<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Halové majstrovstvá SR mužov a žien, Bratislava, 16. 2. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.29
M 60 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.07
M 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.30
M 60 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 07.14
M 60 m Bencz Vladimír 98 AK Slávia UK Bratislava 07.53
M 60 m Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 07.10
M 60 m Bendžela Denis 98 ŠK Vital Bratislava 07.12
M 60 m Blahuta Ján 95 MAC REDOX Lučenec 07.16
M 60 m Bolcár Andrej 98 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 07.53
M 60 m Bóna Patrik 99 ŠK ŠOG Nitra
M 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.62
M 60 m Bujna Šimon 95 AK Slávia UK Bratislava 06.68
M 60 m Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.34
M 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.38
M 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.32
M 60 m Federič Filip 04 Naša atletika 07.35 07.30
M 60 m Fendek Jakub 91 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.90
M 60 m Gonaus Eduard 70 Union St. Pölten 07.66
M 60 m Hanic Mário 99 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.13
M 60 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.29
M 60 m Hýbela Michal 84 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.62
M 60 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.46
M 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.57
M 60 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.38
M 60 m Janko Ivan 77 RTVS (A) 07.70
M 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.09
M 60 m Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.67
M 60 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 06.93
M 60 m Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 60 m Lačok Ján 54 SBK Novinárska BA
M 60 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 07.84
M 60 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.95
M 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.84
M 60 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 07.26
M 60 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 08.04
M 60 m Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.13
M 60 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 07.08
M 60 m Rumanovič Martin 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.93
M 60 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 07.55
M 60 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.02
M 60 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.34
M 60 m Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.42
M 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.41
M 60 m Štrba Miroslav 91 Atletika Bratislava 07.91
M 60 m Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 06.83
M 60 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 07.22
M 60 m Volko Ján 96 Naša atletika 06.58 06.57
M 200 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.66
M 200 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.24
M 200 m Bencz Vladimír 98 AK Slávia UK Bratislava
M 200 m Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 22.18
M 200 m Blahuta Ján 95 MAC REDOX Lučenec 24.03
M 200 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.60
M 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 24.27
M 200 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 29.59
M 200 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 22.01
M 200 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.71
M 200 m Gonaus Eduard 70 Union St. Pölten 24.25
M 200 m Gonaus Eduard 70 Union St. Pölten 24.25
M 200 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.43
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 24.93
M 200 m Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 22.92
M 200 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 21.12
M 200 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23.34
M 200 m Lačok Ján 54 SBK Novinárska BA
M 200 m Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.66
M 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 23.06
M 200 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava
M 200 m Mudrík Martin 97 Atletický klub ZZO Čadca 26.67
M 200 m Náhlik Filip 02 AK Slávia UK Bratislava 25.98
M 200 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.78
M 200 m Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.66
M 200 m Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 200 m Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.45
M 200 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.07
M 200 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.09
M 200 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 23.54
M 200 m Vitáloš Roland 00 AK Slávia UK Bratislava 22.44
M 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 24.72
M 400 m Bartoš Filip 99 Bežecký klub Lysá pod Makytou 53.30
M 400 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 50.99
M 400 m Danáč Denis 93 AC Stavbár Nitra 47.70
M 400 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 48.89
M 400 m Ďubašák Ján 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.13
M 400 m Filo Jakub 00 AK Inter-SC Bratislava 50.0
M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.20
M 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 56.47
M 400 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.49
M 400 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 52.30
M 400 m Lapšanský Martin 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.66
M 400 m Lučanský Peter 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.56
M 400 m Lukáč Martin 01 AK Inter-SC Bratislava 54.55
M 400 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 50.50
M 400 m Melo Pavol 99 Atletický oddiel Žilina 52.41
M 400 m Mrva Stanislav 95 ŠK ŠOG Nitra 51.66
M 400 m Ondrovič Peter 84 AK Inter-SC Bratislava
M 400 m Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 51.56
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.58
M 400 m Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava 59.92
M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:55.41
M 800 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:02.20
M 800 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 2:11.94
M 800 m Drugda Patrik 97 ŠPORTKLUB Dobrá Niva 1:55.70
M 800 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 1:55.35
M 800 m Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 2:11.53
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.90
M 800 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 2:09.65
M 800 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:08.76
M 800 m Kubej Tomáš 92 Atletický club Nové Zámky 2:04.90
M 800 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.93
M 800 m Lendvorský Leonard 92 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 1:52.41
M 800 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 2:00.85
M 800 m Melo Pavol 99 Atletický oddiel Žilina 2:03.90
M 800 m Mikula Michal 95 Atletický klub ZZO Čadca 2:08.26
M 800 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 2:00.79
M 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:31.21
M 800 m Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra 1:58.85
M 800 m Trosko Tomáš 86 AK Veterán Bratislava 2:14.80
M 800 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:02.62
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠŠK-Junior Prešov 2:13.32 2:13.32
M 800 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 1:56.36
M 800 m Vyšinský Tomáš 00 Atletický oddiel Žilina 2:21.02
M 1500 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:07.11
M 1500 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 4:02.88
M 1500 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 4:11.64
M 1500 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 4:06.60
M 1500 m Fritzman František 00 AK Inter-SC Bratislava 5:02.50
M 1500 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 4:25.34
M 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:23.46
M 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:35.38
M 1500 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 4:24.91
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:53.75
M 1500 m Kubej Tomáš 92 Atletický club Nové Zámky 4:12.46
M 1500 m Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 1500 m Lendvorský Leonard 92 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 4:00.74
M 1500 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 4:01.11
M 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:07.73
M 1500 m Simak Gergo (HUN) 80 PEGAZUS AC 4:45.19
M 1500 m Šmida Róbert 99 AK Slávia UK Bratislava
M 1500 m Urban Oliver 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:10.58
M 1500 m Zsoldos Imre 51 Kecskemét FSDE 5:50.00
M 3000 m Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra 08:48.84
M 3000 m Bubeník Jozef 87 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 08:41.35
M 3000 m Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice
M 3000 m Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava 09:06.56
M 3000 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 09:52.59
M 3000 m Hladík Marek 90 Bratislavský maratón 08:52.07
M 3000 m Chlupka Andrej 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:44.34
M 3000 m Kašša Ladislav 98 KĽŠ KRYHA Bratislava 09:01.42
M 3000 m Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:09.50
M 3000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:13.94
M 3000 m Kováč Michal 91 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 08:58.91
M 3000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:42.38
M 3000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09:32.90
M 3000 m Lopúch Slavomír 98 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra 08:45.92
M 3000 m Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava 10:21.61
M 3000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava
M 3000 m Schieber Matej 96 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09:38.77
M 3000 m Sopko Ján 96 Atletický klub Krupina
M 3000 m Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice
M 3000 m Šmotlák Martin 76 AK Veterán Bratislava 09:59.52
M 3000 m Urban Jozef 86 TJ OBAL SERVIS Košice 09:01.44
M 3000 m Ursíny Peter 99 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M 3000 m Vajs Roman 89 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 3000 m Vitek Jakub 93 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M 3000 m Wahlandt Šimon 92 BK hraj na tie nohy Bratislava 09:01.77
M 3000 m Zsoldos Imre 51 Kecskemét FSDE 12:28.00
M 60 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.51
M 60 m pr. 106,7 Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 08.44
M 60 m pr. 106,7 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 08.56
M 60 m pr. 106,7 Drozda Marco Adrien 94 AK Slávia UK Bratislava 08.25
M 60 m pr. 106,7 Halmo Marek 94 ŠK ŠOG Nitra 09.10
M 60 m pr. 106,7 Varga Maroš 99 ŠK ŠOG Nitra 09.06
M 4 x 200 m kluby Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 200 m kluby Bóna Patrik 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 200 m kluby Bujna Ľubomír 02 Naša atletika
M 4 x 200 m kluby Buvala Jozef 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
M 4 x 200 m kluby Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika
M 4 x 200 m kluby Fendek Jakub 91 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Haraslin Roman 03 Naša atletika
M 4 x 200 m kluby Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 200 m kluby Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 200 m kluby Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice
M 4 x 200 m kluby Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 200 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 200 m kluby Marček Miroslav 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 200 m kluby Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra
M 4 x 200 m kluby Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
M 4 x 200 m kluby Sloboda Samuel 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Slotta Andrej 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 4 x 200 m kluby Volko Ján 96 Naša atletika
M 4 x 400 m kluby Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Jančár Lucian 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Lučanský Peter 96 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 4 x 400 m kluby Revaj Erik 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 4 x 400 m kluby Schneidgen Patrik 94 AC Stavbár Nitra
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 226
M výška Bubeník Matúš 89 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 230
M výška Sýkora Martin 97 MAC REDOX Lučenec 200
M výška Šoka Šimon 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 197
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 193
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 214
M žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 350
M žrď Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 450
M žrď Ďuriško Martin 00 AC Stavbár Nitra 430
M žrď Krajňák Tomáš 89 Akademik TU Košice 475 510
M žrď Kremser Adam 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420
M žrď Kremser Aleš 72 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 400
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 320
M žrď Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 380
M žrď Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice 435
M diaľka Benda Jakub 00 AC Stavbár Nitra 710
M diaľka Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 434
M diaľka Federič Filip 04 Naša atletika 06.26 626
M diaľka Hajník Ľubomír 98 MŠK Vranov nad Topľou 631
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 703
M diaľka Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 615
M diaľka Krajčír Stanislav 02 Akademik TU Košice 632
M diaľka Kubinec Jakub 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 722
M diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 688
M diaľka Révész Ferenc 94 AK Slávia UK Bratislava 644
M diaľka Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 631
M diaľka Straška Lukáš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 682
M diaľka Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 724
M trojskok Jursa Michal 86 Atletika Bratislava 12.96
M trojskok Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 14.08
M trojskok Richtárech Martin 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.28
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 15.48
M trojskok Veszelka Tomáš 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.62
M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 16.84
M guľa 7,26 kg Blahuta Ján 95 MAC REDOX Lučenec 11.07
M guľa 7,26 kg Broš Nikolas 96 ŠK ŠOG Nitra 16.13
M guľa 7,26 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra
M guľa 7,26 kg Kliment Henrich 76 MAC REDOX Lučenec
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.21
M guľa 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 10.53
M guľa 7,26 kg Olej Matúš 91 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 18.58 18.58
M guľa 7,26 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín
M guľa 7,26 kg Vida Roman 69 AK Slávia UK Bratislava 12.52
Ž 60 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.32
Ž 60 m Baňovičová Monika 95 AK Slávia UK Bratislava 07.82
Ž 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.24
Ž 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika 08.21 08.00
Ž 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Ž 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.76
Ž 60 m Gorelová Diana 00 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 08.15
Ž 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Ž 60 m Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.40
Ž 60 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.25
Ž 60 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.81
Ž 60 m Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.01
Ž 60 m Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava
Ž 60 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 08.26
Ž 60 m Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.11
Ž 60 m Nagyová Martina 99 Akademik TU Košice 07.84
Ž 60 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Ž 60 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.55
Ž 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 07.90
Ž 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika 07.86 07.86
Ž 60 m Šimeková Natália 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.43
Ž 60 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.86
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.50
Ž 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.70
Ž 200 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 27.45
Ž 200 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.31
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Ž 200 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 26.31
Ž 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Ž 200 m Kišková Katarína 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.96 24.96
Ž 200 m Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26.59
Ž 200 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Ž 200 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.80
Ž 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 26.14
Ž 200 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 26.70
Ž 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 28.79
Ž 200 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.36
Ž 200 m Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava 27.39
Ž 200 m Močáryová Petra 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.34
Ž 200 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.01
Ž 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 27.58
Ž 200 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika 25.84 25.84
Ž 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 28.12
Ž 200 m Šmigová Katarína 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.51
Ž 200 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.86
Ž 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.66
Ž 200 m Urbanová Andrea 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25.56
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.55
Ž 400 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.73
Ž 400 m Faturová Gabriela 99 Slávia šport. gymnázium Trenčín 65.21
Ž 400 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Ž 400 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 58.97
Ž 400 m Lackovičová Simona 00 ŠK ŠOG Nitra 62.17
Ž 400 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 54.46
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 57.00
Ž 400 m Mašláňová Eliška 95 AK Slávia UK Bratislava 61.52
Ž 400 m Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.41
Ž 400 m Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 64.33
Ž 400 m Štuková Alexandra 90 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 55.23
Ž 400 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 65.65
Ž 400 m Urbanová Andrea 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55.30
Ž 400 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 57.85
Ž 800 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 2:49.45
Ž 800 m Ištvánová Katarína 01 ŠK ŠOG Nitra 2:31.28
Ž 800 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 2:24.6
Ž 800 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 2:17.62
Ž 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:36.55
Ž 800 m Máčalová Terézia 97 AK AŠK Slávia Trnava 2:28.65
Ž 800 m Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:22.44
Ž 800 m Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:23.21
Ž 800 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 2:45.92
Ž 800 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:14.48
Ž 800 m Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra 2:43.85
Ž 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:19.35
Ž 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:29.68
Ž 800 m Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice 2:38.46
Ž 800 m Štuková Alexandra 90 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 2:05.47
Ž 800 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 2:18.32
Ž 800 m Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:36.98
Ž 800 m Timková Kristína 99 Atletický oddiel Žilina 2:49.33
Ž 1500 m Beľová Katarína 84 Atletický klub ZTS Martin 4:33.15
Ž 1500 m Grolmusová Bibiana 99 Atletický club Nové Zámky 5:23.62
Ž 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 5:07.38
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 4:38.11
Ž 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:06.93
Ž 1500 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:00.69
Ž 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:41.56
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:45.05
Ž 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:04.04
Ž 3000 m Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava 11:44.30
Ž 3000 m Beľová Katarína 84 Atletický klub ZTS Martin 10:01.22
Ž 3000 m Debnáriková Sofia 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:32.66
Ž 3000 m Dušková Elena 01 AK Inter-SC Bratislava 10:01.24
Ž 3000 m Grolmusová Bibiana 99 Atletický club Nové Zámky 11:49.34
Ž 3000 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:31.34
Ž 3000 m Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Ž 3000 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 10:35.06
Ž 3000 m Miklóšová Ivona 96 Bratislavský maratón
Ž 3000 m Mydlíková Katarína 97 ŠK ŠOG Nitra 11:34.28
Ž 3000 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca
Ž 3000 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 3000 m Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín 10:31.86
Ž 3000 m Vorková Daniela 99 Atletický klub ZZO Čadca 13:46.65
Ž 3000 m Záškvarová Ivana 95 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Ž 60 m pr. 83,8 Baňovičová Monika 95 AK Slávia UK Bratislava 08.52
Ž 60 m pr. 83,8 Buckulčíková Mária 00 Atletický klub ZTS Martin 09.51
Ž 60 m pr. 83,8 Lajčáková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.26
Ž 60 m pr. 83,8 Lukáčová Simona 99 ŠK ŠOG Nitra 09.47
Ž 60 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.71
Ž 60 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra
Ž 60 m pr. 83,8 Remišová Martina 01 Atletický oddiel Žilina 10.57
Ž 60 m pr. 83,8 Šedová Zuzana 01 ŠK ŠOG Nitra 09.78
Ž 60 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 08.84
Ž 60 m pr. 83,8 Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.48
Ž 4 x 200 m kluby Bačová Michaela 04 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 200 m kluby Dolníková Nina 05 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 200 m kluby Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 200 m kluby Gallová Karolína 05 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Ž 4 x 200 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Ž 4 x 200 m kluby Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 200 m kluby Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 200 m kluby Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 200 m kluby Malatinská Dominika 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 200 m kluby Mikuličková Ina 05 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Mnichova Ema 05 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Putalová Iveta 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 200 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 200 m kluby Strýčková Viktória 01 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Špakovská Soňa 02 AK Slávia TU Košice
Ž 4 x 200 m kluby Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Ž 4 x 200 m kluby Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 200 m kluby Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž 4 x 200 m kluby Trgová Viktória 06 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Trnková Viktória 00 Atletický klub Bojničky
Ž 4 x 200 m kluby Vanovčanová Klára 04 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika
Ž 4 x 200 m kluby Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Ž 4 x 400 m kluby Kubaščíková Alžbeta 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Ž 4 x 400 m kluby Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Ž 4 x 400 m kluby Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Šprláková Veronika 00 Atletický klub ZZO Čadca
Ž 4 x 400 m kluby Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra
Ž 4 x 400 m kluby Takáčová Karolína 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 4 x 400 m kluby Urbanová Andrea 89 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 4 x 400 m kluby Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž výška Bírová Nina 00 ŠK ŠOG Nitra 160
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 177
Ž výška Butkovská Simona 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 169
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 182
Ž výška Ďuricová Katarína 00 AO Športové gymnázium Košice 162
Ž výška Fonferová Laura 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 164
Ž výška Kažimirová Miroslava 88 AK Slávia UK Bratislava 174
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Ž žrď Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 300
Ž žrď Nevařilová Sarah 98 AK Spartak Dubnica nad Váhom 316
Ž žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 345
Ž žrď Režná Petra 90 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
Ž diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika 05.12 512
Ž diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 524
Ž diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika 05.00 506
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 552
Ž diaľka Kamenská Zuzana 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 518
Ž diaľka Kováčová Carolina 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 542
Ž diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 483
Ž diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 553
Ž diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 506
Ž diaľka Vadlejch Lucia 88 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 636
Ž diaľka Vanovčanová Klára 04 Naša atletika 04.82 482
Ž diaľka Velďáková Jana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 643
Ž diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika 05.16 534
Ž diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 519
Ž trojskok Kaliašová Silvia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.80
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.22
Ž trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 10.49
Ž trojskok Velďáková Dana 81 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.77
Ž guľa 4 kg Čaklošová Karolína 91 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.09
Ž guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.08
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.24 14.24
Ž guľa 4 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.37