<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zahajovací závody

Ostrava CZE (5. 1. 2019)

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 33.76
3 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 36.18
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 38.61
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 33.76
2 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 36.18
3 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 38.61

300 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 36.24
Celkom 1 pretekári

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 04 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 40.41
Celkom 1 pretekári
Beh 05 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 40.99
6 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 42.61
Celkom 2 pretekári
Beh 06 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 39.51
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 39.51
2 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 40.41
3 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 40.99
4 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 42.61

300 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 42.32
4 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 44.00
Celkom 2 pretekári

300 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 990317 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 43.04
Celkom 1 pretekári

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh 03 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 45.10
4 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 47.94
Celkom 2 pretekári