<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo družstiev ZsAZ dorastu, juniorov, dospelých a ml. žiactva, Trnava, 21. 4. 2024

Kategórie Disciplína ŠČ Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Baran Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 13.10
M 100 m Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 12.31
M 100 m Varga Tomáš 76 Atletický club Nové Zámky
M 100 m Zavacký Adam 88 Atletický club Nové Zámky 10.21
M 200 m Pačes Viktor 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.06 24.85
M 200 m Varga Tomáš 76 Atletický club Nové Zámky 32.22 32.22
M 200 m Zavacký Adam 88 Atletický club Nové Zámky 21.44
M 400 m Baran Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 52.50 52.50
M 400 m Niko Jozef 70 AK Slávia Trenčín o.z. 55.61 53.01
M 400 m Varga Tomáš 76 Atletický club Nové Zámky 69.51 69.51
M 400 m Vozárik Michael 96 AC Stavbár Nitra
M 1500 m Biely Pavol 72 AC Stavbár Nitra 4:36.86 4:36.86
M 1500 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 4:26.93 4:14.80
M 110 m pr. 106,7 Kročka Marek 03 Atletika Inter Bratislava 15.49
M 2000 m pr. 83,8 Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 5:48.46 5:48.46
M výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 170 190
M diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 595
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 54.30 55.00
M oštep 800 g Hletko Martin 04 AK Slávia Trenčín o.z. 40.80 40.80
M oštep 800 g Raček Alexander 01 AK Slávia Trenčín o.z.
J 100 m Balogh Marián 05 ŠK ŠOG Nitra 12.05
J 100 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 11.67 11.67
J 100 m Varhaník Martin 06 AK Slávia Trenčín o.z. 10.92 10.91
J 200 m Bortnyk Vladyslav 06 ŠK ŠOG Nitra 25.93 25.93
J 400 m Balogh Marián 05 ŠK ŠOG Nitra 58.69 56.12
J 400 m Bortnyk Vladyslav 06 ŠK ŠOG Nitra 54.46 54.46
J 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.94 53.52
J 400 m Hulka Alex 06 ŠK Jablonica
J 400 m Spillere Gianluca 05 ŠK ŠOG Nitra 66.68 64.99
J 400 m Varhaník Martin 06 AK Slávia Trenčín o.z. 53.73 52.25
J 800 m Spillere Gianluca 05 ŠK ŠOG Nitra 2:18.10 2:18.10
J 1500 m Hulka Alex 06 ŠK Jablonica 4:07.62 4:07.62
J 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:33.52 4:33.52
J 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 09:59.84 09:59.84
J guľa 6 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 10.11 11.81
J disk 1,75 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky
J disk 1,75 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 42.28 42.28
Dci 100 m (1/4) Bartoš Šimon 08 ŠK Jablonica
Dci 100 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 13.74 13.74
Dci 100 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m (1/4) Bougdar Omar 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 100 m (2/1) Červeňan Alexej 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 100 m Fabián Ondrej 09 Atletika Inter Bratislava
Dci 100 m Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 13.64 13.64
Dci 100 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 14.06 14.06
Dci 100 m Hlbocký Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Jókay Marcel 08 Atletika Inter Bratislava 13.15 13.15
Dci 100 m Kobetič Daniel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Kristin Alex 08 ŠK Run For Fun Bratislava 12.21 12.21
Dci 100 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 12.09 12.09
Dci 100 m (1/4) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Dci 100 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 12.62 12.62
Dci 100 m Patay Mario 10 Atletický klub Bojničky
Dci 100 m Pavlík Matúš 10 Atletický klub Senica
Dci 100 m Raulič Simon 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m (1/2) Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 12.60 12.08
Dci 100 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Šimek Daniel 08 Atletika Inter Bratislava 12.46 12.46
Dci 100 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Dci 100 m Šudy Samuel 09 Atletika ŠK Skalica
Dci 100 m (1/4) Turek Jozef 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 100 m Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica
Dci 200 m Bédi Filip 08 Atletický club Nové Zámky 26.97 26.97
Dci 200 m (1/4) Bougdar Omar 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 200 m (2/1) Červeňan Alexej 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 200 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 25.24 25.24
Dci 200 m Dzian Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 23.98 23.98
Dci 200 m Fabián Ondrej 09 Atletika Inter Bratislava
Dci 200 m Hlbocký Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Jókay Marcel 08 Atletika Inter Bratislava 27.60 27.60
Dci 200 m Koberčík Adam 08 Atletika Inter Bratislava 27.50 27.50
Dci 200 m Korbela Adrián 08 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Patay Mario 10 Atletický klub Bojničky
Dci 200 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 24.28 24.28
Dci 200 m Raulič Simon 07 Atletický club Nové Zámky 28.82 28.82
Dci 200 m (1/2) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 25.57 25.57
Dci 200 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 26.99 26.99
Dci 200 m Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Šimek Daniel 08 Atletika Inter Bratislava 25.43 25.43
Dci 200 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Dci 200 m Tkačivský Alex 08 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Bédi Filip 08 Atletický club Nové Zámky 61.38 61.38
Dci 400 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 66.86 66.86
Dci 400 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 57.04 57.04
Dci 400 m (1/2) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 51.42 51.42
Dci 400 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 55.05 55.05
Dci 400 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 62.28 62.28
Dci 800 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.83 2:13.83
Dci 800 m (1/2) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 1:56.48 1:56.48
Dci 800 m Dobiaš Nikolaj 08 ŠK ŠOG Nitra 2:31.14 2:29.16
Dci 800 m Massalkhi Adam 08 TJ Družba Piešťany 2:10.61 2:10.61
Dci 800 m Patay Mario 10 Atletický klub Bojničky 2:32.19 2:32.19
Dci 1500 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 4:55.32
Dci 1500 m Kubíček Filip 09 ŠK Jablonica 4:44.36 4:44.36
Dci 1500 m (1/4) Turek Jozef 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 3000 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 11:22.88 11:22.88
Dci 3000 m Varga Florián 10 Atletický club Nové Zámky 12:51.99
Dci 300 m pr. 83,8 Abramov Michael (C) 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 300 m pr. 83,8 (1/4) Bougdar Omar 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 300 m pr. 83,8 (2/1) Červeňan Alexej 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 300 m pr. 83,8 Dzian Matej 07 ŠK ŠOG Nitra 42.36 42.36
Dci 300 m pr. 83,8 Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Dci 300 m pr. 83,8 Tkačivský Alex 08 ŠK ŠOG Nitra
Dci 300 m pr. 83,8 (1/4) Turek Jozef 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dci 2000 m pr. 83,8 Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava 07:38.48 07:38.48
Dci 2000 m pr. 83,8 Korbela Adrián 08 ŠK ŠOG Nitra 07:19.51 07:19.51
Dci chôdza 3000 m Stach Tomáš 09 Atletický klub Bojničky 18:48.78 18:48.78
Dci výška Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 158 158
Dci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 182 182
Dci žrď Abramov Michael (C) 09 AK AŠK Slávia Trnava 265 265
Dci žrď Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 220 220
Dci žrď Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 230 260
Dci diaľka Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 425 425
Dci diaľka Buzaši Marek 10 Atletický klub Bojničky 494 494
Dci diaľka Gajdoš Michal 09 Atletický klub Šurany 528 528
Dci diaľka Kobetič Daniel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dci diaľka Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 612 612
Dci diaľka (1/2) Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 596 596
Dci diaľka Šudy Samuel 09 Atletika ŠK Skalica 454 454
Dci trojskok Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 10.50 10.50
Dci trojskok Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Dci guľa 5 kg (1/3) Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 12.48 12.48
Dci guľa 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.43 11.43
Dci guľa 5 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky
Dci guľa 5 kg (1/4) Tóth Attila 07 Atletický club Nové Zámky 12.62 12.62
Dci disk 1,5 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 29.51 29.51
Dci disk 1,5 kg Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Dci disk 1,5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 36.25 36.25
Dci disk 1,5 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky
Dci disk 1,5 kg (1/4) Tóth Attila 07 Atletický club Nové Zámky 36.25 36.25
Dci kladivo 5 kg (1/3) Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 50.68 50.68
Dci kladivo 5 kg Horváth Samuel 10 Atletický klub Bojničky
Dci kladivo 5 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 32.17 32.17
Dci kladivo 5 kg Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 23.07 23.07
Dci kladivo 5 kg Šrámek Tadeáš 08 Atletický klub Bojničky
Dci kladivo 5 kg Tóth Attila 07 Atletický club Nové Zámky 41.09 41.09
Dci oštep 700 g Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 700 g Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Dci oštep 700 g (1/2) Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 47.89 47.89
Dci oštep 700 g Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Bédi Filip 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Čičko Patrik 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Hlbocký Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Petrovics Sebastián 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) Raulič Simon 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) Šafranko Matyás 10 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Šudy Samuel 09 Atletika ŠK Skalica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Voleček Patrik 10 Atletika ŠK Skalica
Mžci 60 m Angyi Leonard 13 Atletický klub Bojničky
Mžci 60 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.14 09.14
Mžci 60 m Bizoň Timotej 12 ŠK ŠOG Nitra 09.88 09.88
Mžci 60 m Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava 09.24 09.24
Mžci 60 m Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava 08.67 08.67
Mžci 60 m Czére Tomáš 11 TJ Olympia Galanta 10.25 10.25
Mžci 60 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.92 09.92
Mžci 60 m Deák Marco 11 TJ Olympia Galanta 10.55 10.55
Mžci 60 m Drengubiak Daniel 12 AK Slávia Trenčín o.z. 08.13 08.13
Mžci 60 m Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.28 09.28
Mžci 60 m Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra 10.06 10.06
Mžci 60 m Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky 09.05 09.05
Mžci 60 m Fančovič Michael 14 AK AŠK Slávia Trnava 10.33
Mžci 60 m Flóriš Martin 12 ŠK ŠOG Nitra 11.28 11.28
Mžci 60 m Gajarský Marián 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.66 09.66
Mžci 60 m Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra 09.03 09.03
Mžci 60 m Grell Oliver 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra 08.23 08.23
Mžci 60 m Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.23 10.23
Mžci 60 m (1/3) Hlbočan Emil 15 Atletický oddiel Partizánske 10.36 10.36
Mžci 60 m (1/3) Hlbočan Miroslav 11 Atletický oddiel Partizánske 10.34 10.34
Mžci 60 m Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 10.30 10.30
Mžci 60 m Kaplan Bruno 12 ŠK ŠOG Nitra 10.39 10.39
Mžci 60 m Komžík Marko 12 ŠK ŠOG Nitra 09.46 09.46
Mžci 60 m Koppan David 12 ŠK ŠOG Nitra 09.59 09.59
Mžci 60 m Kovács Kristián 11 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 09.70 09.70
Mžci 60 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 09.14 09.14
Mžci 60 m Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 09.97
Mžci 60 m Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany 08.89 08.89
Mžci 60 m Lenárt Alex 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 08.75 08.71
Mžci 60 m Mikulášik Denis 12 ŠK ŠOG Nitra 12.54 12.54
Mžci 60 m Mikuš Daniel 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.42 10.42
Mžci 60 m Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce 09.73 09.73
Mžci 60 m Novák Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Ostríž Filip 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.41 12.41
Mžci 60 m Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta 09.91 09.91
Mžci 60 m Plšek Michal 14 AK Slávia Trenčín o.z. 08.99 08.99
Mžci 60 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.01 10.01
Mžci 60 m Popluhár Mathias 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.42 10.20
Mžci 60 m Porubský Michal 12 ŠK ŠOG Nitra 11.06 11.06
Mžci 60 m Rátz Rudolf 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Sekereš Pavol 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Soročin Viliam 14 Atletický club Nové Zámky 10.30 10.30
Mžci 60 m Strasser Ladislav 13 Atletický club Nové Zámky 10.51 10.51
Mžci 60 m (1/4) Svorad Tobias 11 Atletický club Nové Zámky 08.53 08.53
Mžci 60 m Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra 10.11 10.11
Mžci 60 m Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 09.03 09.03
Mžci 60 m Šoltýs Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 10.37 10.37
Mžci 60 m Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 11.35 11.16
Mžci 60 m Šuta Gregor 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 09.90 09.90
Mžci 60 m Valášek Vratislav 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.06 10.06
Mžci 60 m Velčický Nikolaj 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Viktorín Martin 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.95 09.95
Mžci 60 m Vladár Kristián 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.31 09.31
Mžci 150 m Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany 26.66 26.66
Mžci 150 m Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 27.63
Mžci 150 m Brezovský Lukáš 11 ŠK ŠOG Nitra 22.55 22.55
Mžci 150 m Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava 25.04 25.04
Mžci 150 m Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava 21.00 21.00
Mžci 150 m Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra 20.37 20.37
Mžci 150 m Czére Tomáš 11 TJ Olympia Galanta 27.98 27.98
Mžci 150 m Čahoj Gabriel 11 AK Slávia Trenčín o.z. 22.80 22.80
Mžci 150 m Deák Marco 11 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany 24.04 24.04
Mžci 150 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 21.18 21.18
Mžci 150 m Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 23.43 23.43
Mžci 150 m Móča Matej 13 Atletický klub Šurany 27.25
Mžci 150 m Noščák Maximilián 12 Funny athletics Piešťany 28.08 28.08
Mžci 150 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 23.93 23.93
Mžci 150 m Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 23.81 23.81
Mžci 150 m Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany 21.20 21.20
Mžci 150 m Viktorín Martin 12 AK AŠK Slávia Trnava 25.29 25.29
Mžci 600 m Angyi Leonard 13 Atletický klub Bojničky
Mžci 600 m Bartaloš David 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 600 m Berlanský Samuel 12 AO TJ Spartak Myjava 1:48.71 1:48.71
Mžci 600 m Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 2:19.98
Mžci 600 m Bohunický Boris 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Cseri Šimon 11 ŠK ŠOG Nitra 1:45.89 1:45.89
Mžci 600 m Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica 2:10.93 2:10.93
Mžci 600 m Duška Daren 11 ŠK ŠOG Nitra 2:09.45 2:09.45
Mžci 600 m Fančovič Michael 14 AK AŠK Slávia Trnava 2:40.03
Mžci 600 m Flóriš Martin 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Gába Karol 14 AO TJ Spartak Myjava 2:11.61 2:11.61
Mžci 600 m Gaži Jakub Gabriel 15 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Glenda Max 11 ŠK ŠOG Nitra 2:07.11 2:07.11
Mžci 600 m Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany 1:58.94 1:58.94
Mžci 600 m (1/3) Hlbočan Emil 15 Atletický oddiel Partizánske 2:26.26 2:26.26
Mžci 600 m (1/3) Hlbočan Miroslav 11 Atletický oddiel Partizánske 2:17.94 2:17.94
Mžci 600 m Hupka Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 1:56.72 1:56.72
Mžci 600 m Kaplan Bruno 12 ŠK ŠOG Nitra 2:12.35 2:12.35
Mžci 600 m Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:13.92 2:13.63
Mžci 600 m Komžík Marko 12 ŠK ŠOG Nitra 2:17.70 2:17.70
Mžci 600 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 1:54.21 1:54.21
Mžci 600 m Kretter Michal 11 ŠK ŠOG Nitra 1:57.49 1:57.49
Mžci 600 m Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany 1:42.45 1:42.45
Mžci 600 m Levický Adam 11 ŠK ŠOG Nitra 1:56.59 1:56.59
Mžci 600 m Mesároš Marko 15 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Mikulášik Denis 12 ŠK ŠOG Nitra 2:45.17 2:45.17
Mžci 600 m Noščák Maximilián 12 Funny athletics Piešťany 2:32.39
Mžci 600 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:47.47 1:47.47
Mžci 600 m Ontkoc Matúš 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:04.23 2:04.23
Mžci 600 m Ostríž Filip 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:07.41 2:07.41
Mžci 600 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:04.17 2:03.78
Mžci 600 m Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica 2:28.23
Mžci 600 m (1/3) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske 2:05.86 2:05.86
Mžci 600 m Soročin Viliam 14 Atletický club Nové Zámky 2:02.69 2:02.69
Mžci 600 m Strasser Ladislav 13 Atletický club Nové Zámky 2:17.95 2:17.95
Mžci 600 m Šimeg Teo 11 ŠK ŠOG Nitra 2:18.88 2:18.88
Mžci 600 m Škuta Jakub 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 600 m Šoltýs Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 2:10.93 2:10.93
Mžci 600 m Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany 1:52.44 1:52.44
Mžci 600 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 2:01.22 2:01.22
Mžci 600 m Valášek Vratislav 13 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.19 2:11.19
Mžci 600 m Velčický Nikolaj 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Vladár Kristián 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava 5:50.56 5:50.56
Mžci 1500 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 6:15.43 6:15.43
Mžci 1500 m Dominik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 6:21.23 6:21.23
Mžci 1500 m Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 5:31.82 5:31.82
Mžci 1500 m Haberern Daniel 11 TJ Družba Piešťany 5:35.19 5:35.19
Mžci 1500 m Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 1500 m Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 5:14.11 5:14.11
Mžci 1500 m Madluška Maroš 11 AO TJ Spartak Myjava 5:25.06 5:25.06
Mžci 1500 m Popluhár Mathias 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 1500 m Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 5:06.01 5:06.01
Mžci 1500 m Slovák Matúš 11 Atletický klub Šurany 5:30.76 5:30.76
Mžci 1500 m Šuta Gregor 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 1500 m Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava 5:17.64 5:17.64
Mžci 1500 m Žambokréthy Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 5:07.84 5:07.84
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bartaloš David 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 60m p 76,2-7,5 Čahoj Gabriel 11 AK Slávia Trenčín o.z. 11.22 11.22
Mžci 60m p 76,2-7,5 Drengubiak Daniel 12 AK Slávia Trenčín o.z. 10.31 10.31
Mžci 60m p 76,2-7,5 Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.68 10.68
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gaži Jakub Gabriel 15 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kubiš Alex 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 60m p 76,2-7,5 Moró Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 60m p 76,2-7,5 Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce 13.58 13.58
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/2) Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60m p 76,2-7,5 Plšek Michal 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Svorad Tobias 11 Atletický club Nové Zámky 11.14 11.14
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany 11.72 11.72
Mžci chôdza 2000 m Grell Oliver 12 TJ Olympia Galanta
Mžci chôdza 2000 m Peciar Teo 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžci chôdza 2000 m (1/3) Pišoja Oskar 12 AK Slávia Trenčín o.z. 14:12.56 14:12.56
Mžci výška Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Mžci výška Kubiš Alex 12 TJ Olympia Galanta
Mžci výška Mikuš Daniel 13 AK AŠK Slávia Trnava 110 110
Mžci výška Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany 120 120
Mžci výška Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany 140 140
Mžci diaľka Bohunický Boris 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava
Mžci diaľka Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava 447 447
Mžci diaľka Dermíšek Milan 12 Atletika ŠK Skalica 348 348
Mžci diaľka Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 368 368
Mžci diaľka Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava 446 446
Mžci diaľka Jaruška Jakub 13 ŠK ŠOG Nitra
Mžci diaľka Kolarik Matej 11 AK AŠK Slávia Trnava 386 386
Mžci diaľka Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Kubiš Alex 12 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Levický Adam 11 ŠK ŠOG Nitra 412 412
Mžci diaľka Mesároš Marko 15 ŠK ŠOG Nitra
Mžci diaľka Móča Ivan 11 Atletický klub Šurany 377 377
Mžci diaľka Móča Matej 13 Atletický klub Šurany 294 294
Mžci diaľka Moró Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava 274 274
Mžci diaľka Nemeš Patrik 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci diaľka Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 472 472
Mžci diaľka Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta 364 364
Mžci diaľka (1/3) Pišoja Oskar 12 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžci diaľka Prelovský Filip 12 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka Prošvic Dominik 12 Atletika ŠK Skalica
Mžci diaľka Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava 383 383
Mžci diaľka Šimon Oliver 11 Atletický klub Šurany 484 484
Mžci guľa 3 kg Berlanský Samuel 12 AO TJ Spartak Myjava
Mžci guľa 3 kg Drengubiak Daniel 12 AK Slávia Trenčín o.z. 07.78 07.78
Mžci guľa 3 kg Dvorský Lukáš 13 Atletický klub Bojničky
Mžci guľa 3 kg Kovács Kristián 11 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Ostríž Filip 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci guľa 3 kg Plšek Michal 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžci guľa 3 kg Porubský Michal 12 ŠK ŠOG Nitra 07.18 07.18
Mžci guľa 3 kg Sekereš Pavol 12 TJ Olympia Galanta
Mžci guľa 3 kg Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 09.00 09.00
Mžci guľa 3 kg Šulla Richard 11 ŠK ŠOG Nitra 07.45 07.45
Mžci kriket Akay Oliver 11 Funny athletics Piešťany 27.37 31.70
Mžci kriket Angyi Leonard 13 Atletický klub Bojničky
Mžci kriket Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany 27.69
Mžci kriket Bizoň Timotej 12 ŠK ŠOG Nitra 26.85 26.85
Mžci kriket Bohunický Boris 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Brezovský Lukáš 11 ŠK ŠOG Nitra 20.33 21.32
Mžci kriket Čahoj Gabriel 11 AK Slávia Trenčín o.z. 29.43 29.43
Mžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 29.65 29.65
Mžci kriket Dušanič Cyprián 11 AK AŠK Slávia Trnava 35.17 36.97
Mžci kriket Fančovič Michael 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Feranec Matej 12 Atletický klub Bojničky 39.26 39.26
Mžci kriket Gába Karol 14 AO TJ Spartak Myjava 27.78 27.78
Mžci kriket Gaži Jakub Gabriel 15 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci kriket Grman Juraj 11 Funny athletics Piešťany 33.95 34.02
Mžci kriket Hamza Gregor 11 ŠK ŠOG Nitra 34.38 34.38
Mžci kriket Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 38.63 38.63
Mžci kriket (1/3) Hlbočan Miroslav 11 Atletický oddiel Partizánske 25.60 25.60
Mžci kriket Hritz Dávid 11 ŠK ŠOG Nitra 31.35 31.35
Mžci kriket Jaruška Jakub 13 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Kaplan Bruno 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Koppan David 12 ŠK ŠOG Nitra 26.08 26.08
Mžci kriket Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta 31.00 31.00
Mžci kriket Kovár Matej 11 TJ Družba Piešťany 23.53 23.53
Mžci kriket Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 32.85 33.64
Mžci kriket Kubala Jakub 11 TJ Družba Piešťany
Mžci kriket Lenárt Alex 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 48.22 48.70
Mžci kriket Moró Lukáš 11 AK AŠK Slávia Trnava 19.57 19.57
Mžci kriket Novák Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 24.80 24.80
Mžci kriket Papay Michal 11 AK AŠK Slávia Trnava 16.05 16.05
Mžci kriket (1/4) Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 32.10 32.10
Mžci kriket Peciar Teo 11 ŠK ŠOG Nitra 28.98 28.98
Mžci kriket (1/3) Pišoja Oskar 12 AK Slávia Trenčín o.z. 29.36 29.36
Mžci kriket Prelovský Filip 12 TJ Olympia Galanta 34.86 34.86
Mžci kriket Rátz Rudolf 12 TJ Olympia Galanta
Mžci kriket (1/3) Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske 22.08 22.08
Mžci kriket Soročin Viliam 14 Atletický club Nové Zámky 32.73 32.73
Mžci kriket Strasser Ladislav 13 Atletický club Nové Zámky
Mžci kriket (1/2) Svorad Tobias 11 Atletický club Nové Zámky
Mžci kriket Talpaš Maroš 11 Funny athletics Piešťany 49.14 49.14
Mžci kriket Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany
Mžci kriket Vladár Kristián 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Bartaloš David 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Bergmann David 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Czére Tomáš 11 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Deák Marco 11 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Fülöp Lukáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Grell Oliver 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Haršány Cyril 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Kosár Kondrád 11 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Novák Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Pethö Patrik 11 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Podstupka Peter 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Popluhár Mathias 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Prelovský Filip 12 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Viktorín Martin 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Vysudil Boris 12 AK AŠK Slávia Trnava
Ž 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.53
Ž 100 m Jajcaj Katarina 90 Atletický club Nové Zámky
Ž 100 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 13.66
Ž 100 m Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 13.18
Ž 200 m Faturová Gabriela 99 AK AŠK Slávia Trnava 28.08
Ž 200 m Jajcaj Katarina 90 Atletický club Nové Zámky 36.58 36.58
Ž 200 m Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 29.54 29.54
Ž 400 m Faturová Gabriela 99 AK AŠK Slávia Trnava 63.67
Ž 400 m Szturcová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 63.25
Ž 800 m Szturcová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 2:31.52
Ž žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 320 320
Ž diaľka Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 435 462
Ž oštep 600 g Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 25.72 28.38
Jky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 12.81 12.74
Jky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 25.66 25.66
Jky 100 m pr. 83,8 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Jky 300 m pr. 76,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 45.29 45.29
Jky 300 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK AŠK Slávia Trnava 55.55
Jky 300 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 44.49 44.49
Jky žrď Plšeková Alexandra 06 AK Slávia Trenčín o.z. 320 320
Jky diaľka Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 443 443
Jky diaľka Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 380 380
Jky diaľka Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 474 499
Jky trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10.67 10.67
Jky guľa 4 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 10.03 10.03
Jky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 37.22 37.22
Jky disk 1 kg Ovečková Sara 05 Atletika ŠK Skalica
Jky kladivo 4 kg Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 32.51 32.51
Jky oštep 600 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 31.48 31.48
Jky oštep 600 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta
Dky 100 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Borkovičová Natália 09 Atletický klub Bojničky 13.70 13.70
Dky 100 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 14.04 14.04
Dky 100 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 15.52 15.52
Dky 100 m Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra 13.40 13.40
Dky 100 m Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica 15.36 15.36
Dky 100 m Ficeková Lenka 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m (1/3) Gašparová Natália 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 13.92 13.42
Dky 100 m Haladová Simona 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.96 14.96
Dky 100 m Horváthová Henrieta 07 ŠK ŠOG Nitra 14.34 14.34
Dky 100 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 13.22 13.22
Dky 100 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 14.51 14.51
Dky 100 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Dky 100 m Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta
Dky 100 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 13.36 13.36
Dky 100 m Križovenská Liana 07 ŠK ŠOG Nitra 12.51 12.32
Dky 100 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 13.29 13.29
Dky 100 m Likerová Karin 10 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 14.24
Dky 100 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 13.81 13.81
Dky 100 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Pavlovičová Aneta 08 AK AŠK Slávia Trnava 15.14 15.14
Dky 100 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Dky 100 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.44 13.44
Dky 100 m Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany
Dky 100 m Šulíková Adela 09 Atletický klub Šurany
Dky 100 m (1/2) Šusteková Viktória 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Toporcerová Sofia 09 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 14.56 14.46
Dky 100 m Zonová Terézia 08 ŠK Jablonica 14.29 14.29
Dky 200 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 29.83 29.83
Dky 200 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 29.32 29.32
Dky 200 m Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 30.99
Dky 200 m Haladová Simona 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.98 30.98
Dky 200 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 27.79 27.79
Dky 200 m Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Križovenská Liana 07 ŠK ŠOG Nitra 25.02 25.02
Dky 200 m Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Likerová Karin 10 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Lopatková Dorota 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 28.57 28.57
Dky 200 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 28.74 28.74
Dky 200 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Pavlovičová Aneta 08 AK AŠK Slávia Trnava 31.26 31.26
Dky 200 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 28.28 28.28
Dky 200 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 29.89 29.89
Dky 200 m Šišláková Veronika 10 Funny athletics Piešťany
Dky 200 m Toporcerová Sofia 09 Atletika ŠK Skalica
Dky 400 m Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m (1/3) Gašparová Natália 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m (1/1) Chudá Emma 09 AK Slávia Trenčín o.z. 63.70 63.70
Dky 400 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Dky 400 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 400 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 60.17 60.17
Dky 400 m (2/1) Sopková Alica 09 AK Slávia Trenčín o.z. 68.08 68.08
Dky 800 m Filipová Lea 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:51.23 2:51.23
Dky 800 m Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 2:33.28 2:33.28
Dky 800 m Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:50.05 2:50.05
Dky 800 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:38.42 2:38.42
Dky 1500 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:01.18 6:01.18
Dky 1500 m Ištvániková Paulína 08 Individuálny člen SAZ 5:40.26 5:40.26 5:40.26
Dky 1500 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1500 m Orgoňová Michaela 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 5:24.07 5:24.07
Dky 1500 m Papazova Mariia (C) 09 AC Stavbár Nitra 5:36.13 5:36.13
Dky 1500 m (2/1) Sopková Alica 09 AK Slávia Trenčín o.z. 5:45.39 5:45.39
Dky 3000 m (1/1) Vengrin Leontina 09 AK Slávia Trenčín o.z. 14:31.54 14:31.54
Dky 3000 m Vozáriková Stela 08 AK AŠK Slávia Trnava 11:49.47 11:49.47
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/1) Chudá Emma 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 100m p 76,2-8,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.75 14.75
Dky 100m p 76,2-8,5 Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 16.01 16.01
Dky 100m p 76,2-8,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 18.13 18.13
Dky 100m p 76,2-8,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.63 16.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra
Dky 300 m pr. 76,2 (1/1) Chudá Emma 09 AK Slávia Trenčín o.z. 49.30 49.30
Dky 300 m pr. 76,2 Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra
Dky 300 m pr. 76,2 Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Dky 2000 m pr. 76,2 Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 7:42.44 7:42.44
Dky 2000 m pr. 76,2 Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10:17.71 10:17.71
Dky 2000 m pr. 76,2 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 2000 m pr. 76,2 Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 8:55.10 10:07.15
Dky 2000 m pr. 76,2 Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky chôdza 3000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 17:00.81 17:00.81
Dky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 15:09.64 15:09.64
Dky chôdza 3000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava 16:25.89 16:25.89
Dky chôdza 3000 m Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava 17:42.52 17:42.52
Dky výška Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 150 150
Dky výška Lopatková Dorota 10 AK AŠK Slávia Trnava 125 125
Dky výška Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 135 135
Dky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 161 161
Dky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Dky žrď Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 203 203
Dky žrď Drugdová Diana 07 ŠK ŠOG Nitra 270 270
Dky žrď Pillerová Martina 07 ŠK ŠOG Nitra 220 220
Dky diaľka Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 406 406
Dky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 476 476
Dky diaľka Horváthová Henrieta 07 ŠK ŠOG Nitra 464 470
Dky diaľka Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 501 501
Dky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 541 541
Dky diaľka Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta 372 379
Dky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 556 556
Dky diaľka Lopatková Dorota 10 AK AŠK Slávia Trnava 371 371
Dky diaľka Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava 339 354
Dky diaľka Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 389 389
Dky diaľka Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 382 426
Dky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 479 479
Dky diaľka Šulíková Adela 09 Atletický klub Šurany 381 381
Dky diaľka (1/2) Šusteková Viktória 10 AK Slávia Trenčín o.z. 394 394
Dky guľa 3 kg (1/4) Bilická Alica Izabela 10 AK Slávia Trenčín o.z. 08.29 08.29
Dky guľa 3 kg Boledovičová Nela 08 ŠK ŠOG Nitra 09.66 09.66
Dky guľa 3 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.83 09.83
Dky guľa 3 kg Čačková Laura 10 Atletický klub Bojničky 09.10 09.10
Dky guľa 3 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 10.13 10.13
Dky guľa 3 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.47 11.47
Dky guľa 3 kg Lehocká Alžbeta 07 AK Slávia Trenčín o.z. 11.73 11.73
Dky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 10.15 10.15
Dky guľa 3 kg (2/4) Ostrčilová Aneta 10 AK Slávia Trenčín o.z. 06.51 06.51
Dky guľa 3 kg Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 07.93 07.93
Dky guľa 3 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.36 11.36
Dky guľa 3 kg (1/3) Stoklasová Sofia 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky guľa 3 kg Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 07.89 07.89
Dky guľa 3 kg Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 07.02
Dky guľa 3 kg Šimonová Natália 10 ŠK ŠOG Nitra
Dky disk 1 kg (1/4) Bilická Alica Izabela 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky disk 1 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 25.52 25.52
Dky disk 1 kg Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 20.70 20.70
Dky disk 1 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 30.02 30.02
Dky disk 1 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 19.30 19.30
Dky disk 1 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 33.93 33.93
Dky disk 1 kg Lehocká Alžbeta 07 AK Slávia Trenčín o.z. 26.02 26.02
Dky disk 1 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 20.30 20.30
Dky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 15.78 16.68
Dky disk 1 kg (2/4) Ostrčilová Aneta 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky disk 1 kg Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 18.74 18.74
Dky disk 1 kg Sofková Roderika 07 AK AŠK Slávia Trnava 38.46 38.46
Dky disk 1 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 31.05 31.05
Dky disk 1 kg (1/3) Stoklasová Sofia 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky kladivo 3 kg (1/4) Bilická Alica Izabela 10 AK Slávia Trenčín o.z. 29.07 29.07
Dky kladivo 3 kg Čačková Laura 10 Atletický klub Bojničky 23.53 23.53
Dky kladivo 3 kg Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky kladivo 3 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky 32.09 32.09
Dky kladivo 3 kg Lehocká Alžbeta 07 AK Slávia Trenčín o.z. 39.63 39.63
Dky kladivo 3 kg Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 38.89 38.89
Dky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 36.45 37.24
Dky kladivo 3 kg (2/4) Ostrčilová Aneta 10 AK Slávia Trenčín o.z. 20.03 20.03
Dky kladivo 3 kg Sofková Roderika 07 AK AŠK Slávia Trnava 36.02 36.02
Dky kladivo 3 kg (1/1) Vengrin Leontina 09 AK Slávia Trenčín o.z. 23.18 23.18
Dky oštep 500 g Boledovičová Nela 08 ŠK ŠOG Nitra 15.12
Dky oštep 500 g Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 29.50 29.50
Dky oštep 500 g Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 31.06 31.06
Dky oštep 500 g Fedorová Alexandra 08 ŠK Jablonica 19.40 19.40
Dky oštep 500 g Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 34.74 34.74
Dky oštep 500 g Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 24.47 24.47
Dky oštep 500 g Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky 22.41 22.41
Dky oštep 500 g Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 32.16 32.16
Dky oštep 500 g Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 34.95 34.95
Dky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 40.40 40.40
Dky oštep 500 g Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica 35.44 35.44
Dky oštep 500 g Petrovičová Katarína 07 Atletika ŠK Skalica 31.07 31.07
Dky oštep 500 g Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 27.43 27.43
Dky oštep 500 g (1/3) Stoklasová Sofia 09 AK Slávia Trenčín o.z. 21.58 21.58
Dky oštep 500 g Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Dky oštep 500 g Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica 28.81 29.50
Dky oštep 500 g Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 20.80 20.80
Dky 1-2-3-4 kluby (2/2) Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Borkovičová Natália 09 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Gašparová Natália 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Hrebíková Eliška 09 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Juhászová Karolína 10 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby (2/1) Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Likerová Karin 10 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Oremusová Patrícia 07 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Pavlovičová Aneta 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Sopková Alica 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Šusteková Viktória 10 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Vaculková Gabriela 07 Atletika ŠK Skalica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Valentová Margaréta 07 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Vengrin Leontina 09 AK Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Vozáriková Stela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Antoliková Emília 14 Atletický klub Zlaté Moravce 10.22 10.22
Mžky 60 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.89 08.89
Mžky 60 m Bohovičová Nikol 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Butašová Agáta 11 Atletika ŠK Skalica 10.79 10.79
Mžky 60 m Bystrická Teresa 12 TJ Olympia Galanta 10.23 10.23
Mžky 60 m Cáková Lucia 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Civáňová Kristína 11 ŠK ŠOG Nitra 09.11 09.11
Mžky 60 m (2/3) Červeňanoová Sofia Sahara 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 08.80 08.80
Mžky 60 m Depešová Nina 11 ŠK ŠOG Nitra 09.96 09.96
Mžky 60 m Dosoudilová Sára 13 ŠK Jablonica 10.17 10.17
Mžky 60 m Farmanová Hana 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.05 11.05
Mžky 60 m Fulopová Natália 15 AK AŠK Slávia Trnava 11.13 11.13
Mžky 60 m Galbavá Ida 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 60 m Gálová Michaela 15 Atletický klub Zlaté Moravce 11.06 11.06
Mžky 60 m Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.31 10.31
Mžky 60 m (1/2) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 09.43 09.43
Mžky 60 m Grmanová Michaela 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Gyurcsy Simona 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Hagarová Michaela 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.44 10.44
Mžky 60 m Halámková Laura 11 Atletický club Nové Zámky 10.42 10.42
Mžky 60 m Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra 10.16 10.16
Mžky 60 m Harnúšková Hana 14 AK AŠK Slávia Trnava 11.34 11.34
Mžky 60 m Hlubíková Lujza 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Hranáková Alex 12 Atletika ŠK Skalica 10.43 10.43
Mžky 60 m Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce 10.84 10.84
Mžky 60 m Illéšová Michaela 12 Atletický klub Šurany
Mžky 60 m Jajcaj Karin 15 Atletický club Nové Zámky 10.19 10.19
Mžky 60 m Janáčová Liliana 12 Atletika ŠK Skalica 10.39 10.39
Mžky 60 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 09.28 09.28
Mžky 60 m Jankovičová Lillian 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m Ježková Karolína 12 AK AŠK Slávia Trnava 11.05 11.05
Mžky 60 m Juhászová Margaréta 15 Atletický club Nové Zámky 10.77 10.77
Mžky 60 m Jurišová Adela 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Jurkovičová Klára 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m (1/4) Koníčková Nina 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60 m Kovács Rebeka 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Kováčová Natália 11 Atletický oddiel Šaľa 08.87 08.87
Mžky 60 m Kučerová Timea 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 60 m Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra 09.56 09.56
Mžky 60 m Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 09.81 09.81
Mžky 60 m Lošonská Tatiana 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.44 10.44
Mžky 60 m Mastešová Lucia 12 Atletický klub Bojničky 10.31 10.31
Mžky 60 m Maťušová Laura 11 ŠK ŠOG Nitra 09.40 09.40
Mžky 60 m Mészárosová Lara 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Meszárošová Mia 12 TJ Olympia Galanta 10.19 10.19
Mžky 60 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.22 10.22
Mžky 60 m Micheľová Eliana 12 ŠK ŠOG Nitra 11.07 11.07
Mžky 60 m Mitasová Adela 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.83 09.83
Mžky 60 m (1/3) Moravčíková Zoe 11 Atletický club Nové Zámky 09.83 09.83
Mžky 60 m Mórová Laura 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.71 10.71
Mžky 60 m Musaevová Džamal 12 Atletický klub Bojničky 11.07 11.07
Mžky 60 m Mužilová Ema 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske 08.69 08.69
Mžky 60 m Nemešová Simona 15 Atletický klub Zlaté Moravce 10.32 10.32
Mžky 60 m Nováková Hana 11 Atletický klub Bojničky 09.24 08.81
Mžky 60 m Obrancová Gréta 13 Atletický klub Šurany 09.86 09.86
Mžky 60 m Ontkocová Kristína 15 AK AŠK Slávia Trnava 10.50 10.50
Mžky 60 m Oravcová Veronika 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Plandorova Zara 12 ŠK ŠOG Nitra 09.25 09.25
Mžky 60 m (1/2) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 09.65 09.65
Mžky 60 m Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.87 09.87
Mžky 60 m Radványiová Veronika 11 TJ Olympia Galanta 09.44 09.44
Mžky 60 m Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava 09.77 09.77
Mžky 60 m Rybnikárová Ria 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.25 10.25
Mžky 60 m Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 09.17 09.17
Mžky 60 m Stupar Aleksandra 13 AK AŠK Slávia Trnava 10.34 10.34
Mžky 60 m Svobodová Emma 12 ŠK ŠOG Nitra 10.74 10.74
Mžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 08.92 08.92
Mžky 60 m Šaraboková Eliška 12 Atletika ŠK Skalica 09.83 09.83
Mžky 60 m Ščepková Lea 12 ŠK ŠOG Nitra 10.50 10.50
Mžky 60 m Šelpöci Tanya 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Šimonová Eva 12 Atletický klub Šurany
Mžky 60 m Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica 09.36 09.36
Mžky 60 m Švolíková Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce 10.20 10.20
Mžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.95 08.95
Mžky 60 m Toblová Zoe 13 Atletický klub Bojničky 11.04 11.04
Mžky 60 m Turčeková Lucia 11 Atletický klub Šurany 10.00 10.00
Mžky 60 m Zaťková Alžbeta 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce 09.23 09.23
Mžky 60 m Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava 10.41 10.41
Mžky 150 m Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta 24.30 24.30
Mžky 150 m Bali Matilda 11 ŠK ŠOG Nitra 23.04 23.04
Mžky 150 m Báncziová Leila 11 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Baroková Karolína 11 Funny athletics Piešťany 23.02 23.02
Mžky 150 m Blahová Nina 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Cáková Lucia 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Čelínová Andrea 11 Funny athletics Piešťany 25.39 25.39
Mžky 150 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 22.22 22.22
Mžky 150 m Gajdošová Emma 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Gažiova Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 26.30 26.30
Mžky 150 m Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 20.53 20.53
Mžky 150 m Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske 23.24 23.24
Mžky 150 m Chovancová Dorota 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 150 m Jakubíková Nina 12 ŠK ŠOG Nitra 27.27 27.27
Mžky 150 m Jozefíková Melánia 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 23.12 23.12
Mžky 150 m (1/1) Katonová Scarlett 11 Atletický club Nové Zámky 25.93 25.93
Mžky 150 m Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky 23.67 23.67
Mžky 150 m Krupová Alexandra 11 AK Slávia Trenčín o.z. 19.45 19.45
Mžky 150 m Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany 24.05 24.05
Mžky 150 m Melová Ella 12 ŠK ŠOG Nitra 23.42 23.42
Mžky 150 m Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica 23.47 23.47
Mžky 150 m Nechalová Nela 12 ŠK ŠOG Nitra 24.54 24.54
Mžky 150 m Ontkocová Kristína 15 AK AŠK Slávia Trnava 27.33 27.33
Mžky 150 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 22.40 22.40
Mžky 150 m Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta 31.37
Mžky 150 m Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava 24.82 24.82
Mžky 150 m Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany 24.21 24.21
Mžky 150 m (1/1) Šupicová Petra 11 AK Slávia Trenčín o.z. 24.12 24.12
Mžky 150 m Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 21.91 21.91
Mžky 150 m Vlčeková Viktória 14 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany (A) 24.28 24.28
Mžky 600 m Antoliková Emília 14 Atletický klub Zlaté Moravce 2:24.75 2:24.75
Mžky 600 m (1/3) Babjaková Anežka 13 AK Slávia Trenčín o.z. 2:35.72 2:35.72
Mžky 600 m Bali Matilda 11 ŠK ŠOG Nitra 2:04.32 2:04.32
Mžky 600 m Baroková Karolína 11 Funny athletics Piešťany 2:15.81 2:15.81
Mžky 600 m Batková Ester 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.69 2:10.69
Mžky 600 m Brušková Samanta Naomi 12 AO TJ Spartak Myjava
Mžky 600 m Civáňová Kristína 11 ŠK ŠOG Nitra 2:29.02 2:29.02
Mžky 600 m Čelínová Andrea 11 Funny athletics Piešťany 2:20.62 2:20.62
Mžky 600 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 1:58.94 1:58.94
Mžky 600 m Dinková Sofia 12 TJ Olympia Galanta 2:42.65 2:42.65
Mžky 600 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 1:56.00 1:56.00
Mžky 600 m Farmanová Hana 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Galbavá Ida 11 Atletický oddiel Partizánske 2:16.19 2:16.19
Mžky 600 m Gálová Michaela 15 Atletický klub Zlaté Moravce 2:30.68 2:30.68
Mžky 600 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.23 2:11.23
Mžky 600 m Hagarová Michaela 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:24.64 2:24.64
Mžky 600 m Halámková Laura 11 Atletický club Nové Zámky 2:15.58 2:15.58
Mžky 600 m Hamarová Melisa 11 ŠK ŠOG Nitra 2:26.35
Mžky 600 m Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica 2:04.02 2:03.64
Mžky 600 m Hranáková Alex 12 Atletika ŠK Skalica 2:05.50 2:05.50
Mžky 600 m Jajcaj Karin 15 Atletický club Nové Zámky 2:09.36 2:09.36
Mžky 600 m Jakubíková Nina 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Jančovičová Magdaléna 11 ŠK ŠOG Nitra 2:06.69 2:06.69
Mžky 600 m Jankovičová Lillian 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 600 m Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:14.91 2:14.91
Mžky 600 m Jarušková Eliška 15 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Ježková Karolína 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:49.70 2:49.70
Mžky 600 m Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky 2:07.87 2:07.87
Mžky 600 m Juhászová Margaréta 15 Atletický club Nové Zámky 2:23.58 2:23.58
Mžky 600 m Jurkovičová Klára 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky 2:00.63 2:00.63
Mžky 600 m (1/4) Koníčková Nina 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 600 m Kovács Rebeka 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 600 m Kováčová Natália 11 Atletický oddiel Šaľa 2:10.79 2:10.79
Mžky 600 m Kučerová Lea 12 ŠK ŠOG Nitra 2:10.62 2:10.62
Mžky 600 m Kulichová Abigail 11 ŠK ŠOG Nitra 2:08.41 2:08.41
Mžky 600 m Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany 2:10.22 2:10.22
Mžky 600 m Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.82 2:11.82
Mžky 600 m Melová Ella 12 ŠK ŠOG Nitra 1:59.93 1:59.93
Mžky 600 m Michalcová Karolína 12 TJ Olympia Galanta 2:25.94 2:25.94
Mžky 600 m Micheľová Eliana 12 ŠK ŠOG Nitra 2:41.28 2:41.28
Mžky 600 m Nechalová Nela 12 ŠK ŠOG Nitra 2:28.49 2:28.49
Mžky 600 m Nováková Eliška 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:33.58 2:33.58
Mžky 600 m Pavlovičová Aurélia 12 TJ Olympia Galanta 2:32.76 2:32.76
Mžky 600 m Plandorova Zara 12 ŠK ŠOG Nitra 2:08.21 2:08.21
Mžky 600 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 1:58.56 1:58.56
Mžky 600 m Pribilová Henrieta 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 2:13.39 2:13.39
Mžky 600 m (1/2) Psotná Eliška 12 AK Slávia Trenčín o.z. 1:59.07 1:59.07
Mžky 600 m Radványiová Veronika 11 TJ Olympia Galanta 2:12.45 2:12.45
Mžky 600 m Roščáková Natália 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.96 2:19.96
Mžky 600 m Sanchez Natalia 11 Atletický klub Bojničky 2:10.64 2:10.64
Mžky 600 m Slagter Linda 13 AK AŠK Slávia Trnava 1:59.69 1:59.69
Mžky 600 m Sobotová Lucia 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:18.04 2:18.04
Mžky 600 m Svobodová Emma 12 ŠK ŠOG Nitra 2:36.37 2:36.37
Mžky 600 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 2:02.88 2:02.88
Mžky 600 m Šaraboková Eliška 12 Atletika ŠK Skalica 2:18.95 2:18.95
Mžky 600 m Ščepková Lea 12 ŠK ŠOG Nitra 2:53.67 2:53.67
Mžky 600 m Šelpöci Tanya 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany 2:08.55 2:08.55
Mžky 600 m Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica 2:06.68 2:06.68
Mžky 600 m Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce 2:13.42 2:13.42
Mžky 600 m (1/4) Švecová Zara 14 AK Slávia Trenčín o.z. 3:05.98
Mžky 600 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:55.56 1:55.56
Mžky 600 m Turčeková Lucia 11 Atletický klub Šurany 2:24.14 2:24.14
Mžky 600 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 1:54.44 1:54.44
Mžky 600 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 1:54.68 1:54.68
Mžky 600 m Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany 2:12.31 2:12.31
Mžky 600 m Zaťková Alžbeta 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.98 2:25.98
Mžky 1500 m (2/2) Adamcová Aneta 12 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 1500 m De Roche Manay 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 1500 m Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava 6:01.89 6:01.89
Mžky 1500 m (2/2) Gajdošová Amelie 13 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 1500 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m (1/1) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske 6:03.10 6:03.10
Mžky 1500 m Liptáková Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava 5:53.55 5:53.55
Mžky 1500 m Loskotová Liana 11 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Musaevová Džamal 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Putyerová Diana 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 1500 m Sochorová Elena 15 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m Urbanová Timea 12 AK Slávia Trenčín o.z. 5:42.50 5:42.50
Mžky 1500 m Vargová Dominika 11 TJ Olympia Galanta
Mžky 1500 m Wagenhaus Nina 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) Babjaková Anežka 13 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 Blahová Nina 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bojdová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra 11.35 11.35
Mžky 60m p 76,2-7,5 Boledovičová Hana 11 ŠK ŠOG Nitra 13.56 13.56
Mžky 60m p 76,2-7,5 Csomová Sofia 12 TJ Olympia Galanta 11.26 11.26
Mžky 60m p 76,2-7,5 Depešová Nina 11 ŠK ŠOG Nitra 13.13 13.13
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 13.64 13.64
Mžky 60m p 76,2-7,5 Fašanková Sára 11 AK Slávia Trenčín o.z. 11.61 11.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.85 11.85
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hlubíková Lujza 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 09.75 09.75
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Hudecová Naďa 11 AK Slávia Trenčín o.z. 10.83 10.83
Mžky 60m p 76,2-7,5 Chovancová Dorota 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 60m p 76,2-7,5 Jurišová Adela 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Katonová Scarlett 11 Atletický club Nové Zámky 15.17 15.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krupová Alexandra 11 AK Slávia Trenčín o.z. 09.61 09.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 12.57 12.57
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kučerová Lea 12 ŠK ŠOG Nitra 13.19 13.19
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kvasničková Karolína 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mészárosová Lara 12 TJ Olympia Galanta 14.35 14.35
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mórová Laura 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Nemčeková Viktoria 11 ŠK Jablonica 10.68 10.68
Mžky 60m p 76,2-7,5 Račeková Malvína 11 Atletický klub Šurany 12.17 12.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 60m p 76,2-7,5 Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica 13.03 13.03
Mžky 60m p 76,2-7,5 Urbanová Timea 12 AK Slávia Trenčín o.z. 12.39 12.39
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vargová Dominika 11 TJ Olympia Galanta
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vrchovská Terézia 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 60m p 76,2-7,5 Wagenhaus Nina 12 TJ Olympia Galanta
Mžky chôdza 2000 m Cintulová Tereza 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky chôdza 2000 m Halasová Anežka (CZE) 11 AHA Vyškov
Mžky chôdza 2000 m Homolová Alexandra 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky chôdza 2000 m Kolláriková Olívia 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12:22.06 12:22.06
Mžky chôdza 2000 m Kováriková Liana 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:08.09 11:08.09
Mžky chôdza 2000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10:21.34 10:21.34
Mžky chôdza 2000 m Nemcová Eva 11 AK AŠK Slávia Trnava 12:04.31 12:04.31
Mžky chôdza 2000 m Poláková Terézia 14 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky chôdza 2000 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 10:51.67 10:51.67
Mžky chôdza 2000 m Štefanovičová Laura 11 Atletický klub Bojničky 14:36.26 14:36.26
Mžky výška Báncziová Leila 11 TJ Olympia Galanta 115 115
Mžky výška Bojdová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra
Mžky výška Gyurcsy Simona 12 TJ Olympia Galanta 120 120
Mžky výška Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky 141 141
Mžky výška Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 130 130
Mžky výška Obrancová Gréta 13 Atletický klub Šurany 130 130
Mžky výška Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce 110 110
Mžky výška Račeková Malvína 11 Atletický klub Šurany 130 130
Mžky výška Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 151 151
Mžky diaľka (2/2) Adamcová Aneta 12 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky diaľka Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta 323 323
Mžky diaľka Balážová Aneta 12 Atletický klub Bojničky 307 307
Mžky diaľka Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 309 309
Mžky diaľka Bilíková Karin Mia 12 TJ Olympia Galanta
Mžky diaľka (1/4) Bujnová Hana 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky diaľka Csomová Sofia 12 TJ Olympia Galanta 428 428
Mžky diaľka De Roche Manay 12 TJ Olympia Galanta 326 326
Mžky diaľka Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 407 407
Mžky diaľka (2/2) Gajdošová Amelie 13 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky diaľka Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 423 423
Mžky diaľka Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica 424 424
Mžky diaľka Hasenovičová Karolína 11 AK AŠK Slávia Trnava 437 437
Mžky diaľka Haštová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra 265
Mžky diaľka Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky diaľka (1/1) Hudecová Naďa 11 AK Slávia Trenčín o.z. 424 424
Mžky diaľka Jarušková Eliška 15 ŠK ŠOG Nitra
Mžky diaľka Kovárová Tamara 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Kvasničková Karolína 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka (2/4) Masaryková Martina 11 AK Slávia Trenčín o.z. 325
Mžky diaľka Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky diaľka Nemešová Simona 15 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky diaľka Nováková Eliška 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta 363 363
Mžky diaľka Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce 293 293
Mžky diaľka Račeková Malvína 11 Atletický klub Šurany 377 377
Mžky diaľka Švolíková Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce 298 298
Mžky diaľka Urbanová Timea 12 AK Slávia Trenčín o.z. 368 368
Mžky diaľka Vician Dorothy 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Vrchovská Terézia 12 Atletický klub Bojničky 310 310
Mžky guľa 2 kg Butašová Agáta 11 Atletika ŠK Skalica 07.51 07.51
Mžky guľa 2 kg Bystrická Teresa 12 TJ Olympia Galanta 08.78 08.78
Mžky guľa 2 kg Dinková Sofia 12 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 2 kg Hasenovičová Karolína 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.18 12.18
Mžky guľa 2 kg Holešová Karolína 11 ŠK ŠOG Nitra 08.56 08.56
Mžky guľa 2 kg Horváthová Natália 13 Atletický klub Bojničky 07.37 07.37
Mžky guľa 2 kg (1/1) Hudecová Naďa 11 AK Slávia Trenčín o.z. 11.02 11.02
Mžky guľa 2 kg Jozefíková Melánia 11 Atletika ŠK Skalica 05.46 05.46
Mžky guľa 2 kg Lestyánszka Lívia 11 Atletický klub Šurany 09.29 09.29
Mžky guľa 2 kg (2/4) Masaryková Martina 11 AK Slávia Trenčín o.z. 07.88 07.88
Mžky guľa 2 kg Meszárošová Mia 12 TJ Olympia Galanta 07.63 07.63
Mžky guľa 2 kg Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske 06.14 06.14
Mžky guľa 2 kg Pavlovičová Aurélia 12 TJ Olympia Galanta
Mžky guľa 2 kg Sochovičová Zuzana 12 Atletický klub Šurany 07.06 07.06
Mžky guľa 2 kg Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 08.26 08.26
Mžky guľa 2 kg (2/2) Švecová Zara 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky kriket (2/2) Adamcová Aneta 12 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky kriket Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta 26.08 26.08
Mžky kriket Bagiová Szabina 11 TJ Olympia Galanta 23.10 23.10
Mžky kriket Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 27.17 27.17
Mžky kriket Bilíková Karin Mia 12 TJ Olympia Galanta 30.80 30.80
Mžky kriket Boledovičová Hana 11 ŠK ŠOG Nitra 25.22 25.22
Mžky kriket (1/4) Bujnová Hana 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky kriket Csomová Sofia 12 TJ Olympia Galanta 31.18 31.18
Mžky kriket (2/3) Červeňanoová Sofia Sahara 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky kriket Dosoudilová Sára 13 ŠK Jablonica 22.91 22.91
Mžky kriket Fašanková Sára 11 AK Slávia Trenčín o.z. 26.94 26.94
Mžky kriket Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava 20.80 20.80
Mžky kriket Fulopová Natália 15 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket (2/2) Gajdošová Amelie 13 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky kriket Gajdošová Emma 12 TJ Olympia Galanta 27.96 27.96
Mžky kriket Gálová Michaela 15 Atletický klub Zlaté Moravce 10.03 10.03
Mžky kriket (1/2) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 37.23 37.23
Mžky kriket Hagarová Michaela 11 AK AŠK Slávia Trnava 38.71 38.71
Mžky kriket Haštová Ema 12 ŠK ŠOG Nitra 17.65 17.65
Mžky kriket Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske 25.72 25.72
Mžky kriket Illéšová Michaela 12 Atletický klub Šurany
Mžky kriket Janáčová Liliana 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky kriket Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava 17.88 17.88
Mžky kriket Jurišová Adela 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Jurkovičová Klára 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Kováčová Natália 11 Atletický oddiel Šaľa 22.32 22.32
Mžky kriket Krupová Alexandra 11 AK Slávia Trenčín o.z. 38.51 38.51
Mžky kriket Kučerová Timea 12 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket Kvasničková Karolína 14 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Mastešová Lucia 12 Atletický klub Bojničky 17.68 17.68
Mžky kriket Michalcová Karolína 12 TJ Olympia Galanta
Mžky kriket Miturová Daniela 12 Atletika ŠK Skalica 19.37 19.37
Mžky kriket Mórová Laura 13 AK AŠK Slávia Trnava 20.04 20.04
Mžky kriket (1/4) Nemčeková Viktoria 11 ŠK Jablonica 35.91 35.91
Mžky kriket Nováková Eliška 11 AK AŠK Slávia Trnava 14.68 14.68
Mžky kriket Nováková Hana 11 Atletický klub Bojničky 10.22
Mžky kriket Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta 24.65 24.65
Mžky kriket Oravcová Veronika 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket (1/2) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 39.23 39.23
Mžky kriket Praženková Eliška 11 TJ Olympia Galanta 26.41 26.41
Mžky kriket (1/2) Psotná Eliška 12 AK Slávia Trenčín o.z. 19.68 19.68
Mžky kriket Putyerová Diana 12 TJ Olympia Galanta
Mžky kriket Šelpöci Tanya 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Štefanovičová Laura 11 Atletický klub Bojničky
Mžky kriket (1/1) Šupicová Petra 11 AK Slávia Trenčín o.z. 22.07 22.07
Mžky kriket Toblová Zoe 13 Atletický klub Bojničky 21.13 21.13
Mžky kriket Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 21.79 21.79
Mžky kriket Vician Dorothy 13 AK AŠK Slávia Trnava 27.67 27.67
Mžky kriket Vlčeková Viktória 14 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce 41.54 41.54
Mžky kriket Zuzčáková Hanka 12 AK AŠK Slávia Trnava 24.49 24.49
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Adamčíková Nela 11 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Antoliková Emília 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Babjaková Anežka 13 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Baroková Karolína 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Bilíková Karin Mia 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Blahová Nina 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bujnová Hana 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Bystrická Teresa 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Červeňanoová Sofia Sahara 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) De Roche Manay 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Dosoudilová Sára 13 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Fašanková Sára 11 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Foltýnová Eliška 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Frajtová Klára 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Galbavá Ida 11 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Halámková Laura 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hanusová Ella 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Hranáková Alex 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Hrmová Hana 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Jajcaj Karin 15 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Jánošíková Martina 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Juhászová Jázmin 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Juhászová Margaréta 15 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Katonová Scarlett 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Kisová Réka 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Koníčková Nina 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kovárová Tamara 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Kučerová Timea 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kundalová Lenka 13 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kurucová Adriana 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Lichtnerová Sofia 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Liptáková Michaela 12 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Masaryková Martina 11 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Mastešová Lucia 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Maťušová Laura 11 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Mikulová Aneta 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Moravčíková Zoe 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Nemčeková Viktoria 11 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Nemešová Simona 15 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Nováková Hana 11 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Ondreáková Vivien 11 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Pavelková Hana 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Psotná Eliška 12 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Putyerová Diana 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Radványiová Veronika 11 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Slagter Linda 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Stríbinská Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Susková Adela 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Šaraboková Eliška 12 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šerjeniková Sofia 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Šiškova Dominika 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šprochová Ema 14 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šupicová Petra 11 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Švecová Zara 14 AK Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Švolíková Ema 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Toblová Zoe 13 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Tokošová Vanesa 11 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Vician Dorothy 13 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Vrchovská Terézia 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Wagenhaus Nina 12 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Wirth Karin 11 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Zemanová Karolína 12 Atletický klub Zlaté Moravce