<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

2.kola M - SsAZ družstiev ml.žiactva a najmladšieho žiactva skupina juh, Žiar nad Hronom, 10. 7. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m (2/2) Vondena Eliáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60 m Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.69 09.69
Mžci 60 m (1/3) Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.60 09.60
Mžci 60 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 08.99 08.99
Mžci 60 m (1/3) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.82 09.82
Mžci 60 m (1/1) Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.80 09.80
Mžci 60 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 09.31 09.31
Mžci 60 m Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno 10.15 10.15
Mžci 60 m Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno 11.61 11.61
Mžci 60 m Tóth Simon Ján 08 MAC REDOX Lučenec 09.82
Mžci 150 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.98 24.98
Mžci 150 m Bečka Sebastián 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 150 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.85 22.85
Mžci 150 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.79 23.79
Mžci 150 m Mitacz Lukáš Karol 09 MAC REDOX Lučenec 25.75 25.75
Mžci 150 m Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec 26.36 25.36
Mžci 150 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 23.67 23.67
Mžci 600 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:14.38 2:12.6
Mžci 600 m Bečka Sebastián 09 BŠK Banská Bystrica 2:02.91 2:02.91
Mžci 600 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:00.45 2:00.45
Mžci 600 m (1/3) Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 600 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 1:56.77 1:56.77
Mžci 600 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 1:45.83 1:45.83
Mžci 600 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 1:57.76 1:57.76
Mžci 1500 m Hanzel Marek 08 AK Danica Zvolen 7:57.77 7:57.77
Mžci 1500 m (1/3) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.24 14.24
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 12.00 12.00
Mžci 60m p 76,2-7,5 Mitacz Lukáš Karol 09 MAC REDOX Lučenec 13.84 13.84
Mžci 60m p 76,2-7,5 Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Tóth Simon Ján 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci chôdza 2000 m Ivanič Michal 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10:52.72 10:52.72
Mžci výška Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 115 115
Mžci výška Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 139 139
Mžci výška Tóth Simon Ján 08 MAC REDOX Lučenec 125
Mžci diaľka Hanzel Marek 08 AK Danica Zvolen 286
Mžci diaľka Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 452 452
Mžci diaľka Páleník Ivor 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci diaľka Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 380 394
Mžci guľa 3 kg Molnár Mário 08 MAC REDOX Lučenec 05.46 05.46
Mžci guľa 3 kg Segeč David 08 MAC REDOX Lučenec 08.46 08.46
Mžci kriket (2/2) Vondena Eliáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci kriket Bečka Sebastián 09 BŠK Banská Bystrica 32.88 32.88
Mžci kriket Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci kriket Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci kriket Ferencz Dávid 09 MAC REDOX Lučenec 43.20 43.20
Mžci kriket Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 49.69 49.69
Mžci kriket Hanzel Marek 08 AK Danica Zvolen 38.62 38.62
Mžci kriket Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 44.44 44.44
Mžci kriket (1/1) Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 39.60 39.60
Mžci kriket Mitacz Lukáš Karol 09 MAC REDOX Lučenec 40.40 40.40
Mžci kriket Popadič Simon 09 AK Mostáreň Brezno 20.93 20.93
Mžci kriket Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 32.78 32.78
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Azorová Alexandra 09 MŠk Žiar nad Hronom 11.18
Mžky 60 m (2/2) Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.01 10.01
Mžky 60 m Danyiová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 09.64 09.64
Mžky 60 m (1/2) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.56 08.51
Mžky 60 m (1/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.81 08.81
Mžky 60 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 09.03 09.03
Mžky 60 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 09.27 09.27
Mžky 60 m Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 09.66 09.66
Mžky 60 m Suchánova Nela 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 09.43 09.41
Mžky 60 m Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica 10.11 10.11
Mžky 60 m Tóthova Zina 08 BŠK Banská Bystrica 09.83
Mžky 60 m Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno 10.82 10.82
Mžky 150 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 23.68 23.68
Mžky 150 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 22.98 22.98
Mžky 150 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 24.26 24.26
Mžky 150 m Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 24.19 24.19
Mžky 150 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.44 21.44
Mžky 150 m Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 150 m Opátová Laura 08 MAC REDOX Lučenec 26.95 26.95
Mžky 150 m Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec 28.05 28.05
Mžky 150 m Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 23.96 22.64
Mžky 150 m (2/4) Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.79 23.79
Mžky 150 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 25.10 24.47
Mžky 600 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 2:00.51 2:00.51
Mžky 600 m (2/2) Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.93 2:13.93
Mžky 600 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 2:31.42
Mžky 600 m (1/2) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.45
Mžky 600 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 600 m Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:09.80 2:03.08
Mžky 600 m Opátová Laura 08 MAC REDOX Lučenec 2:32.10 2:32.10
Mžky 600 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 2:10.19 2:10.19
Mžky 600 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 2:04.70 2:04.70
Mžky 600 m (2/4) Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:07.81 2:07.81
Mžky 600 m (1/4) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.56 2:05.56
Mžky 600 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 2:10.06 2:06.62
Mžky 1500 m Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 1500 m Rajčanová Nela Vivien 09 MŠk Žiar nad Hronom 6:37.91
Mžky 1500 m Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.14 11.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec 13.50 13.50
Mžky 60m p 76,2-7,5 Danyiová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.08 11.08
Mžky 60m p 76,2-7,5 Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 15.40 15.40
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 14.30 14.30
Mžky 60m p 76,2-7,5 Leskóová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 13.95 13.95
