<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva skupina Juh , Žiar nad Hronom, 14. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.22 10.22
Mžci 60 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 08.72 08.72
Mžci 60 m Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno 09.88 09.88
Mžci 60 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 08.84 08.84
Mžci 60 m Dolňan Juraj 10 BŠK Banská Bystrica 09.65
Mžci 60 m Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra 09.83 09.83
Mžci 60 m Galbavý Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m (1/1) Gerhát Timur 10 ŠK Detva v pohybe 10.81
Mžci 60 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen 10.01 10.01
Mžci 60 m Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci 60 m (1/4) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.50 09.50
Mžci 60 m Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno 10.14 10.14
Mžci 60 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra 09.50 09.50
Mžci 60 m (1/1) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.76 09.32
Mžci 60 m (1/1) Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe 09.54 09.54
Mžci 60 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 09.52 09.52
Mžci 60 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 10.28 10.28
Mžci 60 m Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 10.99 10.99
Mžci 60 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra 09.96 09.96
Mžci 60 m (1/2) Nosáľ Tomáš 11 ŠK Detva v pohybe 10.73 10.73
Mžci 60 m (1/3) Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 09.89 09.89
Mžci 60 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 10.06 09.71
Mžci 60 m Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno 10.85 10.85
Mžci 60 m Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno 10.53 10.53
Mžci 60 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 10.37 10.37
Mžci 60 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 09.43
Mžci 60 m (1/1) Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m (1/1) Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Smolnický Samuel 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 60 m Srnka Matúš 10 AK Mostáreň Brezno 09.97 09.97
Mžci 60 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.15 11.15
Mžci 60 m (1/3) Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.25 10.25
Mžci 60 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.98 10.98
Mžci 60 m Šipoš Branislav 09 AK Danica Zvolen 10.09
Mžci 60 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 09.07 09.07
Mžci 60 m (1/2) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe 09.50 09.50
Mžci 60 m (1/4) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.01 08.01
Mžci 60 m Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen 10.92 10.92
Mžci 60 m (2/4) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe 09.67 09.67
Mžci 60 m (1/2) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 10.37 10.37
Mžci 150 m Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 150 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 28.07
Mžci 150 m Babka Oliver 11 AK Mostáreň Brezno
Mžci 150 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 22.41 22.41
Mžci 150 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 22.76 22.76
Mžci 150 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen 24.48 24.48
Mžci 150 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m (1/1) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 150 m (1/3) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci 150 m (1/1) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.26 23.26
Mžci 150 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 24.51 24.51
Mžci 150 m Liptay Slavomír 10 Atletický klub Krupina 23.52 23.52
Mžci 150 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 27.51 27.51
Mžci 150 m (1/2) Nosáľ Tomáš 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci 150 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 25.78 25.19
Mžci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.42 22.42
Mžci 150 m Rozgonyi Kristián 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 150 m (1/1) Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 150 m (1/1) Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci 150 m Smolnický Samuel 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 150 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.40 28.40
Mžci 150 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 23.55 23.55
Mžci 150 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 25.16
Mžci 150 m Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 22.12 22.12
Mžci 600 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 2:11.16 2:11.16
Mžci 600 m (1/1) Babinský Roman 12 MAC REDOX Lučenec 2:10.63 2:10.63
Mžci 600 m Bečka Sebastián 09 BŠK Banská Bystrica 2:02.91 2:02.91
Mžci 600 m Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra 2:04.64 2:04.64
Mžci 600 m Dolňan Juraj 10 BŠK Banská Bystrica
Mžci 600 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 2:14.37 2:14.37
Mžci 600 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 2:00.84 2:00.84
Mžci 600 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 1:51.28 1:51.28
Mžci 600 m Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra 2:11.65
Mžci 600 m (1/4) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:59.65 1:59.65
Mžci 600 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 600 m Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra 2:04.14 2:04.14
Mžci 600 m Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno 2:13.92 2:13.92
Mžci 600 m (1/1) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:14.29 2:14.29
