<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MO Nitra a Majstrovstvá NR kraja v atletike žiakov a žiačok SŠ v šk. r. 2018/2019

Nitra (29. 4. 2019)

200 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (po, 29.4.2019 - 11:50) official Vietor: +3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Greksa MichalGreksa Michal 02 02 Gymnázium A. Vrábla, LVGymnázium A. Vrábla, LV 3 25.61
2 Grác NicolasGrác Nicolas 01 01 SOŠ drevárska, TOSOŠ drevárska, TO 5 26.69
3 Michalčík MartinMichalčík Martin 00 00 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 8 27.15
4 Földeši PatrikFöldeši Patrik 02 02 SOŠ polytech. DSA NRSOŠ polytech. DSA NR 4 27.27
5 Chlebec ŠtefanChlebec Štefan 03 03 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 7 28.62
6 Holec MarekHolec Marek 01 01 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 6 28.69
Krajčír ŠimonKrajčír Šimon 99 99 PiarGym, NRPiarGym, NR 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (po, 29.4.2019 - 11:50) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 4 23.89
2 Klikáč AndrejKlikáč Andrej 02 02 Gymnázium Janka Kráľa, ZMGymnázium Janka Kráľa, ZM 3 24.92
3 159 Reha TomášReha Tomáš 99 99 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 8 25.69
4 Cintula NicolasCintula Nicolas 00 00 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 5 30.66
Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Gymnázium Komárno KNGymnázium Komárno KN 7 DNS
Parma ViktorParma Viktor 01 01 SOŠOaS KNSOŠOaS KN 2 DNS
Ševčík FilipŠevčík Filip 02 02 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 1 DNS
Kovács AdélKovács Adél 00 00 Gymnázium H. Selyeho KNGymnázium H. Selyeho KN 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (po, 29.4.2019 - 11:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paulovič IvanPaulovič Ivan 01 01 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 7 23.16
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 6 23.39
3 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 2 23.49
4 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 5 24.18
5 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 3 24.75
6 Bleho FilipBleho Filip 02 02 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 4 26.33
Valkó BarnabásValkó Barnabás 01 01 Gymnázium VJM NZGymnázium VJM NZ 1 DNS
Szabó KristóofSzabó Kristóof 00 00 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (po, 29.4.2019 - 11:50) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Spojená škola NZSpojená škola NZ 1 23.65
2 Belan MichalBelan Michal 00 00 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 5 23.65
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 8 24.93
4 Kuna MartinKuna Martin 99 99 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 6 25.94
5 397 Tuška JakubTuška Jakub 99 99 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 2 26.88
6 201 Košecký ErikKošecký Erik 00 00 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 3 31.27
7 196 Barkóci MarianBarkóci Marian 01 01 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 4 35.33
Laca MatejLaca Matej 02 02 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paulovič IvanPaulovič Ivan 01 01 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 7 23.16
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 6 23.39
3 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 2 23.49
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Spojená škola NZSpojená škola NZ 1 23.65
4 Belan MichalBelan Michal 00 00 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 5 23.65
6 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 4 23.89
7 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 5 24.18
8 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 3 24.75
9 Klikáč AndrejKlikáč Andrej 02 02 Gymnázium Janka Kráľa, ZMGymnázium Janka Kráľa, ZM 3 24.92
10 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 8 24.93
11 Greksa MichalGreksa Michal 02 02 Gymnázium A. Vrábla, LVGymnázium A. Vrábla, LV 3 25.61
12 159 Reha TomášReha Tomáš 99 99 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 8 25.69
13 Kuna MartinKuna Martin 99 99 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 6 25.94
14 Bleho FilipBleho Filip 02 02 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 4 26.33
15 Grác NicolasGrác Nicolas 01 01 SOŠ drevárska, TOSOŠ drevárska, TO 5 26.69
16 397 Tuška JakubTuška Jakub 99 99 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 2 26.88
17 Michalčík MartinMichalčík Martin 00 00 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 8 27.15
18 Földeši PatrikFöldeši Patrik 02 02 SOŠ polytech. DSA NRSOŠ polytech. DSA NR 4 27.27
19 Chlebec ŠtefanChlebec Štefan 03 03 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 7 28.62
20 Holec MarekHolec Marek 01 01 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 6 28.69
21 Cintula NicolasCintula Nicolas 00 00 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 5 30.66
22 201 Košecký ErikKošecký Erik 00 00 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 3 31.27
23 196 Barkóci MarianBarkóci Marian 01 01 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 4 35.33
Krajčír ŠimonKrajčír Šimon 99 99 PiarGym, NRPiarGym, NR 2 DNS
Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Gymnázium Komárno KNGymnázium Komárno KN 7 DNS
Parma ViktorParma Viktor 01 01 SOŠOaS KNSOŠOaS KN 2 DNS
Ševčík FilipŠevčík Filip 02 02 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 1 DNS
Kovács AdélKovács Adél 00 00 Gymnázium H. Selyeho KNGymnázium H. Selyeho KN 6 DNS
Valkó BarnabásValkó Barnabás 01 01 Gymnázium VJM NZGymnázium VJM NZ 1 DNS
Szabó KristóofSzabó Kristóof 00 00 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 8 DNS
Laca MatejLaca Matej 02 02 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 7 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (po, 29.4.2019 - 12:10) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farkaš LeaFarkaš Lea 03 03 Gymnázium NZGymnázium NZ 3 27.22
2 Valková ZuzanaValková Zuzana 99 99 SSOŠ pedagogická, TOSSOŠ pedagogická, TO 8 28.60
3 408 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 6 30.01
4 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 4 31.45
5 Krivaneková ViktóriaKrivaneková Viktória 02 02 Obchodná akadémia ZMObchodná akadémia ZM 7 33.17
Mezováriová AndreaMezováriová Andrea 01 01 SOŠ HSaO, Zdravotnícka NZSOŠ HSaO, Zdravotnícka NZ 2 DNS
Biháryová TímeaBiháryová Tímea 00 00 SOŠ HSaO, Zdravotnícka NZSOŠ HSaO, Zdravotnícka NZ 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (po, 29.4.2019 - 12:10) official Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 01 01 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 4 25.48
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 27.06
3 Kovács AdelKovács Adel 00 00 Gymnázium H. Selyeho KNGymnázium H. Selyeho KN 29.29
4 Lampertová KristinaLampertová Kristina 02 02 Gymnázium A. Vrábla, LVGymnázium A. Vrábla, LV 6 32.25
5 Saková ZuzanaSaková Zuzana 03 03 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 2 37.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 01 01 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 4 25.48
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 27.06
3 Farkaš LeaFarkaš Lea 03 03 Gymnázium NZGymnázium NZ 3 27.22
4 Valková ZuzanaValková Zuzana 99 99 SSOŠ pedagogická, TOSSOŠ pedagogická, TO 8 28.60
5 Kovács AdelKovács Adel 00 00 Gymnázium H. Selyeho KNGymnázium H. Selyeho KN 29.29
6 408 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 6 30.01
7 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 4 31.45
8 Lampertová KristinaLampertová Kristina 02 02 Gymnázium A. Vrábla, LVGymnázium A. Vrábla, LV 6 32.25
9 Krivaneková ViktóriaKrivaneková Viktória 02 02 Obchodná akadémia ZMObchodná akadémia ZM 7 33.17
10 Saková ZuzanaSaková Zuzana 03 03 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 2 37.00
Mezováriová AndreaMezováriová Andrea 01 01 SOŠ HSaO, Zdravotnícka NZSOŠ HSaO, Zdravotnícka NZ 2 DNS
Biháryová TímeaBiháryová Tímea 00 00 SOŠ HSaO, Zdravotnícka NZSOŠ HSaO, Zdravotnícka NZ 5 DNS