<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2. kolo družstiev ZsAZ dorastu a ml. žiactva, Trnava, 12. 9. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 100 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 11.21 11.21
M 200 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 22.55 22.55
M 200 m Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.19 23.19
M 200 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 23.06 23.06
M 200 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 24.11 24.11
M 400 m Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.65 51.10
M 1500 m Junas Dušan 01 Atletický klub Bojničky 4:44.06 4:44.06
M 400 m pr. 91,4 Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 54.98 54.98
M žrď Bajner Miroslav 57 AC Stavbár Nitra 352 365
M žrď Krška Peter 73 AC Stavbár Nitra 310 420
M žrď Vašina Jozef 66 AC Stavbár Nitra 360 403
M diaľka Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 672 681
J 100 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.95 11.61
J 100 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 12.09 11.62
J 100 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 11.32 11.32
J 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 11.23 11.23
J 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36 11.36
J 200 m Bírošík Adam 02 AK AŠK Slávia Trnava 24.30 23.67
J 200 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.34 23.34
J 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.74 22.74
J 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.90 23.42
J 1500 m Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 4:30.39 4:30.39
J 3000 m Samek Ľubomír 03 Slávia Trenčín o.z. 09:48.74 09:48.74
J 3000 m Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 11:16.18
J 110 m pr. 99,1 Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 110 m pr. 99,1 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.85 15.85
J 110 m pr. 99,1 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra
J výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 180 180
J diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 687 687
J diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 620 620
J disk 1,75 kg Prochác Filip 03 Atletický klub Bojničky 45.09 45.09
Dci 100 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany
Dci 100 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 12.63 12.57
Dci 100 m Beňuš Martin (H) 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 12.66 12.66
Dci 100 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 12.24 12.24
Dci 100 m Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 14.15 14.15
Dci 100 m Gašparovič Samuel 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 100 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Dci 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.64 11.64
Dci 100 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.44 13.44
Dci 100 m Krivočenko Matúš 05 ŠK ŠOG Nitra
Dci 100 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 11.93 11.93
Dci 100 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 13.37 13.37
Dci 100 m Repa Samuel (H) 07 Atletický club Nové Zámky 13.31 13.31
Dci 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.10 11.10
Dci 100 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 12.86 12.86
Dci 100 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 12.19 12.11
Dci 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 11.98 11.92
Dci 100 m Válek David 07 Atletika ŠK Skalica
Dci 100 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 12.36 12.36
Dci 200 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 28.07 28.07
Dci 200 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 26.64 26.64
Dci 200 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 24.83 24.83
Dci 200 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 24.87 24.87
Dci 200 m Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 29.06 29.06
Dci 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.21 23.21
Dci 200 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 200 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Krivočenko Matúš 05 ŠK ŠOG Nitra 24.79 24.79
Dci 200 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 24.46 24.46
Dci 200 m Repa Samuel (H) 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 24.47 24.47
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 23.71 23.71
Dci 400 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 58.70 58.70
Dci 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 54.36 54.36
Dci 400 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Dci 400 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 2:10.92 2:10.92
Dci 800 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z. 2:12.74 2:12.74
Dci 800 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 2:16.01 2:16.01
Dci 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:19.99 2:19.99
Dci 800 m Lelovský Adam 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.40 2:15.40
Dci 800 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 2:10.92 2:10.92
Dci 800 m Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:44.24 2:44.24
Dci 1500 m Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 6:35.56 6:35.56
Dci 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:48.24 4:48.24
Dci 3000 m Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z. 11:20.84 11:20.84
Dci 3000 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:00.53 11:00.53
Dci 3000 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 12:16.13
Dci 110 m pr. 91,4 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 20.98
Dci 110 m pr. 91,4 Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 21.22 21.22
Dci 400 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 71.27 71.27
Dci 400 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 65.09 65.09
Dci 400 m pr. 83,8 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 73.88 73.88
Dci 2000 m pr. 83,8 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 6:52.34 6:52.34
Dci výška Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava 135 135
Dci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 170 170
Dci výška Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 160 160
Dci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 190 190
Dci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155 155
Dci žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 385 385
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 310 310
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 400 400
Dci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 528 528
Dci diaľka Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 509 509
Dci diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 641 641
Dci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 483 483
Dci diaľka Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 484 484
Dci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 512 538
Dci diaľka Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 461 389
Dci diaľka Repický Michal 07 AK AŠK Slávia Trnava 344 344
Dci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 555 555
Dci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 558 558
Dci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 578 578
Dci trojskok Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.95 12.95
Dci guľa 5 kg Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky 10.91 10.91
Dci guľa 5 kg Beňuš Martin (H) 06 Atletický club Nové Zámky
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 13.59 13.59
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 15.57 15.57
Dci guľa 5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 10.93 10.93
Dci guľa 5 kg Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 10.53 10.53
Dci guľa 5 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 13.85 13.85
Dci disk 1,5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 38.26 38.26
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 45.02 45.02
Dci disk 1,5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 37.74 37.74
Dci disk 1,5 kg Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 25.96 25.96
Dci kladivo 5 kg Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky 25.46 25.46
Dci kladivo 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 33.58 33.58
Dci oštep 700 g Baláži Peter 04 Atletický club Nové Zámky 30.06 30.06
Dci oštep 700 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 37.90 38.71
Dci oštep 700 g Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Dci oštep 700 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 43.87 43.87
Dci oštep 700 g Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 34.36 34.36
Dci oštep 700 g Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 34.29 34.29
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 42.63 42.63
Dci oštep 700 g Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Dci oštep 700 g Válek David 07 Atletika ŠK Skalica
Dci 4 x 100 m kluby (2/3) Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (3/1) Beňuš Martin (H) 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/4) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (3/3) Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (2/2) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby (3/2) Repa Samuel (H) 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (3/4) Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Andel Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 10.02
Mžci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 09.77 09.77
Mžci 60 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.77 10.77
Mžci 60 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 11.26 10.97
Mžci 60 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.82 09.82
Mžci 60 m Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Brath Matej 09 ŠK ŠOG Nitra 10.53 10.53
Mžci 60 m Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 09.90 09.90
Mžci 60 m Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra 10.05
Mžci 60 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.80 10.80
Mžci 60 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 08.49 08.49
Mžci 60 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.32 10.32
Mžci 60 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra 11.17 10.18
Mžci 60 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.20 10.20
Mžci 60 m Haraj Martin 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžci 60 m (1/1) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 09.36 09.36
Mžci 60 m Jančo Peter 09 Atletický klub Zlaté Moravce 10.62 10.62
Mžci 60 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.78 10.78
Mžci 60 m (1/4) Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta 09.49 09.49
Mžci 60 m Kletečka Michal 10 ŠK ŠOG Nitra 09.30
Mžci 60 m Kmeťo Matej 08 ŠK ŠOG Nitra 10.87
Mžci 60 m Komora Adam 10 ŠK ŠOG Nitra 10.22 10.22
Mžci 60 m Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra 10.73 10.73
Mžci 60 m (1/3) Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 08.71 08.71
Mžci 60 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 08.92 08.92
Mžci 60 m (2/1) Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 60 m Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra 10.95
Mžci 60 m Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.14 10.14
Mžci 60 m (1/1) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 08.79 08.79
Mžci 60 m (1/3) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 09.34 09.34
Mžci 60 m Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 11.60 11.27
Mžci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 08.97 08.97
Mžci 60 m (1/4) Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 11.20 11.20
Mžci 60 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.43 09.43
Mžci 60 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 08.15 08.15
Mžci 60 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.29 10.29
Mžci 60 m (1/4) Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta 08.97 08.97
Mžci 60 m Polák Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 08.75 08.75
Mžci 60 m Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany 09.73 09.73
Mžci 60 m (2/1) Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 08.38 08.38
Mžci 60 m Setnický Sebastián 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 12.13 12.13
Mžci 60 m Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.09 09.09
Mžci 60 m Sládečka Michal 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 60 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 10.14 10.14
Mžci 60 m Svorad Simon 10 ŠK ŠOG Nitra 12.02 12.02
Mžci 60 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 09.66 09.66
Mžci 60 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 12.51 12.51
Mžci 60 m (1/2) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 08.46 08.46
Mžci 60 m Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra 09.81 09.81
Mžci 60 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 08.48 08.48
Mžci 60 m (1/4) Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta 09.23 09.23
Mžci 60 m Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 09.15 09.15
Mžci 60 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 09.73 09.73
Mžci 60 m Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra 09.79 09.79
Mžci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 08.52 08.52
Mžci 60 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 09.05 09.05
Mžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky 23.39 23.39
Mžci 150 m Berkeš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 29.13 29.13
Mžci 150 m Bojda Filip 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 21.63 21.63
Mžci 150 m Brath Matej 09 ŠK ŠOG Nitra 28.05 28.05
Mžci 150 m Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 19.59 19.59
Mžci 150 m (1/2) Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 22.76 22.76
Mžci 150 m (1/1) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica 24.25 24.25
Mžci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 22.80 22.80
Mžci 150 m (2/1) Horváth Andrej 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Jaroš Michal 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m (1/4) Kiss Alex 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Kletečka Michal 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Komora Adam 10 ŠK ŠOG Nitra 25.69 25.69
Mžci 150 m Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra 28.66 28.66
Mžci 150 m (1/3) Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra 22.00 22.00
Mžci 150 m (1/1) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 22.05 22.05
Mžci 150 m (1/3) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 22.81 22.81
Mžci 150 m Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 26.15 26.15
Mžci 150 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 25.47
Mžci 150 m (1/4) Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica 29.11 29.11
Mžci 150 m Ondrejka Milan 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 25.39 25.39
Mžci 150 m Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 20.06 20.06
Mžci 150 m Pecho Oliver 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 23.59 23.59
Mžci 150 m (1/4) Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 150 m Polák Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra 21.23 21.23
Mžci 150 m (2/1) Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 20.85 20.85
Mžci 150 m Sládečka Michal 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Surový Jakub 08 Atletika ŠK Skalica 24.14 24.14
Mžci 150 m Svorad Simon 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 150 m Štarke Fedor 10 ŠK ŠOG Nitra 24.71 24.71
Mžci 150 m (1/1) Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 23.55 23.55
Mžci 150 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 150 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 23.57 23.57
Mžci 600 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:46.63 2:45.22
Mžci 600 m Čápek Maximilián 10 ŠK ŠOG Nitra 2:04.24 2:04.24
Mžci 600 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.62 2:19.62
Mžci 600 m Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:09.38 2:09.38
Mžci 600 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce 2:26.28 2:26.28
Mžci 600 m Haraj Martin 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 1:56.62 1:56.62
Mžci 600 m Jančo Peter 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:13.93 2:13.93
Mžci 600 m Klištinec Jakub 08 Atletický klub Bojničky 1:54.82 1:54.82
Mžci 600 m Laho Samko 08 Atletický club Nové Zámky 1:50.64 1:50.64
Mžci 600 m Michalík Marko 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 1:51.28 1:51.28
Mžci 600 m Ontkoc Jakub 11 AK AŠK Slávia Trnava 1:55.52 1:55.52
