes Klukon, Lauková, Gyenes KSŠ F.Fegyvernekiho s VJM ŠahyKSŠ F.Fegyvernekiho s VJM Šahy 3 41.84
13 Molnárová, Paulovicsová Molnárová, Paulovicsová Zš ŽeliezovceZš Želiezovce 2 41.95
14 havranová havranová ZŠ s MŠ RybníkZŠ s MŠ Rybník 42.12
15 Tóthová, Šebová, Lacková, Ráczová Tóthová, Šebová, Lacková, Ráczová ZŠ, Ul. sv. Michala 42 LeviceZŠ, Ul. sv. Michala 42 Levice 4 42.84
16 Basile Basile ZŠ Saratovská 85 LeviceZŠ Saratovská 85 Levice 42.92
17 Hlbočanová, Arendášová Hlbočanová, Arendášová ZŠ TlmačeZŠ Tlmače 3 43.27
18 Majerhoferová, Majerhoferová, Szilvova, Valentíková Majerhoferová, Majerhoferová, Szilvova, Valentíková Zš BátovceZš Bátovce 2 44.01
19 Luptaková Luptaková ZŠ Kalná nad Hronom,ZŠ Kalná nad Hronom, 45.92