<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Priebežné tabuľky

Exportovať tabuľky kategórie do excelu

Muži-100 m

Por. Výkon Vietor Por. Hala Meno a priezvisko Naroden Oddiel Miesto Dátum
1 10.23 +1.8 2b1 Ján Volko 96 Naša atletika Bratislava logo Eisenstadt (AUT) 2507
2 10.63 -0.4 1r2 Šimon Bujna 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Ostrava (CZE) 1505
3 10.67 +0.4 4b2 Filip Federič 04 Naša atletika Bratislava logo Eisenstadt (AUT) 2507
4 10.69 +1.1 2 Jakub Nemec 03 Atletický oddiel Partizánske logo Trnava 2506
5 10.73 +1.1 8 Tomáš Košík 00 Naša atletika Bratislava logo Šamorín 1006
6 10.78 +1.1 3 Samuel Beladič 02 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Trnava 2506
7 10.84 +1.1 1 Michal Bačík 05 Atletický oddiel Žilina logo Banská Bystrica 1106
8 10.86 +1.4 1 Tomáš Matuščák 01 1.Atletický klub Humenné logo Košice 2805
9 10.88 -0.6 2b1 Matej Baluch 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Banská Bystrica 0506
10 10.89 -1.4 3s2 Rastislav Jelínek 01 AK Slávia TU Košice logo Caxias do Sul (BRA) 0805
11 10.90 -0.3 1b2 Jakub Benda 00 Naša atletika Bratislava logo Banská Bystrica 0506
12 10.91 +1.1 2 Martin Varhaník 06 Slávia Trenčín o.z. logo Banská Bystrica 1106
13 10.92 +0.5 4fA Štefan Bellus 02 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Opava (CZE) 1405
14 10.96 +1.6 2r2 Miroslav Marček 95 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Třebíč (CZE) 1405
15 11.00 +1.1 6 Richard Franek 04 Atletický klub ZTS Martin logo Trnava 2506
16 11.06 +1.9 2r1 Rudolf Hudec 94 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Trnava 2506
17 11.08 +1.1 3 Timotej Filip Janáč 05 Naša atletika Bratislava logo Banská Bystrica 1106
18 11.10 +1.9 1r2 Adam Igaz 02 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Uherské Hradiště (CZ 1308
19 11.15 -0.4 1b2 Lukáš Ševčík 03 Slávia Trenčín o.z. logo Ostrava (CZE) 0506
20 11.18 +1.4 2 Lucian Jančár 00 TJ Tatran Spišská Nová Ves Košice 2805
21 11.19 +1.1 4 Filip Martin Hrubala 05 AK AŠK Slávia Trnava logo Banská Bystrica 1106
22 11.21 -0.4 2r2 Tomáš Štinčík 04 Atletický oddiel Svit logo Dubnica nad Váhom 0907
23 11.22 +1.6 4 Filip Špak 03 ŠK ŠOG Nitra logo Dubnica nad Váhom 0907
24 11.23 +0.3 3b2 Adam Hriň 02 MŠk Žiar nad Hronom logo Košice 2105
25 11.23 -0.6 7b1 Oliver Murcko 01 AK Inter-SC Bratislava logo Banská Bystrica 0506
26 11.24 +0.2 1 Tomáš Pacanovský 03 AK Steeple Poprad Košice 2805
27 11.28 +1.9 4r1 Alex Mátyás 99 AK Slávia TU Košice logo Trnava 2506
28 11.28 +0.2 3r1 Jakub Kuľka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 Dubnica nad Váhom 0907
29 11.30 +1.4 1 Samuel Michalko 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Košice 1405
30 11.32 +1.1 5r3 Matúš Gerec 94 Atletika Košice o.z. logo Kolín (CZE) 1106
31 11.34 -0.5 6b1 Roman Haraslin 03 Naša atletika Bratislava logo Košice 2105
32 11.35 +0.6 4b1 Mário Lukšo 03 Slávia Trenčín o.z. logo Bratislava 0805
33 11.35 +1.4 2r2 Adam Beloš 98 Atletický klub ZTS Martin logo Šumperk (CZE) 1405
34 11.36 +1.2 2fA Ján Daniel Németh 02 AO Akademik TU Košice logo Znojmo (CZE) 1206
35 11.38 +1.1 5 Dominik Gura 05 BŠK Banská Bystrica logo Banská Bystrica 1106
36 11.39 +1.4 4 Martin Fabián 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves logo Košice 2805
37 11.42 +0.7 2 Stanislav Krajčír 02 Atletika Košice o.z. logo Košice 2304
38 11.45 +1.1 6 Jakub Goljan 06 MAC REDOX Lučenec logo Banská Bystrica 1106
39 11.45 +1.3 3 Ján Duchoslav 03 AO Sparta Považská Bystrica logo Dubnica nad Váhom 0507
40 11.49 -0.1 1b4 Matej Pobjecký 04 AK AŠK Slávia Trnava logo Košice 2105
41 11.49 +1.1 7 Matej Záležák 07 Detský atletický klub Tlmače Banská Bystrica 1106
42 11.49 -1.0 2r4 Matej Kislan 03 1.Atletický klub Humenné logo Dubnica nad Váhom 0907
43 11.51 +0.7 1 Juraj Michalek 03 ŠK Vital Bratislava logo Bratislava 2905
44 11.53 +0.6 7b1 David Labo 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava logo Bratislava 0805
45 11.56 +1.1 8 Jindřich Láznička 06 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Banská Bystrica 1106
46 11.56 +1.3 MS Lukáš Halbavý 99 ŠK ŠOG Nitra logo Dubnica nad Váhom 0507
47 11.56 +0.0 1b1 Ladislav Noskovič 80 AC Stavbár Nitra logo Nitra 1607
48 11.58 +1.2 1fB Marek Valo 03 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Frýdek-Místek (CZE) 2805
49 11.59 -0.5 1fA Patrik Graban 05 AO Akademik TU Košice logo Košice 0105
50 11.63 -0.2 2b3 Oliver Poloha 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica logo Košice 2105
51 11.64 +0.3 1 Kristián Pučko 05 AO Akademik TU Košice logo Košice 2805
52 11.65 -0.1 2b4 Marián Rerko 96 AŠK Slávia Spišská Nová Ves logo Košice 2105
53 11.65 -0.2 3b3 Ladislav Lubelec 03 ŠK ŠOG Nitra logo Košice 2105
54 11.67 +2.0 1r5 Timotej Karol 03 AK AŠK Slávia Trnava logo Trnava 2904
55 11.67 -0.9 1b4 Róbert Pecko 06 AK AŠK Slávia Trnava logo Banská Bystrica 0506
56 11.68 -0.9 2b4 Martin Ostrovský 03 ŠK ŠOG Nitra logo Banská Bystrica 0506
57 11.69 -0.4 3 Dominik Labuda 03 AC Stavbár Nitra logo Nitra 2304
58 11.71 -0.2 4b3 Matúš Pekarčík 00 AK Slávia TU Košice logo Košice 2105
59 11.72 +0.5 1b1 Nicolas Haramia 04 Atletický klub AC Malacky logo Bratislava 1805
60 11.73 +1.4 1r2 András Takács 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B logo Košice 1405
61 11.73 +1.9 6r1 Michal Nehyba 04 Atletický klub AC Malacky logo Trnava 2506
62 11.76 -0.7 3 Jakub Seko 03 AC Stavbár Nitra logo Banská Bystrica 0805
63 11.77 -0.9 4b4 Matúš Mikolaj 03 ŠK Juventa Žilina logo Banská Bystrica 0506
64 11.81 -0.4 2r1 Ondrej Vrabeľ 06 1.Atletický klub Humenné logo Košice 0105
65 11.81 -0.9 5b4 Adam Ilgo 05 Atletika Bratislava logo Banská Bystrica 0506
66 11.83 +1.3 2 Juraj Haják 04 AK Slávia TU Košice logo Košice 2304
67 11.83 +0.7 1b2 Marco Jarábek 03 Slávia Trenčín o.z. logo Bratislava 0805
68 11.83 +1.9 7r1 Nicolas Špacír 05 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Trnava 2506
69 11.87 +0.0 3r1 Matej Jakuš 05 BŠK Banská Bystrica logo Nitra 2905
70 11.88 +2.0 1b2 Martin Hletko 04 Slávia Trenčín o.z. logo Trnava 2805
71 11.88 +0.0 MSr1 Sebastián Staš 04 Atletický klub ZTS Martin logo Nitra 2905
72 11.92 +0.6 8b1 Lucas Špacír 03 AO TJ Slávia STU Bratislava logo Bratislava 0805
73 11.93 -0.8 1b5 Daniel Šebík 03 ŠK ŠOG Nitra logo Banská Bystrica 0506
74 11.93 -0.9 6b4 Andrej Adamovič 86 Atletika Bratislava logo Banská Bystrica 0506
75 11.96 +1.2 2fA Martin Chovanec 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš Dubnica nad Váhom 0507
76 11.99 +0.7 3b2 Ivan Sedlák 04 Atletický klub AC Malacky logo Bratislava 0805
77 11.99 +0.8 3r3 Adam Gašpar 06 Atletický klub AC Malacky logo Banská Bystrica 1106
78 11.99 +1.5 3r2 Regő Dániel 05 Atletický club Nové Zámky logo Banská Bystrica 1106
79 12.01 +1.0 3fA Patrik Kmeť 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica logo Nitra 2304
80 12.03 -0.4 5 Boris Hojdík 04 AO Sparta Považská Bystrica logo Nitra 2304
81 12.03 +1.5 4r2 Denis Procházka 07 AK Inter-SC Bratislava logo Banská Bystrica 1106
82 12.04 +0.4 1b4 Bruno Gaj 06 ŠK ŠOG Nitra logo Skalica 1505
83 12.05 -0.2 1b3 Bence Tóth 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda logo Skalica 1505
84 12.05 +0.8 5r3 Marián Balogh 05 Atletický club Nové Zámky logo Banská Bystrica 1106
85 12.08 -0.2 2b3 Oliver Svorad 08 Atletický club Nové Zámky logo Skalica 1505
86 12.08 +1.5 5r2 Filip Sauer 07 AK Slávia TU Košice logo Banská Bystrica 1106
87 12.12 +0.2 5 Imrich Lukčo 04 AO Akademik TU Košice logo Košice 2805
88 12.13 +0.8 6r3 Richard Michlík 06 Atletický oddiel Žilina logo Banská Bystrica 1106
89 12.13 +1.8 5 Ákos Nagy 06 Atletický club Nové Zámky logo Pápa (HUN) 0207
90 12.15 +1.6 3b1 Samuel Čížek 05 Atletika Košice o.z. logo Košice 2304
91 12.18 +0.5 4b1 Matúš Nehyba 06 Atletický klub AC Malacky logo Bratislava 1805
92 12.19 -0.7 6 Adam Lopúch 03 AC Stavbár Nitra logo Banská Bystrica 0805
93 12.19 -1.9 3b1 Tomáš Mišura 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava logo Bratislava 2905
94 12.19 +0.0 3 Jakub Gross 05 Atletický klub ZTS Martin logo Nitra 2905
95 12.19 -0.8 4b5 Michal Bartoníček 03 ŠK ŠOG Nitra logo Banská Bystrica 0506
96 12.21 +1.2 3fA Filip Zelený 05 AC Stavbár Nitra logo Dubnica nad Váhom 0507
97 12.23 +2.0 2b2 Jakub Polhorský 04 Slávia Trenčín o.z. logo Trnava 2805
98 12.25 +2.0 3b2 Štefan Šutý 04 Slávia Trenčín o.z. logo Trnava 2805
99 12.30 +1.0 1fB Samuel Krajčír 07 AO Akademik TU Košice logo Košice 1405
100 12.31 +1.2 2b2 Juraj Prusák 04 Atletický klub Šurany Skalica 1505