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec 14.01 14.01
Mžky chôdza 2000 m Červenáková Veronika 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:10.88 16:10.88
Mžky chôdza 2000 m Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:56.23
Mžky chôdza 2000 m Medveďová Bronislava 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky chôdza 2000 m Pôbišová Zuzka 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:35.98 16:35.98
Mžky výška Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky výška (2/4) Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška (1/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130 130
Mžky výška Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky výška Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky výška Leskóová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 110 110
Mžky výška Tóthova Zina 08 BŠK Banská Bystrica 110
Mžky výška Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 125 128
Mžky diaľka Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 263
Mžky diaľka (1/2) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 441 441
Mžky diaľka Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec 340 340
Mžky diaľka Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno
Mžky diaľka (2/4) Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky diaľka Kadlecová Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 288 288
Mžky diaľka Kurnasová Olívia 09 BŠK Banská Bystrica 354 354
Mžky diaľka Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 336 336
Mžky diaľka Leskóová Nina 09 MAC REDOX Lučenec 314 314
Mžky diaľka (2/2) Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 395 395
Mžky diaľka Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 400 400
Mžky diaľka Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 362 362
Mžky diaľka (2/4) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 306 306
Mžky diaľka (1/4) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 371 371
Mžky guľa 3 kg Danyiová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky guľa 3 kg Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 07.49 07.49
Mžky guľa 3 kg Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.70 10.70
Mžky guľa 3 kg (2/4) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 06.56 06.56
Mžky guľa 3 kg Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 05.76 05.76
Mžky guľa 3 kg Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 06.50 06.50
Mžky kriket Azorová Alexandra 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky kriket Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom 26.12 26.12
Mžky kriket Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 22.34 22.34
Mžky kriket Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 29.22 29.22
Mžky kriket Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 33.11 33.11
Mžky kriket Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 19.18 19.18
Mžky kriket Kurnasová Olívia 09 BŠK Banská Bystrica 28.20 28.20
Mžky kriket Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.47
Mžky kriket Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 33.00 33.00
Mžky kriket Opátová Laura 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec 26.28 26.28
Mžky kriket Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 31.90 31.90
Mžky kriket Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 35.92 35.92
Mžky kriket Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Suchánova Nela 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket (2/4) Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.40 21.40
Mžky kriket Vetráková Adriana 09 AK Mostáreň Brezno 19.51 19.51
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Červenáková Veronika 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Kurnasová Olívia 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Medveďová Bronislava 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Pôbišová Zuzka 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Švantnerová Jela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Tóthova Zina 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 09.15 09.15
Nžci 60 m Číž Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom 11.43 11.43
Nžci 60 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 10.10 10.10
Nžci 60 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen 10.11 10.11
Nžci 60 m Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom 09.92 09.92
Nžci 60 m (2/2) Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.01 10.01
Nžci 60 m (2/2) Kohút Matej 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.28 10.28
Nžci 60 m Kráľ Samuel 11 MŠk Žiar nad Hronom 11.34 11.34
Nžci 60 m (1/1) Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen 11.15 11.15
Nžci 60 m Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom 12.90 12.90
Nžci 60 m (1/2) Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.30 10.30
Nžci 60 m (1/4) Pecník Lukáš 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.91 09.91
Nžci 60 m Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 10.03 10.03
Nžci 60 m (2/4) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.19 09.19
Nžci 60 m (1/4) Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.27 10.27
Nžci 60 m (2/2) Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.41 11.41
Nžci 60 m (1/2) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.41 10.41
Nžci 60 m (1/3) Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen 11.78 11.78
Nžci 150 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 26.69 26.69
Nžci 600 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 2:34.34
Nžci 600 m Číž Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom 2:26.55 2:26.55
Nžci 600 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 2:17.53 2:17.53
Nžci 600 m (1/4) CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
Nžci 600 m Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:27.08 2:27.08
Nžci 600 m Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica 2:12.94 2:12.94
Nžci 600 m (2/2) Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:33.99 2:33.99
Nžci 600 m Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen 2:13.07 2:13.07
Nžci 600 m (1/2) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:12.95 2:12.95
Nžci 600 m (1/3) Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen
Nžci 1000 m Cejzl Ivan 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 1000 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 3:51.71 3:51.71
Nžci 1000 m Surovec Peter 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:01.14 4:01.14
Nžci 1000 m Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica 3:46.36 3:46.36
Nžci chôdza 1000 m Benčík Filip 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci chôdza 1000 m Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci chôdza 1000 m Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:47.5 06:47.5
Nžci chôdza 1000 m Svitač Matias 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:49.72 06:49.72
Nžci chôdza 1000 m Šuľko Ján 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci výška Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci diaľka z mies.o Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 393 393
Nžci diaľka z mies.o (1/4) CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen 305 305
Nžci diaľka z mies.o (1/1) Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 318 318
Nžci diaľka z mies.o (1/2) Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen
Nžci kriket Cejzl Ivan 11 BŠK Banská Bystrica 28.74 28.74
Nžci kriket Číž Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom 12.85 12.85
Nžci kriket (2/2) Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.39 20.39
Nžci kriket (2/2) Kohút Matej 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.19 27.19
Nžci kriket Kráľ Samuel 11 MŠk Žiar nad Hronom 16.32 16.32
Nžci kriket (1/1) Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 19.69 19.69
Nžci kriket (1/2) Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 34.71 34.71
Nžci kriket (1/4) Pecník Lukáš 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.78 28.78
Nžci kriket Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 11.20 11.20
Nžci kriket (2/4) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.05 26.05
Nžci kriket (1/4) Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket (2/2) Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket (1/3) Vrana Marko 12 AK Danica Zvolen
Nžci kriket Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica 33.19 33.19
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Benčík Filip 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Benčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Cejzl Ivan 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Kara Lukáš 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Mamoň Mojmír 13 AK Danica Zvolen
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Pecník Lukáš 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Svitač Matias 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica 10.20 10.20
Nžky 60 m (1/4) Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.21 09.21
Nžky 60 m Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky 60 m Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom 13.12 13.12
Nžky 60 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.70 09.70
Nžky 60 m (1/4) Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.63 11.63
Nžky 60 m Krajčiová Nikola 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom 11.04 11.04
Nžky 60 m (1/2) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.54 09.54
Nžky 60 m (1/4) Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.74 10.74
Nžky 60 m (1/4) Novysedláková Peťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.57 10.57
Nžky 60 m (1/3) Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky 60 m Ondríková Lenka 15 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom 12.69 12.69
Nžky 60 m (1/3) Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 10.19 10.19
Nžky 60 m (1/4) Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.13 10.13
Nžky 60 m (2/2) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.72 09.72
Nžky 60 m (2/1) Roziaková Natália 12 AK Danica Zvolen 11.77 11.77
Nžky 60 m Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica 10.45 10.45
Nžky 60 m Vidová Hana 14 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 60 m Viktória Víglaská 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica 26.02 26.02
Nžky 150 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 27.23 27.23
Nžky 150 m Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno
Nžky 150 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 23.13 23.13
Nžky 150 m (2/1) Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky 150 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 150 m Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom 29.32 29.32
Nžky 600 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 2:05.95 2:05.95
Nžky 600 m (1/4) Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.81 2:23.81
Nžky 600 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 2:34.62 2:34.62
Nžky 600 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 2:08.24 2:08.24
Nžky 600 m Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m (2/2) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.16 2:13.16
Nžky 600 m (1/2) Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 600 m Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica 2:24.13 2:24.13
Nžky 1000 m Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica 4:25.90 4:25.90
Nžky chôdza 1000 m Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:16.6 05:16.6
Nžky chôdza 1000 m Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:33.4 05:33.4
Nžky chôdza 1000 m Kravčíková Liliana 13 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky chôdza 1000 m Mrázová Sabína 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:04.0 05:04.0
Nžky chôdza 1000 m Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:39.8 04:39.8
Nžky chôdza 1000 m Svitačová Stella 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:01.6 06:01.6
Nžky chôdza 1000 m Šuľková Martina 14 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky výška Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky výška (1/4) Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 123 123
Nžky diaľka z mies.o Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 420 420
Nžky diaľka z mies.o Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom 307 307
Nžky diaľka z mies.o (1/2) Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 159 159
Nžky kriket Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 9.19
Nžky kriket Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica 26.34 26.34
Nžky kriket Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno 16.54 16.54
Nžky kriket Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom 11.52
Nžky kriket Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica 18.54 18.54
Nžky kriket (1/4) Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.68 20.68
Nžky kriket Krajčiová Nikola 11 MŠk Žiar nad Hronom 24.91 24.91
Nžky kriket Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 32.22 32.22
Nžky kriket (1/2) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.92 20.92
Nžky kriket (1/4) Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.46 14.46
Nžky kriket (1/4) Novysedláková Peťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.41 26.41
Nžky kriket (2/1) Roziaková Natália 12 AK Danica Zvolen 15.04 15.04
Nžky kriket Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Viktória Víglaská 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Erneková Laura 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Fatkulinová Paulína 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Grniaková Hana 12 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Kravčíková Jasmína 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Mrázová Sabína 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Novysedláková Peťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Pernická Dominika 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Roziaková Natália 12 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica