<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MO Nitra a Majstrovstvá NR kraja v atletike žiakov a žiačok SŠ v šk. r. 2018/2019

Nitra (29. 4. 2019)

100 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (po, 29.4.2019 - 10:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paulovič IvanPaulovič Ivan 01 01 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 2 11.53
2 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 5 11.95
3 Ševčík FilipŠevčík Filip 02 02 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 1 12.54
4 Sládek OndrejSládek Ondrej 01 01 Gymnázium Janka Kráľa, ZMGymnázium Janka Kráľa, ZM 7 12.74
5 Holec MarekHolec Marek 01 01 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 4 13.50
6 Chlebec ŠtefanChlebec Štefan 03 03 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 6 13.62
Hurban NikolasHurban Nikolas 03 03 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (po, 29.4.2019 - 10:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Parma ViktorParma Viktor 01 01 SOŠOaS KNSOŠOaS KN 1 11.83
2 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Gymnázium Ľ.J.Šuleka, KNGymnázium Ľ.J.Šuleka, KN 2 11.99
3 Furka ĽuboslavFurka Ľuboslav 01 01 PiarGym, NRPiarGym, NR 5 12.05
4 Lakatoš KevinLakatoš Kevin 00 00 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 7 12.09
5 Tirpák AdamTirpák Adam 01 01 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 8 12.55
Jančo RudolfJančo Rudolf 03 03 SOŠ polytech. DSA NRSOŠ polytech. DSA NR 3 DNS
Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Gymnázium Komárno KNGymnázium Komárno KN 6 DNS
Desat DominikDesat Dominik 01 01 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (po, 29.4.2019 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Belan MichalBelan Michal 00 00 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 5 11.79
2 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 1 12.03
3 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 3 12.10
4 Laca MatejLaca Matej 02 02 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 2 12.26
5 Fulier ViktorFulier Viktor 03 03 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 6 13.71
Valkó BarnabásValkó Barnabás 01 01 Gymnázium VJM NZGymnázium VJM NZ 8 DNS
155 Bechera ŠtefanBechera Štefan 01 01 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 4 DNS
Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (po, 29.4.2019 - 10:30) official Vietor: +3.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 5 11.83
2 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 6 11.93
3 Szabó KristóofSzabó Kristóof 00 00 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 8 12.16
4 159 Reha TomášReha Tomáš 99 99 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 1 12.69
5 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 12.81
6 Krčmárik JozefKrčmárik Jozef 01 01 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 3 13.07
7 Michalčík MartinMichalčík Martin 00 00 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 2 14.02
Cintula NicolasCintula Nicolas 00 00 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (po, 29.4.2019 - 10:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 6 11.43
2 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Spojená škola NZSpojená škola NZ 7 11.91
3 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Gymnázium J. Szondyho LVGymnázium J. Szondyho LV 4 12.09
4 190 Filipeje KristiánFilipeje Kristián 99 99 SOŠ drevárska, TOSOŠ drevárska, TO 5 12.83
5 Torok SamuelTorok Samuel 02 02 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 2 12.85
6 Mihalčák MartinMihalčák Martin 14 14 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 8 13.27
Michaliček MichalMichaliček Michal 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 6 11.43
2 Paulovič IvanPaulovič Ivan 01 01 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 2 11.53
3 Belan MichalBelan Michal 00 00 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 5 11.79
4 Parma ViktorParma Viktor 01 01 SOŠOaS KNSOŠOaS KN 1 11.83
4 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 5 11.83
6 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Spojená škola NZSpojená škola NZ 7 11.91
7 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 6 11.93
8 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 SPŠS Cabajská NRSPŠS Cabajská NR 5 11.95
9 Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Gymnázium Ľ.J.Šuleka, KNGymnázium Ľ.J.Šuleka, KN 2 11.99
10 Špak FilipŠpak Filip 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 1 12.03
11 Furka ĽuboslavFurka Ľuboslav 01 01 PiarGym, NRPiarGym, NR 5 12.05
12 Lakatoš KevinLakatoš Kevin 00 00 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 7 12.09
12 Deák KristófDeák Kristóf 02 02 Gymnázium J. Szondyho LVGymnázium J. Szondyho LV 4 12.09
14 Bóna PatrikBóna Patrik 99 99 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 3 12.10
15 Szabó KristóofSzabó Kristóof 00 00 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 8 12.16
16 Laca MatejLaca Matej 02 02 SPŠSE Nitra, NRSPŠSE Nitra, NR 2 12.26
17 Ševčík FilipŠevčík Filip 02 02 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 1 12.54
18 Tirpák AdamTirpák Adam 01 01 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 8 12.55
19 159 Reha TomášReha Tomáš 99 99 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 1 12.69
20 Sládek OndrejSládek Ondrej 01 01 Gymnázium Janka Kráľa, ZMGymnázium Janka Kráľa, ZM 7 12.74
21 Moosch TomášMoosch Tomáš 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 12.81
22 190 Filipeje KristiánFilipeje Kristián 99 99 SOŠ drevárska, TOSOŠ drevárska, TO 5 12.83
23 Torok SamuelTorok Samuel 02 02 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 2 12.85
24 Krčmárik JozefKrčmárik Jozef 01 01 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 3 13.07
25 Mihalčák MartinMihalčák Martin 14 14 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 8 13.27
26 Holec MarekHolec Marek 01 01 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 4 13.50
27 Chlebec ŠtefanChlebec Štefan 03 03 SOŠ Cintorínska NRSOŠ Cintorínska NR 6 13.62
28 Fulier ViktorFulier Viktor 03 03 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 6 13.71
29 Michalčík MartinMichalčík Martin 00 00 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 2 14.02
Hurban NikolasHurban Nikolas 03 03 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 3 DNS
Jančo RudolfJančo Rudolf 03 03 SOŠ polytech. DSA NRSOŠ polytech. DSA NR 3 DNS
Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Gymnázium Komárno KNGymnázium Komárno KN 6 DNS
Desat DominikDesat Dominik 01 01 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 4 DNS
Valkó BarnabásValkó Barnabás 01 01 Gymnázium VJM NZGymnázium VJM NZ 8 DNS
155 Bechera ŠtefanBechera Štefan 01 01 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 4 DNS
Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 DNS
Cintula NicolasCintula Nicolas 00 00 SSOŠ Animus NRSSOŠ Animus NR 4 DNS
Michaliček MichalMichaliček Michal 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 3 DNS

100 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (po, 29.4.2019 - 10:40) official Vietor: +3.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 01 01 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 3 12.23
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 13.24
3 Biháryová TímeaBiháryová Tímea 00 00 SOŠ HSaO, Zdravotnícka NZSOŠ HSaO, Zdravotnícka NZ 5 14.98
4 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 4 15.19
5 Víglašová DanielaVíglašová Daniela 00 00 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 1 15.71
6 Líbalová TinaLíbalová Tina 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 2 16.69
Zeleňáková AlexandraZeleňáková Alexandra 01 01 Hotelová akadémia, NRHotelová akadémia, NR 8 DNS
Husková NinaHusková Nina 02 02 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (po, 29.4.2019 - 10:40) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 13.59
2 Valková NikolaValková Nikola 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 8 14.96
3 176 Billová VeronikaBillová Veronika 01 01 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 4 16.50
4 Supeková ViktoriaSupeková Viktoria 03 03 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 2 16.55
Nagyová LenkaNagyová Lenka 01 01 Hotelová akadémia, NRHotelová akadémia, NR 3 DNS
411 Štefanská VanesaŠtefanská Vanesa 03 03 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 1 DNS
Činčuráková LuciaČinčuráková Lucia 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 5 DNS
Rotmaierová HanaRotmaierová Hana 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (po, 29.4.2019 - 10:40) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Miháliková PetraMiháliková Petra 01 01 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 2 14.51
2 Kocihová KiaraKocihová Kiara 03 03 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 6 14.57
3 Babčaňová RomanaBabčaňová Romana 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 4 14.60
4 Močková KarolínaMočková Karolína 01 01 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 7 16.73
5 Hubová NinaHubová Nina 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 3 18.10
Rajčová BibianaRajčová Bibiana 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (po, 29.4.2019 - 10:40) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 Gymnázium A. Vrábla, LVGymnázium A. Vrábla, LV 3 13.51
2 Valková ZuzanaValková Zuzana 99 99 SSOŠ pedagogická, TOSSOŠ pedagogická, TO 2 13.60
3 Veselá ViktóriaVeselá Viktória 03 03 Gymnázium Ľ.J.Šuleka, KNGymnázium Ľ.J.Šuleka, KN 7 14.28
4 Obertová AngelikaObertová Angelika 01 01 Gymnázium Janka Kráľa, ZMGymnázium Janka Kráľa, ZM 5 15.11
5 Krajčovičová NatáliaKrajčovičová Natália 02 02 PiarGym, NRPiarGym, NR 4 15.49
6 Škvarková KristínaŠkvarková Kristína 03 03 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 6 16.23
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 01 01 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 3 12.23
2 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 13.24
3 Rudzanová TerezaRudzanová Tereza 00 00 Gymnázium A. Vrábla, LVGymnázium A. Vrábla, LV 3 13.51
4 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 7 13.59
5 Valková ZuzanaValková Zuzana 99 99 SSOŠ pedagogická, TOSSOŠ pedagogická, TO 2 13.60
6 Veselá ViktóriaVeselá Viktória 03 03 Gymnázium Ľ.J.Šuleka, KNGymnázium Ľ.J.Šuleka, KN 7 14.28
7 Miháliková PetraMiháliková Petra 01 01 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 2 14.51
8 Kocihová KiaraKocihová Kiara 03 03 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 6 14.57
9 Babčaňová RomanaBabčaňová Romana 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 4 14.60
10 Valková NikolaValková Nikola 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 8 14.96
11 Biháryová TímeaBiháryová Tímea 00 00 SOŠ HSaO, Zdravotnícka NZSOŠ HSaO, Zdravotnícka NZ 5 14.98
12 Obertová AngelikaObertová Angelika 01 01 Gymnázium Janka Kráľa, ZMGymnázium Janka Kráľa, ZM 5 15.11
13 Batyková SofiaBatyková Sofia 03 03 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 4 15.19
14 Krajčovičová NatáliaKrajčovičová Natália 02 02 PiarGym, NRPiarGym, NR 4 15.49
15 Víglašová DanielaVíglašová Daniela 00 00 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 1 15.71
16 Škvarková KristínaŠkvarková Kristína 03 03 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 6 16.23
17 176 Billová VeronikaBillová Veronika 01 01 SOŠ potravinárska, NRSOŠ potravinárska, NR 4 16.50
18 Supeková ViktoriaSupeková Viktoria 03 03 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 2 16.55
19 Líbalová TinaLíbalová Tina 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 2 16.69
20 Močková KarolínaMočková Karolína 01 01 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 7 16.73
21 Hubová NinaHubová Nina 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 3 18.10
Zeleňáková AlexandraZeleňáková Alexandra 01 01 Hotelová akadémia, NRHotelová akadémia, NR 8 DNS
Husková NinaHusková Nina 02 02 ŠG Nitra, NRŠG Nitra, NR 6 DNS
Nagyová LenkaNagyová Lenka 01 01 Hotelová akadémia, NRHotelová akadémia, NR 3 DNS
411 Štefanská VanesaŠtefanská Vanesa 03 03 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 1 DNS
Činčuráková LuciaČinčuráková Lucia 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 5 DNS
Rotmaierová HanaRotmaierová Hana 02 02 Gymnázium Golianova NRGymnázium Golianova NR 6 DNS
Rajčová BibianaRajčová Bibiana 02 02 SOŠ veterinárna NRSOŠ veterinárna NR 1 DNS