<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva skupina Sever, Martin, 5. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 11.23 11.23
Mžci 60 m Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin 09.38 09.38
Mžci 60 m Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m (1/4) Benko Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 60 m Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica 11.06 11.06
Mžci 60 m Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 09.62 09.62
Mžci 60 m Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín 10.04 10.04
Mžci 60 m (3/4) Daraboš Teo 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60 m (1/1) Darda Oliver 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 60 m (1/2) Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.70 09.70
Mžci 60 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 09.65 09.65
Mžci 60 m Grigoryan Michael 10 Atletický klub ZTS Martin 09.79 09.79
Mžci 60 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.84 08.84
Mžci 60 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.05 10.05
Mžci 60 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina 10.07 10.07
Mžci 60 m Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.87 09.87
Mžci 60 m Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci 60 m Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 10.06 10.06
Mžci 60 m Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.58 09.58
Mžci 60 m Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.50 09.50
Mžci 60 m Krátky Andrej 10 Atletický klub ZTS Martin 09.17 09.17
Mžci 60 m Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina 09.88 09.88
Mžci 60 m Malinovský Kristián 09 ŠK Juventa Žilina 08.99 08.99
Mžci 60 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 08.60 08.60
Mžci 60 m (1/3) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 09.68 09.68
Mžci 60 m Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09.94 09.94
Mžci 60 m Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.89 09.89
Mžci 60 m Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.64 09.64
Mžci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.83 08.83
Mžci 60 m Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca 10.73 10.73
Mžci 60 m Voštinár Tomáš 10 ŠK Juventa Žilina 10.12 10.12
Mžci 60 m Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60 m Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.54
Mžci 150 m Balážik Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica 29.30 29.30
Mžci 150 m Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Briestenský Marek 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m (1/1) Darda Oliver 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 150 m (1/2) Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci 150 m Gajdoš Adam 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 150 m Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 21.00 21.00
Mžci 150 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina 24.61 24.61
Mžci 150 m Húdek Šimon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m (1/1) Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš 24.09 24.09
Mžci 150 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 150 m Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci 150 m Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina 25.29 25.29
Mžci 150 m (1/1) Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 22.57 22.57
Mžci 150 m Krátky Andrej 10 Atletický klub ZTS Martin 22.10 22.10
Mžci 150 m Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina 24.37 24.37
Mžci 150 m Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 24.17 24.17
Mžci 150 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin 21.00 21.00
Mžci 150 m Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 23.10 23.10
Mžci 150 m Svitek Maxim 10 AO Olympia Považská Bystrica 26.25 26.25
Mžci 150 m Škerda Matúš 09 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci 150 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.99 21.99
Mžci 150 m Voštinár Tomáš 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci 150 m Zajac Jakub 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 600 m Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:03.72 2:03.72
Mžci 600 m Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 2:03.77 2:03.77
Mžci 600 m Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín 2:15.11 2:15.11
Mžci 600 m (1/2) Deneš Šimon 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:09.66 2:09.66
Mžci 600 m Gajdoš Adam 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 600 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:12.87 2:12.87
Mžci 600 m Grigoryan Michael 10 Atletický klub ZTS Martin 2:12.04 2:12.04
Mžci 600 m Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 2:14.32 2:14.32
Mžci 600 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina 2:10.35 2:08.30
Mžci 600 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 2:09.89 2:09.89
Mžci 600 m Kandera Erik 09 Atletický klub ZZO Čadca 2:04.48 2:04.48
Mžci 600 m (1/1) Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:00.09 2:00.09
Mžci 600 m Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:15.42 2:15.42
Mžci 600 m Pasztor Dominik 09 Atletický klub ZTS Martin 1:56.31 1:56.31
Mžci 600 m Ploštica Dávid 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:11.74 2:11.74
Mžci 600 m Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom 2:34.64 2:34.64
Mžci 600 m Tatarka Marek 12 Atletický klub ZZO Čadca 2:18.33 2:18.33
Mžci 600 m (1/4) Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 2:16.82 2:16.82
Mžci 600 m Závoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 2:13.74 2:13.01
Mžci 1500 m (3/4) Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 1500 m Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 6:34.93 6:34.93
Mžci 1500 m Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 6:07.42 6:07.42
Mžci 1500 m Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina 6:35.01 6:35.01
Mžci 1500 m (1/3) Stankoviansky Juraj 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60m p 76,2-7,5 Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Ďaďo Matej 11 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžci 60m p 76,2-7,5 Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 12.46 12.46
Mžci 60m p 76,2-7,5 Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 13.49 13.49
Mžci 60m p 76,2-7,5 Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.74 12.74
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 12.39 12.39
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/3) Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 60m p 76,2-7,5 Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci chôdza 2000 m Škerda Matúš 09 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci chôdza 2000 m Varga Martin 09 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci výška (1/1) Benko Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci výška Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 120 120
Mžci výška (1/1) Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš 120 120
Mžci výška Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 125 125
Mžci výška Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška (1/1) Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 125 125
Mžci diaľka Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 358 358
Mžci diaľka (1/2) Benko Samuel 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 407 407
Mžci diaľka (3/4) Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš 351 351
Mžci diaľka (3/4) Daraboš Teo 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci diaľka (1/2) Darda Oliver 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci diaľka Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 358 358
Mžci diaľka Gajdoš Martin 09 ŠK Juventa Žilina 423 423
Mžci diaľka Hamrák Michal 09 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Mžci diaľka Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom 334 334
Mžci diaľka (1/1) Ivan Tobias 10 CVČ Liptovský Mikuláš 414 414
Mžci diaľka Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 429 429
Mžci diaľka Jurga Adam 09 ŠK Juventa Žilina 351 351
Mžci diaľka Kačerík Juraj 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci diaľka Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 352 352
Mžci diaľka (1/1) Kopček Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 420 420
Mžci diaľka (1/1) Králik Matej 10 CVČ Liptovský Mikuláš 325 325
Mžci diaľka Malinovský Kristián 09 ŠK Juventa Žilina 410 410
Mžci diaľka (1/3) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš 350 350
Mžci diaľka (1/3) Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 393 393
Mžci diaľka Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 424 424
Mžci diaľka Šarlay Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Varga Martin 09 TJ Orava Dolný Kubín 262 262
Mžci diaľka Závoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci guľa 3 kg Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica 05.29 05.29
Mžci guľa 3 kg Belák Albert 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžci guľa 3 kg Brezničan Mário 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Ďaďo Ján 09 TJ Orava Dolný Kubín 07.78 07.78
Mžci guľa 3 kg Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.53 06.53
Mžci guľa 3 kg Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.79 07.79
Mžci guľa 3 kg (1/1) Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš 05.28 05.28
Mžci guľa 3 kg Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica 05.05 05.05
Mžci guľa 3 kg Maceík Ján 09 AO Olympia Považská Bystrica 04.53 04.53
Mžci guľa 3 kg Škerda Matúš 09 TJ Orava Dolný Kubín 05.54 05.54
Mžci guľa 3 kg Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 05.32 05.32
Mžci guľa 3 kg (1/4) Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 05.33 05.33
Mžci guľa 3 kg Zboran Sebastián 09 AO Olympia Považská Bystrica 04.91 04.91
Mžci kriket Babuša Simon 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžci kriket Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 22.54
Mžci kriket (3/4) Daraboš Samuel 10 CVČ Liptovský Mikuláš 18.26 18.26
Mžci kriket Hluško Matúš 10 AO Olympia Považská Bystrica 29.92 29.92
Mžci kriket Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 42.61 42.61
Mžci kriket Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 45.44 45.44
Mžci kriket Kollár Daniel 09 AO Olympia Považská Bystrica 30.47 30.47
Mžci kriket (1/1) Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš 44.45 44.45
Mžci kriket Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina 40.53 40.53
Mžci kriket Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica 28.08 28.08
Mžci kriket Maceík Ján 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.06 24.06
Mžci kriket Malíček Ľubomír 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci kriket Malinovský Kristián 09 ŠK Juventa Žilina
Mžci kriket (1/3) Pecucha Matej 11 CVČ Liptovský Mikuláš 26.15 26.15
Mžci kriket Ragan Richard 12 Atletika Dubnica nad Váhom 22.08 22.08
Mžci kriket Sedliaček Šimon 09 ŠK Juventa Žilina 41.07 41.07
Mžci kriket Šarlay Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci kriket Šipka Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica 29.46 29.46
Mžci kriket Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 39.46 39.46
Mžci kriket Varga Martin 09 TJ Orava Dolný Kubín 23.83 23.83
Mžci kriket (1/4) Vítek Jakub 10 CVČ Liptovský Mikuláš 21.24 21.24
Mžci kriket Voštinár Tomáš 10 ŠK Juventa Žilina
Mžci kriket Závoďančík Lukáš 10 TJ Orava Dolný Kubín 35.40 35.40
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Belás Radovan 10 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Daraboš Teo 12 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Gajdoš Adam 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Krátky Andrej 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kubo Šimon 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Lovíšek Kristián 09 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Oško Filip 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Stankoviansky Juraj 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60 m Adámková Emma 09 ŠK Juventa Žilina 10.64 10.64
Mžky 60 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 09.13 09.13
Mžky 60 m Badžgoňová Ivana 12 Atletický klub ZZO Čadca 12.47 12.47
Mžky 60 m Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.74 09.74
Mžky 60 m Bestvinová Ivona 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Bílešová Eva 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 60 m (1/1) Brandis Nela 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.99 08.99
Mžky 60 m Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 10.64 10.64
Mžky 60 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 09.15 09.15
Mžky 60 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 10.34 10.34
Mžky 60 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 09.87 09.87
Mžky 60 m Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom 09.72 09.72
Mžky 60 m Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.63 10.63
Mžky 60 m Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca 09.24 09.24
Mžky 60 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 09.72 09.72
Mžky 60 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 10.09 10.09
Mžky 60 m Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 09.71 09.71
Mžky 60 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 09.04 09.04
Mžky 60 m Juračáková Dominika 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky 60 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 09.32 09.32
Mžky 60 m (1/2) Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.79 09.79
Mžky 60 m Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09.72 09.72
Mžky 60 m (1/4) Kenderová Emma 11 CVČ Liptovský Mikuláš 09.82 09.82
Mžky 60 m (1/2) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.49 08.49
Mžky 60 m (1/4) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 08.56 08.56
Mžky 60 m Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.13 10.13
Mžky 60 m Lisková Natália 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 60 m Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca 11.03 11.03
Mžky 60 m Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11.28 11.28
Mžky 60 m Némethová Daniela 10 ŠK Juventa Žilina 10.77 10.77
Mžky 60 m (1/3) Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m Petríková Rebeka 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.19 10.19
Mžky 60 m Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.68 09.68
Mžky 60 m Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.58 10.58
Mžky 60 m (1/1) Staškovanová Eliška 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 60 m Suchánková Natália 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky 60 m Svrčková Karolína 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 60 m Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca 09.68 09.68
Mžky 60 m Štúriková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin 09.50 09.50
Mžky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 09.23 09.23
Mžky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.27 08.27
Mžky 60 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09.95 09.95
Mžky 60 m Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.82 09.82
Mžky 60 m (1/3) Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.19 09.19
Mžky 60 m Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 09.25 09.25
Mžky 60 m Uličná Radka 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 60 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.65 08.65
Mžky 60 m Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 09.68 09.68
Mžky 60 m Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 08.92 08.92
Mžky 60 m (1/4) Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.99 09.99
Mžky 150 m Adámková Emma 09 ŠK Juventa Žilina 26.22 26.22
Mžky 150 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom 23.20 23.20
Mžky 150 m Bestvinová Ivona 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 150 m Bílešová Eva 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 150 m Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 26.10
Mžky 150 m Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 25.14 25.14
Mžky 150 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 22.26 22.26
Mžky 150 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Dubovcová Karolína 09 AC VICTORIA Turany 26.23 26.23
Mžky 150 m Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 28.48 28.48
Mžky 150 m Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.14 23.14
Mžky 150 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 24.31 24.31
Mžky 150 m Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 23.79 23.79
Mžky 150 m Juračáková Dominika 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky 150 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 22.84 22.84
Mžky 150 m (1/2) Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 23.33 23.33
Mžky 150 m Kim Grace 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 23.04 23.04
Mžky 150 m (1/4) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš 21.45 21.45
Mžky 150 m Lejčíková Nela 10 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Lisková Natália 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 150 m Litvajová Adriana 10 AC VICTORIA Turany
Mžky 150 m Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 150 m Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.81 24.81
Mžky 150 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.93 21.93
Mžky 150 m Očková Veronika 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m (1/3) Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Privarová Tamara 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 150 m (3/4) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 24.11 24.11
Mžky 150 m (2/4) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš 25.59 25.59
Mžky 150 m Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m (1/1) Staškovanová Eliška 12 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 150 m Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin 26.85 26.85
Mžky 150 m Svrčková Karolína 12 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky 150 m Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin 23.88 23.88
Mžky 150 m Štúriková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin 23.30 23.30
Mžky 150 m Tarčáková Eliška 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 20.22 20.22
Mžky 150 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.95 21.95
Mžky 150 m Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 25.09 25.09
Mžky 150 m (1/3) Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Uličná Radka 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 150 m Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 24.83 24.83
Mžky 150 m (1/4) Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 600 m Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 2:00.81 2:00.81
Mžky 600 m Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:09.17 2:09.17
Mžky 600 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:08.43 2:08.43
Mžky 600 m Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin 2:11.40 2:11.40
Mžky 600 m Jakubská Tamara 09 ŠK Juventa Žilina 2:00.78 2:00.78
Mžky 600 m Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom 2:01.35 2:01.35
Mžky 600 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 2:12.67 2:03.73
Mžky 600 m Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom 1:56.92 1:56.92
Mžky 600 m Očková Veronika 10 Atletický klub ZTS Martin 2:06.34 2:06.34
Mžky 600 m Petríková Rebeka 10 AO Olympia Považská Bystrica 2:14.08 2:14.08
Mžky 600 m (3/2) Stejskalová Klára 09 CVČ Liptovský Mikuláš 2:02.47 2:02.47
Mžky 600 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1:58.50 1:58.50
Mžky 1500 m Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 1500 m (2/2) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš 5:54.62 5:54.62
Mžky 1500 m Kofrit Sofia 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 1500 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca 6:28.17 6:28.17
Mžky 1500 m Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 6:34.59 6:34.59
Mžky 1500 m (2/4) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 13.85 13.85
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 11.43 11.43
Mžky 60m p 76,2-7,5 Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 11.99 11.99
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/4) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 12.92 12.92
Mžky 60m p 76,2-7,5 Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60m p 76,2-7,5 (3/2) Stejskalová Klára 09 CVČ Liptovský Mikuláš 13.32 13.32
Mžky 60m p 76,2-7,5 Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60m p 76,2-7,5 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 12.00 12.00
Mžky 60m p 76,2-7,5 (3/3) Vanfleteren Elisa 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zacharovská Zoe 10 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60m p 76,2-7,5 Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky chôdza 2000 m Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany
Mžky chôdza 2000 m Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 14:25.94 14:25.94
Mžky chôdza 2000 m Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica 15:39.95 15:39.95
Mžky chôdza 2000 m Závoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky výška Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 140 140
Mžky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 146 146
Mžky výška Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 120 120
Mžky výška (2/4) Revajova Romanka 10 CVČ Liptovský Mikuláš 125 125
Mžky výška Tutková Tamara 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky výška Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany 120 120
Mžky výška Zajacová Viktória 11 TJ Orava Dolný Kubín 125 125
Mžky výška Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica 115 115
Mžky diaľka Adámková Emma 09 ŠK Juventa Žilina 350 350
Mžky diaľka Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica 303 303
Mžky diaľka Brzá Ema 11 AO Olympia Považská Bystrica 389 389
Mžky diaľka Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 424 424
Mžky diaľka Gallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca 406 406
Mžky diaľka Harmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská Bystrica 336 336
Mžky diaľka (1/2) Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš 336 336
Mžky diaľka Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca 380 380
Mžky diaľka Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 398 398
Mžky diaľka (1/4) Kenderová Emma 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka (3/3) Kováčová Zoja Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Kubičárová Timea 10 AC VICTORIA Turany 280 280
Mžky diaľka Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 377 377
Mžky diaľka Malá Alžbeta 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 306 306
Mžky diaľka Némethová Daniela 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka (1/3) Olekšáková Nela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 321 321
Mžky diaľka Sklenarová Ema 12 AK Spartak Dubnica nad Váhom 292 292
Mžky diaľka Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 411 411
Mžky diaľka Suchánková Natália 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 453 453
Mžky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 467 467
Mžky diaľka Tutková Tamara 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Uličná Radka 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Valášková Lucia 10 ŠK Juventa Žilina 290 290
Mžky diaľka (3/3) Vanfleteren Elisa 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky diaľka Zacharovská Zoe 10 Atletický klub ZTS Martin 313 313
Mžky diaľka Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica 317 317
Mžky diaľka Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica 346 346
Mžky diaľka (1/4) Žilková Nina 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky diaľka Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 403 403
Mžky guľa 2 kg (1/2) Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 08.95 08.95
Mžky guľa 2 kg (1/1) Brandis Zlatica 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky guľa 2 kg Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 05.34 05.34
Mžky guľa 2 kg Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 08.87 08.87
Mžky guľa 2 kg Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.19 06.19
Mžky guľa 2 kg Kim Grace 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky guľa 2 kg (3/3) Kováčová Zoja Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky guľa 2 kg Litvajová Adriana 10 AC VICTORIA Turany 04.76 04.76
Mžky guľa 2 kg Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 07.84 07.84
Mžky guľa 2 kg Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.42 07.42
Mžky guľa 2 kg Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.14 06.14
Mžky guľa 2 kg Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 05.95 05.95
Mžky guľa 2 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.61 08.61
Mžky guľa 2 kg Ragimová Lucia 10 AO Olympia Považská Bystrica 05.61 05.61
Mžky guľa 2 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 06.75 06.75
Mžky guľa 2 kg Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany 07.03 07.03
Mžky guľa 2 kg Závoďančíková Ivana 10 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky guľa 2 kg Žiačková Miriam 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.13 06.13
Mžky kriket (1/2) Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš 23.31 23.31
Mžky kriket Badžgoňová Ivana 12 Atletický klub ZZO Čadca 10.14 10.14
Mžky kriket Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 28.62 28.62
Mžky kriket (1/1) Brandis Nela 12 Atletický klub ZZO Čadca 09.12 09.12
Mžky kriket (1/1) Brandis Zlatica 11 Atletický klub ZZO Čadca 15.71 15.71
Mžky kriket Capandová Alexandra 10 ŠK Juventa Žilina 32.82 32.82
Mžky kriket Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 23.68
Mžky kriket Domanová Michaela 10 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14.65 14.65
Mžky kriket Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky kriket Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 25.16 25.16
Mžky kriket Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica 22.54 22.54
Mžky kriket Juračáková Dominika 11 ŠK Juventa Žilina
Mžky kriket Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Mžky kriket Kim Grace 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky kriket Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky kriket (1/2) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16.57 16.57
Mžky kriket Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 21.04 21.04
Mžky kriket Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica 18.52 18.52
Mžky kriket Némethová Daniela 10 ŠK Juventa Žilina 23.17 23.17
Mžky kriket Očkayová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica 16.02 16.02
Mžky kriket Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 25.31 25.31
Mžky kriket Suchánková Natália 10 ŠK Juventa Žilina
Mžky kriket Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin 18.48 18.48
Mžky kriket Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 50.94 50.94
Mžky kriket Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 37.91 37.91
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Ambružová Timea 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Androvičová Lucia 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bučková Ema 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Dubovcová Karolína 09 AC VICTORIA Turany (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Faturíková Viktória 10 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Grochalová Valéria 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Horňáková Nelka 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Husková Laura 11 Atletický klub ZTS Martin (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Chlebeková Nina 10 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kameništiaková Nela 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kenderová Emma 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kováčiková Sofia 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Kováčová Zoja Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Krupová Alexandra 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kubičárová Timea 10 AC VICTORIA Turany (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Litvajová Adriana 10 AC VICTORIA Turany (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Lukáčová Sofia 11 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Mičudová Emília 09 Atletika Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Sitáriková Klaudia 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Stejskalová Klára 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Šefarová Kiara 09 Atletický klub ZZO Čadca
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Štípalová LInda 09 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Štúriková Viktória 10 Atletický klub ZTS Martin (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Turzová Nina 11 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Tutková Tamara 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica (D)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Vanfleteren Elisa 09 CVČ Liptovský Mikuláš
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Zacharovská Zoe 10 Atletický klub ZTS Martin (B)