<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu, Dudince, 17. 11. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M cezpoľný beh Ličko Ličko Matúš (SVK) 78 Odiel
M PBeh vytrvalci Bachratý Roman 82 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Biringer Kornel 82 AK Slovan Levoča
M PBeh vytrvalci Csiba Boris 80 AK Slávia UK Bratislava
M PBeh vytrvalci Cvičela Ján 56 Atletický klub Bojničky
M PBeh vytrvalci Fazekaš Tadeáš 96 Atletický club Nové Zámky
M PBeh vytrvalci Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava
M PBeh vytrvalci Guttmann Martin 78 Maraton AC Rača
M PBeh vytrvalci Hladík Marek 90 BK hraj na tie nohy Bratislava
M PBeh vytrvalci Holeša Patrik (SVK) 91 Maratón klub Rajec
M PBeh vytrvalci Chomanič Pavol 92 Atletika Bratislava
M PBeh vytrvalci Kačáni Peter 83 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M PBeh vytrvalci Kamenčík Jozef 83 Atletický klub Bojničky
M PBeh vytrvalci Kopčík Tomáš 68 Atletický club Nové Zámky
M PBeh vytrvalci Ličko Matúš (SVK) 78 Roxidust
M PBeh vytrvalci Mészaros Jakub 91 Atletický club Nové Zámky
M PBeh vytrvalci Miskolczi Róbert 84 Atletický club Nové Zámky
M PBeh vytrvalci Mišovič Bohuš 77 AK Veterán Bratislava
M PBeh vytrvalci Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava
M PBeh vytrvalci Nemček Jozef 77 Maraton AC Rača
M PBeh vytrvalci Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava
M PBeh vytrvalci Portášik Patrik 83 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Psota Andrej 70 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Rehuš Ľubomír 85 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón
M PBeh vytrvalci Sopko Dominik 92 TJ OBAL SERVIS Košice
M PBeh vytrvalci Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice
M PBeh vytrvalci Šnirc Ján 82 AK Veterán Bratislava
M PBeh vytrvalci Tomeček Radovan 94 TJ OBAL SERVIS Košice
M PBeh vytrvalci Urban Jozef 86 TJ OBAL SERVIS Košice
M PBeh vytrvalci Urcikán Ivan 80 Atletický klub Bojničky
M PBeh vytrvalci Valachovič Jakub 85 AC Stavbár Nitra
M PBeh vytrvalci Vaško Martin 94 Atletický klub Bojničky
M PBeh vytrvalci Zalubil Zdenko 84 Atletika ŠK Skalica
M PBeh vytrvalci Žigo Dávid 98 Maraton AC Rača
M PBeh míliari Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M PBeh míliari Drugda Patrik 97 Športklub o.z. Dobrá Niva
M PBeh míliari Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava
M PBeh míliari Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M PBeh míliari Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava
M PBeh míliari Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava
M PBeh míliari Kováč Michal 91 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M PBeh míliari Lendvorský Leonard 92 BK hraj na tie nohy Bratislava
M PBeh míliari Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra
M PBeh míliari Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M PBeh míliari Murgaš Filip 98 AK Danica Zvolen
M PBeh míliari Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava
M PBeh míliari Prívara Lukáš 96 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
M PBeh míliari Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M PBeh míliari Schieber Matej 96 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M PBeh míliari Sojka Rasto (SVK) 71 Bratislava
M PBeh míliari Šiko Jakub 93 AC Stavbár Nitra
M PBeh míliari Vitek Jakub 93 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
M PBeh míliari Wahlandt Šimon 92 BK hraj na tie nohy Bratislava
J cezpoľný beh Hronček Lukáš (SVK) 00 AK Svetlošák
J PBeh míliari Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice
J PBeh míliari Deák Adam 00 Atletický club Nové Zámky
J PBeh míliari Dóka Lukáš 00 Maraton AC Rača
J PBeh míliari Chlupka Andrej 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J PBeh míliari Jánošík Kristián 99 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
J PBeh míliari Kalmár Dávid 99 Atletický club Nové Zámky
J PBeh míliari Kašík František 00 Atletický club Nové Zámky
J PBeh míliari Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky
J PBeh míliari Marko Ján 00 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
J PBeh míliari Markusek Matej 00 Atletický club Nové Zámky
J PBeh míliari Obergries Boris 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J PBeh míliari Obergries Boris 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J PBeh míliari Rusnák Ondrej 00 TJ OBAL SERVIS Košice
J PBeh míliari Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra
J PBeh míliari Šajter Roman 00 ŠK ŠOG Nitra
J PBeh míliari Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice
J PBeh míliari Ursíny Peter 99 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Dci cezpoľný beh Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci cezpoľný beh Bršel Samuel 01 Atletický club Nové Zámky 0:13:47
Dci cezpoľný beh Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice
Dci cezpoľný beh Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 0:12:28
Dci cezpoľný beh Evin Štefan 01 Individuálny člen SAZ
Dci cezpoľný beh Feder Medard 01 Maraton AC Rača
Dci cezpoľný beh Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Dci cezpoľný beh Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 0:13:22
Dci cezpoľný beh Holzhei Dávid 01 Atletický club Nové Zámky 0:16:24
Dci cezpoľný beh Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 18:26
Dci cezpoľný beh Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky 0:14:09
Dci cezpoľný beh Macko Matúš 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dci cezpoľný beh Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 0:12:13
Dci cezpoľný beh Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice
Dci cezpoľný beh Révaj Filip (SVK) 02 AK Svetlošák
Dci cezpoľný beh Rosa Dávid 01 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra
Dci cezpoľný beh Slivka Pavol 01 ŠK ŠOG Nitra 0:13:34
Dci cezpoľný beh Susík Jakub 02 Atletický club Nové Zámky
Dci cezpoľný beh Vrábel Jozef 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci cezpoľný beh Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 0:09:10
Žci cezpoľný beh Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 0:11:03
Žci cezpoľný beh Bičian Pavol 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci cezpoľný beh Bielek Filip 03 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci cezpoľný beh Blšták Matúš 03 Atletický klub Bojničky
Žci cezpoľný beh Brejčák Pavol 03 neregistrovani
Žci cezpoľný beh Brejčák Pavol (SVK) 03 Gymnázium Dominika Tatarku
Žci cezpoľný beh Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 0:10:29
Žci cezpoľný beh Červenák Matúš 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Žci cezpoľný beh Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12:45
Žci cezpoľný beh Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 0:11:23
Žci cezpoľný beh Gonczol Dominik Alex 03 Atletický club Nové Zámky 0:09:25
Žci cezpoľný beh Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra
Žci cezpoľný beh Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 0:10:20
Žci cezpoľný beh Hiadlovský Tadeáš 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Hruška Peter 03 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci cezpoľný beh Hurik Tibor 03 Športový klub polície Žilina
Žci cezpoľný beh Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:21
Žci cezpoľný beh Jurica Juraj 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Žci cezpoľný beh Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Žci cezpoľný beh Kassay Arthur 03 1.Atletický klub Humenné 0:08:58
Žci cezpoľný beh Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12:38
Žci cezpoľný beh Kováč Adam 03 Atletický klub Bojničky 0:09:53
Žci cezpoľný beh Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 0:09:28
Žci cezpoľný beh Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Žci cezpoľný beh Kubík Filip 03 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci cezpoľný beh Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Žci cezpoľný beh Kuruc Mário 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Láni Frederik 04 Maraton AC Rača
Žci cezpoľný beh Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina
Žci cezpoľný beh Mokráš Boris 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 0:11:03
Žci cezpoľný beh Nemec Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
Žci cezpoľný beh Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 0:09:03
Žci cezpoľný beh Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Páleník Matúš 04 AK Mostáreň MŠK Brezno 13:04
Žci cezpoľný beh Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava
Žci cezpoľný beh Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci cezpoľný beh Poracký Libor 03 Atletický club Nové Zámky 0:09:44
Žci cezpoľný beh Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky
Žci cezpoľný beh Sojka Viliam 03 ŠK Vital Bratislava
Žci cezpoľný beh Srnec Damián 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Šarkézy Peter 04 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Žci cezpoľný beh Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 0:12:09
Žci cezpoľný beh Tóth Tibor 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 0:11:15
Žci cezpoľný beh Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 0:09:34
