<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

19. Europsky pohár vo vrhoch testovací pretek.

Šamorín (8. 3. 2019)

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Haborák MilanHaborák Milan
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
021115 16.43 0.0
2 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 15.62 0.0
4 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031204 14.71 0.0
5 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 14.44 0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 14.83 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
021007 34.17 0.0
5 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 32.34 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Haborák MilanHaborák Milan
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
021115 46.63 0.0
4 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 32.40 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Muži

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 43.77 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Ženy

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Sabová EsterSabová Ester
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
000202 45.73 0.0
3 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030906 44.18 0.0
4 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
010905 42.04 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
990909 47.79 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Ženy

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
020624 42.32 0.0
3 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
021019 33.32 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
961107 43.07 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Muži

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Tkáč AdamTkáč Adam
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
040831 48.39 0.0
4 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020912 45.20 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(pi, 8.3.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 68.28 0.0
3 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 47.99 0.0
Celkom 2 pretekárov