Mžci 600 m Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 2:07.62 2:07.62
Mžci 600 m Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.02 2:34.02
Mžci 600 m Štiak Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske 1:57.79 1:57.79
Mžci 600 m (1/4) Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta 2:06.15 2:06.15
Mžci 1500 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 5:40.33 5:40.33
Mžci 1500 m (1/2) Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 1500 m Flóriš Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 5:59.28 5:59.28
Mžci 1500 m (1/1) Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 5:00.00 5:00.00
Mžci 1500 m (1/1) Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 1500 m (1/1) Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 10.92 10.92
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z. 11.36 11.36
Mžci 60m p 76,2-7,5 Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 10.68 10.68
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 11.04 11.04
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/3) Mikláš Michal 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci 60m p 76,2-7,5 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 11.81 11.81
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 11.43 11.43
Mžci 60m p 76,2-7,5 Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 12.28 12.28
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra 13.40 13.40
Mžci výška Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 125 125
Mžci výška (2/1) Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta 130 130
Mžci výška (1/1) Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 135 135
Mžci výška Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 130 130
Mžci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 161 161
Mžci výška (1/2) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 140 140
Mžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 130 130
Mžci výška (1/1) Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 125 125
Mžci diaľka Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 438 438
Mžci diaľka Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 396 396
Mžci diaľka Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci diaľka Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka (1/3) Bilický Félix Oliver 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci diaľka (1/1) Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 385 385
Mžci diaľka Bougdar Omar 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžci diaľka Dušanič Sebastián 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci diaľka Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci diaľka Haraj Martin 12 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžci diaľka (2/1) Horváth Andrej 08 TJ Olympia Galanta 377 377
Mžci diaľka Jančo Peter 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci diaľka Kmeťo Matej 08 ŠK ŠOG Nitra 270
Mžci diaľka Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 430 430
Mžci diaľka (2/1) Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta
Mžci diaľka (1/3) Mikláš Michal 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci diaľka Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany 354 354
Mžci diaľka (1/2) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 430 439
Mžci diaľka Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa 414 414
Mžci diaľka Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 497 497
Mžci diaľka Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci guľa 3 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 08.75 08.75
Mžci guľa 3 kg (1/3) Bilický Félix Oliver 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci guľa 3 kg (2/1) Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta 10.58 10.58
Mžci guľa 3 kg Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci guľa 3 kg Jaroš Michal 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg (1/3) Mikláš Michal 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžci guľa 3 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 07.59 07.59
Mžci guľa 3 kg (1/2) Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta 09.47 09.47
Mžci guľa 3 kg (1/4) Šinkovič Richard 11 TJ Olympia Galanta 05.97 05.97
Mžci guľa 3 kg Ušák Nikolas 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci guľa 3 kg Vrábel Tomáš 08 ŠK ŠOG Nitra 05.42 05.42
Mžci kriket Andel Adam 09 ŠK ŠOG Nitra 31.15 31.15
Mžci kriket Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 53.42 53.42
Mžci kriket Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 36.47 36.47
Mžci kriket (1/3) Bilický Félix Oliver 11 Slávia Trenčín o.z. 18.96 18.96
Mžci kriket (1/1) Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 46.01 46.01
Mžci kriket Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra 26.56
Mžci kriket Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 45.57 45.57
Mžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 25.21 25.21
Mžci kriket Fančovič Samuel 11 AK AŠK Slávia Trnava 35.59 35.59
Mžci kriket Fúska Alexander 08 ŠK ŠOG Nitra 31.31 31.31
Mžci kriket Galaba Marko 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Hajnovič Rastislav 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 39.79 39.79
Mžci kriket Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 45.56 45.56
Mžci kriket Jaroš Michal 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžci kriket Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 34.39 34.39
Mžci kriket Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra 33.04
Mžci kriket Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 25.54 25.54
Mžci kriket Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 41.96 41.96
Mžci kriket Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 21.56 21.56
Mžci kriket Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.23 26.23
Mžci kriket Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 35.45 35.45
Mžci kriket Setnický Sebastián 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 23.04 23.04
Mžci kriket Ševc Adrián 09 Detský atletický klub Tlmače 26.44 26.44
Mžci kriket Šilhavý Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava 16.96 16.96
Mžci kriket (1/1) Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica 41.65 41.65
Mžci kriket Venglík Jakub 09 ŠK ŠOG Nitra 37.57 37.57
Mžci kriket Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 44.93 44.93
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Horváth Andrej 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Kramár Simon 12 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Kriška Michal 10 AC Stavbár Nitra
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Lancz Sebastián 09 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Lukáč Adam 11 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Moravčík Matúš 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Ondrejka Milan 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Pecho Oliver 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Plavý Filip 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Ternóczky Tobias 10 TJ Olympia Galanta
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Valášek Jakub 08 ŠK Jablonica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Ž 100 m Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 14.51
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.03 12.03
Ž 200 m Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 29.81
Ž 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.32 24.32
Ž 100 m pr. 83,8 Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 17.32 15.65
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 542 542
Ž diaľka Fehérová Tereza 97 ŠK ŠOG Nitra 477 477
Ž guľa 4 kg Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 08.99 11.14
Ž guľa 4 kg Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 08.46 08.80
Ž guľa 4 kg Mišunová Andrea 00 Atletický klub Bojničky 10.17 10.17
Ž disk 1 kg Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 20.50 24.24
Ž disk 1 kg Mišunová Andrea 00 Atletický klub Bojničky 22.77 22.77
Ž kladivo 4 kg Mišunová Andrea 00 Atletický klub Bojničky 25.69 25.69
Ž oštep 600 g (1/3) Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 44.96 47.06
Ž oštep 600 g Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 29.81 29.81
Ž oštep 600 g Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 24.76 24.76
Jky 100 m Brndiarová Petra 03 Atletický club Nové Zámky 15.01 15.01
Jky 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.10 12.10
Jky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.66 12.66
Jky 100 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 13.80 13.80
Jky 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.60 12.45
Jky 100 m Majerská Kristína 03 Slávia Trenčín o.z. 12.80 12.80
Jky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia Trenčín o.z. 13.20 12.82
Jky 200 m Brndiarová Petra 03 Atletický club Nové Zámky 31.84 31.84
Jky 200 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 28.35 28.35
Jky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.76 25.76
Jky 200 m Štrpková Lucia 02 Atletický klub Bojničky
Jky 200 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 27.10 27.10
Jky 400 m Brndiarová Petra 03 Atletický club Nové Zámky
Jky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 65.26 65.26
Jky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 59.69 59.69
Jky 400 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 61.06 61.06
Jky 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 13.58 13.58
Jky 100 m pr. 83,8 Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 16.45 16.45
Jky výška Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 155
Jky diaľka Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 470 480
Jky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 473 495
Jky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 573 573
Jky diaľka Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany 430 430
Jky diaľka Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 460 460
Jky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 529 529
Jky trojskok Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany 10.18 10.18
Jky trojskok Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.38 09.38
Jky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.69 11.69
Jky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 25.86 25.86
Jky oštep 600 g (1/3) Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 46.68 46.68
Dky 100 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Dky 100 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 13.21 13.21
Dky 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.37 12.29
Dky 100 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 14.01 14.01
Dky 100 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 14.57 14.57
Dky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 12.78 12.78
Dky 100 m Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra
Dky 100 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 14.49 14.49
Dky 100 m Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava 14.45 14.45
Dky 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 12.90 12.90
Dky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.06 13.06
Dky 100 m Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra 13.60 13.60
Dky 100 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 16.33 16.33
Dky 100 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 14.28 14.28
Dky 100 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 13.12 13.12
Dky 100 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 13.97 13.97
Dky 100 m Šebešová Tatiana 05 AC Stavbár Nitra
Dky 100 m Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.39 13.27
Dky 100 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Dky 100 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Domonkosová Tímea (H) 04 Atletický klub Bojničky 27.82 27.82
Dky 200 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 200 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 31.39 31.39
Dky 200 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 28.02 28.02
Dky 200 m Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m (1/3) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 200 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 30.63 30.63
Dky 200 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 28.79 28.79
Dky 200 m Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m (1/2) Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 200 m Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 28.99 28.99
Dky 200 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 26.91 26.91
Dky 200 m Šebešová Tatiana 05 AC Stavbár Nitra
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 27.95 27.90
Dky 200 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 25.73 25.73
Dky 400 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 64.94
Dky 400 m (1/3) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dky 400 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra
Dky 400 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 63.24 63.24
Dky 400 m Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra
Dky 400 m Pňačeková Tereza 07 AC Stavbár Nitra
Dky 400 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 66.36 66.36
Dky 400 m Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra 64.41 64.41
Dky 400 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky 800 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:35.15 2:35.15
Dky 800 m (1/1) Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z. 2:40.39 2:40.39
Dky 800 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 3:19.16
Dky 800 m (1/2) Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky (B) 3:18.20 2:53.00
Dky 800 m Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 3:09.97 3:09.97
Dky 1500 m (1/2) Čudaiová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:06.62 5:06.62
Dky 1500 m Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 6:22.57
Dky 1500 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 6:33.96 6:20.29
Dky 1500 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 6:12.40 6:12.40
Dky 3000 m Rošetzká Lucia 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 3000 m Sopková Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 15.60
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 15.05 15.05
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 17.78 17.78
Dky 100m p 76,2-8,5 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 18.38 18.38
Dky 100m p 76,2-8,5 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 15.85 15.85
Dky 100m p 76,2-8,5 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 17.82 17.82
Dky 100m p 76,2-8,5 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 17.43 17.43
Dky 100m p 76,2-8,5 Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 15.37 15.37
Dky 100m p 76,2-8,5 Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 400 m pr. 76,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 74.42 74.42
Dky 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 70.62 70.62
Dky 2000 m pr. 76,2 Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur
Dky 2000 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky chôdza 3000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 18:00.35 17:37.1
Dky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 17:55.61 17:55.61
Dky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 154 154
Dky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 150 150
Dky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 155 155
Dky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 143 145
Dky výška Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 155 155
Dky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 159 159
Dky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 158 158
Dky výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 168 168
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 145 148
Dky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Dky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 140 140
Dky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167 167
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 260 260
Dky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 290 290
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260 260
Dky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 250 250
Dky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 270 270
Dky žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 260 260
Dky žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 280 280
Dky diaľka Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 470 470
Dky diaľka Billiková Barbora 07 AK AŠK Slávia Trnava 319 319
Dky diaľka (1/3) Čudaiová Ema 05 Slávia Trenčín o.z. 381
Dky diaľka Domonkosová Tímea (H) 04 Atletický klub Bojničky 476 486
Dky diaľka Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 419 444
Dky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 481 481
Dky diaľka (1/3) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 479 479
Dky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 517 517
Dky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 470 470
Dky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 520 520
Dky diaľka Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava 434 434
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 444 444
Dky diaľka Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 434 434
Dky diaľka Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 416 416
Dky diaľka Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 462 462
Dky diaľka Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 337 444
Dky trojskok Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Dky trojskok Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Dky trojskok Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Dky trojskok Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z. 10.68 10.68
Dky guľa 3 kg (1/3) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 09.03 09.03
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 10.72 10.72
Dky guľa 3 kg Izakovičová Alžbeta 04 AK AŠK Slávia Trnava 06.73 06.73
Dky guľa 3 kg Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.19 09.19
Dky guľa 3 kg Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.39 09.39
Dky guľa 3 kg (1/3) Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 10.49 10.49
Dky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 07.76 07.76
Dky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 10.14 10.14
Dky guľa 3 kg (1/3) Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 11.78 11.78
Dky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.86 07.86
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 10.83 11.14
Dky disk 1 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 20.56
Dky disk 1 kg Izakovičová Alžbeta 04 AK AŠK Slávia Trnava 16.18 16.18
Dky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 30.31 30.31
Dky disk 1 kg Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 22.04 22.04
Dky disk 1 kg (1/3) Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 30.94 30.94
Dky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 16.68 16.68
Dky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.62 24.62
Dky disk 1 kg (1/3) Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 30.09 30.09
Dky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.09 17.09
Dky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 17.10 17.10
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 23.88 23.88
Dky kladivo 3 kg (1/3) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 25.98 25.98
Dky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 25.66 25.66
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 39.18 39.18
Dky kladivo 3 kg (1/3) Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 46.03 46.03
Dky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.89 22.89
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 29.63 31.91
Dky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 34.81 34.81
Dky oštep 500 g Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava 23.50 23.50
Dky oštep 500 g Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 20.42 20.42
Dky oštep 500 g (1/3) Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 29.16 29.16
Dky oštep 500 g Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 24.01 24.01
Dky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 32.01 32.01
Dky oštep 500 g Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky oštep 500 g Lehotová Viktória 04 AK AŠK Slávia Trnava 11.44 11.44
Dky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 27.14 27.14
Dky oštep 500 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.36 37.36
Dky oštep 500 g (1/3) Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 44.09 44.09
Dky oštep 500 g Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 28.91 28.91
Dky oštep 500 g Miklovičová Lea 04 Atletický klub Bojničky 16.15 16.15
Dky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 24.97 24.97
Dky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 23.49 23.49
Dky oštep 500 g Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 22.94 22.94
Dky 4 x 100 m kluby (4/1) Bernátová Dominika 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Čudaiová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (3/1) Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (3/2) Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 100 m kluby (4/2) Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (3/3) Lelovská Simona 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 4 x 100 m kluby (4/3) Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Mikušévá Ema 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby (4/4) Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (3/1) Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/1) Prvá Lucia 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky (B)
Dky 4 x 100 m kluby (2/3) Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (2/4) Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (2/2) Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky (A)
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Mareková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m (2/4) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta 09.82 09.82
Mžky 60 m Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.96 08.96
Mžky 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.34 10.34
Mžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.30 09.30
Mžky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.98 09.98
Mžky 60 m Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra 10.12 10.12
Mžky 60 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 10.39 10.39
Mžky 60 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 11.21 11.21
Mžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.15 09.15
Mžky 60 m (2/1) Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 10.57
Mžky 60 m Czafiková Vanessza Ella 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 60 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 09.40 09.40
Mžky 60 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.46 10.46
Mžky 60 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.29 09.29
Mžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 09.30 09.30
Mžky 60 m Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 09.63 09.63
Mžky 60 m (1/1) Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 10.09 10.09
Mžky 60 m Dravecká Lenka 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60 m Ďurišová Lea 14 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 09.51 09.51
Mžky 60 m Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 60 m Elliott Sophia Rose 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 09.23 09.23
Mžky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 08.98 08.98
Mžky 60 m (2/2) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 10.76 10.76
Mžky 60 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 09.17 09.17
Mžky 60 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.44 11.44
Mžky 60 m (2/4) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z. 10.03 10.03
Mžky 60 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 09.19 09.19
Mžky 60 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 08.85 08.74
Mžky 60 m Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 09.80 09.80
Mžky 60 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.10 09.10
Mžky 60 m Hudecová Tamara 09 TJ Olympia Galanta 10.52 10.52
Mžky 60 m Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.26 09.26
Mžky 60 m Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.89 10.89
Mžky 60 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 08.90 08.90
Mžky 60 m Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 09.80 09.78
Mžky 60 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače 09.87 09.87
Mžky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.93 08.93
Mžky 60 m Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta 10.31 10.31
Mžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 09.11 09.11
Mžky 60 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 09.94 09.94
Mžky 60 m (1/1) Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 09.76 09.76
Mžky 60 m Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 09.74 09.74
Mžky 60 m (1/2) Kojšová Anna 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 10.55 10.55
Mžky 60 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 08.48 08.48
Mžky 60 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 09.33 09.33
Mžky 60 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.39 09.39
Mžky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.25 08.25
Mžky 60 m Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 60 m Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 10.13 10.13
Mžky 60 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.18 10.18
Mžky 60 m Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 10.73 10.73
Mžky 60 m Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany 09.66 09.66
Mžky 60 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.91 09.91
Mžky 60 m Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra 10.01 10.01
Mžky 60 m Macková Hana 12 AC Stavbár Nitra 10.84 10.84
Mžky 60 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.75 10.75
Mžky 60 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra 09.92 09.92
Mžky 60 m Marcinátová Vanesa 08 Slávia Trenčín o.z. 10.10 10.10
Mžky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.52 08.52
Mžky 60 m Mendelová Nina 09 ŠK ŠOG Nitra 11.39 11.39
Mžky 60 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.98 09.98
Mžky 60 m Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 10.01 10.01
Mžky 60 m Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky 10.96 10.96
Mžky 60 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 10.43 10.43
Mžky 60 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.64 09.64
Mžky 60 m (1/1) Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 10.01 10.01
Mžky 60 m Paščáková Simona 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.67 09.67
Mžky 60 m Pečenková Maja Angelina 08 AC Stavbár Nitra 09.46 09.46
Mžky 60 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra 10.08 10.08
Mžky 60 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.21 09.21
Mžky 60 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 10.26 10.26
Mžky 60 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 08.93 08.93
Mžky 60 m Pukkaiová Nela 08 TJ Olympia Galanta 10.64 10.64
Mžky 60 m Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 09.54 09.54
Mžky 60 m Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 08.98 08.98
Mžky 60 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 09.46 09.46
Mžky 60 m (1/4) Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 10.67 10.67
Mžky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.42 10.42
Mžky 60 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.95 09.95
Mžky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.98 08.98
Mžky 60 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.26 09.26
Mžky 60 m Svoradová Sofia Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Szalayová Laura 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Šándorová Karolína 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 09.62 09.62
Mžky 60 m Šimlovičová Sabina 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 13.92 13.92
Mžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 09.26 09.26
Mžky 60 m Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z. 10.13 10.13
Mžky 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 09.83 09.83
Mžky 60 m Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 12.46 12.46
Mžky 60 m Švardová Laura 08 ŠK ŠOG Nitra 10.16
Mžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 10.30 10.30
Mžky 60 m Tóthová Tamara 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 09.05 09.05
Mžky 60 m Valachová Katarína 09 ŠK ŠOG Nitra 10.11 10.11
Mžky 60 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 10.31 10.31
Mžky 60 m Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra 10.68 10.68
Mžky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 09.84 09.84
Mžky 60 m Záwadzká Amy 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 09.25 09.25
Mžky 60 m Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 09.14 09.14
Mžky 150 m Mareková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m (2/4) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta 24.23 24.23
Mžky 150 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 26.18 26.18
Mžky 150 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.79 23.79
Mžky 150 m Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 25.98 25.98
Mžky 150 m Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra 27.97
Mžky 150 m Blanářová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 28.52 28.52
Mžky 150 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 24.29 24.29
Mžky 150 m Čekey Zara 09 ŠK ŠOG Nitra 23.67 23.67
Mžky 150 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 26.38 26.38
Mžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky 23.13 23.13
Mžky 150 m Ďurišová Lea 14 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Džalajová Lujza Karolyn 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 150 m Elliott Sophia Rose 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra 24.35
Mžky 150 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 22.38 22.38
Mžky 150 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra 25.37 25.37
Mžky 150 m (2/2) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 27.22 27.22
Mžky 150 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 23.23 23.23
Mžky 150 m (2/4) Halabrínová Patrícia 08 Slávia Trenčín o.z. 25.31 25.31
Mžky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 22.49 22.49
Mžky 150 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 22.66 22.66
Mžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 21.62 21.62
Mžky 150 m (2/4) Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z. 23.81 23.81
Mžky 150 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.98 21.98
Mžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z. 22.28 22.28
Mžky 150 m Hudecová Tamara 09 TJ Olympia Galanta 26.15 26.15
Mžky 150 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 28.76 28.76
Mžky 150 m Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 21.14 21.14
Mžky 150 m Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 21.78 21.78
Mžky 150 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 24.82 24.82
Mžky 150 m (1/1) Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica 24.65 24.65
Mžky 150 m (1/2) Kojšová Anna 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 150 m Kováčová Nela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 20.38 20.38
Mžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 20.54 20.54
Mžky 150 m Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky
Mžky 150 m Kuvová Mária 10 AK AŠK Slávia Trnava 25.27 25.27
Mžky 150 m Latáková Klára 13 Atletický klub Bojničky 27.45 27.45
Mžky 150 m Macková Hana 12 AC Stavbár Nitra
Mžky 150 m Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 150 m Majerčíková Paulína 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Marcinátová Vanesa 08 Slávia Trenčín o.z. 24.83 24.83
Mžky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.38 21.38
Mžky 150 m Mendelová Nina 09 ŠK ŠOG Nitra 29.99
Mžky 150 m Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.71 24.71
Mžky 150 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 26.07 26.07
Mžky 150 m Ontkocová Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.34 24.34
Mžky 150 m Paščáková Simona 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Pečenková Maja Angelina 08 AC Stavbár Nitra 23.70 23.70
Mžky 150 m Penciaková Sarah 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 26.02 26.02
Mžky 150 m Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 24.41 24.41
Mžky 150 m (1/4) Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 26.72 26.72
Mžky 150 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 24.73 24.73
Mžky 150 m Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 24.89
Mžky 150 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 24.66 24.66
Mžky 150 m Svoradová Sofia Michaela 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Szalayová Laura 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 26.75 26.75
Mžky 150 m (1/4) Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica 26.05 26.05
Mžky 150 m Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z. 24.19 24.19
Mžky 150 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 25.98 25.98
Mžky 150 m Švardová Laura 08 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 150 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 23.26 23.26
Mžky 150 m Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky 25.67 25.67
Mžky 150 m Veverková Ema 08 ŠK ŠOG Nitra 28.08 28.08
Mžky 150 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 23.45 23.45
Mžky 150 m Záwadzká Amy 10 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 600 m Adámeková Nela 10 ŠK ŠOG Nitra 2:11.88 2:11.88
Mžky 600 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 1:54.26 1:54.26
Mžky 600 m Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače 2:14.56 2:14.56
Mžky 600 m (1/4) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z. 2:37.82
Mžky 600 m Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.01 2:08.01
Mžky 600 m (1/3) Burke Grace 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 600 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 600 m Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:21.97 2:21.97
Mžky 600 m Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 2:00.65 2:00.65
Mžky 600 m Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany 1:48.17 1:48.17
Mžky 600 m Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 600 m (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 2:57.99
Mžky 600 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 2:30.55 2:30.55
Mžky 600 m (1/3) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 600 m Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače 2:11.97 2:11.97
Mžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 1:53.22 1:53.22
Mžky 600 m Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:10.28 2:10.28
Mžky 600 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 2:01.68 2:01.68
Mžky 600 m Sláviková Lea 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 600 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:31.22 2:31.22
Mžky 600 m Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky 600 m Stopová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 2:01.91 2:01.91
Mžky 600 m Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:18.27 2:18.27
Mžky 600 m Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:18.35 2:18.35
Mžky 600 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:19.81 2:19.81
Mžky 600 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:34.20 2:34.20
Mžky 600 m Vasková Radka 08 Slávia Trenčín o.z. 2:11.66 2:11.66
Mžky 600 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 1:58.34 1:58.34
Mžky 1500 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:41.86 6:41.86
Mžky 1500 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 6:20.20 6:20.20
Mžky 1500 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 1500 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 6:51.10 6:51.10
Mžky 1500 m (1/1) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 5:52.86 5:52.86
Mžky 1500 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 6:35.83 6:35.83
Mžky 1500 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 8:42.63 8:42.63
Mžky 1500 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra 6:38.49 6:38.49
Mžky 1500 m (1/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 5:57.54 5:57.54
Mžky 1500 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske 5:57.55 5:57.55
Mžky 1500 m Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 1500 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 1500 m (1/1) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 6:34.61 6:34.61
Mžky 1500 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Mžky 1500 m (1/3) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z. 7:09.19 7:09.19
Mžky 60m p 76,2-7,5 Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 12.69 12.69
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 11.60 11.60
Mžky 60m p 76,2-7,5 Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 60m p 76,2-7,5 Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 11.35 11.35
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske 12.14 12.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta 14.69 14.69
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/4) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 10.02 10.02
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 11.55 11.55
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z. 17.36 17.36
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 10.71 10.71
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/3) Mikušaťová Terézia 08 Slávia Trenčín o.z. 14.88 14.18
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 10.25 10.25
Mžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 13.05 13.05
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.83 11.83
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 12.99 12.99
Mžky 60m p 76,2-7,5 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 12.11 12.11
Mžky 60m p 76,2-7,5 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.96 11.96
Mžky 60m p 76,2-7,5 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 13.08 13.08
Mžky chôdza 2000 m Adamcová Alica 11 AK AŠK Slávia Trnava 13:56.10 13:56.10
Mžky chôdza 2000 m Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12:36.71 12:36.71
Mžky chôdza 2000 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Mžky chôdza 2000 m Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12:22.9 12:22.9
Mžky chôdza 2000 m Hrabovská Viktória 08 Atletický klub Bojničky 13:59.98 13:59.98
Mžky chôdza 2000 m Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš 11:45.29 11:45.29
Mžky chôdza 2000 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 16:00.05 16:00.05
Mžky chôdza 2000 m Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky
Mžky chôdza 2000 m Ölvecká Adela 09 ŠK ŠOG Nitra 13:55.77 13:55.77
Mžky chôdza 2000 m Supeková Sofia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky chôdza 2000 m Supeková Stela 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky chôdza 2000 m (1/3) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky chôdza 2000 m Tóthová Linda 09 ŠK ŠOG Nitra 14:09.60 14:09.60
Mžky výška Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 115 115
Mžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 140 140
Mžky výška Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 125 125
Mžky výška Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 115 115
Mžky výška Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 110 110
Mžky výška Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 149 149
Mžky výška (1/4) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 138 138
Mžky výška (1/1) Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 140 140
Mžky výška Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 120 120
Mžky výška (1/1) Moravíková Sára 09 Slávia Trenčín o.z. 125 125
Mžky výška Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 140 140
Mžky výška Prusáková Kristína 09 Atletický klub Šurany
Mžky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 110 110
Mžky výška Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 141 141
Mžky výška Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica 140 140
Mžky diaľka Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 388 388
Mžky diaľka Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 282
Mžky diaľka Belková Alžbeta 09 Detský atletický klub Tlmače
Mžky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky 385 385
Mžky diaľka Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 340
Mžky diaľka Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 378 378
Mžky diaľka Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 346 284
Mžky diaľka Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka (1/1) Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica 320 320
Mžky diaľka Ďurovská Miriam 10 Detský atletický klub Tlmače 346 346
Mžky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky 428 428
Mžky diaľka Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany
Mžky diaľka Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky 408 408
Mžky diaľka Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 335 335
Mžky diaľka Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z. 353 353
Mžky diaľka Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Mžky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 384 384
Mžky diaľka Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka Kajanová Laura Liliana 09 Detský atletický klub Tlmače 362 362
Mžky diaľka Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 388 388
Mžky diaľka Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany 307 307
Mžky diaľka Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 306
Mžky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 463 463
Mžky diaľka Kubištelová Lucia 09 Atletický klub Šurany 317 317
Mžky diaľka (1/1) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 360 360
Mžky diaľka Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra
Mžky diaľka (1/1) Mádelová Júlia 08 Slávia Trenčín o.z. 453 453
Mžky diaľka (1/3) Mikušaťová Terézia 08 Slávia Trenčín o.z. 355 355
Mžky diaľka (1/1) Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 343 343
Mžky diaľka Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 306 306
Mžky diaľka Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 382 382
Mžky diaľka Pivková Nina 09 TJ Olympia Galanta 321 321
Mžky diaľka Prusáková Kristína 09 Atletický klub Šurany
Mžky diaľka Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany 380 380
Mžky diaľka Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky 366 366
Mžky diaľka Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Sofková Natália 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky diaľka (1/4) Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica 333 333
Mžky diaľka Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 289
Mžky diaľka Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky diaľka Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany
Mžky guľa 2 kg (1/3) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z. 05.73 05.73
Mžky guľa 2 kg Boledovičová Olívia 09 AK AŠK Slávia Trnava 07.53 07.53
Mžky guľa 2 kg Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky guľa 2 kg Dekanová Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava 06.46 06.46
Mžky guľa 2 kg Filipová Sofia 08 ŠK ŠOG Nitra 09.65 09.65
Mžky guľa 2 kg Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky
Mžky guľa 2 kg Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky guľa 2 kg (1/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z. 06.94 06.94
Mžky guľa 2 kg (1/3) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z. 04.56 04.56
Mžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.03 09.03
Mžky guľa 2 kg Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 08.08 08.08
Mžky guľa 2 kg Laurová Romana 08 Atletický klub Šurany 06.82 06.82
Mžky guľa 2 kg (1/3) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z. 05.52 05.52
Mžky guľa 2 kg Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 09.36 09.36
Mžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 08.15 08.15
Mžky guľa 2 kg Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky guľa 2 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.99 08.99
Mžky guľa 2 kg Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 07.52
Mžky guľa 2 kg Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 06.69 06.69
Mžky guľa 2 kg (1/3) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z. 02.62 02.62
Mžky guľa 2 kg Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 07.59 07.59
Mžky guľa 2 kg Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky 07.70 07.70
Mžky guľa 2 kg (1/3) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky kriket Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá 18.59 18.59
Mžky kriket (2/1) Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 41.74 41.74
Mžky kriket Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 18.41 18.41
Mžky kriket Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 37.85 37.85
Mžky kriket Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky 20.10 20.10
Mžky kriket Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky kriket Gračková Liliana Mária 11 AK AŠK Slávia Trnava 08.26 08.26
Mžky kriket Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.90 16.90
Mžky kriket Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 26.33 27.00
Mžky kriket Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 18.09 20.54
Mžky kriket Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 29.42 29.42
Mžky kriket (1/1) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z. 27.02 27.02
Mžky kriket Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Mžky kriket Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 19.59 19.59
Mžky kriket Machovcová Gabriela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky kriket Opálková Zorka 09 AK AŠK Slávia Trnava 33.32 33.32
Mžky kriket Pivková Nina 09 TJ Olympia Galanta 21.49 21.49
Mžky kriket Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 31.16 31.16
Mžky kriket Pukkaiová Nela 08 TJ Olympia Galanta 28.98 28.98
Mžky kriket (1/1) Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky (B) 25.04 25.04
Mžky kriket Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky 25.38 25.38
Mžky kriket (1/1) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 28.63 28.63
Mžky kriket Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 36.17 36.17
Mžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 36.59 36.59
Mžky kriket Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava 13.00 13.00
Mžky kriket Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 15.07 15.07
Mžky kriket Tóthová Tamara 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky kriket Tubonemi Layla 09 Atletický klub Bojničky 29.26 29.26
Mžky kriket Valachová Katarína 09 ŠK ŠOG Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Adamčová Ada 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Bilická Alica Izabela 10 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Burke Grace 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Gáliková Eliška Ella 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Hlaváčová Karolína 08 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Hranáková Paulína 08 Atletický klub Bojničky (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Hudecová Klára 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Hudecová Naďa 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (4/2) Chudá Tereza 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Izakovičová Isabela 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Klempová Melánia 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kočišková Claudia 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Krchňáková Eliška 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kubišová Bianka 12 Atletický klub Bojničky (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kúkelová Juliána 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Macková Aneta 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Macharová Lucia 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Marcinátová Vanesa 08 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Miklánková Mariana 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Mikušaťová Terézia 08 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Pečenková Maja Angelina 08 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Pivková Nina 09 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Pukkaiová Nela 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Repová Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Sandtnerová Katka 08 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Sládečková Zoja 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Susková Hana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Sviteková Timea 09 AK AŠK Slávia Trnava
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Šimlovičová Sabina 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Štefánková Pavla 08 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Mžky 4 x 60 m kluby (4/3) Šupicová Petra 11 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Velikova Karolína 11 Atletický klub Bojničky (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (4/4) Vengrin Leontina 09 Slávia Trenčín o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica