<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v behu na 10 000 m na dráhe mužov, žien a juniorov

Kysucké Nové Mesto (27. 4. 2019)

500 m - Starší žiaci

(so, 27.4.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 133 Kubica RadoslavKubica Radoslav 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:12.97
MS 135 Hurik TiborHurik Tibor 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1:14.30
3 132 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:14.96
MS 144 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:15.81
5 134 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:24.83
6 131 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:36.59
Celkom 6 pretekárov

500 m - Staršie žiačky

(so, 27.4.2019 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 152 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:24.47
2 136 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:25.05
3 128 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:27.69
4 151 Hrubá AdrianaHrubá Adriana 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:27.72
5 129 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:29.54
6 127 Sobolová ViktóriaSobolová Viktória 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:30.10
7 126 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:32.60
8 153 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:36.05
9 156 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:39.72
10 130 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:41.65
11 155 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1:56.93
Celkom 11 pretekárov