<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v maratóne, MMM

Košice (6. 10. 2019)

Maratón - Muži

(ne, 6.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 2:15:25
2 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:30:21
3 Zimmermann MariánZimmermann Marián 85 85 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:35:53
4 Kalina RastislavKalina Rastislav 75 75 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 2:37:46
5 Mockovčiak MarekMockovčiak Marek 78 78 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:40:31
6 Kakaš TiborKakaš Tibor 78 78 Lesky´s runnersLesky´s runners 2:43:12
7 Valiček RobertValiček Robert 69 69 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:45:45
8 Vidlička MarekVidlička Marek 81 81 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:46:00
9 Šmotlák MartinŠmotlák Martin 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:47:57
10 Lištjak MartinLištjak Martin 81 81 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:48:34
11 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:48:34
12 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:50:14
13 Štefina ŠtefanŠtefina Štefan 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:52:07
14 Kačáni PeterKačáni Peter 83 83 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2:53:35
15 Stohl RichardStohl Richard 83 83 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:53:50
16 Hrúz JozefHrúz Jozef 76 76 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:53:51
17 Šlúch RomanŠlúch Roman 75 75 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 2:54:47
18 Sentandráši StanislavSentandráši Stanislav 80 80 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 2:54:49
19 Kušnirik MartinKušnirik Martin 84 84 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2:54:59
20 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 77 77 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:55:12
21 Biringer KornelBiringer Kornel 82 82 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 2:56:05
22 Zvara JanZvara Jan 74 74 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2:56:40
23 Kosiba JakubKosiba Jakub 92 92 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 2:56:42
24 Tichý PeterTichý Peter 69 69 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2:57:39
25 Gemza TomášGemza Tomáš 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 2:57:45
26 Čačík MiroslavČačík Miroslav 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2:57:49
27 Skala TomášSkala Tomáš 95 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 2:58:24
28 Molčan JozefMolčan Jozef 67 67 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:59:00
29 Mačaj IvanMačaj Ivan 70 70 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 2:52:12
30 Dvorský PeterDvorský Peter 77 77 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 2:59:38
31 Tran TomášTran Tomáš 80 80 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2:59:44
32 Puškár MichalPuškár Michal 86 86 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:01:17
33 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3:02:10
34 Fabšík MatejFabšík Matej 85 85 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3:03:09
35 Hanzlík OndrejHanzlík Ondrej 60 60 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3:08:39
36 Šebestian PatrikŠebestian Patrik 72 72 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3:10:01
37 Sciranko JozefSciranko Jozef 61 61 Bežecký klub STEEL KošiceBežecký klub STEEL Košice 3:10:33
38 Jurašek MartinJurašek Martin 75 75 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:12:28
39 Safko MilanSafko Milan 65 65 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:14:17
40 Hulinko MichalHulinko Michal 87 87 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 3:15:19
41 Filo ĽubomírFilo Ľubomír 73 73 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3:15:26
42 Capík ĽubomírCapík Ľubomír 72 72 MBO StrážskeMBO Strážske 3:16:45
43 Puškár OndrejPuškár Ondrej 85 85 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:16:50
44 Fencik JozefFencik Jozef 88 88 MBO StrážskeMBO Strážske 3:17:43
45 Čermák GabrielČermák Gabriel 79 79 AK Junior HoličAK Junior Holič 3:18:01
46 Hrmo ĽubomírHrmo Ľubomír 61 61 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:18:55
47 Kredatus IvanKredatus Ivan 90 90 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 3:22:41
48 Tollarovič RóbertTollarovič Róbert 81 81 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:24:55
49 Belianský AntonBelianský Anton 62 62 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3:24:57
50 Šefčík MarekŠefčík Marek 77 77 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:25:59
51 Mandúch JánMandúch Ján 77 77 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:28:08
52 Lipovský VladislavLipovský Vladislav 69 69 MBO StrážskeMBO Strážske 3:28:49
53 Balogh VladimírBalogh Vladimír 63 63 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3:28:49
54 Žiga AndrejŽiga Andrej 85 85 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 3:29:19
55 Chrenka JozefChrenka Jozef 57 57 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3:31:25
56 Huťka MartinHuťka Martin 74 74 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3:33:29
57 Butorac DušanButorac Dušan 78 78 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:35:17
58 Rohaľ JánRohaľ Ján 78 78 MBO StrážskeMBO Strážske 3:38:21
59 Filčák MatejFilčák Matej 79 79 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3:38:44
60 Peťovský DominikPeťovský Dominik 94 94 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3:39:37
61 Dzurinda MikulášDzurinda Mikuláš 55 55 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3:40:35
62 Černý MartinČerný Martin 74 74 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3:42:24
63 Bujňák JánBujňák Ján 62 62 Slov. asociácia ultramar. ŽilinaSlov. asociácia ultramar. Ž... 3:44:25
64 Holko NorbertHolko Norbert 72 72 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 3:44:53
65 Paleček ĽubomírPaleček Ľubomír 72 72 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3:44:54
66 Hudák JozefHudák Jozef 56 56 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3:45:34
67 Ščibran MiroslavŠčibran Miroslav 77 77 Športový klub polície ČadcaŠportový klub polície Čadca 3:46:07
68 Bato JaroslavBato Jaroslav 69 69 BK Pyxida Čierne KľačanyBK Pyxida Čierne Kľačany 3:46:19
69 Tomašovič VítTomašovič Vít 73 73 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:50:56
70 Breznai MiroslavBreznai Miroslav 71 71 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 3:53:28
71 Farkaš JurajFarkaš Juraj 79 79 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:54:59
72 Klembara MatúšKlembara Matúš 88 88 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3:56:33
73 Tirpák MatúšTirpák Matúš 89 89 MBO StrážskeMBO Strážske 4:05:02
74 Koštialik RastislavKoštialik Rastislav 77 77 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 4:05:22
75 Macko OndrejMacko Ondrej 94 94 AC MichalovceAC Michalovce 4:07:21
76 Pekár MartinPekár Martin 79 79 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4:09:07
77 Mitník JánMitník Ján 83 83 MBO StrážskeMBO Strážske 4:11:26
78 Polc ŠtefanPolc Štefan 50 50 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 4:11:27
79 Onduš MiroslavOnduš Miroslav 82 82 AC MichalovceAC Michalovce 4:15:56
80 Pavlík JánPavlík Ján 58 58 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4:17:58
81 Fiľo MariánFiľo Marián 84 84 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 4:18:40
82 Ferenčík MilošFerenčík Miloš 75 75 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4:21:20
83 Kantorák RichardKantorák Richard 74 74 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 4:22:22
84 Lipovský VratislavLipovský Vratislav 65 65 MBO StrážskeMBO Strážske 4:23:35
85 Petruš PavelPetruš Pavel 81 81 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 4:25:48
86 Palyo PeterPalyo Peter 87 87 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 4:32:11
87 Macko MartinMacko Martin 90 90 AC MichalovceAC Michalovce 4:34:34
88 Červenák AndrejČervenák Andrej 86 86 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4:43:52
Celkom 88 pretekárov

Maratón - Ženy

(ne, 6.10.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 94 94 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:49:19
2 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:53:31
3 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2:56:49
4 Šebestianová SylviaŠebestianová Sylvia 77 77 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3:02:36
5 Kleskeňová JanaKleskeňová Jana 76 76 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3:03:43
6 Bašnáková JanaBašnáková Jana 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3:16:56
7 Danečková MáriaDanečková Mária 87 87 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 3:17:44
8 Guttmannová KristínaGuttmannová Kristína 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3:20:06
9 Chovanová MonikaChovanová Monika 87 87 Bežecký klub Dolný KubinBežecký klub Dolný Kubin 3:20:47
10 Truissard MáriaTruissard Mária 87 87 AK Junior HoličAK Junior Holič 3:23:48
11 Kamenská LuciaKamenská Lucia 81 81 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 3:24:57
12 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 76 76 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3:28:21
13 Butoracová IvanaButoracová Ivana 80 80 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 3:29:10
14 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 79 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3:34:18
15 Genčurová JanaGenčurová Jana 74 74 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3:37:13
16 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3:38:14
17 Božová DanicaBožová Danica 63 63 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 3:40:10
18 Litváková VieraLitváková Viera 70 70 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3:41:06
19 Ješíková MiroslavaJešíková Miroslava 79 79 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3:44:53
23 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4:24:45
24 Donovalová EvaDonovalová Eva 84 84 OZ Mar. BB Team Banská BystricaOZ Mar. BB Team Banská Byst... 5:09:18
Celkom 21 pretekárov