<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Elán míting, Bratislava, 29. 1. 2023

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 08.00 08.00
M 60 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
M 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.05
M 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.36 07.32
M 60 m Fabián Martin 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 06.99 06.99
M 60 m Greco Alessandro 05 DSG Wien 06.90
M 60 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.07 07.04
M 60 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 07.90 07.90
M 60 m Javorský Šimon 07 Atletický klub Puma Senec 07.72 07.72
M 60 m Koch Thomas 04 DSG Wien 07.51
M 60 m Kovalenko Stanislav (UKR) 97 UKR 06.67
M 60 m Krupa Martin 11 ZŠ Spojová, BB, Dukla BB
M 60 m Labo David 00 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 07.53 07.32
M 60 m Majstorović Danilo (SRB) 01 OAK Belgrade 07.00
M 60 m Mikolaj Matúš 03 ŠK Juventa Žilina 07.60 07.60
M 60 m Mitašik Peter 96 AK Slávia UK Bratislava 07.82 07.82
M 60 m Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 07.39 07.39
M 60 m Oberndorfer Tomáš (CZE) 02 Lokomotiva FOSFA Břeclav 07.12
M 60 m Ovnicek Tilen (SLO) 98 Slovenia 06.96
M 60 m Prapotnik Anej Čurin (SLO) 03 AK Ptuj 06.73
M 60 m Prapotnik Anej Čurin (SLO) 03 AK Ptuj 06.73
M 60 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 07.51 07.51
M 60 m Schneeberger Janis 00 DSG Wien 07.49
M 60 m Sibanda Christopher 89 IRL 06.70
M 60 m Sipos Janos (HUN) 91 Szolnoki MÁV se 06.71
M 60 m Sirbu Jakub (CZE) 83 CZE 08.36
M 60 m Slotík Tomáš 83 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.95 07.95
M 60 m Strockinger Leo 05 DSG Wien 07.95
M 60 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 07.03 07.03
M 60 m Szabo Dániel (HUN) 04 (Szolnoki MÁV Se 06.95
M 60 m Šenk Jakub (CZE) 02 CZE 07.09
M 60 m Škrabec Nejc (SLO) 04 AK Slovenj Gradec 07.58
M 60 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.85 07.78
M 60 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 07.85 07.85
M 60 m Valo Marek 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.48 07.47
M 60 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 07.07 07.07
M 60 m Verbovšek Anže (SLO) 03 AK Slovenj Gradec 07.21
M 60 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 06.66 06.55
M 400 m Apalovič Ondrej 03 Atletika Bratislava 54.89 54.89
M 400 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.04 48.04 48.04
M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 46.82 46.82
M 400 m Gaugl Sebastian 97 KSV alutechnik 49.85
M 400 m Greco Alessandro 05 DSG Wien 49.17
M 400 m Hevesi Vajk (HUN) 06 Szolnoki SC-SI 50.43
M 400 m Koch Thomas 04 DSG Wien 52.30
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.25 47.25
M 400 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 53.23 52.41
M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 50.86 50.86
M 400 m Noah Kollmann 07 KSV alutechnik
M 400 m Oberndorfer Tomáš (CZE) 02 Lokomotiva FOSFA Břeclav 49.81
M 400 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.04 49.04
M 400 m Prošt Urban (SLO) 04 AK Slovenj Gradec 52.80
M 400 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 52.29 52.29
M 400 m Schneeberger Janis 00 DSG Wien 53.06
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 51.10 50.28
M 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 51.17 51.17
M 400 m Uranc Nik (SLO) 04 AK Slovenj Gradec 51.80
M 400 m Verbovšek Anže (SLO) 03 AK Slovenj Gradec 53.60
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.59 50.59
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.41 48.41
M 400 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.14 55.14
M 800 m Baumgartner Bernhard (AUT) 04 SVS- Leichtathletik 2:01.54
M 800 m Beňuš Filip 07 Zdravie v pohybe Lučatín
M 800 m Blažun Nejc (SLO) 05 AK Slovenj Gradec 2:00.80
M 800 m Boček Radim (CZE) 99 Sokol Opava 1:54.05
M 800 m Gaugl Sebastian 97 KSV alutechnik 1:55.00
M 800 m Haas Bastian (AUT) 06 ATSV OMV Auersthal 2:13.94
M 800 m Hroch Michal (CZE) 03 AK Olomouc 1:52.63
M 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:02.42 2:01.96
M 800 m Jandl Florian (AUT) 01 SVS-Leichtathletik 1:57.09
M 800 m Klemenčič Alexej (SLO) 04 AK Slovenj Gradec 1:59.70
M 800 m Kore Robert-Petru (ROU) 05 CSM Dorna Vatra-Dornei 1:58.70
M 800 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 2:00.97 1:58.87
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 1:58.19 1:58.19
M 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 1:59.48 1:59.48
M 800 m Ondrejík Ivan 03 ŠK Juventa Žilina 2:06.00 2:06.00
M 800 m Peschke Markus (AUT) 08 UAB Athletics 2:00.00
M 800 m Pölzl Elias 05 KSV alutechnik 2:04.00
M 800 m Prâsneac Alexandru (ROU) 06 ROU 1:52.00
M 800 m Strohmayer-Dangl Niklas (AUT) 02 Leichtathletik 1:55.50
M 800 m Šoltés Peter 07 Zdravie v pohybe Lučatín
M 800 m Thonhofer Elias 05 KSV alutechnik 2:24.00
M 800 m Turinek Sebastjan (SLO) 04 Athletics club Velenje 1:54.17
M 800 m Vojnovic Ivan (CRO) 03 Croatia 1:51.44
M 800 m Vystrk Tomáš (CZE) 93 VSK Univerzita Brno 1:46.40
M 800 m Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:56.37 1:56.37
M 3000 m Balogh Matej 07 Klub orientačného behu Sokol Pezinok 09:52.88 09:52.88
M 3000 m Baran Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 10:24.70 10:24.70
M 3000 m Beiglböck Lukas (AUT) 96 ATSV Ternitz 10:02.00
M 3000 m Brezáni Kristián 05 Maratón klub Rajec 10:30.5
M 3000 m Fedor Matej 05 Zdravie v pohybe Lučatín 09:27.82 09:27.82
M 3000 m Ferk Fabian 99 KSV alutechnik
M 3000 m Gumpinger Simon (AUT) 97 Union St. Poelten 09:53.00
M 3000 m Hulka Alex 06 ŠK Jablonica 09:15.69 09:15.69
M 3000 m Jančík Filip 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:53.27 08:53.27
M 3000 m Janíček Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:07.22
M 3000 m Karner Daniel 99 KSV alutechnik 09:03.00
M 3000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:36.73 08:36.73
M 3000 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:27.47 08:27.47
M 3000 m Krajč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08:45.00 09:30.98
M 3000 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 09:42.88
M 3000 m Marčičiak Lukáš 00 Atletický klub ZTS Martin
M 3000 m Marx Balázs (HUN) 02 DSG Wien 08:41.00
M 3000 m Mazúch Dávid 96 ŠK ŠOG Nitra 08:30.55 08:30.55
M 3000 m Mežnarc Jernej (SLO) 07 AK Slovenj Gradac 10:20.05
M 3000 m Michalica Michal 06 Zdravie v pohybe Lučatín
M 3000 m Mititelu Damian Didier (ROU) 01 Csm.Sf.Gheorghe 08:50.00
M 3000 m Neumann Bernhard (AUT) 02 DSG Wien 08:52.00
M 3000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 09:38.13 09:38.13
M 3000 m Raj Ema Pika (SLO) 07 AK Slovenj Gradec 10:45.70
M 3000 m Rusina Martin 94 Bratislavský maratón 09:16.25
M 3000 m Schmid Bernhard (AUT) 01 SVS-Leichtathletik 08:53.37
M 3000 m Tobler Marcel (AUT) 01 ULC Riverside Mödling 08:04.88
M 3000 m Tolkunov Tomáš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 3000 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 08:46.76 08:46.76
M 3000 m Vandrovec Václav (CZE) 01 SK Přerov 1908 08:42.50
M 3000 m Verneker Žiga (SLO) 06 Koroški atletski klub 09:06.80
M 60 m pr. 106,7 Gabriel Zand 03 LTU Graz 08.59
M 60 m pr. 106,7 Kiafas Michalis (GRE) 93 GRE 08.09
M 60 m pr. 106,7 Németh Benedek (HUN) 99 Zalaszám ZAC 09.01
M 60 m pr. 106,7 Németh Benedek (HUN) 99 Zalaegerszegi AC 09.01
M 60 m pr. 106,7 Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 08.84 08.84
M 60 m pr. 106,7 Szűcs Valdó (HUN) 95 Debrecen SC 07.56
M 60 m pr. 106,7 Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 08.11 08.11
M 60 m pr. 106,7 TRGOVČEVIĆ Luka (SRB) 92 SRB 07.85
M diaľka Bačík Michal 05 ŠK Juventa Žilina 724 724
M diaľka Balog Milan 04 Atletika Košice o.z. 599 599
M diaľka Blšták Matúš 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 747 747
M diaľka Fülöp Richard (HUN) 06 Szolnoki SC-SI 683
M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 750 750
M diaľka Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 541 541
M diaľka Pazmandi Dominik (HUN) 00 Szolnoki MÁV Se 776
M diaľka Prednik Alijaž (SLO) 04 AK Slovenj Gradec 625
M diaľka Strockinger Leo 05 DSG Wien 569
M diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 656 656
J diaľka Modrijančič Klemen (SLO) 05 AD Slovenska Bistrica 729
Ž 60 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.43 08.09
Ž 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.81 08.76
Ž 60 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.01 07.95
Ž 60 m Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.86 07.83
Ž 60 m Eidner Tiffany (GER) 97 GER 07.39
Ž 60 m Eriavec Izza (SLO) 07 Koroški atletski klub 08.92
Ž 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.58 07.58
Ž 60 m Hajdukova Nina 07 Atletický klub Puma Senec
Ž 60 m Hovnik Zala (SLO) 03 AK Slovenj Gradac 08.24
Ž 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.79 07.79
Ž 60 m Jamnik Ema (SLO) 07 AK Slovenj Gradec 08.73
Ž 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 08.26 08.15
Ž 60 m Kocsis Anna Luca (HUN) 04 Szolnoki MÁV Se 07.51
Ž 60 m Korošec Gaja (SLO) 05 AK Slovenj Gradec 07.78
Ž 60 m Lenia Standfest 07 LTU Graz 07.88
Ž 60 m Lindner Magdalena (AUT) 00 Austria 07.37
Ž 60 m Lužnik Lia (SLO) 06 Koroški atletski klub 08.54
Ž 60 m Mager Maja (SLO) 06 Koroški atletski klub 61.80
Ž 60 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.82 07.79
Ž 60 m Nagy Pálma (HUN) 01 Zalaszám ZAC 07.79
Ž 60 m Nagy Pálma (HUN) 01 Zalaegerszegi AC 07.79
Ž 60 m Pavlíková Magdalena (CZE) 06 AK Olymp Brno 07.99
Ž 60 m Piko Tinkara (SLO) 07 Koroški atletski klub 09.11
Ž 60 m Pitner Katharina (AUT) 99 HC LTU Graz 08.18
Ž 60 m Pogorevc Maja (SLO) 96 AK Slovenj Gradec 07.81
Ž 60 m Samec Jaša (SLO) 00 AK Slovenj Gradec 08.31
Ž 60 m Strýčková Viktória 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.61 07.61
Ž 60 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.80
Ž 60 m Vaňatková Kateřina (CZE) 91 CZE 08.32
Ž 60 m Verhovnik Lana (SLO) 01 AK Slovenj Gradec 08.26
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.33 07.32
Ž 60 m Widhalm Sarah 02 DSG Wien 07.94
Ž 60 m Wye Anna 06 Atletický klub Puma Senec
Ž 400 m Burjak Jera (SLO) 07 Koroški atletski klub 67.00
Ž 400 m Fraidl Neja (SLO) 04 AK Slovenj Gradec 62.30
Ž 400 m Gerátová Nina 07 Atletický klub Čadca 65.77 65.77
Ž 400 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub Čadca 62.67 62.67
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.48 55.48
Ž 400 m Mori Jaša (SLO) 04 AK Slovenj Gradec 63.50
Ž 400 m Pangerc Tia (SLO) 06 Koroški atletski klub 66.30
Ž 400 m Piškulová Jana (CZE) 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav 55.82
Ž 400 m Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 65.93
Ž 400 m Standfest Mia (AUT) 07 LTU Graz 60.00
Ž 400 m Trulíková Vladimíra 97 AK Slávia UK Bratislava 63.73 63.73
Ž 800 m Baumann Jessica (AUT) 05 ULC Weinland 2:28.72
Ž 800 m Costiuc Claudia Ionela (ROU) 05 ROU 2:08.00
Ž 800 m Cristina Daniela Balan (ROU) 98 CS ATHLETICS TIMISOARA 2:04.01
Ž 800 m Driscoll Layla (USA) 07 United States 2:25.01
Ž 800 m Dudek Kristina (CRO) 94 Croatia 2:07.73
Ž 800 m Dvořáčková Jana (CZE) 97 AK Olymp Brno 2:18.36
Ž 800 m Fojtová Adéla 07 Lokomotiva FOSFA Břeclav 2:16.54
Ž 800 m Koch Anna (AUT) 01 SV Thörl-Maglern 2:15.32
Ž 800 m Kuhn Sophia 05 DSG Wien 2:22.06
Ž 800 m Kutrová Eliška (CZE) 93 AK Olymp Brno 2:10.08
Ž 800 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 2:37.45
Ž 800 m Mináriková Nicoleta 07 Atletický klub Puma Senec
Ž 800 m Osičková Kateřina (CZE) 03 Lokomotiva FOSFA Břeclav 2:10.94
Ž 800 m Paradiž Eva (SLO) 07 AK Slovenj Gradec 2:41.30
Ž 800 m Stöhr Suri (AUT) 07 Austria team2012 2:17.80
Ž 800 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 2:28.46 2:21.05
Ž 800 m Vuković Nina (CRO) 02 Croatia 2:06.87
Ž 800 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:09.50 2:09.50
Ž 3000 m Aftyka Julia (AUT) 07 UAB Athletics 10:58.00
Ž 3000 m Keszeghová Lucia (H) 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 10:14.86
Ž 3000 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 11:01.74 11:01.74
Ž 3000 m Martin Adele (AUT) 07 UAB Athletics 10:38.00
Ž 3000 m Mesárošová Martina 03 Zdravie v pohybe Lučatín 11:06.25 11:06.25
Ž 3000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 11:00.43 11:00.43
Ž 3000 m Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice
Ž 3000 m Millonig Lena (AUT) 98 ULC Riverside Mödling 09:25.97
Ž 3000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:31.79 09:31.79
Ž 3000 m Pavlič Manca (SLO) 06 AK Slovenj Gradec 12:06.30
Ž 3000 m Polohová Zuzana 82 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:36.57
Ž 3000 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10:01.66 10:01.66
Ž 3000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 10:56.74 10:56.74
Ž 3000 m Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava 10:59.20 10:59.20
Ž 3000 m Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín 10:14.47 09:56.47
Ž 3000 m Vasile Rut Cristina (ROU) 05 Romania 09:44.73
Ž 3000 m Verneker Ana Vita (SLO) 07 Koroški atletski klub 10.15
Ž 3000 m Zipperl Vanessa (AUT) 05 ATSV OMV Auersthal 11:12.00
Ž 60 m pr. 83,8 Baňovičová Monika 95 Naša atletika Bratislava 08.27 08.27
Ž 60 m pr. 83,8 Emini Milica 99 SRB 08.33
Ž 60 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 08.16 08.16
Ž 60 m pr. 83,8 Iosifidou Sofia (GRE) 98 GRE 08.50
Ž 60 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.27 09.27
Ž 60 m pr. 83,8 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 08.79 08.79
Ž 60 m pr. 83,8 Piškulová Jana (CZE) 05 Lokomotiva FOSFA Břeclav 08.75
Ž 60 m pr. 83,8 Salášková Dorothea 05 ŠK Juventa Žilina 08.89 08.89
Ž 60 m pr. 83,8 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.85 08.85
Ž 60 m pr. 83,8 Spazirer Lena (AUT) 03 ULC Weinland 08.62
Ž 60 m pr. 83,8 Strametz Karin (AUT) 98 Austria 08.13
Ž 60 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.24 08.09
Ž 60 m pr. 83,8 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.71 09.71
Ž 60 m pr. 83,8 Vertacnik Hanna (AUT) 04 HC LTU Graz 09.09
Ž diaľka Besi Natalia (GRE) 97 GRE 638
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 579 579
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 579 579
Ž diaľka Chaitidou Vasiliki (GRE) 00 GRE 649
Ž diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub Čadca 487 487
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 617 617
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 614 614
Ž diaľka Lenia Standfest 07 LTU Graz 560
Ž diaľka Navodnik Hana (SLO) 03 AK Slovenj Gradec 569
Ž diaľka Pitner Katharina (AUT) 99 HC LTU Graz 560
Ž diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 565 565
Ž diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 545 545
Ž diaľka Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 607 607
Ž diaľka Vučetič Ivana (SLO) 06 Koroški atletski klub 518
Ž diaľka Widhalm Sarah 02 DSG Wien 561