<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá AZB v cezpoľnom behu, Ivanka pri Dunaji, 13. 11. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M cezpoľný beh Kollár Jozef 77 Bežecká akadémia Marcela Matanina
M cezpoľný beh Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava
M cezpoľný beh Tačár Miroslav 77 Lesky´s runners
M cezpoľný beh Zaťko Martin 96 AO TJ Slávia STU Bratislava 0:28:18
M PBeh míliari Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
M PBeh míliari Both Lukáš 01 Lesky´s runners
M PBeh míliari Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M PBeh míliari Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava
M PBeh míliari Karch Peter 91 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
M PBeh míliari Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
M PBeh míliari Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
M PBeh míliari Nagy Juraj 77 3klub Šamorín
M PBeh míliari Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
M PBeh míliari Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava
J cezpoľný beh Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
J cezpoľný beh Haba Roman Timotej 03 Atletický klub AC Malacky
J cezpoľný beh Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
J cezpoľný beh Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
Dci cezpoľný beh Barilla Arne 04 Naša atletika Bratislava
Dci cezpoľný beh Dolný Marek 04 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Dci cezpoľný beh Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
Dci cezpoľný beh Kátlovský Marek 05 Triathlon mood, o.z.
Dci cezpoľný beh Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava
Dci cezpoľný beh Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci cezpoľný beh Púchy Gregor 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci cezpoľný beh Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci cezpoľný beh Adamec Maroš 07 AK Slávia UK Bratislava
Žci cezpoľný beh Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky
Žci cezpoľný beh Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava
Žci cezpoľný beh Dovičovič Patrik 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci cezpoľný beh Horvát Filip 07 Naša atletika Bratislava
Žci cezpoľný beh Horvát Marek 07 Naša atletika Bratislava
Žci cezpoľný beh Jančík Filip 06 Individuálny člen SAZ
Žci cezpoľný beh Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci cezpoľný beh Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci cezpoľný beh Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci cezpoľný beh Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:11
Žci cezpoľný beh Miklenčič Jakub 06 Triathlon mood, o.z.
Žci cezpoľný beh Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci cezpoľný beh Šmelík Daniel 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žci cezpoľný beh Tomašovič Lukáš 07 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžci cezpoľný beh Ballesteros Marco 08 Naša atletika Bratislava
Mžci cezpoľný beh Bobovský Samuel 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci cezpoľný beh Csiaki Nicolas 08 Lesky´s runners
Mžci cezpoľný beh Haberland Gregor 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Knapčok Matej 08 AK Veterán Bratislava 0:02:21
Mžci cezpoľný beh Kostoláni Alexander 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžci cezpoľný beh Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Mžci cezpoľný beh Nemček Daniel Jozef 09 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Mžci cezpoľný beh Priadka Valér 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžci cezpoľný beh Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci cezpoľný beh Streška Oliver 08 ŠK Run For Fun Bratislava
Mžci cezpoľný beh Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Mžci cezpoľný beh Vöröš Radovan 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina
V cezpoľný beh Grman Branislav 77 AO TJ Slávia STU Bratislava
V cezpoľný beh Kelemen Pavol 78 Lesky´s runners
V cezpoľný beh Knapčok Martin 77 AK Veterán Bratislava
V cezpoľný beh Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
V cezpoľný beh Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava
V cezpoľný beh Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 15:36
V cezpoľný beh Stacho Radoslav 77 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž cezpoľný beh Hiklová Mária 88 Individuálny člen SAZ
Ž cezpoľný beh Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava
Ž cezpoľný beh Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž cezpoľný beh Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15:53
Ž cezpoľný beh Šikulová Renáta 93 Triathlon mood, o.z.
Jky cezpoľný beh Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky cezpoľný beh Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Jky cezpoľný beh Šišoláková Lucia 02 Slávia Trenčín o.z. 6:21
Dky cezpoľný beh Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
Dky cezpoľný beh Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava
Dky cezpoľný beh Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Dky cezpoľný beh Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Žky cezpoľný beh Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur
Žky cezpoľný beh Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky cezpoľný beh Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky cezpoľný beh Grmanová Laura 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky cezpoľný beh Hlaváčová Rebeka 07 Naša atletika Bratislava
Žky cezpoľný beh Hubinská Stella 07 KĽŠ KRYHA Bratislava
Žky cezpoľný beh Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Žky cezpoľný beh Mešková Petra 07 Lesky´s runners
Žky cezpoľný beh Miklóšová Karolína 07 ŠK Atóm Levice 0:02:07
Žky cezpoľný beh Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava
Žky cezpoľný beh Mravcová Ema 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky cezpoľný beh Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky cezpoľný beh Príkopská Katarína 07 Lesky´s runners
Žky cezpoľný beh Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky cezpoľný beh Zvaríková Dominika 07 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners
Mžky cezpoľný beh Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Dominiková Vanesa 08 AK Borský Svätý Jur
Mžky cezpoľný beh Draždáková Dominika 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Habová Vanda 08 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Kalmárová Martina 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Koleníková Ema 08 Triathlon mood, o.z.
Mžky cezpoľný beh Lázničková Simona 09 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Mžky cezpoľný beh Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava
Mžky cezpoľný beh Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Marková Ema 09 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky cezpoľný beh Mikitova Sofia 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky cezpoľný beh Olle Katarína 08 KĽŠ KRYHA Bratislava
Mžky cezpoľný beh Pančová Olívia 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Pécsiová Eliška 08 ŠK TRIATLON Pezinok
Mžky cezpoľný beh Perknovská Laura 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky cezpoľný beh Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Mžky cezpoľný beh Slivoňová Sofia 08 AK Veterán Bratislava
Mžky cezpoľný beh Svobodová Nela 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Ukropcová Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Mžky cezpoľný beh Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Vky cezpoľný beh Drahošová Alena 73 Triathlon mood, o.z.
Vky cezpoľný beh Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava 36:24
Vky cezpoľný beh Litváková Viera 70 AK Veterán Bratislava
Vky cezpoľný beh Markovičová Michaela 83 Junior club Borský Mikuláš
Vky cezpoľný beh Meňhartová Vlasta 67 Lesky´s runners
Vky cezpoľný beh Stachová Michaela 85 AO TJ Slávia STU Bratislava
Vky cezpoľný beh Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava
Nžci cezpoľný beh Auxt Adam 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci cezpoľný beh Babiak Hugo 13 Triathlon mood, o.z.
Nžci cezpoľný beh Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci cezpoľný beh Brix Martin 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci cezpoľný beh Brix Michal 10 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžci cezpoľný beh Brňák David 11 3klub Šamorín
Nžci cezpoľný beh Búci Marek 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci cezpoľný beh Gadomský Jakub 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci cezpoľný beh Halčák Alexander 12 Naša atletika Bratislava
Nžci cezpoľný beh Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava
Nžci cezpoľný beh Hrašna Samuel 11 ŠK Vital Bratislava
Nžci cezpoľný beh Hrušovský Matteo 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci cezpoľný beh Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners
Nžci cezpoľný beh Jančo Jakub 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Jančo Tomáš 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Jasnický Jakub 10 Triathlon mood, o.z.
Nžci cezpoľný beh Kalinovský Jerguš 11 ŠK Vital Bratislava
Nžci cezpoľný beh Kleštinec Tomáš 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci cezpoľný beh Melichar Maxim 10 3klub Šamorín
Nžci cezpoľný beh Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci cezpoľný beh Mikita Adam 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci cezpoľný beh Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci cezpoľný beh Nagy Martin 13 3klub Šamorín
Nžci cezpoľný beh Nagy Michal 10 3klub Šamorín
Nžci cezpoľný beh Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci cezpoľný beh Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
Nžci cezpoľný beh Podstrelenec Tobias 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžci cezpoľný beh Polkan Leon 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Streška Filip 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžci cezpoľný beh Szabó Daniel 10 Klub orientačného behu Sokol Pezinok
Nžci cezpoľný beh Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci cezpoľný beh Trella Lukáš 10 AK Slávia UK Bratislava
Nžci cezpoľný beh Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci cezpoľný beh Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci cezpoľný beh Vanečko Jakub 10 Naša atletika Bratislava
Nžci cezpoľný beh Voskár Matej 10 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky cezpoľný beh Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky cezpoľný beh Čermáková Dominika 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Dluhošová Lucia 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky cezpoľný beh Dvorská Barbora 11 Lesky´s runners
Nžky cezpoľný beh Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky cezpoľný beh Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky cezpoľný beh Fedorová Laura 13 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky cezpoľný beh Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Hantáková Nikola Mia 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Horníková Petra 12 Lesky´s runners
Nžky cezpoľný beh Hrašková Hana 11 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Kaliská Barbora 10 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Katlovská Mária 12 Triathlon mood, o.z.
Nžky cezpoľný beh Königsmarková Lea 11 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Krnčoková Marína 10 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Kučinská Barbora 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Marková Miroslava 12 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky cezpoľný beh Marušincová Alžbeta 11 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky cezpoľný beh Masaryková Gabriela 12 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky cezpoľný beh Matoleková Anna 12 Bežecká akadémia Marcela Matanina
Nžky cezpoľný beh Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners
Nžky cezpoľný beh Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky cezpoľný beh Obtulovičová Ella 15 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Ondrišeková Zara 13 AK Slávia UK Bratislava
Nžky cezpoľný beh Ondrišeková Zoja 11 AK Slávia UK Bratislava
Nžky cezpoľný beh Ovčíková Kristína 14 Lesky´s runners
Nžky cezpoľný beh Ovčíková Martina 11 Lesky´s runners
Nžky cezpoľný beh Pelikánová Lara 10 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky cezpoľný beh Polohová Daniela 14 Lesky´s runners
Nžky cezpoľný beh Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners
Nžky cezpoľný beh Prvoničová Simona 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Rattajová Vanesa 11 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky cezpoľný beh Rybos Natasza 12 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Sláviková Nina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh Šimorová Natália 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Šišková Lívia 11 ŠK Run For Fun Bratislava
Nžky cezpoľný beh Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky cezpoľný beh štefanidesová Mia 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky cezpoľný beh Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky cezpoľný beh Tkáčová Bianca 10 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky cezpoľný beh Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava
Nžky cezpoľný beh Virágová Natália 11 ŠK TRIATLON Pezinok
Nžky cezpoľný beh Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky cezpoľný beh Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky