<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR v chôdzi mužov a žien, dorastencov a dorasteniek

Bratislava (27. 1. 2019)

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 9 Nemčok PatrikNemčok Patrik 030613 03 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 12:58.74
2 5 Bátovský JakubBátovský Jakub 050618 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 15:37.67
3 8 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 15:47.12
4 6 Duda MichalDuda Michal 040304 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 15:57.88
5 17 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 16:00.15
6 10 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 16:31.76
7 18 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 16:32.80
8 11 Simons BrookSimons Brook 040208 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 17:05.18
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Krestianko BorisKrestianko Boris 641119 64 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 15:51.65
2 12 Zámečník PeterZámečník Peter 740730 74 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 16:16.18
3 14 Baďura JozefBaďura Jozef 550208 55 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 18:05.46
4 1 Černý JaroslavČerný Jaroslav 720128 72 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 20:06.25
MS 3 Vojtíšek TomášVojtíšek Tomáš 731124 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15:35.17
MS 2 Hlavenka TomášHlavenka Tomáš 770208 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 12:57.08
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Czaková MáriaCzaková Mária 881002 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 12:36.00
2 39 Burzalová HanaBurzalová Hana 001103 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13:44.92
3 30 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 790906 79 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 16:38.79
4 19 Černá DanaČerná Dana 730828 73 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 18:32.53
5 26 Ševčíková NikoletaŠevčíková Nikoleta 011114 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 18:39.16
MS 45 Ortiz MirnaOrtiz Mirna 870228 87 GuatemalaGuatemala 6 12:41.36
MS 44 Shott MadelineShott Madeline 840101 84 United KingdomUnited Kingdom 7 14:38.11
MS 272 Veale KateVeale Kate 940105 94 IrelandIreland 8 13:52.68
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 27.1.2019 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 14:57.60
2 41 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15:38.09
3 36 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15:50.67
4 35 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16:46.34
5 37 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 16:50.54
6 22 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16 17:51.44
7 27 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 19 17:54.02
8 24 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 020821 02 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 17:54.34
9 20 Beličková MichaelaBeličková Michaela 040416 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 17:54.45
10 21 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 18:01.30
11 25 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18 18:06.01
12 42 Hubcejová LauraHubcejová Laura 031111 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 18:33.97
13 28 Holková LilianaHolková Liliana 071220 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 19:23.66
14 34 Gazárková MáriaGazárková Mária 050926 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 14 19:23.83
15 29 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 050704 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 19:41.81
16 31 Žiaková MáriaŽiaková Mária 071208 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20 20:01.86
17 38 Kafková AmáliaKafková Amália 060914 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 20:08.89
18 33 Cvečková KristínaCvečková Kristína 050819 05 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 13 20:34.43
19 23 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 070501 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17 21:25.16
Celkom 19 pretekárov