Žci cezpoľný beh Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 0:11:03
Žci cezpoľný beh Vojtek Jakub 03 Atletický club Nové Zámky
Žci cezpoľný beh Zimenová Katarína (SVK) 03 Maratón klub Rajec
Žci cezpoľný beh Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 0:09:19
Žci cezpoľný beh Židek Miroslav 03 Športový klub polície Žilina 13:39
Mžci cezpoľný beh Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:19
Mžci cezpoľný beh Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:42
Mžci cezpoľný beh Bátovský Boris 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8:13
Mžci cezpoľný beh Brezani Kristián (SVK) 05 Rosly klub Rajec
Mžci cezpoľný beh Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 0:06:14
Mžci cezpoľný beh Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky 0:05:47
Mžci cezpoľný beh Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 0:07:10
Mžci cezpoľný beh Francisci Alex 06 Atletický club Nové Zámky 0:07:31
Mžci cezpoľný beh Garaj Timotej (SVK) 06 OŠK Brehy
Mžci cezpoľný beh Grolmus Lukáš 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Hlaváč Kristián 06 CVČ Brezová pod Bradlom 0:07:20
Mžci cezpoľný beh Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 0:05:54
Mžci cezpoľný beh Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0:03:50
Mžci cezpoľný beh Jankových Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 0:05:35
Mžci cezpoľný beh Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
Mžci cezpoľný beh Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:56
Mžci cezpoľný beh Kyseľ Dominik 05 Atletický klub Krupina 9:25
Mžci cezpoľný beh Nyíri Kristóf 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0:03:56
Mžci cezpoľný beh Očkai Dávid 05 Atletický club Nové Zámky 0:08:06
Mžci cezpoľný beh Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0:04:28
Mžci cezpoľný beh Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:13
Mžci cezpoľný beh Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžci cezpoľný beh Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Mžci cezpoľný beh Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 0:06:43
Mžci cezpoľný beh Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin
Mžci cezpoľný beh Salazar Francesco 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen
Mžci cezpoľný beh Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:05:54
Mžci cezpoľný beh Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci cezpoľný beh Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 9:03
Mžci cezpoľný beh Šustek Kristián (SVK) 05 OŠK Brehy
Mžci cezpoľný beh Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0:03:55
Mžci cezpoľný beh Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 8:34
Mžci cezpoľný beh Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina
Mžci cezpoľný beh Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:06:45
Ž cezpoľný beh Chrenková Barbara (SVK) 95 Jogging klub Dubnica nad Váhom
Ž PBeh vytrvalci Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava
Ž PBeh vytrvalci Beláková Lucia 98 AO TJ Spartak Myjava
Ž PBeh vytrvalci Beľová Katarína 84 Atletický klub ZTS Martin
Ž PBeh vytrvalci Blštáková Naďa 77 Atletický klub Bojničky
Ž PBeh vytrvalci Čériová Viktória 98 Atletický club Nové Zámky
Ž PBeh vytrvalci Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava
Ž PBeh vytrvalci Hrabcová Zuzana 86 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž PBeh vytrvalci Janečková Dana 73 Atletický club Nové Zámky
Ž PBeh vytrvalci Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Ž PBeh vytrvalci Maníková Ľubomíra 86 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž PBeh vytrvalci Martišová Michala 83 Atletika ŠK Skalica
Ž PBeh vytrvalci Mihoková Timea 97 Bežecký klub Poprad
Ž PBeh vytrvalci Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava
Ž PBeh vytrvalci Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky
Ž PBeh vytrvalci Styková Jana 85 Atletický club Nové Zámky
Ž PBeh vytrvalci Tešovičová Diana 81 Maraton AC Rača
Ž PBeh vytrvalci Trebulová Kristína 98 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž PBeh vytrvalci Turčeková Petra 98 Maraton AC Rača
Ž PBeh vytrvalci Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž PBeh vytrvalci Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky
Ž PBeh vytrvalci Vorková Daniela 99 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž PBeh vytrvalci Zrastáková Veronika 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž PBeh míliari Danečková Mária 87 Reštartni sa
Ž PBeh míliari Litváková Viera 70 AK Veterán Bratislava
