<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzištátne stretnutie U16 CZE-HUN-SLO-SVK

Ptuj SLO (28. 9. 2019)

100 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:11.30
Celkom 1 pretekári
Starší žiaci 02 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 0:11.37
Celkom 1 pretekári

100 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (so, 28.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 0:12.47
Celkom 1 pretekári
Staršie žiačky 02 (so, 28.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:12.77
Celkom 1 pretekári

300 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Tóth GergőTóth Gergő 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:38.29
Celkom 1 pretekári
Starší žiaci 02 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 0:37.79
Celkom 1 pretekári

300 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 0:42.38
Celkom 1 pretekári
Staršie žiačky 02 (so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:42.97
Celkom 1 pretekári

600 m - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
6 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:38.77
9 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1:43.02
Celkom 2 pretekári

1000 m - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:40.59
5 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:41.01
Celkom 2 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
7 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6:58.92
9 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7:06.79
Celkom 2 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
9 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10:04.30
10 Granský DávidGranský Dávid 041007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10:05.54
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.31
Celkom 1 pretekári
Starší žiaci 02 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Vietor: +1.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 13.90
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (so, 28.9.2019 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 15.82
Celkom 1 pretekári
Staršie žiačky 02 (so, 28.9.2019 - 11:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 050719 Naša atletikaNaša atletika 14.47
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:44.03
Celkom 1 pretekári
Starší žiaci 02 (so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:44.12
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 0:47.33
Celkom 1 pretekári
Staršie žiačky 02 (so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:44.95
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:59.53
3 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:26.26
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:01.15
3 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:06.44
Celkom 2 pretekári

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon
2 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 186
7 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 177
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon
5 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 162
8 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 156
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon
8 Hojdík BorisHojdík Boris
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
040918 330
10 Kocian JakubKocian Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040309 300
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon
5 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
060517 300
9 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 260
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
040720 553 -1.0 m/s 553  -1.0553
9 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 533 -0.8 m/s 533  -0.8533
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 576 +0.2 m/s 576  +0.2576
6 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040220 534 +0.7 m/s 534  +0.7534
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 12.69 0.0
9 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 11.87 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
5 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 15.77 0.0
9 Turčan MarcoTurčan Marco
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
041120 13.00 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 45.35 0.0
10 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 38.74 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7 Hynková VesnaHynková Vesna
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
041003 30.69 0.0
9 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
040413 23.29 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
9 Kohútová VeronikaKohútová Veronika
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
050317 32.63 0.0
10 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
060924 31.62 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 45.81 0.0
7 Káčer AndrejKáčer Andrej
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
040517 41.27 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
8 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 35.47 0.0
9 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 35.26 0.0
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
9 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040329 46.11 0.0
10 Müller PatrikMüller Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040409 42.60 0.0
Celkom 2 pretekárov

4 x 100 m kombinovaná - Starší žiaci

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Rojka, Čéry, Ilgo, Federič Rojka, Čéry, Ilgo, Federič SlovenskoSlovensko 0:44.68
Celkom 1 pretekári

4 x 100 m kombinovaná - Staršie žiačky

(so, 28.9.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Krotaková, Fančovičová, Farajpour, Čorejová Krotaková, Fančovičová, Farajpour, Čorejová SlovenskoSlovensko 0:50.30
Celkom 1 pretekári

4 x 300 m kombinovaná - Mix

(so, 28.9.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Šoltés, Krotáková, Grajcarík, Devaldová Šoltés, Krotáková, Grajcarík, Devaldová SlovenskoSlovensko 2:42.10
Celkom 1 pretekári