<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Chodecké preteky na 5km o pohár Jozefa Pribilinca

Žiar nad Hronom (10. 5. 2019)
5 km cesta - Muži (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Černý DominikČerný Dominik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20:02
2 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20:44
3 Nemčok PatrikNemčok Patrik 03 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:20
0,5 km chôdza - Prípravka-chlapci (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Masár AdamMasár Adam 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:42
2 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:43
3 Latinák MatúšLatinák Matúš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3:18
0,5 km chôdza - Prípravka-dievčata (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:31
2 Lasicová NinaLasicová Nina 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2:46
3 Fusková LeaFusková Lea 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2:58
1 km chôdza - Prípravka-chlapci (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:02
2 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:52
3 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:55
1 km chôdza - Prípravka-chlapci (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:37
1 km chôdza - Prípravka-dievčata (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:49
2 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 08 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:00
3 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:11
1 km chôdza - Prípravka-dievčata (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:59
2 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:59
3 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 05:20
3 km chôdza - Muži (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 km chôdza - Starší žiaci (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:40
2 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:51
3 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:10
3 km chôdza - Veteráni (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zámečník PeterZámečník Peter 74 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:13
2 Krestianko BorisKrestianko Boris 64 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:29
3 Kafka MariánKafka Marián 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21:59
3 km chôdza - Ženy (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 km chôdza - Dorastenky (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 km chôdza - Staršie žiačky (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:14
2 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:19
3 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:57
3 km chôdza - Veteránky (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lapinová MiriamLapinová Miriam 76 76 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:06
5 km chôdza - Ženy (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22:35
2 Hornáková MonikaHornáková Monika 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23:47
3 Hačundová EmaHačundová Ema 99 99 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 24:44
5 km chôdza - Dorastenky (piatok, 10.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27:18
2 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 27:33
3 Hubcejová LauraHubcejová Laura 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 32:26