<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok, Martin, 10. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci pätboj Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Mžci pätboj Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky 2006 2006
Mžci pätboj Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Mžci pätboj Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin 0549 0549
Mžci pätboj Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci pätboj Bezák Dominik 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 1836 1836
Mžci pätboj Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci pätboj Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci pätboj Bulejko Martin 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci pätboj Capuliak Damián 12 Atletický klub Krupina
Mžci pätboj Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci pätboj Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 0656 0656
Mžci pätboj Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina
Mžci pätboj Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci pätboj Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina
Mžci pätboj Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 1409
Mžci pätboj Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžci pätboj Haninec Andrej 09 AO Olympia Považská Bystrica 0980 0980
Mžci pätboj Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci pätboj Holý Dominik 09 Slávia Trenčín o.z. 1788
Mžci pätboj Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1537 1537
Mžci pätboj Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 0643 0643
Mžci pätboj Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžci pätboj Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1899 1899
Mžci pätboj Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžci pätboj Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci pätboj Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 0773 0773
Mžci pätboj Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 1256 1256
Mžci pätboj Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1662
Mžci pätboj Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica 0512 0512
Mžci pätboj Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1555 1555
Mžci pätboj Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1963 1963
Mžci pätboj Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2349 2349
Mžci pätboj Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina
Mžci pätboj Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 1176 1176
Mžci pätboj Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 2105 2105
Mžci pätboj Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 0595 0595
Mžci pätboj Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 1656
Mžci pätboj Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžci pätboj Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci pätboj Papcun Martin 09 ŠŠK-Junior Prešov 1885 1885
Mžci pätboj Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 0779 0779
Mžci pätboj Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžci pätboj Sirota Daniel 10 AK Danica Zvolen
Mžci pätboj Stašák Marek 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžci pätboj Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci pätboj Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky 1156 1156
Mžci pätboj Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 1713 1713
Mžci pätboj Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 0774 0833
Mžci pätboj Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Mžci pätboj Vojtko Peter 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 0938
Mžci pätboj Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2057 2057
Mžci pätboj Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky pätboj Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky pätboj Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 1407
Mžky pätboj Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky pätboj Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky pätboj Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 2452 2452
Mžky pätboj Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 1596
Mžky pätboj Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 1365 1365
Mžky pätboj Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 1479
Mžky pätboj Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžky pätboj Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2198 2198
Mžky pätboj Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 0811
Mžky pätboj Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 1686
Mžky pätboj Dendešová Lenka 09 1.Atletický klub Humenné 0936 0936
Mžky pätboj Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 2295 2295
Mžky pätboj Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2689 2689
Mžky pätboj Dugátová Agáta 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 1341 1341
Mžky pätboj Fazekašová Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky pätboj Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 1691 1691
Mžky pätboj Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky pätboj Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 1465 1465
Mžky pätboj Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2322 2322
Mžky pätboj Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z. 0927 0927
Mžky pätboj Hagarová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Halašová Mia 09 Atletický klub ZTS Martin 1925 1925
Mžky pätboj Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky pätboj Hasáková Kristína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 1592 1592
Mžky pätboj Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2648
Mžky pätboj Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen
Mžky pätboj Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 2109 2109
Mžky pätboj Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin 0731 0731
Mžky pätboj Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1502 1502
Mžky pätboj Kamenišťáková Soňa 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky pätboj Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Kasanová Nataša 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 2214 2214
Mžky pätboj Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 1864 1864
Mžky pätboj Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky pätboj Kopkášová Nela 09 Atletika Košice o.z. 1795 1795
Mžky pätboj Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 2199 2199
Mžky pätboj Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 1481
Mžky pätboj Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1440 1440
Mžky pätboj Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1858 1858
Mžky pätboj Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky 1492 1492
Mžky pätboj Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 1623 1623
Mžky pätboj Libichová Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2047 2047
Mžky pätboj Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 0868 0868
Mžky pätboj Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 1246 1246
Mžky pätboj Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 1558
Mžky pätboj Matušincová Ella 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1810 1810
Mžky pätboj Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky pätboj Motúzová Karolína 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky pätboj Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 1017 1017
Mžky pätboj Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2428 2428
Mžky pätboj Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 1454 1454
Mžky pätboj Ovšanyová Laura 09 1.Atletický klub Humenné 1565 1565
Mžky pätboj Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 1208 1208
Mžky pätboj Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 2273 2312
Mžky pätboj Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 1694
Mžky pätboj Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1993 1993
Mžky pätboj Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 1331 1331
Mžky pätboj Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky 1835 1835
Mžky pätboj Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky pätboj Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1532 1532
Mžky pätboj Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2280 2280
Mžky pätboj Rusnáková Linda 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Sasaráková Ester 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 3457 2759
Mžky pätboj Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 2467 2467
Mžky pätboj Slotíková Nikol 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 2259 2259
Mžky pätboj Sovová Martina 09 AK Slávia TU Košice 1789 1789
Mžky pätboj Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 1602 1602
Mžky pätboj Stachová Alexandra 09 AO TJ Slávia STU Bratislava 1951 1951
Mžky pätboj Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 2025
Mžky pätboj Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky 2024 2024
Mžky pätboj Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin 0720 0720
Mžky pätboj Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 1510
Mžky pätboj Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen 1137 1137
Mžky pätboj Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 0665 0665
Mžky pätboj Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1638 1638
Mžky pätboj Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 1849 1849
Mžky pätboj Taňkošová Ema 10 1.Atletický klub Humenné 0918 0918
Mžky pätboj Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky pätboj Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 2045 2045
Mžky pätboj Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice
Mžky pätboj Veselková Soňa 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky pätboj Vládarová Laura 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1802 1802
Mžky pätboj Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky pätboj Vrždiakova Victoria 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky pätboj Výbohová Daniela 09 AK Danica Zvolen 1192 1192
Mžky pätboj Výbohová Sára 09 Obyčajný atlét Hontianske Moravce
Mžky pätboj Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z.
Mžky pätboj Začková Zoja 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1363 1363
Mžky pätboj Zacharovská Zoe 10 Atletický klub ZTS Martin 0681 0681
Mžky pätboj Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto