<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva , Nitra, 4. 6. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 08.72 08.72
Žci 60 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.65 08.65
Žci 60 m Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno 10.22 10.22
Žci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 07.74 07.74
Žci 60 m Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.67 08.67
Žci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.31 09.31
Žci 60 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 09.26 09.26
Žci 60 m Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 09.37 09.37
Žci 60 m Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 08.97 08.97
Žci 60 m Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 10.13 10.13
Žci 60 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.22 09.22
Žci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 07.71 07.71
Žci 60 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 08.04 08.04
Žci 60 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 07.64 07.64
Žci 60 m Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.58 09.58
Žci 60 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 09.01 09.01
Žci 60 m Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.69 09.69
Žci 60 m Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen 09.87 09.87
Žci 60 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.19 09.19
Žci 60 m Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 09.78 09.78
Žci 60 m Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin 09.02 09.02
Žci 60 m Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 07.89 07.89
Žci 60 m Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 08.65 08.65
Žci 60 m Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno 08.58 08.58
Žci 60 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 08.01 08.01
Žci 60 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 10.37 10.37
Žci 60 m Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.28 09.28
Žci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 08.83 08.83
Žci 60 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.91 07.91
Žci 60 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.39 08.39
Žci 60 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin
Žci 150 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 21.20 21.20
Žci 150 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.42 21.42
Žci 150 m Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno 25.53 25.53
Žci 150 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 18.90 18.90
Žci 150 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.98 22.98
Žci 150 m Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra 24.42
Žci 150 m Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra 19.94 19.94
Žci 150 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 20.80 20.80
Žci 150 m Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen
Žci 150 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.03 18.03
Žci 150 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.78 21.78
Žci 150 m Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 25.72 25.72
Žci 150 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.26 19.26
Žci 150 m Mičík Ján 08 Atletický klub ZTS Martin 21.77 21.77
Žci 150 m Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 21.87 21.87
Žci 150 m Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno
Žci 150 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 19.35 19.35
Žci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.42 22.42
Žci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.59 21.59
Žci 150 m Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.02 23.02
Žci 150 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.12 21.12
Žci 150 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.56 23.56
Žci 150 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 22.86
Žci 150 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 25.53
Žci 300 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 49.85
Žci 300 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno
Žci 300 m Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica 65.12 65.12
Žci 300 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin 43.75 43.75
Žci 300 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 46.95 46.95
Žci 300 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 57.24 57.24
Žci 300 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 300 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m Židek Marko 07 Atletický klub ZTS Martin 43.52 43.52
Žci 800 m Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 2:42.31 2:42.31
Žci 800 m Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 2:32.90 2:32.90
Žci 800 m Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 2:30.96 2:30.96
Žci 800 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:40.65 2:40.65
Žci 800 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:52.45 2:52.45
Žci 800 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:35.60 2:35.60
Žci 800 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 2:33.30 2:33.30
Žci 800 m Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 3:25.81 3:25.81
Žci 800 m Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica 2:43.44 2:43.44
Žci 800 m Krahulec Ján 07 AK Danica Zvolen
Žci 800 m Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Kubala Richard 08 Atletický klub ZTS Martin 2:23.48 2:23.48
Žci 800 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:44.92 2:44.92
Žci 3000 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 11:44.70 11:44.70
Žci 3000 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 3000 m Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 19.10 19.10
Žci 100 m pr. 83,8 Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 20.15 20.15
Žci 100 m pr. 83,8 Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.63 15.63
Žci 100 m pr. 83,8 Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica 22.25 22.25
Žci 100 m pr. 83,8 Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 21.24 21.24
Žci 100 m pr. 83,8 Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.64 14.64
Žci 100 m pr. 83,8 Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.86 15.86
Žci 100 m pr. 83,8 Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 26.20 26.20
Žci 100 m pr. 83,8 Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 15.63 15.63
Žci 100 m pr. 83,8 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 16.13 16.13
Žci 100 m pr. 83,8 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.26 19.26
Žci 300 m pr. 76,2 Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 300 m pr. 76,2 Konušík Matej 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Králik Martin 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 68.63 68.63
Žci 300 m pr. 76,2 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 50.42 50.42
Žci 300 m pr. 76,2 Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 50.00 50.00
Žci 300 m pr. 76,2 Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica 67.22 67.22
Žci výška Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 150 150
Žci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 165 165
Žci výška Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 160 160
Žci žrď Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 270 270
Žci žrď Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 310 310
Žci žrď Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 300 300
Žci diaľka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 477 477
Žci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 458 458
Žci diaľka Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 396 396
Žci diaľka Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno 336 336
Žci diaľka Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 489 489
Žci diaľka Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 488 488
Žci diaľka Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 394 394
Žci diaľka Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 418 418
Žci diaľka Červený Martin (H) 08 Atletický oddiel Žilina 413 286
Žci diaľka Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 540 540
Žci diaľka Ďuráčik Norbert (H) 08 Atletický oddiel Žilina 431 431
Žci diaľka Ďurkech Nikolas 10 AO Olympia Považská Bystrica 358 358
Žci diaľka Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 408 408
Žci diaľka Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 452 452
Žci diaľka Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 543 543
Žci diaľka Očenáš Stanislav 09 AK Mostáreň Brezno
Žci diaľka Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 400 400
Žci diaľka Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 435 435
Žci diaľka Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 326 326
Žci diaľka Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 517 517
Žci diaľka Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 471 471
Žci guľa 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 11.74 11.74
Žci guľa 4 kg Hanzel Marek 08 AK Danica Zvolen
Žci guľa 4 kg Konušík Jakub 09 AO Olympia Považská Bystrica 06.44 06.44
Žci guľa 4 kg Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 06.33 06.33
Žci guľa 4 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.88 11.88
Žci guľa 4 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 07.44 07.44
Žci guľa 4 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci guľa 4 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 08.93 08.93
Žci guľa 4 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 10.34 10.34
Žci guľa 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 08.37 08.37
Žci guľa 4 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.16 08.16
Žci disk 1 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 36.30 36.30
Žci disk 1 kg Hanzel Marek 08 AK Danica Zvolen 22.25 22.25
Žci disk 1 kg Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.61 19.61
Žci disk 1 kg Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.35 16.35
Žci disk 1 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 38.36 38.36
Žci disk 1 kg Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.16 23.16
Žci disk 1 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.72 17.72
Žci disk 1 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 29.13 29.13
Žci disk 1 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 26.01 26.01
Žci disk 1 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 19.01 19.01
Žci kladivo 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 24.77 24.77
Žci kladivo 4 kg Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.19 18.19
Žci kladivo 4 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 49.18 49.18
Žci kladivo 4 kg Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.25 20.25
Žci kladivo 4 kg Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.49 18.49
Žci kladivo 4 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica 19.61 19.61
Žci kladivo 4 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 39.07 39.07
Žci kladivo 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 26.24 26.24
Žci kladivo 4 kg Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.38 17.38
Žci kladivo 4 kg Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Dodok Dominik 08 MŠk Žiar nad Hronom 26.24 26.24
Žci oštep 600 g Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra
Žci oštep 600 g Hanzel Marek 08 AK Danica Zvolen 21.10 21.10
Žci oštep 600 g Jurga Leonard 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.72 22.72
Žci oštep 600 g Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 49.15 49.15
Žci oštep 600 g Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.19 18.19
Žci oštep 600 g Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 33.12 33.12
Žci oštep 600 g Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica 18.41 18.41
Žci oštep 600 g Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.48 22.48
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Chobot Dominik 07 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žky 60 m Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 08.52 08.52
Žky 60 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 08.92 08.92
Žky 60 m Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno 10.14 10.14
Žky 60 m Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno 09.65 09.65
Žky 60 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 10.42 10.42
Žky 60 m (1/1) Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.96 08.96
Žky 60 m Černá Emma 07 AK Mostáreň Brezno 09.38 09.38
Žky 60 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 10.88 10.88
Žky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.52 08.52
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 08.09 08.09
Žky 60 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.84 09.84
Žky 60 m Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno 10.32 10.32
Žky 60 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.28 09.28
Žky 60 m (1/3) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.48 08.48
Žky 60 m Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 09.08 09.08
Žky 60 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.54 09.54
Žky 60 m Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina 10.43 10.43
Žky 60 m Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno 09.44 09.44
Žky 60 m (2/2) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.49 08.49
Žky 60 m Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 09.27
Žky 60 m Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina 08.46 08.46
Žky 60 m Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra 11.27 11.27
Žky 60 m Chilá Tereza 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60 m (2/1) Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.81 08.81
Žky 60 m Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno 09.87 09.87
Žky 60 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.33 09.33
Žky 60 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.09 08.09
Žky 60 m Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 08.74 08.74
Žky 60 m Krivanská Veronika 09 AC Stavbár Nitra
Žky 60 m (1/4) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.49 08.49
Žky 60 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 08.33 08.22
Žky 60 m Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 60 m Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra 09.57 09.57
Žky 60 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 08.32 08.32
Žky 60 m Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra 09.45 09.45
Žky 60 m Orosiová Emma 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 60 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 09.07 09.07
Žky 60 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.60 09.60
Žky 60 m (2/1) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.15 09.15
Žky 60 m (2/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.82 08.82
Žky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.31 09.31
Žky 60 m Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 09.44 09.44
Žky 60 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.71 09.71
Žky 60 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 09.36 09.36
Žky 60 m Špilova Alex 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.45 09.45
Žky 60 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 08.01 08.01
Žky 60 m Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra 09.92 09.92
Žky 60 m Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 09.82 09.82
Žky 60 m Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno 09.77 09.77
Žky 60 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.45 09.45
Žky 60 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 09.14 09.14
Žky 60 m (2/3) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.87 08.87
Žky 150 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 22.17 22.17
Žky 150 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 26.05 26.05
Žky 150 m Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.06 21.06
Žky 150 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 22.68 21.78
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 19.77 19.77
Žky 150 m Farmadinová Vivien 10 AC Stavbár Nitra 24.86 24.86
Žky 150 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.93 23.93
Žky 150 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 150 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 24.58 24.58
Žky 150 m Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno 25.55 25.55
Žky 150 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.88 22.88
Žky 150 m (1/3) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.79 21.79
Žky 150 m Hamžíková Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 22.43 22.43
Žky 150 m Horváthová Henrieta 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.24 22.11
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 19.08 19.08
Žky 150 m Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina 20.17 20.17
Žky 150 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 28.38 28.38
Žky 150 m Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra 24.99 24.99
Žky 150 m Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno 27.14 27.14
Žky 150 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.34 23.34
Žky 150 m Košútová Lucia 08 AO Olympia Považská Bystrica 20.22 20.22
Žky 150 m Kováčová Kamila 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.44 22.44
Žky 150 m Krivanská Veronika 09 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m (1/4) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.52 20.52
Žky 150 m (2/1) Macečková Božidara 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.62
Žky 150 m Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 22.43 22.43
Žky 150 m Orosiová Emma 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 150 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 24.18 24.18
Žky 150 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 22.87 22.87
Žky 150 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 22.72 22.72
Žky 150 m Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 22.39 22.39
Žky 150 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.92 22.92
Žky 150 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 22.37 22.37
Žky 150 m Špilova Alex 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.22 24.22
Žky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.94 19.94
Žky 150 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 20.38 20.38
Žky 150 m Turičíková Veronika 10 AO Olympia Považská Bystrica 25.09 25.09
Žky 150 m Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno 25.82 25.82
Žky 150 m (1/4) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 21.56 21.56
Žky 150 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 22.35 22.35
Žky 150 m (2/3) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.25 21.25
Žky 300 m Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno 56.82 56.82
Žky 300 m Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 48.76 48.76
Žky 300 m Fernerová Timea 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 46.45 46.45
Žky 300 m Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m (2/2) Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 47.43 47.43
Žky 300 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 300 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 52.95 52.88
Žky 300 m Kováčová Kamila 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 46.24 46.24
Žky 300 m Krivanská Veronika 09 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom 53.09 53.09
Žky 300 m Marjenková Sandra 08 Atletika Dubnica nad Váhom 54.32 54.32
Žky 300 m Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 51.62 51.62
Žky 300 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 47.44 47.44
Žky 300 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom 49.87
Žky 300 m Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 54.07 54.07
Žky 300 m Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 50.10 50.10
Žky 300 m Solíková Timea 08 Atletika Dubnica nad Váhom 47.94 47.94
Žky 300 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina
Žky 300 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 48.31 48.31
Žky 300 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 43.12 43.12
Žky 300 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 49.61 49.61
Žky 800 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:35.82 2:35.82
Žky 800 m (1/1) Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:39.37 2:39.37
Žky 800 m Farmadinová Vivien 10 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 3:07.35 3:07.35
Žky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:28.07 2:28.07
Žky 800 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom 3:07.29 3:00.19
Žky 800 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin 2:39.69 2:39.69
Žky 800 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 2:31.76 2:31.76
Žky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:29.93 2:29.93
Žky 800 m Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra 2:56.48 2:56.48
Žky 800 m Ondrejíková Laura 08 Atletika Dubnica nad Váhom 2:38.06 2:38.06
Žky 800 m Otrasová Aneta 07 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 2:59.97 2:59.97
Žky 800 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 3:23.27 3:23.27
Žky 800 m Šichtová Miriam 08 Atletický klub ZTS Martin 2:40.02 2:40.02
Žky 2000 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 7:50.88 7:50.88
Žky 2000 m Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 9:09.73 9:09.73
Žky 2000 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica 8:40.68 8:40.68
Žky 2000 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 8:49.31 8:49.31
Žky 2000 m Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica 8:25.98 8:25.98
Žky 2000 m Moricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 7:16.78 7:16.78
Žky 2000 m (1/3) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 8:20.58 8:20.58
Žky 2000 m Pňačeková Tereza 07 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 7:20.86 7:20.86
Žky 2000 m Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra
Žky 2000 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 8:40.57 8:40.57
Žky 100m p 76,2-8,2 Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 16.06 16.06
Žky 100m p 76,2-8,2 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 16.41 16.41
Žky 100m p 76,2-8,2 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 15.45 15.45
Žky 100m p 76,2-8,2 Gašpercová Agáta 10 AO Olympia Považská Bystrica 20.45 20.45
Žky 100m p 76,2-8,2 (2/2) Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Žky 100m p 76,2-8,2 Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 15.59 15.59
Žky 100m p 76,2-8,2 Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 20.53 20.53
Žky 100m p 76,2-8,2 (2/4) Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra 24.60 24.60
Žky 300 m pr. 76,2 Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m pr. 76,2 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 51.81 51.81
Žky 300 m pr. 76,2 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 48.01 48.01
Žky 300 m pr. 76,2 Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 60.72 60.72
Žky 300 m pr. 76,2 (2/4) Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m pr. 76,2 Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 59.64 59.64
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 18:10.40 17:56.27
Žky chôdza 3000 m Kurucová Michaela 10 AO Olympia Považská Bystrica 22:41.48 22:41.48
Žky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 14:52.89 14:52.89
Žky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 155 155
Žky výška Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 140 140
Žky výška Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 135 135
Žky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 157 157
Žky výška Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky výška Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140 140
Žky výška Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 125 125
Žky výška Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky výška (1/3) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 135 135
Žky výška Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 135 135
Žky výška Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 130 130
Žky žrď Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 180 180
Žky žrď (2/1) Macečková Božidara 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 290 290
Žky diaľka Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 377 377
Žky diaľka Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 474 474
Žky diaľka Černá Emma 07 AK Mostáreň Brezno
Žky diaľka Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 271 271
Žky diaľka Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 368 368
Žky diaľka Ďurišová Petra 07 BŠK Banská Bystrica 470 470
Žky diaľka Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 368 368
Žky diaľka Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 377 377
Žky diaľka Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 352 352
Žky diaľka Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 401 401
Žky diaľka Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina 346 346
Žky diaľka Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno 452 452
Žky diaľka (2/2) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 464 464
Žky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 449 470
Žky diaľka Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica 382 382
Žky diaľka Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra 334 334
Žky diaľka (2/1) Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 425 425
Žky diaľka Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 294
Žky diaľka Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 352 352
Žky diaľka Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 405 405
Žky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 436 436
Žky diaľka Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica 330 330
Žky diaľka Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 388 388
Žky diaľka Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 481 481
Žky diaľka Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra 326 326
Žky diaľka Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 361 361
Žky diaľka Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 341 341
Žky diaľka (2/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 427 427
Žky diaľka Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica 274 274
Žky diaľka Špilova Alex 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 405 405
Žky diaľka Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 405 405
Žky diaľka Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno 266 266
Žky diaľka Vranová Lívia 10 AK Mostáreň Brezno
Žky diaľka (1/4) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 435 435
Žky guľa 3 kg Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 10.36 10.36
Žky guľa 3 kg Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.63 05.63
Žky guľa 3 kg Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 07.70 07.70
Žky guľa 3 kg Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 06.67 06.67
Žky guľa 3 kg Chilá Tereza 08 Atletický klub ZZO Čadca 06.23 06.23
Žky guľa 3 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 08.16 08.16
Žky guľa 3 kg Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 07.52 07.52
Žky guľa 3 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 09.29 09.29
Žky guľa 3 kg Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 07.08 07.08
Žky guľa 3 kg Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 08.11 08.11
Žky guľa 3 kg Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky guľa 3 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.65 08.65
Žky guľa 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 07.30 07.30
Žky guľa 3 kg (2/1) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.47 08.47
Žky guľa 3 kg Slamková Nina 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 07.42 07.42
Žky guľa 3 kg Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno 05.54 05.54
Žky guľa 3 kg Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.50 05.50
Žky disk 0,75 kg Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky disk 0,75 kg Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica 15.91 15.91
Žky disk 0,75 kg Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 23.71 23.71
Žky disk 0,75 kg Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra 16.89 16.89
Žky disk 0,75 kg Chilá Tereza 08 Atletický klub ZZO Čadca
Žky disk 0,75 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 22.16 22.16
Žky disk 0,75 kg Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 20.86 20.86
Žky disk 0,75 kg Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 21.16 21.16
Žky disk 0,75 kg Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 26.01 26.01
Žky disk 0,75 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.93 16.93
Žky disk 0,75 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 15.70 15.70
Žky disk 0,75 kg (2/1) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.62 20.62
Žky disk 0,75 kg Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 20.94 20.94
Žky disk 0,75 kg Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 20.21 20.21
Žky disk 0,75 kg Tončová Sofia 08 MŠk Žiar nad Hronom 16.65 16.65
Žky disk 0,75 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 27.22 27.22
Žky disk 0,75 kg Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 14.39 14.39
Žky kladivo 3 kg Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica 15.39 15.39
Žky kladivo 3 kg Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.10 16.10
Žky kladivo 3 kg Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica 17.28 17.28
Žky kladivo 3 kg Masaryková Adela 08 AO Olympia Považská Bystrica 24.08 24.08
Žky kladivo 3 kg Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica 23.03 23.03
Žky kladivo 3 kg Tončová Sofia 08 MŠk Žiar nad Hronom 22.48 22.48
Žky kladivo 3 kg Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 16.58 16.58
Žky oštep 500 g Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 32.96 32.96
Žky oštep 500 g Ballová Saša 07 BŠK Banská Bystrica 19.90 19.90
Žky oštep 500 g Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica 17.10 17.10
Žky oštep 500 g Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.14 22.14
Žky oštep 500 g Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 25.81 25.81
Žky oštep 500 g Donovalová Silvia 07 BŠK Banská Bystrica 19.01 19.01
Žky oštep 500 g Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno
Žky oštep 500 g Husárová Tamara 08 AC Stavbár Nitra 11.18 11.18
Žky oštep 500 g Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 24.61 24.61
Žky oštep 500 g Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 20.16 20.16
Žky oštep 500 g Kapiašová Bianka 07 BŠK Banská Bystrica 19.47 19.47
Žky oštep 500 g Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.63 17.63
Žky oštep 500 g Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra 13.82 13.82
Žky oštep 500 g Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno 11.90 11.90
Žky oštep 500 g Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 19.98 19.98
Žky oštep 500 g Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 17.16 17.16
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Černáková Valentína 07 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Farmadinová Vivien 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Grossová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica (B)
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Hudecová Emma (H) 07 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Jakabová Elena 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (3/2) Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (3/3) Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin (B)
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica (C)
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica