<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Elán míting, Bratislava, 14. 2. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 60 m Adámek Jakub (CZE) 93 Czech Republic 07.62
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.46 07.46
M 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.10 07.10
M 60 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 07.26 07.14
M 60 m Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 06.84 06.84
M 60 m Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava 07.26 06.95
M 60 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 07.20 07.20
M 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.37 07.32
M 60 m Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.56 07.56
M 60 m Holec Dominik 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.21 06.94
M 60 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.14 07.14
M 60 m Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava
M 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.01 07.01
M 60 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.42 07.42
M 60 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 06.92 06.92
M 60 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 07.19 07.19
M 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.77 06.77
M 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 06.95 06.95
M 60 m Opavský Matúš 99 Naša atletika Bratislava 07.02 07.01
M 60 m Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.24 07.22 07.13
M 60 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 07.39 07.39
M 60 m Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.91
M 60 m Púchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 06.98 06.92
M 60 m Pustějovský Filip (CZE) 95 Czech Republic 07.31
M 60 m Sviták Martin 03 Atletika Bratislava 07.40 07.21
M 60 m Šenk Jakub (CZE) 02 Czech Republic 07.24
M 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z. 07.33 07.33
M 60 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.60 07.60
M 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 08.13 08.13
M 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.66 07.58
M 60 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 06.55 06.55
M 60 m Vyhňák Mikuláš (CZE) 01 Czech Republic 07.64
M 60 m Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 07.10
M 400 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.07 50.64
M 400 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 49.09 49.09
M 400 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 53.59 53.59
M 400 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 48.04 48.04
M 400 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.24 49.24
M 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 49.91 49.91
M 400 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.26 56.26
M 400 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 51.02 51.02
M 400 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.07 48.07
M 400 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.85 49.36
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 50.28 50.28
M 400 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.60 55.60
M 400 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 56.38 56.38
M 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 51.15 51.15
M 400 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 59.97 59.97
M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 50.18 50.18
M 3000 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 08:26.51 08:26.51
M 3000 m Fridmanský Denis 01 Cassovia Running Team o.z. Košice 08:49.91 08:49.91
M 3000 m Ivaniuta Taras (C) 93 Individuálny člen SAZ 09:18.94 09:18.94
M 3000 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 09:24.70 09:03.72
M 3000 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z.
M 3000 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:57.66 09:57.66
M 3000 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 09:51.64 09:51.64
M 3000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 09:21.15 09:01.35
M 3000 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:14.64 09:14.64
M 3000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 08:44.74 08:44.74
M 3000 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica 10:08.60 10:08.60
M 3000 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 10:23.26 10:23.26
M 3000 m Moreno Manzanaro Mol David (C) 00 ŠK Run For Fun Bratislava
M 3000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 08:52.68 08:52.68
M 3000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 10:06.95 10:06.95
M 3000 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 09:35.23 09:35.23
M 3000 m Rusina Martin 94 Bratislavský maratón
M 3000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón 08:17.32 08:17.32
M 3000 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09:57.75
M 3000 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 10:26.26
M 60 m pr. 106,7 Bician Andrej 84 Atletika Bratislava 08.07
M 60 m pr. 106,7 Vojtek Jan (CZE) 99 Czech republic 08.50
M výška Beer Lukáš 89 AC Stavbár Nitra 217 226
M výška Tóth Gergely 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 200 200
M výška Vojtek Jan (CZE) 99 Czech republic 203
M výška Zeman Tomáš 96 AC Stavbár Nitra 207 214
M diaľka Hlaváč Denis 00 AO Akademik TU Košice 676 676
M diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 619 619
M diaľka Janko Ivan 77 Naša atletika Bratislava 516 516
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 718 718
M diaľka Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 652 652
M diaľka Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 670 670
M diaľka Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 681
M trojskok Hlaváč Denis 00 AO Akademik TU Košice 14.55 14.55
M trojskok Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z.
M trojskok Šuba Ján 94 AC Stavbár Nitra 14.92 15.57
M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 15.23 20.79
M guľa 7,26 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 16.33 16.41
Ž 60 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 07.89
Ž 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 08.09 07.92
Ž 60 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 08.62
Ž 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.81 07.81
Ž 60 m Engel Leonie Sophi 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.20
Ž 60 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 07.53 07.53
Ž 60 m Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.23 08.23
Ž 60 m Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Ž 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 08.24 08.24
Ž 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.96 07.95
Ž 60 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 09.18 09.18
Ž 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.15 08.15
Ž 60 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 07.96 07.95
Ž 60 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 08.17 08.17
Ž 60 m Miękińska Magdalena (POL) 99 Poland 07.51
Ž 60 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.46 08.46
Ž 60 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 08.03 07.96
Ž 60 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.05 07.80
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.43 07.43
Ž 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.83 61.03
Ž 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 66.64 66.64
Ž 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.57 59.57
Ž 400 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Malatincová Simona 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.74 55.74
Ž 400 m Miklová Natália 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.26 58.26
Ž 400 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 56.04 56.00
Ž 60 m pr. 83,8 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 08.73
Ž 60 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 08.85
Ž 60 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.07 09.07
Ž 60 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09.31 09.31
Ž 60 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.09 08.09
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 175 180
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 181 186
Ž výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 155 170
Ž výška Michlíková Miroslava 91 AK Slávia UK Bratislava 165 173
Ž výška Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 168 168
Ž výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 165 165
Ž výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
Ž výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167 167
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Ž výška Vlčková Tereza (CZE) 02 Czech republic 174
Ž diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 517 534
Ž diaľka Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 537 558
Ž diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 560 560
Ž diaľka Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 381 398
Ž diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 476 480
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 603 603
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 546 570
Ž diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 529 529
Ž diaľka Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 477 488
Ž diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 606 606
Ž trojskok Ďurkechová Zuzana 97 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.62 13.27
Ž trojskok Krupicová Lucie (CZE) 01 Czech republic 12.16
Ž trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.57 11.76
Ž trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.69 11.69
Ž trojskok Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 11.53 11.53
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 12.56 12.56
Ž guľa 4 kg Krištofičová Ivana 90 AK Slávia UK Bratislava 13.76 15.82
Ž guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.42 14.24