<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zahajovací závody

Ostrava CZE (5. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.24
3 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.39
5 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.49
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 02 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.64
7 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.84
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.24
2 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.39
3 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.49
4 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 990723 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.64
5 Sabol DanielSabol Daniel 770811 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.84

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.15
4 Slotta AndrejSlotta Andrej 981227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.40
7 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.44
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 06.97
4 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.33
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 02 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.51
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 06.97
2 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.33
3 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.51

60 m - Juniori (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 06.93
5 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.60
7 Megela PatrikMegela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 08.87
Celkom 3 pretekári

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.35
4 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.50
7 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.66
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 03 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.78
8 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.18
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 04 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.08
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.35
2 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.50
3 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.66
4 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.78
5 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.08
6 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.18

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 07.37
6 Jančár LucianJančár Lucian 000529 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.39
Celkom 2 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.08
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Nagyová MartinaNagyová Martina 990905 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 08.05
Celkom 1 pretekári

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 02 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.16
Celkom 1 pretekári

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.10
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.20
8 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.56
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 02 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.50
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 04 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.83
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 05 (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.22
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.20
2 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.50
3 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 08.56
4 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.83
5 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 09.22

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 5.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 08.22
Celkom 1 pretekári