Mžci 600 m (1/3) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe 2:10.77 2:10.77
Mžci 600 m (1/1) Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci 600 m Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 2:02.98 2:02.98
Mžci 600 m Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno
Mžci 600 m (1/3) Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:01.47 2:00.06
Mžci 600 m Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci 600 m Prč Dávid 11 AK Mostáreň Brezno 2:21.98 2:21.98
Mžci 600 m Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica 2:17.18
Mžci 600 m Srnka Matúš 10 AK Mostáreň Brezno 2:17.92 2:17.92
Mžci 600 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:33.99 2:33.99
Mžci 600 m (1/3) Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:15.35 2:15.35
Mžci 600 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 2:01.89 2:01.89
Mžci 600 m Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra 2:27.12 2:27.12
Mžci 600 m Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen 2:43.66 2:43.66
Mžci 600 m (2/4) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe
Mžci 600 m (1/2) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe 2:33.25 2:33.25
Mžci 1500 m (1/1) Ivanič Matej 09 MAC REDOX Lučenec 5:52.29 5:52.29
Mžci 1500 m Link Peter 10 BŠK Banská Bystrica
Mžci 1500 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 5:44.37 5:44.37
Mžci 1500 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 1500 m (1/2) Nosáľ Tomáš 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci 1500 m Šarišský Timotej 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 1500 m Šipoš Branislav 09 AK Danica Zvolen 6:10.63
Mžci 60m p 76,2-7,5 (3/4) Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 60m p 76,2-7,5 (3/4) Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 60m p 76,2-7,5 Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 10.83 10.83
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.44 10.44
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.05 11.05
Mžci 60m p 76,2-7,5 Rozgonyi Kristián 09 MAC REDOX Lučenec 16.91 16.91
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 11.68 11.68
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/4) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.56 09.56
Mžci chôdza 2000 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 11:48.64 11:48.64
Mžci výška (1/1) Ivanič Matej 09 MAC REDOX Lučenec 115 115
Mžci výška (1/4) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 153 153
Mžci diaľka Badáni Branislav 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 319 319
Mžci diaľka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 471 471
Mžci diaľka (1/1) Babinský Roman 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 390 390
Mžci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 402 402
Mžci diaľka Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka (1/1) Gerhát Timur 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci diaľka Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen 240
Mžci diaľka Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno 490 490
Mžci diaľka Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 393 393
Mžci diaľka (2/1) Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe 363 363
Mžci diaľka Jančovič Matúš 09 AC Stavbár Nitra 360 360
Mžci diaľka Kabát Adrian 10 AC Stavbár Nitra 347 347
Mžci diaľka Kobela Matej 11 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka (1/1) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 481 481
Mžci diaľka Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Mžci diaľka (1/1) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 418 418
Mžci diaľka Liptay Slavomír 10 Atletický klub Krupina 373 373
Mžci diaľka Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 372 372
Mžci diaľka Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 311 311
Mžci diaľka Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 400 400
Mžci diaľka Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 379 379
Mžci diaľka (1/1) Sýkora Samuel 09 ŠK Detva v pohybe 396 396
Mžci diaľka Šipoš Branislav 09 AK Danica Zvolen 345 345
Mžci diaľka (1/2) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci diaľka Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 403 403
Mžci diaľka Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen 269 269
Mžci guľa 3 kg Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 04.63 04.63
Mžci guľa 3 kg (1/1) Ferencz Dávid 09 MAC REDOX Lučenec 07.99 07.99
Mžci guľa 3 kg Haque Jean Pierre 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci guľa 3 kg Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Mžci guľa 3 kg Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra
Mžci guľa 3 kg Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 07.33 07.33
Mžci guľa 3 kg Muška Matej 09 AK Danica Zvolen 05.80 05.80
Mžci guľa 3 kg Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 07.70 07.70
Mžci guľa 3 kg Tomek Tomáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 05.32 05.32
Mžci kriket Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 50.78 50.78
Mžci kriket (1/1) Babinský Roman 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Bečka Sebastián 09 BŠK Banská Bystrica 32.88 32.88
Mžci kriket Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.76 27.76
Mžci kriket Čavojský Martin 09 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Dolňan Juraj 10 BŠK Banská Bystrica 14.70
Mžci kriket Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 22.97 22.97
Mžci kriket (1/1) Ferencz Dávid 09 MAC REDOX Lučenec 44.00 44.00
Mžci kriket Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 54.19 54.19
Mžci kriket Galbavý Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra 32.81
Mžci kriket Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra 24.75 24.75
Mžci kriket (2/1) Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci kriket Jančovič Matúš 09 AC Stavbár Nitra 41.42 41.42
Mžci kriket Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra
Mžci kriket Lendvorský Flávio 10 Atletický klub Krupina 33.13 33.13
Mžci kriket Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno 27.48 27.48
Mžci kriket Link Peter 10 BŠK Banská Bystrica 22.30 23.26
Mžci kriket Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
Mžci kriket Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci kriket Podolec Viliam 10 MŠk Žiar nad Hronom 20.41 20.41
Mžci kriket Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 22.33 22.33
Mžci kriket Rosenberger Alex 11 BŠK Banská Bystrica
Mžci kriket Rozgonyi Kristián 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket (1/1) Segeč Alex 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket (1/1) Segeč Daniel 12 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Srnka Matúš 10 AK Mostáreň Brezno
Mžci kriket (1/1) Sýkora Samuel 09 ŠK Detva v pohybe
Mžci kriket Tomek Tomáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.24 20.24
Mžci kriket Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 40.00 40.00
Mžci kriket Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Bečka Sebastián 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Galbavý Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Gerhát Timur 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (3/3) Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Chlebničan Marek 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (3/4) Jančovič Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Krnáč Dávid 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kudrík Dan 10 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Link Peter 10 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (3/1) Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Oravec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Smolnický Samuel 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Surovec Peter 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Sýkora Samuel 09 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Tkáč Matej 11 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Výbošťok Maroš (H) 12 ŠK Detva v pohybe
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Zvala Oliver 12 ŠK Detva v pohybe
Mžky 60 m Astalošová Dáša 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Azorová Alexandra 09 MŠk Žiar nad Hronom 10.09 10.09
Mžky 60 m Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.19 11.19
Mžky 60 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 08.81 08.81
Mžky 60 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica 09.76 09.76
Mžky 60 m Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno 10.42 10.42
Mžky 60 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 08.79 08.79
Mžky 60 m Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 10.88 10.88
Mžky 60 m Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra 10.22
Mžky 60 m Galambová Laura 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.58 09.58
Mžky 60 m (1/1) Gombalová Lucia 14 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec 10.08 10.08
Mžky 60 m Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.48 08.48
Mžky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 08.94 08.94
Mžky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.25 08.25
Mžky 60 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.54 09.54
Mžky 60 m Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen 10.93 10.93
Mžky 60 m Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.12 09.12
Mžky 60 m Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.24 10.24
Mžky 60 m Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.16 10.16
Mžky 60 m (1/3) Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno 09.95 09.95
Mžky 60 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 09.51 09.51
Mžky 60 m (1/1) Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.55 09.55
Mžky 60 m Kánová Michaela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.39 10.39
Mžky 60 m Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.69 10.69
Mžky 60 m Kolačkovská Lívia 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 10.01 10.01
Mžky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.49 08.49
Mžky 60 m (1/3) Lökeová Nela Júlia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.06 10.06
Mžky 60 m Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom 10.55 10.55
Mžky 60 m Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.53 09.53
Mžky 60 m (1/2) Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.95 09.95
Mžky 60 m Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.86 09.86
Mžky 60 m (1/2) Olejárová Lýdia 10 ŠK Detva v pohybe 10.02 10.02
Mžky 60 m (1/4) Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno 09.77 09.77
Mžky 60 m (1/1) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe 10.77 10.77
Mžky 60 m (1/2) Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec 09.22 09.22
Mžky 60 m (1/2) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.27 09.27
Mžky 60 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.60 09.60
Mžky 60 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 09.29 09.29
Mžky 60 m (1/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.82 08.82
Mžky 60 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.27 11.27
Mžky 60 m (1/1) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe 10.12 10.12
Mžky 60 m (1/4) Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 09.16 09.16
Mžky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.61 09.61
Mžky 60 m (1/2) Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno 09.79 09.79
Mžky 60 m (1/4) Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Šimková Sofia 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.48 10.48
Mžky 60 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica 09.51 09.51
Mžky 60 m Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.28 10.28
Mžky 60 m Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec 10.50 10.50
Mžky 60 m Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen 11.32 11.32
Mžky 60 m Voskárová Eliška 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m (1/2) Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe 10.71 10.71
Mžky 150 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 21.40 21.40
Mžky 150 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica 26.57
Mžky 150 m Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 22.48 22.48
Mžky 150 m Darányiová Ema 10 MAC REDOX Lučenec 28.79 28.79
Mžky 150 m Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica 24.73 24.73
Mžky 150 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.93 23.93
Mžky 150 m Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 24.82 24.82
Mžky 150 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 24.22 24.22
Mžky 150 m (1/1) Gombalová Lucia 14 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 22.83 22.83
Mžky 150 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.66 25.66
Mžky 150 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 22.72 22.72
Mžky 150 m Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.19 26.19
Mžky 150 m Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.26 27.26
Mžky 150 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.34 23.34
Mžky 150 m Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina 25.04 25.04
Mžky 150 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.84 20.84
Mžky 150 m Kunštárová Marína 11 AK Danica Zvolen
Mžky 150 m Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 26.34 26.34
Mžky 150 m Leskóová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 24.07 24.07
Mžky 150 m (1/4) Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 22.48 22.48
Mžky 150 m Margetiaková Nina 10 AK Danica Zvolen
Mžky 150 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 23.37 23.37
Mžky 150 m (1/2) Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 150 m Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.96
Mžky 150 m Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.44
Mžky 150 m Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Mžky 150 m (1/4) Pavlínyiová Sofia 09 AK Mostáreň Brezno
Mžky 150 m (1/3) Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec 27.42 27.42
Mžky 150 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.32
Mžky 150 m (1/1) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 150 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica 23.74 23.74
Mžky 150 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.49 28.49
Mžky 150 m (1/1) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe
Mžky 150 m (1/2) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 150 m (1/4) Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen
Mžky 150 m Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Tonhajzerová Nelly 10 MŠk Žiar nad Hronom 27.69 27.69
Mžky 150 m Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen 29.49 29.49
Mžky 150 m (1/2) Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno 25.82 25.82
Mžky 600 m Astalošová Dáša 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 600 m Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:09.36
Mžky 600 m Hajdukiewicz Liliana 09 AC Stavbár Nitra 2:12.56 2:12.56
Mžky 600 m Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen
Mžky 600 m Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky 600 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:17.52 2:17.52
Mžky 600 m Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:13.65 2:13.65
Mžky 600 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 2:24.81 2:24.81
Mžky 600 m Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:38.40 2:38.40
Mžky 600 m (1/3) Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno 2:14.23 2:14.23
Mžky 600 m Kolačkovská Lívia 10 BŠK Banská Bystrica 2:08.89 2:08.89
Mžky 600 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:53.95 1:53.95
Mžky 600 m Kunštárová Marína 11 AK Danica Zvolen
Mžky 600 m Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom 3:17.30
Mžky 600 m (1/3) Lökeová Nela Júlia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 1:52.18 1:52.18
Mžky 600 m Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:25.21 2:25.21
Mžky 600 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:25.74 2:25.74
Mžky 600 m (1/2) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:03.99 2:03.99
Mžky 600 m (1/1) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 600 m (1/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 600 m (1/1) Sekerešová Zuzana 12 ŠK Detva v pohybe 2:17.81 2:17.81
Mžky 600 m (1/4) Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 2:06.27 2:06.27
Mžky 600 m (1/2) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe 2:20.42 2:20.42
Mžky 600 m Ševelová Alexandra 09 AK Danica Zvolen
Mžky 600 m Šimková Sofia 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 600 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica 2:08.44 2:08.44
Mžky 600 m Voskárová Eliška 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 600 m Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m (1/2) Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe 2:42.24 2:42.24
Mžky 1500 m Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 6:08.61 6:08.61
Mžky 1500 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra 6:27.75 6:27.75
Mžky 1500 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 6:35.92 6:35.92
Mžky 1500 m Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica 6:40.13 6:40.13
Mžky 1500 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 6:01.10 6:01.10
Mžky 1500 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 6:19.80 6:19.80
Mžky 1500 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 6:16.89 6:16.89
Mžky 1500 m Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 1500 m Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe
Mžky 1500 m Saksová Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 1500 m Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom 6:12.71 6:12.71
Mžky 1500 m Sojková Eva 10 BŠK Banská Bystrica 6:40.37 6:40.37
Mžky 1500 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 10.61 10.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.11 11.11
Mžky 60m p 76,2-7,5 Darányiová Ema 10 MAC REDOX Lučenec 14.34 14.34
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.59 10.59
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.27 10.27
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60m p 76,2-7,5 Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 12.81 12.81
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 14.30 14.30
Mžky 60m p 76,2-7,5 Leskóová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 12.89 12.89
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 11.77 11.77
Mžky 60m p 76,2-7,5 Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Novýsedláková Petronela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.93 12.93
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sojková Eva 10 BŠK Banská Bystrica 13.00 13.00
Mžky 60m p 76,2-7,5 Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra 13.94 13.94
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra
Mžky chôdza 2000 m Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 13:10.76 13:10.76
Mžky chôdza 2000 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky výška Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 120 120
Mžky výška Čemanová Lujza 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 125 125
Mžky výška Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica 105 105
Mžky výška Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 110 110
Mžky výška Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Mžky výška Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Mžky výška Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140 140
Mžky výška Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Mžky výška Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky výška Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 115 115
Mžky výška Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 105 105
Mžky výška Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Mžky výška Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Mžky výška (1/4) Pôbišová Lea 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky výška Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130 130
Mžky výška Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 425 425
Mžky diaľka Burská Lenka 09 MŠk Žiar nad Hronom 366 366
Mžky diaľka Černáková Lenka 10 AK Mostáreň Brezno 271 271
Mžky diaľka Darányiová Ema 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra 305
Mžky diaľka Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 368 368
Mžky diaľka Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 368 368
Mžky diaľka Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra 345 345
Mžky diaľka Galambová Laura 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 350 350
Mžky diaľka Giertlová Lucia 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Grebáčová Sofia 11 MAC REDOX Lučenec 355 355
Mžky diaľka Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 463 463
Mžky diaľka Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 443 443
Mžky diaľka Hricová Judita 10 MŠk Žiar nad Hronom 319 319
Mžky diaľka (1/3) Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina 375 375
Mžky diaľka (1/3) Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno 350 350
Mžky diaľka Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 332 332
Mžky diaľka Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 323 323
Mžky diaľka Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 374 374
Mžky diaľka Leskóová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 314 314
Mžky diaľka Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec 364 364
Mžky diaľka (1/3) Lökeová Nela Júlia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 324 324
Mžky diaľka Ľuptáková Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Malárová Katarína 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Margetiaková Nina 10 AK Danica Zvolen
Mžky diaľka Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 387 387
Mžky diaľka Novýsedláková Patrícia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 310 310
Mžky diaľka Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 347
Mžky diaľka (1/2) Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec 370 370
Mžky diaľka Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra 302 302
Mžky diaľka (1/2) Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka (1/4) Šagátová Nela 13 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Véghová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom 340 340
Mžky guľa 2 kg Badinská Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 04.39 04.39
Mžky guľa 2 kg Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 08.79 08.79
Mžky guľa 2 kg Bizoňová Klaudia 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky guľa 2 kg Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 05.14 05.14
Mžky guľa 2 kg Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra 03.40 03.40
Mžky guľa 2 kg Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.03 08.03
Mžky guľa 2 kg Gembická Melánia 09 MAC REDOX Lučenec 07.69 07.69
Mžky guľa 2 kg Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 06.56 06.56
Mžky guľa 2 kg Kánová Michaela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 06.55 06.55
Mžky guľa 2 kg Kertészová Lenka 10 MAC REDOX Lučenec 05.78 05.78
Mžky guľa 2 kg Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 06.89 06.89
Mžky guľa 2 kg Krajčiová Nikola 11 MŠk Žiar nad Hronom 05.60 05.60
Mžky guľa 2 kg Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe
Mžky guľa 2 kg (1/1) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe
Mžky guľa 2 kg Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 08.61 08.61
Mžky guľa 2 kg Slosiarová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom 07.48 07.48
Mžky guľa 2 kg Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra
Mžky guľa 2 kg Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno
Mžky guľa 2 kg (1/2) Zvalová Tamara 09 ŠK Detva v pohybe
Mžky kriket Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 22.19 24.44
Mžky kriket Azorová Alexandra 09 MŠk Žiar nad Hronom 24.58 24.58
Mžky kriket Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 37.52 37.52
Mžky kriket Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 20.14 20.14
Mžky kriket Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra 14.73 15.68
Mžky kriket Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 30.02 30.02
Mžky kriket Galambová Laura 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket (1/1) Gombalová Lucia 14 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket (1/1) Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 26.66 26.66
Mžky kriket Hajdukiewicz Liliana 09 AC Stavbár Nitra 24.85 24.85
Mžky kriket Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen
Mžky kriket Janeková Dominika 10 Atletický klub Krupina
Mžky kriket Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 34.18 34.18
Mžky kriket Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 29.50 29.50
Mžky kriket Kánová Michaela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.06 23.06
Mžky kriket Kertészová Lenka 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.84 24.84
Mžky kriket Korčoková Hana 11 Atletický klub Krupina
Mžky kriket Krajčiová Nikola 11 MŠk Žiar nad Hronom 35.36 35.36
Mžky kriket Kunštárová Marína 11 AK Danica Zvolen
Mžky kriket Lakosilová Zoja Danae 09 MŠk Žiar nad Hronom 05.97
Mžky kriket Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 38.79 38.79
Mžky kriket Ľuptáková Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky kriket Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 28.00 28.00
Mžky kriket Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 21.60 23.32
Mžky kriket (1/1) Peknušiaková Nella 12 ŠK Detva v pohybe
Mžky kriket (1/3) Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec 25.01 26.28
Mžky kriket Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 32.68 32.68
Mžky kriket Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra
Mžky kriket Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra
Mžky kriket Tináková Eliška 10 MŠk Žiar nad Hronom 15.46 15.46
Mžky kriket Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen 13.96 13.96
Mžky kriket Véghová Zuzana 09 MŠk Žiar nad Hronom 23.09 23.09
Mžky kriket Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno 20.09 20.09
Mžky kriket (1/2) Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky kriket Voskárová Eliška 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Astalošová Dáša 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (4/4) Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (4/2) Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Gajdošová Liana 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hajdukiewicz Liliana 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Holišíková Zuzana 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kohútová Timea 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Kolačkovská Lívia 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Nemcová Soňa 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Očovská Ema 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Olejárová Lýdia 10 ŠK Detva v pohybe 323
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Olejárová Lýdia 10 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Ostrihoňová Simona 10 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Póchová Mária 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Polónyová Nina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Prítulová Tatiana 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Rumanovská Alexandra 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Svoreňová Nela 11 ŠK Detva v pohybe
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Szabóová Sofia 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Šádeková Liliana 11 AK Mostáreň Brezno
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Šimková Sofia 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Teplanová Natália 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Tóthová Nina 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Vlčeková Simona 10 AK Mostáreň Brezno
Mžky 4 x 60 m kluby (4/3) Vyšňanová Ema 09 AC Stavbár Nitra