<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SSaZ družstiev - upraveny časák, Banská Bystrica, 12. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Mžci 60 m Belko Sebastián 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Bohuš Gregor 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.69 09.69
Mžci 60 m Dorka Martin 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.88 09.88
Mžci 60 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.82 09.82
Mžci 60 m Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.83 09.83
Mžci 60 m Krajňák Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.10 09.98
Mžci 60 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 09.66 09.66
Mžci 60 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.46 08.46
Mžci 150 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.47 25.47
Mžci 150 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.71 23.71
Mžci 150 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.70 24.70
Mžci 150 m Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci 150 m Ferencz Dávid 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 150 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 150 m Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 23.58 23.58
Mžci 150 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.50 18.50
Mžci 150 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.57 21.57
Mžci 150 m Mitacz Lukáš Karol 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 150 m Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 23.98 23.98
Mžci 600 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:14.38 2:12.6
Mžci 600 m Bečka Sebastián 09 BŠK Banská Bystrica 2:15.30 2:15.30
Mžci 600 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:00.45 2:00.45
Mžci 600 m Dorka Martin 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 1:56.90 1:56.90
Mžci 600 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.31 2:13.31
Mžci 600 m Herceg Dárius 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Herceg Ryan 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžci 600 m Krajňák Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci 600 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:45.34 1:45.34
Mžci 600 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.91 2:21.46
Mžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:00.06 2:00.06
Mžci 600 m Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 2:10.98 2:05.2
Mžci 1500 m Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 6:17.80 6:17.80
Mžci 1500 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 6:29.63
Mžci 1500 m Ivanič Matej 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 1500 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 5:59.05 5:59.05
Mžci 60m p 76,2-7,5 Belko Sebastián 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 60m p 76,2-7,5 Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.17 10.17
Mžci 60m p 76,2-7,5 Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.22 11.22
Mžci 60m p 76,2-7,5 Mitacz Lukáš Karol 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Rozgonyi Kristián 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 60m p 76,2-7,5 Šofár Jakub 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci chôdza 2000 m Ivanič Michal 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:13.36
Mžci výška Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci výška Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 120 120
Mžci výška Ivanič Matej 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci výška Kováčik Oliver 09 MAC REDOX Lučenec 130 130
Mžci výška Šofár Jakub 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci výška Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 121 121
Mžci diaľka Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 356 364
Mžci diaľka Herceg Ryan 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 410 410
Mžci diaľka Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 414 414
Mžci diaľka Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 340 340
Mžci diaľka Rozgonyi Kristián 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci diaľka Šofár Jakub 08 MAC REDOX Lučenec
Mžci guľa 3 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.89 08.89
Mžci kriket Bečka Sebastián 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci kriket Bobák Daniel 09 AK Mostáreň Brezno
Mžci kriket Bohuš Gregor 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci kriket Dorka Martin 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Ferencz Dávid 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 45.11 45.11
Mžci kriket Herceg Dárius 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Ivanič Michal 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžci kriket Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 41.52 41.52
Mžci kriket Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 36.50 36.50
Mžci kriket Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.88
Mžci kriket Krajňák Alex 11 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Mitacz Lukáš Karol 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Rozgonyi Kristián 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci kriket Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica 28.56 28.56
Mžci kriket Šupina Vladimír 09 BŠK Banská Bystrica 23.92
Mžci 4 x 60 m kluby (2/3) Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Bečka Sebastián 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/1) Fekete Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Ferencz Dávid 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 4 x 60 m kluby Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/2) Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Herceg Dárius 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci 4 x 60 m kluby Herceg Ryan 10 MAC REDOX Lučenec
Mžci 4 x 60 m kluby Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Ivanič Matej 09 MAC REDOX Lučenec
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (2/4) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Šopoň Marko 09 BŠK Banská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Adámeková Ela 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Mžky 60 m Azorová Alexandra 09 MŠk Žiar nad Hronom 11.18
Mžky 60 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 09.61 09.61
Mžky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 08.90 08.90
Mžky 60 m Benčokova Tamara 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 08.86 08.86
Mžky 60 m (2/4) Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.34 10.34
Mžky 60 m Danyiová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60 m (2/4) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.56 08.51
Mžky 60 m (2/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.34 09.34
Mžky 60 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 60 m Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60 m (2/3) Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.87
Mžky 60 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 10.26 10.26
Mžky 60 m (2/4) Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.65 09.65
