<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzištátne stretnutie U16 CZE-HUN-SLO-SVK

Ptuj SLO (28. 9. 2019)
100 m - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.30
100 m - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 11.37
100 m - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.47
100 m - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
600 m - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1000 m - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2:40.59
2000 m - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3000 m - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 14.31
100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 13.90
100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletikaNaša atletika 14.47
300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 47.33
300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 44.95
Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13:59.53
3 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:26.26
Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:01.15
3 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:06.44
4 x 100 m kombinovaná - Starší žiaci (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
3 Rojka, Čéry, Ilgo, Federič Rojka, Čéry, Ilgo, Federič SlovenskoSlovensko 44.68
4 x 100 m kombinovaná - Staršie žiačky (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
4 x 300 m kombinovaná - Mix (sobota, 28.9.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie