<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zahajovací závody

Ostrava CZE (5. 1. 2019)

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 15.89
2 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.52
3 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 18.31
4 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 18.97
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16.97
3 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17.66
4 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 17.95
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 15.89
2 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.52
3 Lučanský PeterLučanský Peter 961008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16.97
4 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17.66
5 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 17.95
6 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 18.31
7 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 18.97

150 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.92
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 17.45
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.48
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.48
2 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.92
3 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 17.45

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17.63
5 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 18.78
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 18.34
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 17.63
2 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 18.34
3 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 18.78

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 19.34
5 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 19.97
Celkom 2 pretekári

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 19.22
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 19.94
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 20.66
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 20.59
Celkom 1 pretekári
Beh 05 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 21.21
Celkom 1 pretekári
Beh 06 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.42
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 19.22
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 19.94
3 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 20.59
4 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 20.66
5 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 21.21
6 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 21.42