<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Sezónni lídri

Exportovať do excelu

Dráha - Muži

Disciplína Výkon Vietor Por. Meno a priezvisko Nar. Oddiel Miesto Dátum
100 m 10.17 +0.9 1 Ján Volko 96 Naša atletika Bratislava logo Banská Bystrica 2906
200 m 20.69 +1.4 2bB Ján Volko 96 Naša atletika Bratislava logo Poznaň (POL) 2306
400 m 46 2b2 Šimon Bujna 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Kranj (SLO) 1105
800 m 1:51.27 5b3 Miroslav Borovka 98 ŠK ŠOG Nitra logo Viedeň (AUT) 2206
1500 m 3:50.21 4 Peter Kováč 91 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Ostrava (CZE) 2805
5000 m 14:39.81 1 Filip Jančík 06 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Dubnica nad Váhom 1105
10 000 m 29:40.42 1fC Peter Ďurec 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Holešov (CZE) 2704
polmaratón 1:03:53 19 Peter Ďurec 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Berlín (GER) 0704
maratón 2:22:39 10 Matúš Hujsa 91 Naša atletika Bratislava logo Praha (CZE) 0505
110 m prekážok [106,7 cm] 14.32 -2.4 1 Peter Dávid 06 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Banská Bystrica 3006
400 m prekážok [91,4 cm] 50.13 1 Patrik Dömötör 00 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Banská Bystrica 2906
3000 m prekážok [91,4 cm] 09:22.15 1 Alex Hulka 06 ŠK Jablonica logo Nové Zámky 1606
20 km chôdza 1:20:31 4 Dominik Černý 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Dudince 1603
skok do výšky 210 7 Robert Ruffíni 04 AK Slávia UK Bratislava logo Banská Bystrica 2405
skok do výšky 210 9= Lukáš Beer 89 AC Stavbár Nitra logo Košice 1906
skok o žrdi 487 1 Adam Antalec 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica logo Košice 0805
skok do diaľky 759 +1.5 4 Matúš Blšták 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Košice 2006
trojskok 16.39 +1.4 1 Tomáš Veszelka 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo St. Pölten (AUT) 1705
vrh guľou 7,26 kg 17.06 1 Adrián Baran 99 MŠK Vranov nad Topľou logo Košice 2704
hod diskom 2 kg 58.20 MS Samuel Kováč 99 AC Stavbár Nitra logo Trnava 0105
hod kladivom 7,26 kg 71.16 3 Marcel Lomnický 87 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Banská Bystrica 2405
hod oštepom 800 g 79.57 1 Jakub Kubínec 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Banská Bystrica 3006
desaťboj [M] 4040 13 Marco Basoš 03 1.Atletický klub Humenné logo Praha (CZE) 2006

Dráha - Ženy

Disciplína Výkon Vietor Por. Meno a priezvisko Nar. Oddiel Miesto Dátum
100 m 11.47 +0.7 7 Viktória Forster 02 ŠK ŠOG Nitra logo Ostrava (CZE) 2805
200 m 23.32 +0.3 1b1 Viktória Forster 02 ŠK ŠOG Nitra logo Praha (CZE) 1105
400 m 53.67 1 Gabriela Gajanová 99 Atletický klub ZTS Martin logo Banská Bystrica 3006
800 m 1:58.79 2 Gabriela Gajanová 99 Atletický klub ZTS Martin logo Rím (ITA) 1206
1500 m 4:28.67 1 Sophia Zápotočná 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom logo Banská Bystrica 2906
5000 m 17:32.41 1 Žofia Naňová 91 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Banská Bystrica 2906
10 000 m 35:24.91 1fB Katarína Pejpková 87 TJ OBAL SERVIS Košice Holešov (CZE) 2704
polmaratón 1:18:23 2 Katarína Pejpková 87 TJ OBAL SERVIS Košice Čečehov 2403
maratón 2:44:21 18 Veronika Páleniková 96 Bežecká akadémia Marcela Matanina Viedeň (AUT) 2104
100 m prekážok [83,8cm] 12.83 +0.1 3s3 Viktória Forster 02 ŠK ŠOG Nitra logo Rím (ITA) 0806
20 km chôdza 1:31:28 5 Mária Katerinka Czaková 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Dudince 1603
skok do výšky 174 1 Michaela Lenhartová 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Košice 1906
skok o žrdi 350 1 Liana Boľošová 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica logo Nové Zámky 1506
skok do diaľky 613 +0.0 2 Renáta Vodnyánszká 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda logo Budapešť (HUN) 1205
trojskok 12.50 +1.0 4 Dáša Tomková 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Zlín (CZE) 2605
vrh guľou 4 kg 15.17 3 Monika Marjová 04 MŠK Vranov nad Topľou logo Banská Bystrica 1905
hod diskom 1 kg 44.59 2 Jana Bódiková 06 ŠK ŠOG Nitra logo Banská Bystrica 0707
hod kladivom 4 kg 68.90 1 Veronika Kaňuchová 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Košice 2704
hod oštepom 600 g 48.07 1 Petra Hanuliaková 02 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Čadca 0607
sedemboj [Z] 4959 1 Rebecca Slezáková 05 Atletický klub AC Malacky logo Bratislava 0806
  1/1