Mžky 60 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.87 11.87
Mžky 60 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 09.34 09.18
Mžky 60 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 09.46 09.41
Mžky 60 m Tatárová Natália 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Ticháková Katarína 08 MAC REDOX Lučenec 10.92
Mžky 60 m Varsová Viktória 09 MŠk Žiar nad Hronom 11.55
Mžky 60 m (2/4) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.12 09.12
Mžky 150 m Darányiová Ema 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 25.79 25.79
Mžky 150 m (2/4) Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.58 21.58
Mžky 150 m Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 150 m Kročková Natália 08 BŠK Banská Bystrica 21.49 21.49
Mžky 150 m Kucejová Michaela 08 MAC REDOX Lučenec 26.72
Mžky 150 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Malatinská Ella 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Opátová Laura 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 22.73 22.73
Mžky 150 m Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec 28.05 28.05
Mžky 150 m Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 150 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 22.21 22.21
Mžky 150 m Štefančíková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky 150 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.79 23.79
Mžky 150 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 23.66 23.12
Mžky 150 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 24.47
Mžky 600 m Azorová Alexandra 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 600 m Boboková Linda 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 600 m Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec 2:20.97 2:20.97
Mžky 600 m Čížová Laura 09 MŠk Žiar nad Hronom 2:26.53 2:26.53
Mžky 600 m (2/4) Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.86 2:16.86
Mžky 600 m Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 600 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 600 m Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 2:17.8
Mžky 600 m Kucejová Michaela 08 MAC REDOX Lučenec 2:22.1
Mžky 600 m Opátová Laura 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 600 m Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 2:18.19 2:10.6
Mžky 600 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 2:01.63 1:58.71
Mžky 600 m Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec 2:04.70 2:04.70
Mžky 600 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:31.32 2:31.32
Mžky 600 m Ticháková Katarína 08 MAC REDOX Lučenec 2:47.11
Mžky 600 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 2:17.2
Mžky 600 m Varsová Viktória 09 MŠk Žiar nad Hronom 2:41.41
Mžky 600 m (2/4) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21.1
Mžky 600 m Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 2:10.06 2:06.62
Mžky 1500 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 1500 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 6:01.75 6:01.75
Mžky 1500 m Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 7:34.40 7:34.40
Mžky 1500 m Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/4) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.14 11.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Darányiová Ema 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/4) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/4) Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.11 11.11
Mžky 60m p 76,2-7,5 Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Leskóová Nina 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Libiaková Leona 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Malatinská Ella 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Opátová Laura 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sabacká Štefánia 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ticháková Katarína 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky výška (2/4) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška Jarabová Katka 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky výška Leskóová Nina 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky výška Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 124 124
Mžky výška Žilková Karolína 08 MAC REDOX Lučenec 125 128
Mžky diaľka Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 315 315
Mžky diaľka Boboková Linda 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky diaľka (2/4) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 441 441
Mžky diaľka Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 339 360
Mžky diaľka Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom 347 347
Mžky diaľka Kocsíková Viktória 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno 360 360
Mžky diaľka Kurnasová Olívia 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky diaľka Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Leskóová Nina 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky diaľka Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 400 400
Mžky diaľka Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 362 362
Mžky diaľka (2/4) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 306 306
Mžky diaľka Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 345 345
Mžky diaľka (2/4) Šušová Natália 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 332 332
Mžky guľa 3 kg Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 07.39 07.39
Mžky guľa 3 kg Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica 07.29 07.29
Mžky guľa 3 kg Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 07.49 07.49
Mžky guľa 3 kg Kročková Natália 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.19 10.19
Mžky guľa 3 kg Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky guľa 3 kg (2/4) Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Sitarčíková Martina 08 MAC REDOX Lučenec 05.76 05.76
Mžky guľa 3 kg Štubňová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky guľa 3 kg Tatárová Natália 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica 24.44 24.44
Mžky kriket Azorová Alexandra 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 45.71 45.71
Mžky kriket Benčokova Tamara 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Boboková Linda 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 27.19 27.19
Mžky kriket Čížová Laura 09 MŠk Žiar nad Hronom 29.10 29.10
Mžky kriket Danyiová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Darányiová Ema 10 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Dunajská Vivien 09 AK Mostáreň Brezno 18.31
Mžky kriket Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 20.79 20.79
Mžky kriket Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica 22.02 22.02
Mžky kriket (2/3) Jasenáková Sára 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky kriket Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Kocsíková Viktória 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Kováčiková Olívia 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky kriket Kucejová Michaela 08 MAC REDOX Lučenec 24.70
Mžky kriket Kurnasová Olívia 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky kriket Malatinská Ella 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky kriket Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky kriket Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica 26.09 26.09
Mžky kriket Pittnerová Sofia 09 MAC REDOX Lučenec 26.28 26.28
Mžky kriket Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 30.82 30.82
Mžky kriket Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica 25.24 25.24
Mžky kriket Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky kriket Schererová Claudia 09 AK Mostáreň Brezno 24.93
Mžky kriket Štefančíková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno
Mžky kriket (2/4) Šušová Natália 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky kriket Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky kriket Varsová Viktória 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (4/2) Alušíková Alžbeta 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Červenáková Mia 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 4 x 60 m kluby Čížová Laura 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Danyiová Alexandra 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (4/4) Ištvánová Nela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (4/1) Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Kocsíková Viktória 08 MAC REDOX Lučenec
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Kročková Natália 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Kurnasová Olívia 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Lapinová Nina 09 MAC REDOX Lučenec
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Nováková Lýdia 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (4/3) Repiská Terézia 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Šušová Natália 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Tatárová Natália 09 MŠk Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.53 12.53
Nžci 60 m (2/3) Čeman Ronald 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Číž Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 10.28 10.28
Nžci 60 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen 10.11 10.11
Nžci 60 m Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Kráľ Samuel 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m (2/3) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.32
Nžci 60 m Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 60 m (2/3) Pecník Lukáš 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 10.60 10.60
Nžci 60 m Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 60 m (2/3) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.19 09.19
Nžci 60 m (2/3) Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.60 11.60
Nžci 60 m (2/3) Szikora Adam 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 22.99 22.99
Nžci 150 m Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Cejzl Ivan 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m (2/3) Čeman Ronald 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Číž Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 600 m Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica 2:22.87 2:22.87
Nžci 600 m Kráľ Samuel 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 600 m (2/3) Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci 600 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno 2:37.62 2:37.62
Nžci 600 m Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 600 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen
Nžci 600 m (2/3) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:14.78 2:14.78
Nžci 1000 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno
Nžci 1000 m CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
Nžci 1000 m Link Peter 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci 1000 m Surovec Peter 10 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:05.06 4:05.06
Nžci 1000 m Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica 3:53.82 3:53.82
Nžci chôdza 1000 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 05:15.02 05:10.7
Nžci výška (2/3) Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 410 410
Nžci diaľka z mies.o Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno 324 324
Nžci diaľka z mies.o Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 327 338
Nžci diaľka z mies.o CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
Nžci diaľka z mies.o Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom 318 318
Nžci diaľka z mies.o (2/3) Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 328 338
Nžci kriket Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno 36.91 36.91
Nžci kriket Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.51 23.51
Nžci kriket Cejzl Ivan 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci kriket (2/3) Čeman Ronald 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Číž Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci kriket Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci kriket Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Kráľ Samuel 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci kriket Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci kriket Link Peter 10 BŠK Banská Bystrica 23.26 23.26
Nžci kriket Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen 18.86 18.86
Nžci kriket (2/3) Pecník Lukáš 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket (2/3) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.82 21.82
Nžci kriket Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen
Nžci kriket (2/3) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.17 28.17
Nžci kriket Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica 27.61 27.61
Nžci 4 x 60 m kluby Cejzl Ivan 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Ďurica Daniel 10 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
Nžci 4 x 60 m kluby CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
Nžci 4 x 60 m kluby Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 4 x 60 m kluby Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Krutošík Juraj 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Lichtner Filip 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 4 x 60 m kluby Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Pecník Lukáš 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Sedláček Matúš 11 BŠK Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Siman Michal 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby (2/3) Szikora Adam 13 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Zima Filip 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica 10.28 10.28
Nžky 60 m Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Ferencová Tamara 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.45 10.45
Nžky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.21 09.21
Nžky 60 m Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.34 10.34
Nžky 60 m Jakušová Kristína 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom 10.11 10.11
Nžky 60 m Kánová Michaela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom 12.02 12.02
Nžky 60 m Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Kubišová Nina 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 10.98 10.98
Nžky 60 m Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.92 10.77
Nžky 60 m Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky 60 m Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom 12.69
Nžky 60 m Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.12 11.12
Nžky 60 m Novysedláková Peťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.04 11.04
Nžky 60 m Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.30 10.30
Nžky 60 m Roziaková Natália 12 AK Danica Zvolen
Nžky 60 m Schmidtmayerová Mia 14 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.88 11.88
Nžky 60 m Slašťanová Nella 11 MŠk Žiar nad Hronom 11.02
Nžky 60 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.81
Nžky 60 m Sojková Eva 10 BŠK Banská Bystrica 12.10 12.10
Nžky 60 m Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 60 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica 10.33 10.33
Nžky 60 m Zádorová Vanessa 11 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 60 m Zacharová Karolína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica 26.60 26.60
Nžky 150 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 29.05 29.05
Nžky 150 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 150 m Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.50 28.50
Nžky 150 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 24.77 24.77
Nžky 150 m Miklošková Barbora 12 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Nžky 150 m Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Nžky 600 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 2:05.95 2:05.95
Nžky 600 m Bosáková Zuzana 16 AK Danica Zvolen
Nžky 600 m Ferencová Tamara 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 600 m Jakušová Kristína 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica 2:40.38 2:40.38
Nžky 600 m Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky 600 m Mrázová Terezka 13 AK Danica Zvolen
Nžky 600 m Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky 600 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.94 2:16.94
Nžky 600 m Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 600 m Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica 2:19.89 2:19.89
Nžky 600 m Valentýniová Anna Mária 12 AK Danica Zvolen
Nžky 600 m Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Nžky 1000 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 1000 m Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 1000 m Saksová Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 1000 m Sojková Eva 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky výška Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky výška Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 120 120
Nžky výška Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky výška Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky výška Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky výška Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky výška Zacharová Karolína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 420 420
Nžky diaľka z mies.o Bosáková Barbora 14 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka z mies.o Bosáková Zuzana 16 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka z mies.o Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky diaľka z mies.o Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 425 425
Nžky diaľka z mies.o Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka z mies.o Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno
Nžky diaľka z mies.o Mrázová Terezka 13 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka z mies.o Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky diaľka z mies.o Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 324 324
Nžky diaľka z mies.o Valentýniová Anna Mária 12 AK Danica Zvolen
Nžky kriket Bosáková Barbora 14 AK Danica Zvolen
Nžky kriket Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica 26.34 26.34
Nžky kriket Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Ferencová Tamara 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom 13.93 13.93
Nžky kriket Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky kriket Jergelová Dominika 10 AK Mostáreň Brezno
Nžky kriket Kánová Michaela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.80 10.80
Nžky kriket Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Krajčiová Nikola 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kriket Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 24.72 24.72
Nžky kriket Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno 18.50
Nžky kriket Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 16.45
Nžky kriket Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom 09.40
Nžky kriket Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
Nžky kriket Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen 23.32 23.32
Nžky kriket Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky kriket Roziaková Natália 12 AK Danica Zvolen
Nžky kriket Slašťanová Nella 11 MŠk Žiar nad Hronom 10.03
Nžky kriket Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom 13.53
Nžky kriket Valentýniová Anna Mária 12 AK Danica Zvolen
Nžky kriket Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
Nžky kriket Zacharová Karolína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Bindzárová Natália 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Bosáková Barbora 14 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Drmajová Diana 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Durilová Dorota 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby Hellebrandt Lilly 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (3/1) Jakušová Kristína 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Jandelová Laura 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Jarabová Martina 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby Kánová Michaela 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/2) Karkalíková Romana 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Kiseleva Daria (C) 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby Kohútová Veronika 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Kubišová Nina 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby Mošková Timea 12 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby Mrázová Terezka 13 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Musilová Ema 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Novysedláková Peťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Rajčeková Daniela 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Roziaková Natália 12 AK Danica Zvolen
Nžky 4 x 60 m kluby (3/3) Saksová Klára 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Slašťanová Nella 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Sojková Eva 10 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (3/4) Šatková Tamara 11 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Tománková Klára 10 BŠK Banská Bystrica