<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ družstiev starší a najmladší žiaci - 4. kolo, Košice, 24. 9. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Ambrozyová Alžbeta 08 AK Slávia TU Košice
Žci 60 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.34 08.34
Žci 60 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z. 08.79 08.79
Žci 60 m Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.86 09.86
Žci 60 m (1/1) Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov 08.91 08.91
Žci 60 m (1/4) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.32 08.32
Žci 60 m Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.67
Žci 60 m Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z. 08.75
Žci 60 m Janovický Adam 07 AO Akademik TU Košice 07.55 07.55
Žci 60 m Kočiš Richard 10 AO Akademik TU Košice 09.01 09.01
Žci 60 m (1/4) Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.71
Žci 60 m Konderla Oliver 08 Atletika Košice o.z. 09.86 09.86
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 07.51 07.51
Žci 60 m (1/4) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.26 08.26
Žci 60 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.50
Žci 60 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 07.85 07.85
Žci 60 m (1/4) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.56 09.56
Žci 60 m (1/4) Pakan Šimon 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m (1/4) Plavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m (1/4) Rusiňák Tobias 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 60 m (1/4) Smorada Šimon 10 Atletika Košice o.z. 09.16 09.16
Žci 60 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.89
Žci 60 m Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice
Žci 60 m Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.81 08.81
Žci 150 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.58 20.58
Žci 150 m (1/1) Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov 22.19 21.50
Žci 150 m (1/4) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.64 19.64
Žci 150 m Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 21.85
Žci 150 m (1/1) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov 20.93 20.93
Žci 150 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 22.71 22.71
Žci 150 m Fabiny Matej 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 19.51 19.51
Žci 150 m Janovický Adam 07 AO Akademik TU Košice
Žci 150 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. 20.96 20.96
Žci 150 m Konderla Oliver 08 Atletika Košice o.z. 24.22 24.22
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 17.96 17.96
Žci 150 m (1/4) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.84 19.84
Žci 150 m Makkay Tobias 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.67
Žci 150 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 20.17
Žci 150 m (1/3) Mannguera Leynard 08 ŠŠK-Junior Prešov 24.49
Žci 150 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 20.81 20.81
Žci 150 m (1/4) Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.11 20.11
Žci 150 m Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.28
Žci 300 m Beskid Lukáš 10 Atletika Košice o.z.
Žci 300 m (1/4) Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m (1/1) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov 45.21 45.21
Žci 300 m Dobranský Kristián 08 Atletika Košice o.z. 45.19 45.19
Žci 300 m (1/4) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 44.40 43.79
Žci 300 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 39.17 39.17
Žci 300 m (1/4) Kuľka Richard 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 38.99 38.99
Žci 300 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 43.47 43.47
Žci 300 m (1/4) Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 44.71 44.71
Žci 300 m (1/4) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 50.86 50.86
Žci 300 m Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice
Žci 3000 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 3000 m (1/4) Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 3000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 11:34.77 11:34.77
Žci 3000 m (1/4) Pakan Šimon 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 3000 m (1/4) Plavnický Oliver 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 3000 m (1/4) Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov 10:42.40 10:42.40
Žci 3000 m (1/4) Rusiňák Tobias 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 3000 m Vinc Lukáš 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 300 m pr. 76,2 (1/4) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z.
Žci 300 m pr. 76,2 (1/4) Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci chôdza 3000 m (1/4) Moravčík Daniel 09 ŠŠK-Junior Prešov 19:19.62 19:19.62
Žci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 17:16.90 17:16.90
Žci výška Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 141 141
Žci výška (1/4) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Žci výška Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 160 160
Žci diaľka Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 439 439
Žci diaľka (1/4) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 452 452
Žci diaľka (1/4) Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 456 456
Žci diaľka (1/4) Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 367
Žci diaľka (1/4) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 360 360
Žci diaľka Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 549 549
Žci guľa 4 kg (1/4) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.76 11.76
Žci guľa 4 kg (1/3) Kolpak Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov 04.60
Žci guľa 4 kg (1/4) Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg (1/3) Mannguera Leynard 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.76 11.76
Žci guľa 4 kg Papač Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov 04.87 04.87
Žci guľa 4 kg (1/4) Repčík Samuel 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.53 06.53
Žci guľa 4 kg (1/4) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.90 12.90
Žci guľa 4 kg Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.74 07.74
Žci guľa 4 kg (1/4) Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 06.82 06.82
Žci disk 1 kg Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 28.41 28.41
Žci disk 1 kg (1/4) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 39.83 39.83
Žci disk 1 kg (1/4) Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Papač Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov 16.35 16.35
Žci disk 1 kg Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice
Žci disk 1 kg (1/4) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 39.66 39.66
Žci disk 1 kg Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice
Žci kladivo 4 kg Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice
Žci kladivo 4 kg Tomčík Daniel 09 AO Akademik TU Košice
Žci kladivo 4 kg Vojtek Matej 09 AO Akademik TU Košice
Žci oštep 600 g (1/4) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.05 35.05
Žci oštep 600 g Bovan Adam 08 1.Atletický klub Humenné 26.42 26.42
Žci oštep 600 g Janovický Adam 07 AO Akademik TU Košice
Žci oštep 600 g (1/4) Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.11 25.11
Žci oštep 600 g Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19.29 19.29
Žci oštep 600 g (1/4) Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Papač Alexander 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 36.41 36.41
Žci oštep 600 g (1/4) Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 38.52 38.52
Žci oštep 600 g (1/4) Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Čopák Adam 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Mannguera Leynard 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 08.14 08.14
Žky 60 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.92 08.92
Žky 60 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné 09.38 09.38
Žky 60 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.11 09.11
Žky 60 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.21
Žky 60 m Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.77 09.77
Žky 60 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 08.54 08.54
Žky 60 m Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z. 10.31 10.31
Žky 60 m Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 10.13 10.13
Žky 60 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.91 08.91
Žky 60 m Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice 09.80 09.80
Žky 60 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.13 09.13
Žky 60 m (1/2) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov 09.64 09.64
Žky 60 m (3/4) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.50
Žky 60 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 08.92 08.92
Žky 60 m (2/2) Kašperová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.82 10.82
Žky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 08.65 08.65
Žky 60 m (1/4) Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 09.28 09.28
Žky 60 m Klobušníkova Lenka 09 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.23 09.23
Žky 60 m (2/1) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.03 09.03
Žky 60 m Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.03 10.03
Žky 60 m Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.16 09.16
Žky 60 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 08.91 08.91
Žky 60 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 08.65
Žky 60 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.08 09.08
Žky 60 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 09.00 09.00
Žky 60 m Muliková Martina 09 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m (2/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.32 08.32
Žky 60 m (2/2) Reľovská Petra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60 m (1/4) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.32 09.32
Žky 60 m Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z. 08.72 08.72
Žky 60 m Topoliová Ema 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 09.70 09.70
Žky 60 m (1/1) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 60 m Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice 09.94 09.94
Žky 60 m Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice 09.62 09.62
Žky 60 m Žoffčáková Kristína 10 AK Slávia TU Košice 09.67 09.67
Žky 150 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z. 20.20 20.20
Žky 150 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné 22.48 22.48
Žky 150 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 22.23
Žky 150 m (1/4) Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 20.19 20.19
Žky 150 m Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z.
Žky 150 m Halušková Ella 09 AK Slávia TU Košice 14.41 14.41
Žky 150 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25.97
Žky 150 m (1/4) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 21.41 21.41
Žky 150 m (1/2) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov 26.05
Žky 150 m (3/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.14
Žky 150 m (1/4) Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 24.03
Žky 150 m (3/3) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.27 23.27
Žky 150 m Klobušníkova Lenka 09 AK Slávia TU Košice 23.28 23.28
Žky 150 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.55 23.55
Žky 150 m Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 20.79 20.79
Žky 150 m (2/1) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.98 21.98
Žky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 19.81 19.81
Žky 150 m Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 21.25 21.25
Žky 150 m (1/2) Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.66
Žky 150 m Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 22.58 22.58
Žky 150 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice
Žky 150 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.15 23.06
Žky 150 m Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z. 21.87 21.87
Žky 150 m Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z.
Žky 150 m Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 22.99 22.99
Žky 150 m Popiková Bianka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.04 23.04
Žky 150 m Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z. 21.48 21.48
Žky 150 m Varechová Miriam 09 AK Slávia TU Košice 23.91 23.91
Žky 150 m Vargovčáková Nina 09 AK Slávia TU Košice 23.70 23.70
Žky 150 m Žoffčáková Kristína 10 AK Slávia TU Košice 23.61 23.61
Žky 300 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné 49.42 49.42
Žky 300 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 56.88 56.88
Žky 300 m Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 51.44
Žky 300 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 300 m (3/4) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 300 m (1/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 46.18 46.18
Žky 300 m Malá Timea 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 300 m Pencáková Paulína 09 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Žky 300 m Straková Dorota 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 53.15 53.15
Žky 3000 m (1/4) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 3000 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 3000 m (1/1) Trusová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 100m p 76,2-8,2 Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 15.67 15.67
Žky 100m p 76,2-8,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 16.24 16.24
Žky 100m p 76,2-8,2 Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky 100m p 76,2-8,2 Grígerová Laura 10 Atletika Košice o.z. 22.68 22.68
Žky 100m p 76,2-8,2 (3/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.33 17.16
Žky 100m p 76,2-8,2 Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 16.26 16.26
Žky 100m p 76,2-8,2 Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 18.49 18.49
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/2) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.02 17.02
Žky 100m p 76,2-8,2 Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21.56 21.56
Žky 300 m pr. 76,2 Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 52.78 52.78
Žky 300 m pr. 76,2 Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 60.28
Žky 300 m pr. 76,2 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 58.24 56.42
Žky 300 m pr. 76,2 Mandulová Barbora 08 1.Atletický klub Humenné 56.24 56.24
Žky 300 m pr. 76,2 (1/2) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky chôdza 3000 m Čermáková Barbora 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 21:29.45 21:16.59
Žky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 17:12.83 17:12.83
Žky chôdza 3000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 19:46.56 19:46.56
Žky výška Bukhun Olha (C) 08 AK Slávia TU Košice 135 135
Žky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 146 146
Žky výška (3/3) Grohoľová Karin 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 120
Žky výška (3/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135 135
Žky výška Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 150 150
Žky výška Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 125 125
Žky výška (3/3) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 133 133
Žky výška Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 145 145
Žky výška (1/4) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 145 145
Žky výška Parkanská Sára 08 Atletika Košice o.z. 130 130
Žky diaľka Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 391 391
Žky diaľka Bukhun Olha (C) 08 AK Slávia TU Košice 411 411
Žky diaľka (1/4) Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 409 409
Žky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 505 512
Žky diaľka (3/3) Grohoľová Karin 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 475 475
Žky diaľka Krešáková Erika 07 Atletika Košice o.z. 482 482
Žky diaľka Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 500 500
Žky diaľka Ledecká Katarína 08 AK Slávia TU Košice 447 447
Žky diaľka (1/2) Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 305
Žky diaľka (1/4) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 451 451
Žky diaľka (2/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 498 498
Žky diaľka (1/4) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 432 432
Žky diaľka (1/4) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 403
Žky diaľka Topoliová Ema 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 383 383
Žky guľa 3 kg Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov 06.09 06.09
Žky guľa 3 kg (2/2) Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 05.91 05.91
Žky guľa 3 kg Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice 03.15 03.15
Žky guľa 3 kg (1/4) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.39 09.39
Žky guľa 3 kg (1/2) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov 08.03 08.03
Žky guľa 3 kg (1/1) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov 06.52 06.52
Žky guľa 3 kg (1/1) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.05 08.05
Žky guľa 3 kg Muliková Martina 09 1.Atletický klub Humenné
Žky guľa 3 kg (2/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky guľa 3 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 08.28 08.28
Žky guľa 3 kg (2/2) Reľovská Petra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky guľa 3 kg (3/4) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky guľa 3 kg (1/1) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.88 08.88
Žky guľa 3 kg (1/4) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky disk 0,75 kg Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 15.69 15.69
Žky disk 0,75 kg Hakulinová Veronika 10 AK Slávia TU Košice
Žky disk 0,75 kg (1/4) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.87 22.87
Žky disk 0,75 kg (1/1) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 22.39 22.39
Žky disk 0,75 kg (1/1) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky disk 0,75 kg (1/1) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.12 19.12
Žky disk 0,75 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Žky disk 0,75 kg (1/1) Škvarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.52 19.52
Žky kladivo 3 kg (1/1) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g (2/2) Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 22.93 22.93
Žky oštep 500 g Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Žky oštep 500 g Guľková Daniela 09 1.Atletický klub Humenné 18.79 18.79
Žky oštep 500 g Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.97 23.97
Žky oštep 500 g (1/4) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. 14.00 14.00
Žky oštep 500 g (1/4) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky oštep 500 g Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z.
Žky oštep 500 g (2/2) Kašperová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.54 09.54
Žky oštep 500 g Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Žky oštep 500 g (1/1) Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 25.59 25.59
Žky oštep 500 g (1/2) Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 23.88 23.88
Žky oštep 500 g (1/1) Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g (2/2) Reľovská Petra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g (3/4) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g (1/1) Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.86 23.86
Žky oštep 500 g Škvarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 16.64 16.64
Žky oštep 500 g (1/4) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (3/1) Grohoľová Karin 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Gutteková Klára 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Herdický Sofia Alexandra 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hreňová Anna 10 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (3/4) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Kašperová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (3/3) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Križáková Charlotte 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Matejová Michaela 08 Atletika Košice o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Oravcová Tereza 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (3/2) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m (1/2) Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z. 11.17 11.17
Nžci 60 m Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 10.05 10.05
Nžci 60 m Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 09.06 09.06
Nžci 60 m Demek Matej 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 60 m Dutko Dávid 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m (1/2) Fabian Timotej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 10.02 10.02
Nžci 60 m Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.26
Nžci 60 m Jančár Adam 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 09.97 09.97
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 09.71 09.71
Nžci 60 m (1/4) Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 10.54 10.54
Nžci 60 m (1/4) Kidala Jakub 14 Atletika Košice o.z. 10.62 10.62
Nžci 60 m (2/3) Kravec Hugo 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.51 09.51
Nžci 60 m (1/4) Kubis Jakub 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Kuljovský Jakub 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci 60 m Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné 09.84 09.84
Nžci 60 m Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice 09.38 09.38
Nžci 60 m Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 09.98 09.98
Nžci 60 m (1/4) Palaščák Eliáš 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 60 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 09.15 09.15
Nžci 60 m (1/4) Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z. 10.72 10.72
Nžci 60 m (1/4) Rozmuš Samuel 13 Atletika Košice o.z. 10.78 10.78
Nžci 60 m (1/3) Stach Filip 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m (1/4) Šimco Samuel 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.62 10.62
Nžci 60 m Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z. 09.92 09.92
Nžci 60 m Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce 09.21 09.21 09.21
Nžci 60 m Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 150 m Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 26.03 26.03
Nžci 150 m Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 23.40 23.40
Nžci 150 m Demek Matej 11 AK Slávia TU Košice
Nžci 150 m Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 26.18 26.18
Nžci 150 m (1/4) Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 29.95
Nžci 150 m (1/4) Kidala Jakub 14 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m (2/3) Kravec Hugo 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.28 26.28
Nžci 150 m (1/4) Kubis Jakub 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.83 24.52
Nžci 150 m Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné 27.92 27.92
Nžci 150 m Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 23.33 23.33
Nžci 150 m (1/4) Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z. 28.69 28.69
Nžci 150 m (1/4) Repeľ Filip 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m (1/4) Rozmuš Samuel 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 150 m (2/3) Soták Tobias 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z. 26.04 26.04
Nžci 150 m Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce 23.10
Nžci 1000 m Jančár Adam 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 1000 m Jančár Ladislav 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 3:41.95 3:41.95
Nžci 1000 m Lipták Ján 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov 3:38.05 3:38.05
Nžci 1000 m (2/1) Vanko Milan 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 1000 m Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 60 m pr. 68,6 Chobot Michal (H) 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 13.60 13.60
Nžci 60 m pr. 68,6 (2/3) Kravec Hugo 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m pr. 68,6 Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 13.48 13.48
Nžci 60 m pr. 68,6 (2/3) Soták Tobias 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m pr. 68,6 (2/1) Vanko Milan 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.60 12.60
Nžci 60 m pr. 68,6 Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 12.48 12.48
Nžci 60 m pr. 68,6 (1/3) Vonsovych Alan 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci chôdza 1000 m Kuljovský Jakub 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07:50.3 07:50.3
Nžci chôdza 1000 m Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07:09.72 07:09.72
Nžci chôdza 1000 m Škerlík Juraj 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci chôdza 1000 m Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 05:47.84 05:47.84
Nžci chôdza 1000 m Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci výška Hreňko Martin 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci výška Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci výška Širochman Oliver 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 123 123
Nžci diaľka z mies.o Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z. 303 303
Nžci diaľka z mies.o (2/1) Baláž Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 256 256
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Bilý Miroslav 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Demek Matej 11 AK Slávia TU Košice
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Fabian Timotej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Hakulin Martin 11 Atletika Košice o.z. 320 320
Nžci diaľka z mies.o Chobot Michal (H) 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 347 347
Nžci diaľka z mies.o Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 395 395
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Kazimír Michael 13 Atletika Košice o.z. 296 296
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Kidala Jakub 14 Atletika Košice o.z. 171 171
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Kubis Jakub 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Mandula Jakub 13 1.Atletický klub Humenné 256 256
Nžci diaľka z mies.o Miliczky Jakub 11 AK Slávia TU Košice 371 371
Nžci diaľka z mies.o Paľa Martin 12 AO Akademik TU Košice 361 361
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Palaščák Eliáš 13 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Parkanský Artur 11 Atletika Košice o.z. 410 410
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Petránsky Martin 13 Atletika Košice o.z. 257 257
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Repeľ Filip 13 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o (1/4) Rozmuš Samuel 13 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Shamsalden Jaffar 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Soták Tobias 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka z mies.o Škerlík Juraj 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci diaľka z mies.o Šveda Samuel Noah 11 Atletika Košice o.z.
Nžci diaľka z mies.o Tomáš Lukáš 11 ZŠ T. J. Moussona Michalovce 441 441 441
Nžci diaľka z mies.o (1/3) Vonsovych Alan 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg (2/1) Baláž Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg Barkai Enriko 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci guľa 2 kg (1/4) Bilý Miroslav 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg Dutko Dávid 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci guľa 2 kg Chrenko Damián 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci guľa 2 kg (2/3) Shamsalden Jaffar 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg Soták Michal 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžci guľa 2 kg (1/3) Stach Filip 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg (1/4) Šimco Samuel 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Antoži Matej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Baláž Alex 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bilý Miroslav 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Bryndza Krištof 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Bryndza Šimon 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Fabian Timotej 12 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Chobot Michal (H) 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Jančár Adam 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Jančár Ladislav 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Palaščák Eliáš 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Repeľ Filip 13 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Shamsalden Jaffar 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Stach Filip 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Šimco Samuel 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Vanko Milan 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Veisenpacher Adam 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Veisenpacher Leo Jozef 11 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (A)
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Vonsovych Alan 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Zajac Richard 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves (B)
Nžky 60 m (2/3) Baranová Nina 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.78 10.78
Nžky 60 m (1/2) Derian Ema 13 Atletika Košice o.z. 11.84 11.84
Nžky 60 m Džubáková Vanessa 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.28 09.28
Nžky 60 m Gajdošová Rebeka 13 Atletika Košice o.z. 11.41 11.41
Nžky 60 m Gajdošová Tamara 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Grunská Michaela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 60 m (1/2) Hnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.24 11.24
Nžky 60 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 08.84 08.84
Nžky 60 m (3/2) Jurčišinová Nina 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.80 09.80
Nžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 08.73 08.73
Nžky 60 m Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z. 11.48 11.48
Nžky 60 m Kontrová Simona 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m (3/1) Kopačková Katka 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.47 10.47
Nžky 60 m Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 09.56 09.56
Nžky 60 m (1/2) Kuncová Ema Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.06 11.06
Nžky 60 m Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z. 10.60 10.60
Nžky 60 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo 09.67 09.67
Nžky 60 m Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 09.27 09.27
Nžky 60 m (1/4) Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z. 11.04 11.04
Nžky 60 m (3/2) Olejárová Lenka 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z. 10.38 10.38
Nžky 60 m Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 09.23 09.23
Nžky 60 m Sedláková Klára 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 10.29 10.29
Nžky 60 m Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice 08.85 08.85
Nžky 60 m Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves 09.92 09.92
Nžky 60 m (1/2) Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z. 10.12 10.12
Nžky 60 m Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 09.94 09.94
Nžky 60 m Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice 09.52 09.52
Nžky 60 m Tkáčová Dorota 11 AO Akademik TU Košice 09.30 09.30
Nžky 60 m (1/2) Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 10.08 10.08
Nžky 60 m (1/4) Udičová Sofia Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.75 10.75
Nžky 60 m Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z. 09.81 09.81
Nžky 150 m Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 24.34 24.34
Nžky 150 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.58 23.58
Nžky 150 m Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 23.43 23.43
Nžky 150 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 25.21 25.21
Nžky 150 m Fedičová Zoja 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m (1/2) Hnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28.47 28.47
Nžky 150 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 22.08 22.08
Nžky 150 m (1/2) Kuncová Ema Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.28 29.28
Nžky 150 m Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z. 28.96 28.96
Nžky 150 m Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo 24.90 24.90
Nžky 150 m (1/4) Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m (3/2) Olejárová Lenka 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Sedláková Klára 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 150 m (1/4) Sedláková Simona 14 Atletika Košice o.z. 29.42 29.42
Nžky 150 m Spišáková Diana 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Šenkocová Aneta 11 AO Akademik TU Košice 24.48 24.48
Nžky 150 m Šenkocová Sofia 11 AO Akademik TU Košice 23.85 23.85
Nžky 150 m (1/2) Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z. 24.77 24.77
Nžky 150 m Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.28 24.28
Nžky 150 m (1/4) Varga Christina 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 1000 m Gajdošová Rebeka 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 1000 m Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 4:09.51 4:09.51
Nžky 1000 m (1/4) Varga Christina 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 1000 m Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m pr. 68,6 (3/3) Jurčišinová Barbora 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m pr. 68,6 Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m pr. 68,6 Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 13.26 13.26
Nžky 60 m pr. 68,6 (3/1) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m pr. 68,6 (2/3) Olejník Tania 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m pr. 68,6 Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 13.39 13.39
Nžky 60 m pr. 68,6 (1/2) Silvestrová Tina 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 60 m pr. 68,6 Zubriková Tamara 12 Atletika Košice o.z.
Nžky chôdza 1000 m Grunská Michaela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07:57.9 07:57.9
Nžky chôdza 1000 m Hakulinová Lenka 14 AK Slávia TU Košice 07:29.16 07:29.16
Nžky chôdza 1000 m (1/2) Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov 07:41.15 07:41.15
Nžky chôdza 1000 m (1/2) Silvestrová Tina 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky výška Kopkášová Bianka 11 Atletika Košice o.z. 115 115
Nžky výška Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z.
Nžky výška Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice
Nžky výška Tkáčová Dorota 11 AO Akademik TU Košice
Nžky výška Vajdová Olívia 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka z mies.o Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z. 378 378
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Derian Ema 13 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Džubáková Vanessa 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka z mies.o Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 391 391
Nžky diaľka z mies.o Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 395 395
Nžky diaľka z mies.o Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 358 358
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Fedičová Zoja 13 Atletika Košice o.z. 296 296
Nžky diaľka z mies.o Gajdošová Rebeka 13 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o Gajdošová Tamara 14 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Hlaďová Nela 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 415 415
Nžky diaľka z mies.o (3/3) Jurčišinová Barbora 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o (3/2) Jurčišinová Nina 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z. 328
Nžky diaľka z mies.o Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z. 264 264
Nžky diaľka z mies.o Kurucová Kornélia 14 Atletika Košice o.z. 274 274
Nžky diaľka z mies.o Kuzmová Jana 12 ZŠ s MŠ Vlachovo 356 356
Nžky diaľka z mies.o (3/3) Labancová Tatiana 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o (3/1) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 340 340
Nžky diaľka z mies.o Miliczka Hana 11 AK Slávia TU Košice 369 369
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Múdra Juliana 13 Atletika Košice o.z. 160 160
Nžky diaľka z mies.o (2/3) Olejník Tania 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z mies.o Petriková Lilien Sára 12 Atletika Košice o.z. 304 304
Nžky diaľka z mies.o Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 395 395
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Sedláková Simona 14 Atletika Košice o.z. 248 248
Nžky diaľka z mies.o Seward-Kissová Emily Grace 11 AK Slávia TU Košice 296 296
Nžky diaľka z mies.o Sikorai Nela 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 360 360
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Silvestrová Tina 11 ŠŠK-Junior Prešov 240 240
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z. 294 294
Nžky diaľka z mies.o (1/4) Varga Christina 13 Atletika Košice o.z. 173 244
Nžky diaľka z mies.o Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 423 423
Nžky guľa 2 kg (2/3) Baranová Nina 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg (1/4) Hlaďová Nela 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg (3/1) Kopačková Katka 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg (3/3) Labancová Tatiana 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky guľa 2 kg (1/2) Olejníková Pavlína 11 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky guľa 2 kg (1/4) Udičová Sofia Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (3/4) Baranová Nina 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Bogová Sára 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Derian Ema 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Fedičová Zoja 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Gajdošová Tamara 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hnidzíková Simona 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Jurčišinová Barbora 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Jurčišinová Nina 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Komloš Liliana 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Kopačková Katka 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kuncová Ema Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (3/3) Labancová Tatiana 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Laktičová Pavlína 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Olejárová Lenka 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Olejník Tania 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Sedláková Simona 14 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Šebeková Andrea Karla 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Tripčev Nina 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Udičová Sofia Mária 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1