Ž PBeh míliari Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž PBeh míliari Štuková Alexandra 90 BK hraj na tie nohy Bratislava
Jky PBeh míliari Čániová Ľudmila 99 AO Slávia ŽU Žilina
Jky PBeh míliari Grolmusová Bibiana 99 Atletický club Nové Zámky
Jky PBeh míliari Klučka Vivien 99 Atletický club Nové Zámky
Jky PBeh míliari Ondrušová Romana 99 ŠK ŠOG Nitra
Jky PBeh míliari Pribulová Agáta 00 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky PBeh míliari Slížiková Lenka 99 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Jky PBeh míliari Šimonová Barbora 99 Zdravie v pohybe Lučatín
Jky PBeh míliari Tóth Tímea 99 Atletický club Nové Zámky
Jky PBeh míliari Valková Zuzana 99 Atletický club Nové Zámky
Jky PBeh míliari Zavadská Alexandra 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky cezpoľný beh Balážovjechová Zuzana 01 Maraton AC Rača
Dky cezpoľný beh Brnčalová Lea 01 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky cezpoľný beh Čellárová Veronika 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky cezpoľný beh Dušková Elena 01 AK Inter-SC Bratislava
Dky cezpoľný beh Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky cezpoľný beh Hegedusová Tímea 01 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Jurkáčková Lucia 01 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Kálmánová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 0:14:22
Dky cezpoľný beh Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina
Dky cezpoľný beh Mazúchová Nikol 02 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Mezöváriová Andrea 01 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 0:11:58
Dky cezpoľný beh Rajnerová Petra 02 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Rakovská Viktória 01 Atletický club Nové Zámky
Dky cezpoľný beh Stachová Anita 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky cezpoľný beh Špitková Kristína 01 MŠK 1895 Kežmarok
Dky cezpoľný beh Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky 0:11:56
Dky cezpoľný beh Šuleková Petra 02 MAC REDOX Lučenec 14:46
Dky cezpoľný beh Švejdová Zuzana 02 Atletický klub AC Malacky 0:09:32
Žky cezpoľný beh Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Žky cezpoľný beh Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra
Žky cezpoľný beh Balážovjechová Hana 03 Maraton AC Rača
Žky cezpoľný beh Cápayová Mária 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky cezpoľný beh Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 0:07:34
Žky cezpoľný beh Czodorová Tamara 03 Maraton AC Rača
Žky cezpoľný beh Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky 0:07:04
Žky cezpoľný beh Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 0:06:47
Žky cezpoľný beh Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 0:07:31
Žky cezpoľný beh Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 0:06:20
Žky cezpoľný beh Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8:36
Žky cezpoľný beh Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 0:07:03
Žky cezpoľný beh Hrajnohová Simona 03 Atletika ŠK Skalica 0:07:18
Žky cezpoľný beh Kalinová Sarah 04 Športový klub polície Žilina 9:22
Žky cezpoľný beh Kasmanová Zuzana (SVK) 03 Rosly klub Rajec
Žky cezpoľný beh Kočová Lenka 03 MAC REDOX Lučenec 9:15
Žky cezpoľný beh Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina
Žky cezpoľný beh Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice
Žky cezpoľný beh Laktišová Eliška 04 Atletický club Nové Zámky 0:06:51
Žky cezpoľný beh Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 0:06:20
Žky cezpoľný beh Mácsaiová Jana 04 VIETO DŠA Levice
Žky cezpoľný beh Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 0:06:55
Žky cezpoľný beh Messerschmidtová Nina 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Žky cezpoľný beh Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 0:05:55
Žky cezpoľný beh Pavelicová Adriana 03 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky cezpoľný beh Pecsuková Katarína 03 Maraton AC Rača
Žky cezpoľný beh Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Žky cezpoľný beh Poláčková Sabína 03 Atletika ŠK Skalica 0:08:07
Žky cezpoľný beh Porubská Romana 04 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Prefertusová Adela 05 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Žky cezpoľný beh Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca
Žky cezpoľný beh Režnáková Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 0:06:04
Žky cezpoľný beh Rybáriková Natália 04 Atletika ŠK Skalica
Žky cezpoľný beh Suchá Veronika 04 Maraton AC Rača
Žky cezpoľný beh Szabó Abigel 03 Atletický club Nové Zámky 0:06:57
Žky cezpoľný beh Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 0:06:21
Žky cezpoľný beh Štifnerová Chiara 03 Atletický club Nové Zámky
Žky cezpoľný beh Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 0:07:02
Žky cezpoľný beh Tokárová Andrea 04 AK Mostáreň MŠK Brezno 9:24
Žky cezpoľný beh Tonkovičová Paulína 04 Atletický klub Bojničky
Žky cezpoľný beh Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 0:06:25
Žky cezpoľný beh Záhradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 0:05:50
Mžky cezpoľný beh Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec
Mžky cezpoľný beh Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0:04:54
Mžky cezpoľný beh Behalová Veronika 05 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžky cezpoľný beh Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:19
Mžky cezpoľný beh Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Černegová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:48
Mžky cezpoľný beh Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Čuvalová Megan 05 Atletika ŠK Skalica 0:06:30
Mžky cezpoľný beh Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:06:50
Mžky cezpoľný beh Fuchsová Tereza 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen 3:46
Mžky cezpoľný beh Hanesová Hana 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0:04:14
Mžky cezpoľný beh Hutkaiová Alexandra 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0:04:53
Mžky cezpoľný beh Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 5:41
Mžky cezpoľný beh Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Koptáková Michaela 05 Atletika ŠK Skalica 0:06:08
Mžky cezpoľný beh Králiková Natália 06 Atletika ŠK Skalica 0:07:07
Mžky cezpoľný beh Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Mžky cezpoľný beh Kuboučíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky cezpoľný beh Kudlicska Lilli 05 Maraton AC Rača
Mžky cezpoľný beh Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 0:05:17
Mžky cezpoľný beh Líškayová Lara 06 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Mžky cezpoľný beh Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca (A) 4:01
Mžky cezpoľný beh Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 0:04:29
Mžky cezpoľný beh Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 0:06:45
Mžky cezpoľný beh Pappová Tamara 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky cezpoľný beh Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen
Mžky cezpoľný beh Pivarčiová Nikol 05 ŠK Atóm Levice (B)
Mžky cezpoľný beh Poláková Lucia 06 Maraton AC Rača
Mžky cezpoľný beh Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 0:04:33
Mžky cezpoľný beh Salazar Stefania 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 0:06:09
Mžky cezpoľný beh Seidlová Simona 05 ŠK ŠOG Nitra
Mžky cezpoľný beh Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Mžky cezpoľný beh Sujová Sabina 05 Atletický klub Krupina 4:24
Mžky cezpoľný beh Tamasiová Šarlota 05 AK Mostáreň MŠK Brezno 4:06
Mžky cezpoľný beh Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:12
Mžky cezpoľný beh Tordová Ninka 05 Maraton AC Rača
Mžky cezpoľný beh Tranžíková Dominika 06 Maraton AC Rača
Mžky cezpoľný beh Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 0:07:04
Mžky cezpoľný beh Vaculčiaková Nia 05 ŠK ŠOG Nitra 0:06:49
Mžky cezpoľný beh Vašková Adriána 05 Atletika ŠK Skalica 0:06:07
Mžky cezpoľný beh Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky cezpoľný beh Vozárová Klára 06 AK Mostáreň MŠK Brezno 4:11
Mžky cezpoľný beh Vráblová Margaréta 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky cezpoľný beh Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Zmeková Kristína 05 Atletika ŠK Skalica
Mžky cezpoľný beh Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 0:06:42
Nžci cezpoľný beh Bachratý Matúš 08 Atletický klub AC Malacky 0:03:35
Nžci cezpoľný beh Batka Lukáš 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci cezpoľný beh Brodziansky Tobias (SVK) 08 OŠK Brehy
Nžci cezpoľný beh Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky 0:04:11
Nžci cezpoľný beh Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 0:03:34
Nžci cezpoľný beh Čík Tristan 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci cezpoľný beh Drábik Filip 08 ŠK ŠOG Nitra 0:03:36
Nžci cezpoľný beh Hiadlovský Samuel 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Nžci cezpoľný beh Hodor Viliam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci cezpoľný beh Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica
Nžci cezpoľný beh Hričina Andrej 10 ŠK Atóm Levice (A) 0:04:13
Nžci cezpoľný beh Jankových Michal 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci cezpoľný beh Kašiar Hugo 10 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:57
Nžci cezpoľný beh Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4:03
Nžci cezpoľný beh Kopernický Tim 10 ŠK Atóm Levice (A)
Nžci cezpoľný beh Kuzma Filip 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci cezpoľný beh Lobpreis Patrik 08 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:32
Nžci cezpoľný beh Mikuška Richard 08 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:56
Nžci cezpoľný beh Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Nžci cezpoľný beh Oravec Lukáš 07 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžci cezpoľný beh Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 0:04:30
Nžci cezpoľný beh Šipoš Branislav 09 AK Danica Zvolen
Nžci cezpoľný beh Škoda Jakub 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžci cezpoľný beh Šramko Andrej 07 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžci cezpoľný beh Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžci cezpoľný beh Troiak Matúš 08 Atletický klub Krupina 4:55
Nžci cezpoľný beh Uhrík Lukáš 09 Atletický klub Krupina
EleZm cezpoľný beh Tanková Tiffany (SVK) 13 Slávia Agrofert
Nžky cezpoľný beh Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:12
Nžky cezpoľný beh Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Bobaľová Adriana 07 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Bošelová Ľuba 08 AK Danica Zvolen 4:17
Nžky cezpoľný beh Cícerová Laura 09 ŠK Atóm Levice (B)
Nžky cezpoľný beh Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň MŠK Brezno 4:10
Nžky cezpoľný beh Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Nžky cezpoľný beh Fabio Alessia Veronic 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Gagová Vanesa 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Gajdošová Žaneta 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:51
Nžky cezpoľný beh Gašparovičová Sarah 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky cezpoľný beh Gbelcová Adela 07 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Hlinková Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Ivaničová Viviene 07 MŠk Žiar nad Hronom 4:13
Nžky cezpoľný beh Jablonská Soňa 08 AK AŠK Slávia Trnava 0:04:19
Nžky cezpoľný beh Jamrichová Renata 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Jarotová Laura 08 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžky cezpoľný beh Jursová Magdaléna 07 Atletika ŠK Skalica 0:04:42
Nžky cezpoľný beh Konôpková Elizabeth 09 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
Nžky cezpoľný beh Koyšová Adela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Nžky cezpoľný beh Králiková Dominika 10 Atletika ŠK Skalica 0:04:47
Nžky cezpoľný beh Kratmullerová Viktória (SVK) 08 OŠK Brehy
Nžky cezpoľný beh Kročková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Kuboučíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky cezpoľný beh Kurčíková Simona 07 BŠK Banská Bystrica
Nžky cezpoľný beh Laktišová Simona 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:46
Nžky cezpoľný beh Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Nžky cezpoľný beh Mandáková Karin 09 ŠK Atóm Levice (B) 0:05:13
Nžky cezpoľný beh Martišová Diana 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky cezpoľný beh Mihočková Patrícia 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky cezpoľný beh Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:03:35
Nžky cezpoľný beh Mlynárová Ema 07 Atletický klub Krupina 4:50
Nžky cezpoľný beh Moravská Debora 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:04:01
Nžky cezpoľný beh Novotná Anna Kateřina 07 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky cezpoľný beh Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 0:04:03
Nžky cezpoľný beh Peštová Sarah 08 CVČ Brezová pod Bradlom
Nžky cezpoľný beh Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice (A) 0:04:25
Nžky cezpoľný beh Steinemannová Lucia Sofia 09 ŠK Atóm Levice (B) 0:04:25
Nžky cezpoľný beh Svatíková Tamara 07 Atletika ŠK Skalica 0:03:43
Nžky cezpoľný beh Šebestová Sára 07 ŠK ŠOG Nitra 0:04:02
Nžky cezpoľný beh Šišáková Tereza 08 MAC REDOX Lučenec
Nžky cezpoľný beh Tomková Laura 09 ŠK Atóm Levice (B)
Nžky cezpoľný beh Tomková Sára 07 ŠK Atóm Levice (B)
Nžky cezpoľný beh Tormová Lenka 07 CVČ Brezová pod Bradlom 0:04:26
Nžky cezpoľný beh Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky cezpoľný beh Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:09
Nžky cezpoľný beh Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec