<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a mladších žiačok - 1. kolo, Košice, 13. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice
M 100 m Forrai Kristián 00 AK Slávia TU Košice
M 100 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B
M 100 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M 100 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné
M 100 m Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné
M 100 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
M 100 m Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice
M 100 m Veľký Dušan 00 Akademik TU Košice
M 200 m Forrai Kristián 00 AK Slávia TU Košice
M 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
M 200 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné
M 200 m Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné
M 200 m Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice
M 200 m Pástor Daniel 99 AK Slávia TU Košice
M 200 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
M 200 m Veľký Dušan 00 Akademik TU Košice
M 200 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov
M 400 m Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice
M 400 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov
M 1500 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice
M 1500 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B
M 5000 m Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra
M 5000 m Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Filčák Matej 79 1.Atletický klub Humenné
M 5000 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B
M 5000 m Hvizdoš Juraj 99 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 5000 m Kažimír František 91 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 5000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 5000 m Lonský Martin 01 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 5000 m Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Mockovčiak Marek 78 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Repák Erik 91 TJ OBAL SERVIS Košice
M 5000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón
M 5000 m Urban Jozef 86 TJ OBAL SERVIS Košice
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
M diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné
M diaľka Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice
M diaľka Sedlák Samuel 01 Akademik TU Košice
M disk 2 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice
M disk 2 kg Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice
M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 100 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Biž Róbert 04 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dci 100 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 100 m Frič Jakub 04 Akademik TU Košice
Dci 100 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z.
Dci 100 m Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 100 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 100 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 100 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 100 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 100 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 100 m Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa
Dci 100 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 100 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 100 m Szitás Martin 03 SOPKA Seňa
Dci 100 m Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Dci 100 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit
Dci 100 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 100 m Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 100 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci 200 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
Dci 200 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 200 m Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 200 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 200 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov
Dci 200 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 200 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 200 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 200 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 200 m Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 200 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
Dci 400 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou
Dci 400 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 400 m Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov
Dci 400 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 400 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Dci 400 m Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa
Dci 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1500 m Biž Róbert 04 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dci 1500 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 1500 m Krajč Adam 04 Atletický oddiel Svit
Dci 1500 m Mruz Christopher 06 AK Slávia TU Košice
Dci 1500 m Onderišin Samuel 03 1.Atletický klub Humenné
Dci 1500 m Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa
Dci 1500 m Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 110 m pr. 91,4 Frič Jakub 04 Akademik TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 110 m pr. 91,4 Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 110 m pr. 91,4 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou
Dci výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci výška Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci výška Kovalčiín Šimon 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci výška Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa
Dci žrď Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa
Dci diaľka Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci diaľka Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci diaľka Biž Róbert 04 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dci diaľka Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci diaľka Elek Marco 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci diaľka Ovčarík Dávid 04 SOPKA Seňa
Dci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dci diaľka Szitás Martin 03 SOPKA Seňa
Dci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Dci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Dci trojskok Gonda Róbert 03 AK Slávia TU Košice
Dci trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci trojskok Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit
Dci guľa 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci guľa 5 kg Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci guľa 5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci guľa 5 kg Szitás Martin 03 SOPKA Seňa
Dci guľa 5 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci disk 1,5 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci disk 1,5 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci disk 1,5 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci oštep 700 g Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dci oštep 700 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci oštep 700 g Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci oštep 700 g Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci oštep 700 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci oštep 700 g Sarkovics Gabriel 03 SOPKA Seňa
Dci 4 x 100 m kluby Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 4 x 100 m kluby Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 4 x 100 m kluby Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 4 x 100 m kluby Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Babjak Maxim 11 1.Atletický klub Humenné
Mžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné
Mžci 60 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Dobranský Teodor 09 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Filčák Martin 07 1.Atletický klub Humenné
Mžci 60 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Gmiterko Jozef 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou
Mžci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Klimčík Michal 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 60 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné
Mžci 60 m Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Mizerák Lukáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 60 m Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60 m Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Babjak Maxim 11 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné
Mžci 150 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Gmiterko Jozef 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou
Mžci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 150 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 150 m Klimčík Michal 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 150 m Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 150 m Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžci 150 m Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 150 m Višňovský Mathias 07 AC Run is Fun Prešov
Mžci 1500 m Filčák Martin 07 1.Atletický klub Humenné
Mžci 1500 m Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 1500 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 1500 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné
Mžci 1500 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 1500 m Oceák István 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 1500 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci 60m p 76,2-7,5 Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60m p 76,2-7,5 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 200 m pr. 76,2 Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 200 m pr. 76,2 Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 200 m pr. 76,2 Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci chôdza 2000 m Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci chôdza 2000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžci chôdza 2000 m Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžci výška Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci výška Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci výška Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci diaľka Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice
Mžci diaľka Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Dobranský Kristián 08 AK Slávia TU Košice
Mžci diaľka Dobranský Teodor 09 AK Slávia TU Košice
Mžci diaľka Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Filčák Martin 07 1.Atletický klub Humenné
Mžci diaľka Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Gmiterko Jozef 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci diaľka Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Janok Tobias Gabri 08 MŠK Vranov nad Topľou
Mžci diaľka Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Janura Richard 08 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Mžci diaľka Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci diaľka Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z.
Mžci diaľka Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci diaľka Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci diaľka Šmida Teo 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci diaľka Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci guľa 3 kg Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci guľa 3 kg Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci guľa 3 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci guľa 3 kg Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z.
Mžci guľa 3 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci guľa 3 kg Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci guľa 3 kg Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Babjak Maxim 11 1.Atletický klub Humenné
Mžci kriket Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné
Mžci kriket Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice
Mžci kriket Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Gulič Timotej 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci kriket Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžci kriket Komjáti Dávid 08 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžci kriket Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci kriket Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Mizerák Lukáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Šmida Teo 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z.
Mžci kriket Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci kriket Vagaský František 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Valečko Sebastián 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžci kriket Vanta Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci kriket Vojcovič Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci 4 x 60 m kluby Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Buchholz Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Čejka Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Eštvanik Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Komjáti Filip 12 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Mžci 4 x 60 m kluby Mizerák Lukáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Peniak Patrik 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby Šmida Teo 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Tiller Boris 10 Atletika Košice o.z.
Ž 200 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit
Ž 400 m Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Ž 400 m Mudráková Lucia 02 Atletický oddiel Svit
Ž 100 m pr. 83,8 Géciová Dominika 02 AK Slávia TU Košice
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z.
Ž guľa 4 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice
Dky 60 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 100 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Bežovská Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 100 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 100 m Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 100 m Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 100 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit
Dky 100 m Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 100 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 100 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dky 100 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 100 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 100 m Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky 100 m Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 100 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 100 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky 100 m Šimková Anna 06 Akademik TU Košice
Dky 200 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Bežovská Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Dky 200 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 200 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 200 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 200 m Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit
Dky 200 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 200 m Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 200 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 200 m Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z.
Dky 200 m Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 200 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky 200 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 200 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Dky 1500 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky 1500 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 1500 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné
Dky 1500 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 1500 m Krotká Karolína 04 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 1500 m Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky 1500 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1500 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky 100m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky 100m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z.
Dky chôdza 3000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice
Dky chôdza 3000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
Dky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Dky chôdza 3000 m Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky výška Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky výška Kulcsárová Karolína 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky výška Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky diaľka Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky diaľka Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice
Dky diaľka Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky diaľka Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky diaľka Kicová Sára 03 Atletický oddiel Svit
Dky diaľka Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky diaľka Krištanová Natália 04 MŠK Vranov nad Topľou
Dky diaľka Molentová Tamara 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky diaľka Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z.
Dky diaľka Pelegrinová Leona 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky diaľka Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky diaľka Šimková Anna 06 Akademik TU Košice
Dky diaľka Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky guľa 3 kg Cingelyová Tímea 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky guľa 3 kg Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky guľa 3 kg Chlebušová Kornélia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky guľa 3 kg Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice
Dky guľa 3 kg Kiralyová Klaudia 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky guľa 3 kg Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice
Dky guľa 3 kg Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky guľa 3 kg Šimková Anna 06 Akademik TU Košice
Dky guľa 3 kg Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky guľa 3 kg Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky disk 1 kg Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Chlebušová Kornélia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky disk 1 kg Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky disk 1 kg Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Dky disk 1 kg Štempelová Alexandra 06 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky kladivo 3 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky kladivo 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky kladivo 3 kg Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky oštep 500 g Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dky oštep 500 g Chlebušová Kornélia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky oštep 500 g Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky oštep 500 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice
Dky oštep 500 g Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Dky oštep 500 g Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky oštep 500 g Vavreková Nina Natália 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Dky 4 x 100 m kluby Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 4 x 100 m kluby Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 4 x 100 m kluby Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 4 x 100 m kluby Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Borošová Adelka 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa
Mžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 60 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice
Mžky 60 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Ondričková Lívia 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 60 m Orolova Martina 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Mžky 60 m Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 60 m Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60 m Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Urbančíková Saskia 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Urbančíková Sophia 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 60 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Zajacová Katarína 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 150 m Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Gajdošová Lenka 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice
Mžky 150 m Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa
Mžky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Ondričková Lívia 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 150 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky 150 m Sojková Vivienne 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 150 m Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Šaradínová Simona 07 Občianske združenie TABATA
Mžky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 150 m Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Urbančíková Saskia 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Urbančíková Sophia 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 150 m Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 1500 m Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1500 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1500 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1500 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1500 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 1500 m Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 1500 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Mžky 1500 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Mžky 1500 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60m p 76,2-7,5 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 60m p 76,2-7,5 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 60m p 76,2-7,5 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 60m p 76,2-7,5 Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šaradínová Simona 07 Občianske združenie TABATA
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 200 m pr. 76,2 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 200 m pr. 76,2 Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 200 m pr. 76,2 Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 200 m pr. 76,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 200 m pr. 76,2 Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 200 m pr. 76,2 Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 200 m pr. 76,2 Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 200 m pr. 76,2 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 200 m pr. 76,2 Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 200 m pr. 76,2 Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 200 m pr. 76,2 Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 200 m pr. 76,2 Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 200 m pr. 76,2 Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky chôdza 2000 m Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky chôdza 2000 m Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky chôdza 2000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky chôdza 2000 m Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky chôdza 2000 m Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky chôdza 2000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky výška Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky výška Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky výška Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky výška Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky výška Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Borošová Adelka 08 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa
Mžky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Demková Nela 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky diaľka Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Mžky diaľka Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa
Mžky diaľka Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné
Mžky diaľka Péter Kitty 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Sciranková Henrieta 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky diaľka Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky diaľka Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Šaradínová Simona 07 Občianske združenie TABATA
Mžky diaľka Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Mžky diaľka Weiserová Sofia 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky diaľka Zajacová Katarína 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky guľa 2 kg Bohinská Vivien 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky guľa 2 kg Csizmárová Bianka 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky guľa 2 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky guľa 2 kg Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky guľa 2 kg Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky guľa 2 kg Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Mžky guľa 2 kg Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa
Mžky guľa 2 kg Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky guľa 2 kg Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 2 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Mžky guľa 2 kg Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky guľa 2 kg Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky guľa 2 kg Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky guľa 2 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 2 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 2 kg Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Čamajová Michaela 08 SOPKA Seňa
Mžky kriket Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky kriket Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky kriket Gregušová Vivian 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky kriket Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky kriket Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky kriket Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky kriket Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky kriket Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné
Mžky kriket Orolova Martina 10 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky kriket Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky kriket Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Mžky kriket Sojková Vivienne 09 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket Spišáková Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky kriket Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky kriket Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky kriket Urdová Tamara 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky kriket Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/1) Kissová Alexandra 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Kováčová Lucka 11 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (3/4) Orolova Martina 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (3/3) Sojková Vivienne 09 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby (3/2) Urbančíková Sophia 07 Atletika Košice o.z.
Mžky 4 x 60 m kluby Vaščáková Vivianna 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 4 x 60 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice