<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Čokoládová tretra, Žiar nad Hronom, 19. 5. 2022

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Tesak Leo 16 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa
M 100 m Tesak Richard 18 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa
M 200 m Bačko Martin 11 AK Danica Zvolen
M 200 m Franek Filip 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
M 300 m Bačko Martin 11 AK Danica Zvolen
Mžci 100 m Nikolaou Loukas 14 Atletika Žiar nad Hronom s.r.o.
Mžci 200 m Fábry Tomáš 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 200 m Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Mžci 200 m Lihocký Marek 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Mžci 200 m Ľupták Jozef 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Mžci 200 m Žilka Jakub 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Mžci 300 m Ďuriš Matej 12 1.ZŠ, Dr.Janského č.2
Mžci 300 m Chrobák Tomáš 12 1.ZŠ, Dr.Janského č.2
Mžci 300 m Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 300 m Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci 300 m Matiaško Teo 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci 300 m Osvald Andrej 12 1.ZŠ, Dr.Janského č.2
Mžci 300 m Šarközi Aurel 11 1.ZŠ, Dr.Janského č.2
Mžci 300 m Šarközy Marek 12 1.ZŠ, Dr.Janského č.2
Mžci raketka Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci raketka Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci raketka Matiaško Teo 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
ŽcZŠ 200 m Bučičová Gréta 13 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 200 m Dolinský Lukáš 14 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 200 m Kotruchová Nina 14 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 200 m Seko Adrián 13 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 200 m Šárniková Nela 13 Dr. Janského, Žiar nad Hronom
ŽcZŠ 200 m Štefanská Nina 14 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 200 m Vaisová Vanesa 13 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 300 m Alakša Juraj 11 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 300 m Berac Dominik 11 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 300 m Braunstein Samuel 11 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 300 m Dolinská Alica 12 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 300 m Guttenová Hana 12 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 300 m Priškin Ondrej 11 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 300 m Töröková Michaela 12 ZŠ s MŠ Senohrad
ŽcZŠ 300 m Urban Timotej 11 ZŠ s MŠ Senohrad
Ž 100 m Jurenčeková Hanka 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Ž 100 m Šuleková Zuzana 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Ž 200 m Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Ž 300 m Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Ž 300 m Neupauerová Ariana 11 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Ž Hod vortexom Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Ž Hod vortexom Neupauerová Ariana 11 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
Mžky 100 m Jakubíková Diana 18 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 100 m Ondríková Lívia 17 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 200 m Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 200 m Balážová Natália 13 1.ZŠ, Dr.Janského č.2
Mžky 200 m Kotryová Lucia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 200 m Martincová Tatiana 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 200 m Mutkovičová Amia 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 200 m Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 200 m Paššáková Marína 14 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 200 m Prekoppová Margaréta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 200 m Šárniková Nela 13 1.ZŠ, Dr.Janského č.2
Mžky 200 m Vizváryová Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 200 m Wagingerová Lea 13 1.ZŠ, Dr.Janského č.2
Mžky 300 m Benedeková Eliška 11 KB Vyhne
Mžky 300 m Beňová Simona 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 300 m Kašperová Ela 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 300 m Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 300 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 300 m Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 300 m Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky raketka Beňová Simona 10 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky raketka Kašperová Ela 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky raketka Krajčiová Nikola 11 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky raketka Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky raketka Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky raketka Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky raketka Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom
Dtsa St 200 m Tomišová Juliette 14 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Çimenci Vesna 11 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Dobiašová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Kollárová Karolína 11 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Staňová Dominika 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St 300 m Tomišová Adeline 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Çimenci Vesna 11 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Dobiašová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Fialka Richard 11 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Kollárová Karolína 11 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Staňová Dominika 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa St raketka Tomišová Adeline 12 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa Ml 100 m Bernátová Eliška 15 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa Ml 100 m Kaletová Hana 15 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa Ml 100 m Kollárová Simona 15 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa Ml 100 m Novotná Hana 15 Atletický oddiel Partizánske
Dtsa Ml 100 m Vaská Agáta 15 Atletický oddiel Partizánske
EleHm 100 m Antal Teo 15 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleHm 100 m Bartko Lukáš 15 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Beczány Marko 16 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Beňo Adam 16 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Biro Matias 15 SZŠ Dráčik
EleHm 100 m Cabaj Oliver 15 AC Stavbár Nitra
EleHm 100 m Čeman Dávid Mário 15 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleHm 100 m Červík Dušan 16 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Danko Adam 18 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Demeter Dominik 15 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Hamran Samuel 15 SZŠ Dráčik
EleHm 100 m Hrmo Matúš 16 MŠ, Dr. janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Hurtík Oliver 15 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Husár Matej 15 AO TJ Spartak Myjava
EleHm 100 m Kabina Martin 16 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Kabina Sinom 16 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Kašiar Peter 18 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Kenechy Okochyeocha Hugo 15 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Kollárová Agneša 16 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Kortišová Katarína 15 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Kubina SamuelSebastian 15 atleticky klub ZTS Martin
EleHm 100 m Nuber Teodor 18 MŠ Miškovecká 20, Košice
EleHm 100 m Pacalaj Sebastian 15 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Páleník Šimon 15 ZŠ s MŠ Š. Moysesa, Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Pražienka Oliver 15 AO TJ Spartak Myjava
EleHm 100 m Tartak Oliver 15 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Ťažký Michal 15 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Tokár Matias 15 SZŠ Dráčik
EleHm 100 m Turčan Tobias 15 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Vanka Rudolf 15 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Vráb Leo 16 AK Danica Zvolen
EleH 100 m Adamovič Adrián 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleH 100 m Dianiška Martin 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleH 100 m Ižák Marek 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleH 100 m Maxinčák Daniel 15 ŠK ŠOG Nitra
EleH 100 m Silný Teo 17 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 100 m Ziman Samuel 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 200 m Beczány Tobias 13 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleH 200 m Birová Alica 13 SZŠ Dráčik
EleH 200 m Boháčik Adam 13 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleH 200 m Buch Adam 13 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Cibulka Marko 14 AO TJ Spartak Myjava
EleH 200 m Debnárik Jakub 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Fialka Julián 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Foltín Marián 13 AO TJ Spartak Myjava
EleH 200 m Gába Karol 14 AO TJ Spartak Myjava
EleH 200 m Hamza Nathan 13 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Husár Tomáš 13 AO TJ Spartak Myjava
EleH 200 m CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
EleH 200 m Janek Vratko 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Kaliský Lesan 14 SZŠ Dráčik
EleH 200 m Klapal Simeon 14 Atletický oddiel Partizánske
EleH 200 m Košarišťan Adam 14 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Králik Krištof 14 Jarok
EleH 200 m Kubina Daniel 13 atleticky klub ZTS Martin
EleH 200 m Kútik Kristián 13 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 200 m Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
EleH 200 m Marcinčak Samuel 14 Spojená Škola
EleH 200 m Masaryk Šimon 14 ŠK Run For Fun Bratislava
EleH 200 m Matisko Timotej 13 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleH 200 m Michálek Matias 13 SZŠ Dráčik
EleH 200 m Müller Thomas 13 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleH 200 m Nagy Martin 14 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 200 m Nicolaou Loukas 14 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleH 200 m Ontkoc Matus 13 Slavia Trnava 36.68
EleH 200 m Ostertagova Samanta 14 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Pripko Michael 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Psota David 14 AC Stavbár Nitra
EleH 200 m Riszdorfer Ladislav Noah 13 LR
EleH 200 m Rotter Valter 14 Atletický oddiel Partizánske
EleH 200 m Sebok Matias 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Šabová Valentína 13 SZŠ Dráčik
EleH 200 m Šági Alexander 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Štefanová Tamara 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Tešovič Filip 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleH 200 m Urblík Adam 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Urgas Jakub 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Vrábel Adam 13 Atletický oddiel Partizánske
EleH 200 m Závadský Simon 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Žilka Daniel 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 100 m Ciglan David 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 100 m Čakloš Kristián 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 100 m Hošták Leo 17 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 100 m Krčmárik Eliáš Štefan 17 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 100 m Putnok Maxim 17 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 100 m Sleziak Matyaš 17 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 100 m Štefanka Marek 17 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 100 m Varsa Tobias 17 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 200 m Babinský Roman 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci 200 m Benčík Filip 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 200 m Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 200 m Hošták Šimon 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 200 m Kučera Matúš 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 200 m Moravčík Teo 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 200 m Urban Sebastian 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 200 m Zelený Alexej 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 300 m Babinský Roman 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci 300 m Barboriak Jakub 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Bereš Kristián 12 SZŠ Dráčik
Nžci 300 m Bodor Juraj 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci 300 m Cibulka Richard 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Divulit Tomáš 11 AK Danica Zvolen
Nžci 300 m Dubovský Michal 11 Janova Lehota
Nžci 300 m Ďuriš Patrik 11 ZŠ Skačany
Nžci 300 m Filus Jerguš 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Gabula Michal 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Geisbacher Matej 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžci 300 m Giertl Lukáš 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Hamran Adam 12 Barani BB
Nžci 300 m Hamran Adam 12 Barani BB
Nžci 300 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Nžci 300 m Havryliuk Orest 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci 300 m Hubač Jakub 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Huňavý Ladislav 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci 300 m Hvozdík Juraj 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Chalus Juraj 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Janec Alex 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžci 300 m Jánošík Tommy 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci 300 m Jelža Alex 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Kakara Jakub 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Kasarda David 11 ZŠ Čaňa
Nžci 300 m Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Kóňa Šimon 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Kopecký Matej 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžci 300 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Košta Peter 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Krčmárik Martin 12 AK Krupina
Nžci 300 m Krška Eliáš 11 Ružomberok
Nžci 300 m Krška Tadeáš 11 Ružomberok
Nžci 300 m Kuchta Samuel 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Leka Adam 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Mališ Samuel 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Masár Dominik 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Mesároš Richard 12 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Mihálik Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Mojžiška Simon 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Murín Šimon 11 Oravská Polhora (A)
Nžci 300 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Očovan Matúš 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Očovan Matúš 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Ontkoc Jakub 11 Slavia Trnava 50.59
Nžci 300 m Pelekhatyi Denis 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Petráš Patrik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Petrychuk Jurii 12 SZŠ Dráčik
Nžci 300 m Stupár Samuel 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen
Nžci 300 m Švantner Sebastián 12 SZŠ Dráčik
Nžci 300 m Užák Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 300 m Vanko Matúš 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen
Nžci 300 m Vuong Marcos 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Zamborský Filip 11 Oravská Polhora (A)
Nžci raketka Babinský Roman 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci raketka Babinský Roman 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci raketka Dubovský Michal 11 Jánovi Lehota
Nžci raketka Ďuris Patrik 11 ZŠ Skačany
Nžci raketka Geisbacher Matej 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžci raketka Hamran Adam 12 Barani BB
Nžci raketka Hošták Lukáš 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžci raketka Huňavý Ladislav 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci raketka Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci raketka Klásek Boris 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci raketka Kopecký Matej 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžci raketka Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci raketka Mihálik Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci raketka Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom
EleZm 20 m Čubová Julia 18 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZm 20 m Debnárová Michaela 16 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZm 20 m Sitárová Hanka 15 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Betáková Stella 16 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Čubová Eliška 16 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Ďurišová Sara 15 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Gabrišová Agáta 16 Atletický oddiel Partizánske
EleZm 100 m Holotňáková Gabika 15 SZŠ Dráčik
EleZm 100 m Hudecová Dominika 15 AO TJ Spartak Myjava
EleZm 100 m Hudecová Miroslava 15 Atletický oddiel Partizánske
EleZm 100 m Kollárová Agneša 16 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Kortišová Katarína 15 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Lejtrichová Lea 15 AC Stavbár Nitra
EleZm 100 m Lengyez Emeše 15 SZŠ Dráčik
EleZm 100 m Lichnerová Eliška 15 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleZm 100 m Magulová Nikola 15 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Mihaliková Mirka 16 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Miškovský Peter 15 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Moravcová Barbora 15 AO TJ Spartak Myjava
EleZm 100 m Mráziková Miriam 15 AC Stavbár Nitra
EleZm 100 m Ondríková Lenka 15 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Ontkocova Kristinka 15 Family Athletics Cifer 19.80
EleZm 100 m Petrášová Tereza 15 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleZm 100 m Poloňová Marína 15 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Pruknerová Jasmína 15 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Rozembergová Dominika 16 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Rusnáková Petra 15 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Sekerešová Olívia 15 AK Danica Zvolen
EleZm 100 m Silná Mia 15 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Šulová Vanessa 15 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Tináková Viktória 15 MŠ, Dr. Janského č. 8, Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Vanková Ella 16 MŠk Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Vdoviaková Alexandra 15 AO TJ Spartak Myjava
EleZm 100 m Verešová Linda 15 AC Stavbár Nitra
EleZ 20 m Kabinová Ema 13 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZ 100 m Loosová Lea 15 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
EleZ 200 m Arpáš Nola 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Bakayová Ema 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Bíbelová Adela 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Bírešová Stela 14 Neregistrovana
EleZ 200 m Birová Alica 13 SZŠ Dráčik
EleZ 200 m Blaščíková Adela 14 CVČ Liptovský Mikuláš
EleZ 200 m Boďová Ivana Viktória 13 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleZ 200 m Buršíková Viktória 13 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Čížiková Nina 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Čížová Katarína 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Fialková Zoja 13 Atletický oddiel Partizánske
EleZ 200 m Freislerová Ema 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Herčková Lusiana 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Horňaková Natália 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Hrušovská Tamara 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Hudecová Michaela 13 Atletický oddiel Partizánske
EleZ 200 m Hudecová Viktória 14 AO TJ Spartak Myjava
EleZ 200 m Imrišová Sofia 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Ivanková Adela 14 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Jansová Isabella 14 Funny athletics Piešťany
EleZ 200 m Juhaňáková Hana 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Korytárová Denisa 13 Atletický oddiel Partizánske
EleZ 200 m Králiková Natália 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Kuľhavá Lucia 13 Atletický oddiel Partizánske
EleZ 200 m Landlová Elena Sára 13 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleZ 200 m Laššáková Ella 13 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleZ 200 m Laššáková Ella 13 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleZ 200 m Miháliková Radka 14 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Michálková Zuzana 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Michlerová Eliška 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Murová Veronika 13 ZS Čaňa
EleZ 200 m Ngová Eva 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Oškerská Timea 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Podhradská Nela 13 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Požeská Karolínka 13 atleticky klub ZTS Martin
EleZ 200 m Radochová Natálka 13 -
EleZ 200 m Rešetárová Tereza 14 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleZ 200 m Smatanová Viktória 14 Atletický oddiel Partizánske
EleZ 200 m Šabová Valentína 13 SZŠ Dráčik
EleZ 200 m Šimončičová Zara 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Štefancová Laura 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Táborská Nela 14 Ak Mšk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Tadlánková Michaela 14 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleZ 200 m Tanečková Laura 13 Krupina
EleZ 200 m Tomeková Lucia Alex 13 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Urgelová Hannah 14 Mšk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Vencelová Hana 14 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Vencelová Naďa 14 AC Stavbár Nitra
EleZ 200 m Verešová Lujza 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 100 m Bakšová Sarah Tamia 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 100 m Berndtová Nina 17 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 100 m Blašková Nina 15 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 100 m Dekýšová Klára 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 100 m Ihradská Barbora 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 100 m Mrázová Zuzana 16 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 100 m Silná Mia 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 100 m Štefanková Eliška 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 100 m Vančová Karolína 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Sporná Alexandra 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Antalová Aneta 14 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 200 m Bakšová Nella Sofia 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Bulková Nadine 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Dekýšová Sarah Alžbeta 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Domračeva Vladislava (C) 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Holecová Simona 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 200 m Hricová Ema 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Kollárová Nikol 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Kóňová Sára 13 AC Stavbár Nitra
Nžky 200 m Kravčíková Liliana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 200 m Náčiková Michaela 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 200 m Salayová Elissa 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Šarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Tkáčová Tatiana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 200 m Vidová Hana 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Víťazková Hanka 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 200 m Žbirková Rebecca 13 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 300 m Belánová Lucia 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 300 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 300 m Blisková Ema 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Brezinová Liliana 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Bugošová Adela 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky 300 m Čemanová Vivien 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky 300 m Čerťaská Diana 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Drugdová Amália 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky 300 m Dugová Dominika 12 AO TJ Spartak Myjava 56.76 56.76
Nžky 300 m Ďuricová Alexandra 12 Ak Mšk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Farmadinová Vanesa 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Foltínová Nina 11 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 300 m Gabrišová Antónia 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 300 m Gregušová Ria 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Halajová Nicol 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Hešková Nina 11 AK Danica Zvolen
Nžky 300 m Holicová Silvia 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Hricová Alžbeta 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Hricová Lucia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Jakubíková Olívia 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Jančová Simona 11 AK Danica Zvolen
Nžky 300 m Jánošová Nela 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Karafová Stefany 12 ZS Čaňa
Nžky 300 m Katunská Laura 12 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Klásek Boris 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky 300 m Kompasová Kristína 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Králiková Aisha 12 Jarok
Nžky 300 m Kurčíková Dorota 12 AK Danica Zvolen
Nžky 300 m Majerová Karolína 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Majerová Karolína 11 Ak Mšk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Majerová Karolína 11 Ak Mšk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Majerská Natália 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Máleková Hana 11 Spojená škola Tilgnerova 14, Bratislava
Nžky 300 m Marcinová Lilien 11 ZŠ Čaňa
Nžky 300 m Margetíny Marie Ema 12 AO TJ Spartak Myjava
Nžky 300 m Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava 56.05 56.05
Nžky 300 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Môcová Alexandra 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Muhl Hana 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Mura Branislav 11 ZŠ Čaňa
Nžky 300 m Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 300 m Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Nžky 300 m Pavlišová Zoja 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky 300 m Peszekiová Agáta 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Repková Ráchel 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky 300 m Rešetárová Eliška 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky 300 m Rošková Natália 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Schedlingová Emília 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky 300 m Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 300 m Szmudová Sophia 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky 300 m Šimončičová Nela 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 300 m Šištíková Nina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Štefanková Natálie 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Tadlánková Lucia 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky 300 m Tafernerová Sára 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina 52.51 52.51
Nžky 300 m Tršová Tamara 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Tučeková Veronika 11 AK Danica Zvolen
Nžky 300 m Valentýniová Anna Mária 12 AK Danica Zvolen
Nžky 300 m Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Nžky 300 m Vrábelová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky raketka Antalová Ema 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky raketka Belánová Lucia 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky raketka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Bugošová Adela 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky raketka Čemanová Vivien 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky raketka Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Ďuricová Alexandra 12 Ak Mšk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Gabrišová Antónia 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky raketka Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Hricová Lucia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Klásek Boris 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky raketka Majerová Karolína 11 Ak Mšk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Müllerová Diana 11 Ak Mšk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Néčová Emma 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky raketka Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Nžky raketka Pavlišová Zoja 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky raketka Repková Ráchel 11 Atletika Dubnica nad Váhom
Nžky raketka Rešetárová Eliška 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky raketka Schedlingová Emília 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky raketka Sovová Lenka 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky raketka Szmudová Sophia 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky raketka Šištíková Nina 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Štefanková Natálie 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Tadlánková Lucia 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky raketka Tafernerová Sára 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky raketka Targošová Soňa 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky raketka Vrábelová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
- 200 m Schmidtmayerová Mia 22 AK ŠK UMB Banská Bystrica