<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Chodecké preteky na 5km o pohár Jozefa Pribilinca

Žiar nad Hronom (10. 5. 2019)

1 km chôdza - Prípravka-chlapci

Prípravka-chlapci 01 (pi, 10.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:02
2 Zámečník RichardZámečník Richard 091025 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:52
3 Harman SamuelHarman Samuel 081017 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:55
4 Ivanič MichalIvanič Michal 091217 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:57
5 Hruza AlexHruza Alex 090902 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:04
6 Ondruš JakubOndruš Jakub 081017 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 06:07
7 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 06:09
Celkom 7 pretekárov
Prípravka-chlapci 02 (pi, 10.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Mažgút JakubMažgút Jakub 070806 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:37
Celkom 1 pretekári

1 km chôdza - Prípravka-dievčata

Prípravka-dievčata 01 (pi, 10.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Knoppová NinaKnoppová Nina 080911 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:49
2 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 08 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:00
3 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:11
4 Lopatková PetraLopatková Petra 090115 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:16
5 Cintulová AgátaCintulová Agáta 090818 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 06:17
6 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 090216 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:17
7 Jakušová SofiaJakušová Sofia 090512 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 06:35
8 Kalinová AlexandraKalinová Alexandra 090402 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:44
Celkom 8 pretekárov
Prípravka-dievčata 02 (pi, 10.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:59
2 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:59
3 Ďuranová NikolaĎuranová Nikola 061024 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 05:20
4 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:31
5 Bučková AdelinaBučková Adelina 061229 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 05:49
6 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 070501 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:55
7 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 070503 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:57
8 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 05:58
9 Hudecová LeaHudecová Lea 070624 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 06:00
10 Bieliková RebekaBieliková Rebeka 061001 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 06:23
11 Hrmová NinaHrmová Nina 070829 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 06:47
Celkom 11 pretekárov